Asettelut

Ottelut & asettelut: 22.02.2020 - 29.02.2020

< Edellinen viikko 22.02.2020 - 29.02.2020 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
22.02.2020
22.02. 10:00 Spiral-Halli 2 LeTo - Lätty Aseteltu Kaila, Koskinen S
22.02. 10:00 Nummikeskus 1 Ilves III - Vincemus Kontunen Jouni Painilainen Tapio S
22.02. 10:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Karhut - RSS Panthers Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
22.02. 10:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 SC Urbans - Koovee Koivistoinen Jarko Kärkkäinen Timo S
22.02. 10:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBT PaPo - SBS Tamppi Aseteltu Rinne, Sorva S
22.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Nokian KrP Sininen - LaSa Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko S
22.02. 10:00 AutoCenter Areena 2 Koovee II - IkU Aseteltu Sandelin, Markkanen S
22.02. 10:00 Spiral-Halli 4 KeikY - HLJ Aseteltu Auvinen, Kontio S
22.02. 10:00 Kauppi Sports Center 3 Classic II - MIG III Intonen Intonen Juha Karppanen Marko S
22.02. 11:00 Riihimäen Urheilutalo 1 KOOVEE / YPA - SBS Masku/Wirmo Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
22.02. 11:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Steelers - Classic Koivistoinen Jarko Kärkkäinen Timo S
22.02. 11:00 AutoCenter Areena 1 SR Legends - Pro Stars Aseteltu Matinlauri, Happonen S
22.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE Keltaiset - SBS Masku/SBS Wirmo 2 Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko S
22.02. 11:00 AutoCenter Areena 2 Pro Stars - HuHu Aseteltu Sandelin, Heikkinen S
22.02. 11:00 Spiral-Halli 4 RoPo - EPa II Aseteltu Auvinen, Kontio S
22.02. 11:00 Kauppi Sports Center 3 YPA II - Niceteam Aseteltu Intonen, Myllyoja S
22.02. 11:30 Spiral-Halli 2 SB Luja - Snipers Aseteltu Kaila, Impiö S
22.02. 11:30 Nummikeskus 1 Alku - LäySä Kontunen Jouni Painilainen Tapio S
22.02. 11:30 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Happee - PIsku Aseteltu Rinne, Sorva S
22.02. 12:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Karhut - Classic Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
22.02. 12:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Koovee - KalvKe Koivistoinen Jarko Kärkkäinen Timo S
22.02. 12:00 AutoCenter Areena 1 FBT FISHCOCK - Obelix Aseteltu Matinlauri, Happonen S
22.02. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LaSa - Ilves II Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko S
22.02. 12:00 AutoCenter Areena 2 IkU - Rientola Aseteltu Markkanen, Heikkinen S
22.02. 12:00 Spiral-Halli 4 SC Tolppalaukaus - KeikY Aseteltu Auvinen, Kontio S
22.02. 12:00 Kauppi Sports Center 3 MIG III - SiuTu Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha S
22.02. 12:00 Spiral 4 PiPa - Team Tammela Aseteltu Galeh, Nieminen T
22.02. 13:00 Spiral-Halli 2 LeTo - Steelers II Aseteltu Koskinen, Impiö S
22.02. 13:00 Nummikeskus 1 SCU - Ilves III Kontunen Jouni Painilainen Tapio S
22.02. 13:00 Riihimäen Urheilutalo 1 SBS Masku/Wirmo - SBT PaPo Ojanen Jorma Valliaro Sanna S
22.02. 13:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 SalBa sininen - Steelers Koivistoinen Jarko Kärkkäinen Timo S
22.02. 13:00 AutoCenter Areena 1 Pro Stars - PoNoVo Aseteltu Happonen, Lepistö S
22.02. 13:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBS Tamppi - O2-Jyväskylä II Aseteltu Rinne, Sorva S
22.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LASB Hml - KOOVEE Keltaiset Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko S
22.02. 13:00 AutoCenter Areena 2 HuHu - UrPS Aseteltu Sandelin, Markkanen S
22.02. 13:00 Spiral-Halli 4 ULA - RoPo Aseteltu Rosnell, Vina S
22.02. 13:00 Kauppi Sports Center 3 Niceteam - Pirkat III Intonen Intonen Juha Karppanen Marko S
22.02. 13:00 Spiral 4 J1 Säbäteam - Test Eagles Aseteltu Galeh, Nieminen T
22.02. 14:00 Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - TPS Akatemia Gröhn Gröhn Tomi Sarvanko Jyrki S
22.02. 14:00 Riihimäen Urheilutalo 1 KOOVEE / YPA - Classic Ojanen Jorma Lehto Elias S
22.02. 14:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Classic - SC Urbans Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
22.02. 14:00 AutoCenter Areena 1 Obelix - SR Legends Aseteltu Matinlauri, Lepistö S
22.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Ilves II - SBS Masku/SBS Wirmo 2 Aseteltu Toijala, Hiltunen S
22.02. 14:00 AutoCenter Areena 2 Rientola - Ilves II Aseteltu Sandelin, Heikkinen S
22.02. 14:00 Spiral-Halli 4 EPa II - IRA Aseteltu Rosnell, Vina S
22.02. 14:00 Kauppi Sports Center 3 SiuTu - YPA II Aseteltu Intonen, Myllyoja S
22.02. 14:00 Spiral 4 HC Lötä - Jankan Dynamo Aseteltu Kesäläinen, Kontio T
22.02. 14:30 Spiral-Halli 2 Lätty - SB Luja Aseteltu Kaila, Impiö S
22.02. 14:30 Nummikeskus 1 Vincemus - LäySä Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
22.02. 14:30 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBT PaPo - PIsku Aseteltu Rinne, Sorva S
22.02. 15:00 Kosken Syke 1 KyPo - KrP Akatemia Aseteltu Olkkola, Pelttari S
22.02. 15:00 Riihimäen Urheilutalo 1 SalPa - Classic Sininen Ojanen Jorma Mäkinen Juho S
22.02. 15:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 KalvKe - SalBa sininen Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
22.02. 15:00 AutoCenter Areena 1 PoNoVo - FBT FISHCOCK Aseteltu Matinlauri, Lepistö S
22.02. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Läsimäki - LFT Aseteltu - - S
22.02. 15:00 AutoCenter Areena 2 UrPS - Koovee II Aseteltu Markkanen, Heikkinen S
22.02. 15:00 Spiral-Halli 4 V&L - SC Tolppalaukaus Aseteltu Simola, Galeh S
22.02. 15:00 Kauppi Sports Center 3 Koovee II - NoPS Blomqvist Blomqvist Matias Di Piazza Sami S
22.02. 15:00 Elenia Areena 1 Steelers - FBC Loisto Haapasaari Katariina Kajarila Sari S
22.02. 15:00 Tampere Areena 1 Classic - M-Team Härmäläinen Valtteri Korhonen Tomas S
22.02. 15:00 Spiral 4 Holvastin Haukat - Laboule Aseteltu Kesäläinen, Kontio T
22.02. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä II - Nokian KrP Sininen Aseteltu Kuisla, Nieminen S
22.02. 15:30 Spiral-Halli 1 Ilves - TPS Aseteltu Heikkilä, Koskinen S
22.02. 16:00 Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - Happee Steamers Arppe Välimaa Jorma Rannikko Teemu S
22.02. 16:00 Spiral-Halli 2 Snipers - Steelers II Aseteltu Kaila, Impiö S
22.02. 16:00 Nummikeskus 1 SCU - Alku Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
22.02. 16:00 Riihimäen Urheilutalo 1 FBC Loisto - SBT PaPo Lehto Elias Mäkinen Juho S
22.02. 16:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 SC Urbans - Steelers Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
22.02. 16:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 O2-Jyväskylä II - Happee Aseteltu Rinne, Sorva S
22.02. 16:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SB Naantali - LASB Hml Aseteltu Toijala, Hiltunen S
22.02. 16:00 Spiral-Halli 4 HLJ - ULA Aseteltu Simola, Galeh S
22.02. 16:00 Kauppi Sports Center 3 Pirkat III - ÄsSee Aseteltu Blomqvist, Ketola S
22.02. 17:00 Riihimäen Urheilutalo 1 SalPa - RSS Panthers Lehto Elias Mäkinen Juho S
22.02. 17:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Classic - KalvKe Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
22.02. 17:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä II - LFT Aseteltu Kuisla, Nieminen S
22.02. 17:00 Spiral-Halli 4 IRA - V&L Aseteltu Simola, Galeh S
22.02. 17:00 Kauppi Sports Center 3 NoPS - KyPo Ketola Di Piazza Sami Ketola Jenni-Maarit S
22.02. 18:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Classic Sininen - FBC Loisto Lehto Elias Mäkinen Juho S
22.02. 18:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SB Naantali - SC Läsimäki Aseteltu - - S
22.02. 18:00 Kauppi Sports Center 3 ÄsSee - Koovee II Blomqvist Blomqvist Matias Di Piazza Sami S
22.02. 18:00 Elenia Areena 1 Steelers - Oilers Sivenius Mikael Vuoltee Perttu S
22.02. 18:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - TPS Nerg Toni Sinisalo Anssi S
22.02. 19:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä II - Nokian KrP Sininen Aseteltu Kuisla, Nieminen S
22.02. 19:00 Kauppi Sports Center 3 KyPo - Classic II Aseteltu Blomqvist, Ketola S
23.02.2020
23.02. 10:00 Tamppi Areena 1 SR III - TiPa Aseteltu Koskinen, Virtanen S
23.02. 10:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Steelers II - RSS Panthers Lindgren Jarmo Vuoltee Perttu S
23.02. 10:00 Nummikeskus 1 Kruunien Kruunat - SCR II Koivistoinen Mikko Pohjonen Tuukka S
23.02. 10:00 AutoCenter Areena 2 Ilves II - Classic Aseteltu Kaila, Lepistö S
23.02. 10:00 Spiral-Halli 4 KilMy - SFC Aseteltu Joki Meskanen Hannu Joki Henrik S
23.02. 11:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Kikka-74 - SBT PaPo Aseteltu Gröhn, Laine S
23.02. 11:00 Juteinikeskus 1 PIsku - Steelers II Koivistoinen Jarko Valliaro Sanna S
23.02. 11:00 Nummikeskus 1 Kunnon Urhot - Top Gunners Koivistoinen Mikko Pohjonen Tuukka S
23.02. 11:00 AutoCenter Areena 2 KOOVEE - YPA Aseteltu Kaila, Lepistö S
23.02. 11:00 Spiral-Halli 4 TFS - Soolo Aseteltu Joki Meskanen Hannu Joki Henrik S
23.02. 11:30 Tamppi Areena 1 MSM - MultiAnts Aseteltu Koskinen, Heikkilä S
23.02. 11:30 Riihimäen Urheilutalo 1 Gunners - O2JKL Akatemia Lindgren Jarmo Vuoltee Perttu S
23.02. 12:00 Juteinikeskus 1 LASB Hml / LASB ed - LeKi Koivistoinen Jarko Valliaro Sanna S
23.02. 12:00 Nummikeskus 1 SCR II - SC Haulikko Koivistoinen Mikko Pohjonen Tuukka S
23.02. 12:00 Spiral-Halli 4 SB Vipers - KilMy Aseteltu Joki Meskanen Hannu Joki Henrik S
23.02. 12:30 Tampere Areena 0 Classic Red - Happee Aseteltu Vornanen, Arppe S
23.02. 13:00 Tamppi Areena 1 TahVe - TiPa Aseteltu Virtanen, Heikkilä S
23.02. 13:00 Juteinikeskus 1 Steelers II - Urho Koivistoinen Jarko Valliaro Sanna S
23.02. 13:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Steelers II - MIG Kontunen Jouni Valtanen Tero S
23.02. 13:00 Nummikeskus 1 Top Gunners - Steelers III Hakala Henri Keskinen Miika S
23.02. 13:00 AutoCenter Areena 2 Ilves II - KOOVEE Aseteltu Happonen, Nieminen S
23.02. 13:00 Spiral-Halli 4 SC Läsimäki - TFS Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko S
23.02. 13:30 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Kikka-74 - Ikhtys-Jkl Aseteltu Gröhn, Laine S
23.02. 14:00 Juteinikeskus 1 LASB Hml / LASB ed - Happee Valkoinen Painilainen Tapio Sikiö Mikko S
23.02. 14:00 Nummikeskus 1 Puusaha - Kunnon Urhot Hakala Henri Keskinen Miika S
23.02. 14:00 AutoCenter Areena 2 YPA - Classic Aseteltu Happonen, Nieminen S
23.02. 14:00 Spiral-Halli 4 Soolo - KU-68 II Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko S
23.02. 14:30 Tamppi Areena 1 MultiAnts - SR III Aseteltu Koskinen, Virtanen S
23.02. 14:30 Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers - O2JKL Akatemia Kontunen Jouni Valtanen Tero S
23.02. 15:00 Juteinikeskus 1 LeKi - Urho Painilainen Tapio Sikiö Mikko S
23.02. 15:00 Nummikeskus 1 SC Haulikko - Isoluu Hakala Henri Mäkinen Juho S
23.02. 15:00 Spiral-Halli 4 TaHU - SB Vipers Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko S
23.02. 15:30 Spiral-Halli 1 Classic - OLS Arppe Airola Iiro-Pekka Välimaa Jorma S
23.02. 16:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Ikhtys-Jkl - SBT PaPo Aseteltu Gröhn, Laine S
23.02. 16:00 Tamppi Areena 1 MSM - TahVe Aseteltu Koskinen, Heikkilä S
23.02. 16:00 Juteinikeskus 1 Happee Valkoinen - PIsku Painilainen Tapio Sikiö Mikko S
23.02. 16:00 Riihimäen Urheilutalo 1 MIG - Gunners Kontunen Jouni Valtanen Tero S
23.02. 16:00 Nummikeskus 1 Steelers III - Kruunien Kruunat Keskinen Miika Mäkinen Juho S
23.02. 16:00 Spiral-Halli 4 SFC - SC Läsimäki Galeh Di Piazza Sami Galeh Dimitri S
23.02. 16:00 Spiral 2 Ottelu 1 voittaja - Ottelu 4 voittaja Aseteltu Hautakorpi, Merimaa T
23.02. 16:00 Spiral 4 Ottelu 2 voittaja - Ottelu 3 voittaja Aseteltu Happonen, Kaila T
23.02. 16:00 Tampere Areena 1 Classic - Koovee Helin Helin Mika Sarvanko Jyrki S
23.02. 17:00 Nummikeskus 1 Isoluu - Puusaha Keskinen Miika Mäkinen Juho S
23.02. 17:00 Spiral-Halli 4 KU-68 II - TaHU Galeh Di Piazza Sami Galeh Dimitri S
23.02. 18:00 Spiral 1 Välierä voittaja A - Välierä voittaja B Aseteltu Happonen, Kaila T
23.02. 18:00 Spiral 2 Välierä häviäjä A - Välierä häviäjä B Aseteltu Hautakorpi, Merimaa T
25.02.2020
25.02. 18:30 Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - TPS Heinola Henri Marttinen Manu S
27.02.2020
27.02. 19:30 Tamppi Areena 1 SR - Classic United Aseteltu Virtanen, Arppe S
28.02.2020
28.02. 19:00 AutoCenter Areena 1 Koovee - Loviisan Tor Helin, Virtanen S
29.02.2020
29.02. 10:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 Pirkat III - Nokian Krp III Kontio, Leino S
29.02. 10:00 AutoCenter Areena 2 Luuppi - Torpedo Suominen Di Piazza Sami Suominen Jukka S
29.02. 10:00 Juteinikeskus 1 SCR - Pisku Martikainen Toni Painilainen Tapio S
29.02. 10:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Steelers JLA - KalvKe III Jokinen Henri Koivistoinen Jarko S
29.02. 11:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 SB15 - HIP Kontio, Leino S
29.02. 11:00 AutoCenter Areena 2 Vastuu - LeKi Suominen Di Piazza Sami Suominen Jukka S
29.02. 11:00 Juteinikeskus 1 E-HSS - LASB Hml Martikainen Toni Painilainen Tapio S
29.02. 11:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Pisku II - PRM Jokinen Henri Koivistoinen Jarko S
29.02. 12:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 SN Symmetrik - Pirkat III Kontio, Leino S
29.02. 12:00 AutoCenter Areena 2 Torpedo - TahVe II Suominen Di Piazza Sami Suominen Jukka S
29.02. 12:00 Juteinikeskus 1 SCU II - SCR Martikainen Toni Sikiö Mikko S
29.02. 12:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 KalvKe III - Pro-Stata Jokinen Henri Koivistoinen Jarko S
29.02. 13:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 EPa - SB15 Aseteltu Happonen, Myllynen S
29.02. 13:00 AutoCenter Areena 2 LeKi - SC Weikot Joki Joki Henrik Lepola Lasse T. S
29.02. 13:00 Juteinikeskus 1 VesVi - E-HSS Painilainen Tapio Sikiö Mikko S
29.02. 13:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 LASB Hml III - Pisku II Koivurova Pekka Siira Sami S
29.02. 14:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 HIP - SN Symmetrik Aseteltu Happonen, Myllynen S
29.02. 14:00 AutoCenter Areena 2 PirHi - Vastuu Joki Joki Henrik Lepola Lasse T. S
29.02. 14:00 Juteinikeskus 1 LASB Hml - SCU II Painilainen Tapio Sikiö Mikko S
29.02. 14:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 PRM - KalvKe II Koivurova Pekka Siira Sami S
29.02. 15:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 SC Susibandy - MäntU Aseteltu Happonen, Myllynen S
29.02. 15:00 AutoCenter Areena 2 TahVe II - TFT II Joki Joki Henrik Lepola Lasse T. S
29.02. 15:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - NJ Aseteltu Olkkola, Pelttari S
29.02. 15:00 Iittala-halli 1 Steelers - Hawks Partanen Aleksi Kortesoja Markus S
29.02. 15:00 Juteinikeskus 1 TFT - Team Pekis Jarho Vesa Siitonen Pertti S
29.02. 15:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Pro-Stata - LASB Hml III Koivurova Pekka Siira Sami S
29.02. 16:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 SB KK - EPa Aseteltu Kaila, Merimaa S
29.02. 16:00 AutoCenter Areena 2 SC Weikot - Luuppi Aseteltu Galeh, Hautakorpi S
29.02. 16:00 Juteinikeskus 1 Bullets - VesVi Jarho Vesa Siitonen Pertti S
29.02. 16:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 KalvKe II - Steelers JLA Koivurova Pekka Siira Sami S
29.02. 17:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 D-Kone - SC Susibandy Aseteltu Kaila, Merimaa S
29.02. 17:00 AutoCenter Areena 2 TFT II - PirHi Aseteltu Galeh, Hautakorpi S
29.02. 17:00 Tampere Areena 1 Classic - Welhot Pitkänen Rami Rönnqvist Johan S
29.02. 17:00 Juteinikeskus 1 Jehut - TFT Jarho Vesa Lindgren Jarmo S
29.02. 18:00 Iittala-halli 0 Steelers - Oilers NG Valtanen Tero Keskinen Miika S
29.02. 18:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 MäntU - SB KK Aseteltu Suhonen, Hiltunen S
29.02. 18:00 Juteinikeskus 1 Team Pekis - Bullets Siitonen Pertti Lindgren Jarmo S
29.02. 18:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - Loviisan Tor Matilainen Mikko Pekkinen Rainer S
29.02. 18:30 Spiral-Halli 1 Classic - Nokian KrP Suhonen Härmäläinen Valtteri Suhonen Petri S
29.02. 19:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 Nokian Krp III - D-Kone Aseteltu Suhonen, Hiltunen S
29.02. 19:00 Juteinikeskus 1 Pisku - Jehut Siitonen Pertti Lindgren Jarmo S