Asettelut

Ottelut & asettelut: 15.02.2020 - 22.02.2020

< Edellinen viikko 15.02.2020 - 22.02.2020 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
15.02.2020
15.02. 09:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Classic Blue - Pirkat Aseteltu Auvinen, Happonen S
15.02. 09:15 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 Järkipallo - Heittopussi Aseteltu Markkanen, Heikkinen T
15.02. 09:30 AutoCenter Areena 1 Ilves West - YPA Sininen Aseteltu Simola, Tarsa S
15.02. 10:00 Iittala-halli 1 WFT - KalvKe Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 10:00 Nummikeskus 1 Steelers II - KalvKe Hakala Henri Hakala Joona S
15.02. 10:00 Nummikeskus 1 Steelers II - KalvKe Hakala Henri Hakala Joona S
15.02. 10:00 Juteinikeskus 1 VesVi - PIsku Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 10:00 Juteinikeskus 1 VesVi - PIsku Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Pirkat Blue - YPA Aseteltu Merimaa, Torkkola S
15.02. 10:00 Spiral-Halli 4 PäLu - SS Valhalla Aseteltu Kontio, Lepistö S
15.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 LeKi - SBT PaPo Aseteltu Auvinen, Happonen S
15.02. 10:00 Nuolialan koulu 1 Pirkat Blue - FoSu Musta Aseteltu Kimpanpää, Kaila S
15.02. 10:00 Spiral-Halli 2 Classic Valkoinen - Classic Sininen Aseteltu Ketola, Suominen S
15.02. 10:05 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 Gurtsin gärhöt - SC Katastrofi Aseteltu Markkanen, Heikkinen T
15.02. 10:30 AutoCenter Areena 1 LFT - Steelers Aseteltu Simola, Tarsa S
15.02. 10:55 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 Säbäkyyt - Järkipallo Aseteltu Markkanen, Heikkinen T
15.02. 11:00 Iittala-halli 1 MIG II - Valo Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 11:00 Jukolan koulu 1 Steelers valkoinen - Steelers musta Arola Juha Ojanen Jorma S
15.02. 11:00 Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers Red - Pirkat White Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
15.02. 11:00 Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers Red - Pirkat White Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
15.02. 11:00 Nummikeskus 1 O2-Jyväskylä - SCU/RSS II Hakala Henri Hakala Joona S
15.02. 11:00 Nummikeskus 1 O2-Jyväskylä - SCU/RSS II Hakala Henri Hakala Joona S
15.02. 11:00 Juteinikeskus 1 SB Luja - Pirkat White Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 11:00 Juteinikeskus 1 SB Luja - Pirkat White Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 11:00 Elmolan Liikuntasali 1 LFT - KOOVEE Punaiset Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 11:00 Elmolan Liikuntasali 1 LFT - KOOVEE Punaiset Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Ilves - SBT PaPo Merimaa, Torkkola S
15.02. 11:00 Toijalan Monitoimihalli 1 TFT - Pirkat Karppanen Marko Sorva Olavi S
15.02. 11:00 Spiral-Halli 4 SR II - NeTu Aseteltu Kontio, Hiltunen S
15.02. 11:00 AutoCenter Areena 2 Classic Sininen - RSS Panthers Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry S
15.02. 11:00 Lempoisten liikuntahalli 1 Ilves - SPORT Green Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
15.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 SPORT Black - Classic Blue Aseteltu Auvinen, Happonen S
15.02. 11:00 Nuolialan koulu 1 Classic Red - Nokian KrP Kimpanpää Kimpanpää Santeri Rautiainen Lauri S
15.02. 11:00 Spiral-Halli 2 SBT PaPo - KalvKe Keltainen Aseteltu Ketola, Virtanen S
15.02. 11:30 Kauppi Sport 2 Pirkanmaa - Länsi-Suomi Aseteltu Rosnell, Blomqvist T
15.02. 11:30 AutoCenter Areena 1 YPA Sininen - SPORT Aseteltu Simola, Tarsa S
15.02. 11:45 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 SC Katastrofi - Sokkosyöttö Aseteltu Galeh, Heikkinen T
15.02. 11:45 Elmolan Liikuntasali 1 YPA Sininen - Classic Pinkki Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 12:00 Kauppi Sport 2 Oulu - Kanta-Häme Aseteltu Rosnell, Blomqvist T
15.02. 12:00 Iittala-halli 1 WFT - Riemu Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
15.02. 12:00 Jukolan koulu 1 SB Luja - RSS Panthers Arola Juha Ojanen Jorma S
15.02. 12:00 Riihimäen Urheilutalo 1 KalvKe - KU-68 Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
15.02. 12:00 Riihimäen Urheilutalo 1 KalvKe - KU-68 Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
15.02. 12:00 Nummikeskus 1 KalvKe - KOOVEE Punaiset Hakala Henri Hakala Joona S
15.02. 12:00 Juteinikeskus 1 RoPo - VesVi Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 12:00 Juteinikeskus 1 RoPo - VesVi Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 12:00 Toijalan Monitoimihalli 1 O2-Jyväskylä III - MäntU Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha S
15.02. 12:00 Spiral-Halli 4 SS Valhalla - Nokian KrP II Aseteltu Lepistö, Hiltunen S
15.02. 12:00 AutoCenter Areena 2 SBT PaPo - O2-Jyväskylä Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry S
15.02. 12:00 Lempoisten liikuntahalli 1 FoSu Musta - Classic Red Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
15.02. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 KoSBy - LeKi Aseteltu Auvinen, Happonen S
15.02. 12:00 Nuolialan koulu 1 FoSu Musta - KOOVEE Mustat Kaila Kaila Antti Rautiainen Lauri S
15.02. 12:00 Spiral-Halli 2 SC Weikot - Classic Sininen Aseteltu Suominen, Virtanen S
15.02. 12:30 Kauppi Sport 2 Pasila - Pirkanmaa Aseteltu Hautakorpi, Blomqvist T
15.02. 12:30 AutoCenter Areena 1 SB Mirage - TFT Aseteltu Simola, Tarsa S
15.02. 12:35 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 Heittopussi - Säbäkyyt Galeh T
15.02. 12:45 Elmolan Liikuntasali 1 KOOVEE Punaiset - YPA Sininen Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 12:45 Elmolan Liikuntasali 1 KOOVEE Punaiset - YPA Sininen Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 13:00 Spiral-Halli 1 Classic United - RSS Panthers Aseteltu Silvo, Rauhala S
15.02. 13:00 Tamppi Areena 1 SR IV - KyPo Härmäläinen Valtteri Korhonen Tomas S
15.02. 13:00 Kauppi Sport 2 Länsi-Suomi - Kanta-Häme Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 13:00 Iittala-halli 1 YPA - MIG II Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
15.02. 13:00 Jukolan koulu 1 SB Vaasa Musta - Steelers valkoinen Arola Juha Painilainen Tapio S
15.02. 13:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Pirkat White - Steelers JLA Lehto Elias Valliaro Sanna S
15.02. 13:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Pirkat White - Steelers JLA Lehto Elias Valliaro Sanna S
15.02. 13:00 Nummikeskus 1 KU-68 - LASB Hml Oranssi Hakala Henri Ruoranen Aleksi S
15.02. 13:00 Juteinikeskus 1 NoPS - SB Luja Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 13:00 Juteinikeskus 1 NoPS - SB Luja Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Ilves - Pirkat Blue Aseteltu Merimaa, Torkkola S
15.02. 13:00 Toijalan Monitoimihalli 1 Pirkat - LeKi Myllyoja Sorva Olavi Myllyoja Juha S
15.02. 13:00 Spiral-Halli 4 NeTu - Punakone Aseteltu Kontio, Lepistö S
15.02. 13:00 AutoCenter Areena 2 Classic - RSS Panthers Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry S
15.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 SBT PaPo - Steelers Aseteltu Rinne, Matikainen S
15.02. 13:00 Nuolialan koulu 1 SCU/RSS - Classic Red Aseteltu Kimpanpää, Kaila S
15.02. 13:00 Spiral-Halli 2 KalvKe Keltainen - Koovee Aseteltu Ketola, Suominen S
15.02. 13:25 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 Sokkosyöttö - Gurtsin gärhöt Galeh T
15.02. 13:30 Kauppi Sport 2 Oulu - Pasila Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 13:30 Elmolan Liikuntasali 1 Classic Pinkki - LFT Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 13:30 Elmolan Liikuntasali 1 Classic Pinkki - LFT Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 13:30 AutoCenter Areena 1 SPORT - LFT Aseteltu Heikkinen, Blomqvist S
15.02. 14:00 Kauppi Sport 2 Kanta-Häme - Pirkanmaa Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 14:00 Iittala-halli 1 Valo - TiPa Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
15.02. 14:00 Jukolan koulu 1 Classic white - SB Luja Ojanen Jorma Painilainen Tapio S
15.02. 14:00 Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers Red - KU-68 Lehto Elias Siitonen Pertti S
15.02. 14:00 Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers Red - KU-68 Lehto Elias Siitonen Pertti S
15.02. 14:00 Nummikeskus 1 SCU/RSS II - SC Weikot punainen Hakala Joona Ruoranen Aleksi S
15.02. 14:00 Juteinikeskus 1 Pirkat White - Tampereen Icehearts Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SBT PaPo - YPA Aseteltu Merimaa, Torkkola S
15.02. 14:00 Toijalan Monitoimihalli 1 O2-Jyväskylä II - MäntU Karppanen Marko Sorva Olavi S
15.02. 14:00 Spiral-Halli 4 Nokian KrP II - SR II Aseteltu Kontio, Hiltunen S
15.02. 14:00 AutoCenter Areena 2 SBT PaPo - Welhot Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry S
15.02. 14:00 Lempoisten liikuntahalli 1 Classic Red - Ilves Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
15.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Tampereen Icehearts - SPORT Black Aseteltu Rinne, Matikainen S
15.02. 14:00 Nuolialan koulu 1 Nokian KrP - Nokian KrP Valkoinen Kimpanpää Kimpanpää Santeri Rautiainen Lauri S
15.02. 14:00 Spiral-Halli 2 SBT PaPo - Pirkat Aseteltu Ketola, Virtanen S
15.02. 14:25 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 B2 - A3 Aseteltu Galeh, Happonen T
15.02. 14:30 Kauppi Sport 2 Länsi-Suomi - Pasila Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 14:30 Elmolan Liikuntasali 1 KOOVEE Punaiset - Classic Pinkki Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 14:30 Elmolan Liikuntasali 1 KOOVEE Punaiset - Classic Pinkki Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 14:30 AutoCenter Areena 1 Steelers - SB Mirage Aseteltu Heikkinen, Blomqvist S
15.02. 14:30 Tampereen Tenniskeskus 1 Tornadot Red Tampere - O2-Jyväskylä Kaila Kaila Jouni Ruohonen Aleksi S
15.02. 15:00 Spiral 2 Tepi Hunters - NVS Aseteltu Salonen, Moberg T
15.02. 15:00 Kauppi Sport 2 Pirkanmaa - Oulu Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 15:00 Iittala-halli 1 Rientola - Riemu Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
15.02. 15:00 Jukolan koulu 1 RSS Panthers - SB Vaasa Musta Ojanen Jorma Painilainen Tapio S
15.02. 15:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Steelers JLA - KalvKe Lehto Elias Siitonen Pertti S
15.02. 15:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Steelers JLA - KalvKe Lehto Elias Siitonen Pertti S
15.02. 15:00 Nummikeskus 1 KOOVEE Punaiset - O2-Jyväskylä Hakala Joona Hakala Henri S
15.02. 15:00 Nummikeskus 1 KOOVEE Punaiset - O2-Jyväskylä Hakala Joona Hakala Henri S
15.02. 15:00 Juteinikeskus 1 PIsku - RoPo Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 15:00 Juteinikeskus 1 PIsku - RoPo Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 15:00 Toijalan Monitoimihalli 1 LeKi - O2-Jyväskylä III Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha S
15.02. 15:00 Spiral-Halli 4 SPORT - RePlay Aseteltu Lepistö, Hiltunen S
15.02. 15:00 AutoCenter Areena 2 O2-Jyväskylä - KOOVEE / YPA Aseteltu Sandelin, Ruohonen S
15.02. 15:00 Lempoisten liikuntahalli 1 SPORT Green - FoSu Musta Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
15.02. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Pirkat - KoSBy Aseteltu Rinne, Matikainen S
15.02. 15:00 Nuolialan koulu 1 KOOVEE Mustat - SCU/RSS Kaila Kaila Antti Rautiainen Lauri S
15.02. 15:00 Spiral-Halli 2 YPA - SC Weikot Aseteltu Suominen, Virtanen S
15.02. 15:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - ÅIF Hämäläinen Tiina Kapiainen Hanna S
15.02. 15:15 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 A2 - B3 Aseteltu Happonen, Arola T
15.02. 15:15 Elmolan Liikuntasali 1 LFT - YPA Sininen Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 15:15 Elmolan Liikuntasali 1 LFT - YPA Sininen Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 15:15 Tampereen Tenniskeskus 1 RoPo - TFT Sininen Kaila Kaila Jouni Ruohonen Aleksi S
15.02. 15:30 Spiral-Halli 1 Ilves - KrP Akatemia Aseteltu Myllynen, Arppe S
15.02. 15:30 Kauppi Sport 2 Pasila - Kanta-Häme Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 15:30 AutoCenter Areena 1 TFT - Ilves West Aseteltu Heikkinen, Blomqvist S
15.02. 16:00 Spiral 2 Team Moose 2.0 - S15 Moberg T
15.02. 16:00 Kauppi Sport 2 Oulu - Länsi-Suomi Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 16:00 Iittala-halli 1 O2-Jyväskylä III - YPA Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 16:00 Jukolan koulu 1 Steelers musta - Classic white Ojanen Jorma Painilainen Tapio S
15.02. 16:00 Jukolan koulu 1 Steelers musta - Classic white Ojanen Jorma Painilainen Tapio S
15.02. 16:00 Nummikeskus 1 LASB Hml Oranssi - Steelers II Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna S
15.02. 16:00 Nummikeskus 1 LASB Hml Oranssi - Steelers II Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna S
15.02. 16:00 Juteinikeskus 1 Tampereen Icehearts - NoPS Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 16:00 Toijalan Monitoimihalli 1 TFT - O2-Jyväskylä II Myllyoja Sorva Olavi Myllyoja Juha S
15.02. 16:00 Spiral-Halli 4 Punakone - DTT Aseteltu Galeh, Koskiniemi S
15.02. 16:00 AutoCenter Areena 2 Häme Stars - Classic Aseteltu Sandelin, Ruohonen S
15.02. 16:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Steelers - Tampereen Icehearts Aseteltu Rinne, Matikainen S
15.02. 16:00 Nuolialan koulu 1 Nokian KrP Valkoinen - Pirkat Blue Aseteltu Kimpanpää, Kaila S
15.02. 16:00 Spiral-Halli 2 Koovee - KalvKe Musta Hautamäki Luca Ainasoja Aleksi S
15.02. 16:10 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 A1 - B2/A3 Aseteltu Happonen, Arola T
15.02. 16:15 Tampereen Tenniskeskus 1 O2-Jyväskylä - RoPo Kaila Kaila Jouni Ruohonen Aleksi S
15.02. 17:00 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 B1 - A2/B3 Aseteltu Happonen, Arola T
15.02. 17:00 Iittala-halli 1 TiPa - Rientola Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 17:00 Nummikeskus 1 SC Weikot punainen - KU-68 Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna S
15.02. 17:00 Nummikeskus 1 SC Weikot punainen - KU-68 Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna S
15.02. 17:00 Spiral-Halli 4 RePlay - Showtime Aseteltu Galeh, Koskiniemi S
15.02. 17:00 AutoCenter Areena 2 Welhot - KOOVEE / YPA Aseteltu Sandelin, Ruohonen S
15.02. 17:00 Spiral-Halli 2 Pirkat - YPA Hautamäki Luca Ainasoja Aleksi S
15.02. 17:00 Tampereen Tenniskeskus 1 TFT Sininen - Tornadot Red Tampere Rantsi Leevi Savijärvi Mitja S
15.02. 17:00 Elenia Areena 1 Steelers - NST Linnala Iiro Kirjonen Tom S
15.02. 17:30 Tamppi Areena 1 SR - O2-Jyväskylä Akatemia Aseteltu Maunuksela, Patrikainen S
15.02. 18:00 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 välierän voittaja - välierän voittaja Aseteltu Happonen, Arola T
15.02. 18:00 Iittala-halli 1 KalvKe - O2-Jyväskylä III Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 18:00 Spiral-Halli 4 DTT - SPORT Aseteltu Galeh, Koskiniemi S
15.02. 18:00 AutoCenter Areena 2 Häme Stars - Classic Sininen Aseteltu Sandelin, Ruohonen S
15.02. 18:00 Spiral-Halli 2 KalvKe Musta - Classic Valkoinen Hautamäki Luca Ainasoja Aleksi S
15.02. 18:00 Tampereen Tenniskeskus 1 O2-Jyväskylä - TFT Sininen Rantsi Leevi Savijärvi Mitja S
15.02. 18:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - O2-Jyväskylä Suhonen Rannikko Teemu Suhonen Tuukka S
15.02. 18:30 Spiral-Halli 1 Classic - Northern Stars Aseteltu Heikkilä, Koskinen S
15.02. 18:45 Tampereen Tenniskeskus 1 Tornadot Red Tampere - RoPo Rantsi Leevi Savijärvi Mitja S
15.02. 19:00 Spiral-Halli 4 Showtime - PäLu Aseteltu Galeh, Koskiniemi S
16.02.2020
16.02. 10:00 Nummikeskus 1 Steelers - SC Urbans Martikainen Toni Mäkinen Juho S
16.02. 10:00 Nummikeskus 1 Steelers - SC Urbans Martikainen Toni Mäkinen Juho S
16.02. 10:00 Juteinikeskus 1 LFT - Pisku II Jarho Vesa Valliaro Sanna S
16.02. 10:00 Juteinikeskus 1 LFT - Pisku II Jarho Vesa Valliaro Sanna S
16.02. 10:00 Jukolan koulu 1 LASB Hml Oranssi - Steelers Musta Hakala Joona Ojanen Jorma S
16.02. 10:00 Elenia Areena 1 Steelers Oranssi - SC Urbans Valkoinen Lindgren Jarmo Mustonen Ville S
16.02. 10:00 Elenia Areena 1 Steelers Oranssi - SC Urbans Valkoinen Lindgren Jarmo Mustonen Ville S
16.02. 10:00 Toijalan Monitoimihalli 1 TFT - E-HSS Aseteltu Koskinen, Impiö S
16.02. 10:00 Spiral-Halli 4 SC Susibandy - SB15 Aseteltu Nurmi, Toijala S
16.02. 10:00 AutoCenter Areena 2 Tampereen Icehearts - Classic Blue Aseteltu Pekkola, Heikkinen S
16.02. 10:00 Spiral-Halli 2 Nokian KrP Sininen - Pirkat Blue Aseteltu Auvinen, Lammela S
16.02. 10:00 Kostia Areena 1 SB Luja - Ilves East Virtanen Virtanen Jaana Laakso Ida S
16.02. 10:00 Kauppi Sports Center 3 YPA Valkoinen - Tampereen Icehearts Aseteltu Rinne, Intonen S
16.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Sininen - Koovee Mustat Aseteltu Kaila, Kaila S
16.02. 10:00 Ideapark Sport 2 Pirkat White - TFT Valkoinen Mölsä Jesse Ainasoja Aleksi S
16.02. 10:00 Lempoisten liikuntahalli 1 SPORT - LeKi Sininen Aseteltu Suominen, Ketola S
16.02. 10:00 Tampereen Tenniskeskus 1 Koovee Mustat - SC Weikot punainen Aseteltu Happonen, Palsinajärvi S
16.02. 10:45 Elenia Areena 1 Classic Valkoinen - Ilves West Lindgren Jarmo Hietanen Elias S
16.02. 10:45 Ideapark Sport 2 Tornadot Blue Tampere - Classic Punainen Mölsä Jesse Ainasoja Aleksi S
16.02. 10:45 Lempoisten liikuntahalli 1 VesVi - Steelers Musta Suominen Suominen Kiia Amberla Ilmari S
16.02. 10:45 Tampereen Tenniskeskus 1 Classic Sininen - SC Urbans Sininen Happonen Happonen Petri Ruohonen Aleksi S
16.02. 11:00 Nummikeskus 1 SPORT Green - Classic White Martikainen Toni Mäkinen Juho S
16.02. 11:00 Nummikeskus 1 SPORT Green - Classic White Martikainen Toni Mäkinen Juho S
16.02. 11:00 Juteinikeskus 1 RoPo - Häme Stars Jarho Vesa Valliaro Sanna S
16.02. 11:00 Juteinikeskus 1 RoPo - Häme Stars Jarho Vesa Valliaro Sanna S
16.02. 11:00 Jukolan koulu 1 Classic Valkoinen - TFT Hakala Joona Ojanen Jorma S
16.02. 11:00 Toijalan Monitoimihalli 1 LASB Hml - SCR Aseteltu Koskinen, Impiö S
16.02. 11:00 Spiral-Halli 4 HIP - Pirkat III Aseteltu Nurmi, Toijala S
16.02. 11:00 AutoCenter Areena 2 YPA Valkoinen - Ilves Aseteltu Pekkola, Kontio S
16.02. 11:00 Spiral-Halli 2 Classic Black - YPA Sininen Aseteltu Auvinen, Lammela S
16.02. 11:00 Tietotien lukio 1 SC Weikot Musta - LASB Hml Oranssi Knuutinen Risto Savijärvi Mitja S
16.02. 11:00 Kostia Areena 1 KU-68 - LeKi Sininen Aseteltu Virtanen, Torkkola S
16.02. 11:00 Kauppi Sports Center 3 Koovee Keltaiset - SC Weikot Punainen Rinne Rinne Reino Sorva Olavi S
16.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic sininen - Steelers Oranssi Aseteltu Kaila, Kimpanpää S
16.02. 11:30 Tampereen Tenniskeskus 1 SC Weikot punainen - Nokian KrP Palsinajärvi Palsinajärvi Otto Ruohonen Aleksi S
16.02. 11:45 Elenia Areena 1 Ilves West - SC Urbans Valkoinen Mustonen Ville Hietanen Elias S
16.02. 11:45 Elenia Areena 1 Ilves West - SC Urbans Valkoinen Mustonen Ville Hietanen Elias S
16.02. 11:45 Ideapark Sport 2 TFT Valkoinen - Tornadot Blue Tampere Mölsä Jesse Ainasoja Aleksi S
16.02. 11:45 Lempoisten liikuntahalli 1 LeKi Sininen - VesVi Ketola Ketola Jenni-Maarit Amberla Ilmari S
16.02. 12:00 Spiral 4 Test Eagles - TAHU Aseteltu Hautakorpi, Nieminen T
16.02. 12:00 Juteinikeskus 1 SPORT - LFT Jarho Vesa Valliaro Sanna S
16.02. 12:00 Jukolan koulu 1 LeKi Valkoinen - LASB Hml Oranssi Hakala Joona Ojanen Jorma S
16.02. 12:00 Jukolan koulu 1 LeKi Valkoinen - LASB Hml Oranssi Hakala Joona Ojanen Jorma S
16.02. 12:00 Toijalan Monitoimihalli 1 E-HSS - Bullets Aseteltu Koskinen, Impiö S
16.02. 12:00 Spiral-Halli 4 SB15 - SB KK Aseteltu Nurmi, Toijala S
16.02. 12:00 Ideapark Sport 1 SC Weikot - TFT II Aseteltu Vina, Blomqvist S
16.02. 12:00 AutoCenter Areena 2 Classic Blue - SBT PaPo Aseteltu Heikkinen, Kontio S
16.02. 12:00 Spiral-Halli 2 KOOVEE Mustat - Nokian KrP Sininen Aseteltu Auvinen, Lammela S
16.02. 12:00 Tietotien lukio 1 RSS Panthers Black - O2-Jyväskylä Valkoinen Knuutinen Risto Savijärvi Mitja S
16.02. 12:00 Kostia Areena 1 RSS Panthers - Pirkat Blue Torkkola Laakso Ida Torkkola Jari S
16.02. 12:00 Kauppi Sports Center 3 Tampereen Icehearts - SBT PaPo Intonen Intonen Juha Sorva Olavi S
16.02. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Koovee Mustat - Nokian KrP Sininen Aseteltu Kaila, Kimpanpää S
16.02. 12:15 Tampereen Tenniskeskus 1 SC Urbans Sininen - Koovee Mustat Aseteltu Happonen, Palsinajärvi S
16.02. 12:30 Elenia Areena 1 Classic Valkoinen - Steelers Oranssi Mustonen Ville Lindgren Jarmo S
16.02. 12:30 Ideapark Sport 2 Classic Punainen - Pirkat White Mölsä Jesse Ainasoja Aleksi S
16.02. 12:30 Lempoisten liikuntahalli 1 Steelers Musta - SPORT Aseteltu Suominen, Ketola S
16.02. 13:00 Spiral 4 IBK Lasten - SR Legends Aseteltu Hautakorpi, Nieminen T
16.02. 13:00 Nummikeskus 1 SC Urbans - SPORT Green Martikainen Toni Mäkinen Juho S
16.02. 13:00 Juteinikeskus 1 TFT - RoPo Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
16.02. 13:00 Jukolan koulu 1 TFT - Nokian KrP Valkoinen Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti S
16.02. 13:00 Jukolan koulu 1 TFT - Nokian KrP Valkoinen Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti S
16.02. 13:00 Toijalan Monitoimihalli 1 SCR - Jehut Aseteltu Koskinen, Impiö S
16.02. 13:00 Spiral-Halli 4 Pirkat III - D-Kone Aseteltu Nurmi, Toijala S
16.02. 13:00 Ideapark Sport 1 O2-Jyväskylä Oranssi - Koovee Punaiset Aseteltu Vina, Blomqvist S
16.02. 13:00 AutoCenter Areena 2 Tampereen Icehearts - Ilves Aseteltu Pekkola, Heikkinen S
16.02. 13:00 Spiral-Halli 2 Pirkat Blue - YPA Sininen Aseteltu Auvinen, Lammela S
16.02. 13:00 Tietotien lukio 1 Classic Red - LASB Hml Oranssi Knuutinen Risto Savijärvi Mitja S
16.02. 13:00 Kostia Areena 1 Ilves East - LeKi Sininen Virtanen Virtanen Jaana Laakso Ida S
16.02. 13:00 Kauppi Sports Center 3 AC Nokia - Koovee Keltaiset Aseteltu Rinne, Intonen S
16.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LFT - Classic sininen Aseteltu Kaila, Kaila S
16.02. 13:00 Tampereen Tenniskeskus 1 Nokian KrP - Classic Sininen Happonen, Palsinajärvi S
16.02. 13:30 Elenia Areena 1 SC Urbans Valkoinen - Classic Valkoinen Hietanen Elias Lindgren Jarmo S
16.02. 13:30 Ideapark Sport 2 TFT Valkoinen - Classic Punainen Rautiainen Lauri Sakala Topi S
16.02. 13:30 Lempoisten liikuntahalli 1 LeKi Sininen - Steelers Musta Ketola Ketola Jenni-Maarit Amberla Ilmari S
16.02. 14:00 Spiral 4 HC Lötä - SS Pöke Aseteltu Galeh, Vepsäläinen T
16.02. 14:00 Nummikeskus 1 Classic White - Steelers Martikainen Toni Mäkinen Juho S
16.02. 14:00 Juteinikeskus 1 Häme Stars - RSS Panthers II Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
16.02. 14:00 Juteinikeskus 1 Häme Stars - RSS Panthers II Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
16.02. 14:00 Jukolan koulu 1 KyPo - Classic Valkoinen Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti S
16.02. 14:00 Jukolan koulu 1 KyPo - Classic Valkoinen Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti S
16.02. 14:00 Toijalan Monitoimihalli 1 Bullets - LASB Hml Aseteltu Koskinen, Impiö S
16.02. 14:00 Spiral-Halli 4 SB KK - HIP Aseteltu Haapanen, Nieminen S
16.02. 14:00 Ideapark Sport 1 Nokian KrP Valkoinen - SPORT Black Aseteltu Vina, Blomqvist S
16.02. 14:00 AutoCenter Areena 2 SBT PaPo - YPA Valkoinen Aseteltu Pekkola, Kontio S
16.02. 14:00 Spiral-Halli 2 Classic Black - KOOVEE Mustat Aseteltu Auvinen, Lammela S
16.02. 14:00 Tietotien lukio 1 O2-Jyväskylä Valkoinen - SC Weikot Musta Knuutinen Risto Savijärvi Mitja S
16.02. 14:00 Kostia Areena 1 RSS Panthers - KU-68 Aseteltu Virtanen, Torkkola S
16.02. 14:00 Kauppi Sports Center 3 SC Weikot Punainen - KalvKe Rinne Rinne Reino Sorva Olavi S
16.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Steelers Oranssi - Classic Punainen Aseteltu Kaila, Kimpanpää S
16.02. 14:15 Elenia Areena 1 Steelers Oranssi - Ilves West Hietanen Elias Mustonen Ville S
16.02. 14:15 Elenia Areena 1 Steelers Oranssi - Ilves West Hietanen Elias Mustonen Ville S
16.02. 14:15 Ideapark Sport 2 Pirkat White - Tornadot Blue Tampere Rautiainen Lauri Sakala Topi S
16.02. 14:15 Lempoisten liikuntahalli 1 SPORT - VesVi Ketola Ketola Jenni-Maarit Amberla Ilmari S
16.02. 15:00 Spiral 4 Team All Stars - Musta-Pekka Aseteltu Galeh, Vepsäläinen T
16.02. 15:00 Juteinikeskus 1 SB Luja - SPORT Keskinen Miika Painilainen Tapio S
16.02. 15:00 Juteinikeskus 1 SB Luja - SPORT Keskinen Miika Painilainen Tapio S
16.02. 15:00 Jukolan koulu 1 Nokian KrP Valkoinen - LeKi Valkoinen Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti S
16.02. 15:00 Toijalan Monitoimihalli 1 Team Pekis - Pisku Aseteltu Lepistö, Kuisla S
16.02. 15:00 Spiral-Halli 4 MäntU - Nokian Krp III Aseteltu Haapanen, Nieminen S
16.02. 15:00 Ideapark Sport 1 TFT II - Koovee Punaiset Aseteltu Markkanen, Sandelin S
16.02. 15:00 Tietotien lukio 1 Classic Red - RSS Panthers Black Knuutinen Risto Savijärvi Mitja S
16.02. 15:00 Kostia Areena 1 Pirkat Blue - SB Luja Torkkola Laakso Ida Torkkola Jari S
16.02. 15:00 Kauppi Sports Center 3 SBT PaPo - AC Nokia Intonen Intonen Juha Sorva Olavi S
16.02. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Nokian KrP Sininen - YPA Sininen Aseteltu Kaila, Kimpanpää S
16.02. 15:00 Ideapark Sport 2 Pirkat Blue - FoSu Musta Rautiainen Lauri Sakala Topi S
16.02. 15:30 Spiral-Halli 1 Classic - TPS Suhonen Härmäläinen Valtteri Suhonen Tuukka S
16.02. 15:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - TPS Palo Mika Savolainen Antti S
16.02. 15:45 Ideapark Sport 2 YPA Keltainen - Classic Musta Rautiainen Lauri Sakala Topi S
16.02. 16:00 Juteinikeskus 1 Pisku II - TFT Pohjonen Tuukka Painilainen Tapio S
16.02. 16:00 Juteinikeskus 1 Pisku II - TFT Pohjonen Tuukka Painilainen Tapio S
16.02. 16:00 Jukolan koulu 1 Steelers Musta - KyPo Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti S
16.02. 16:00 Jukolan koulu 1 Steelers Musta - KyPo Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti S
16.02. 16:00 Toijalan Monitoimihalli 1 Jehut - SCU II Aseteltu Lepistö, Kuisla S
16.02. 16:00 Spiral-Halli 4 D-Kone - SN Symmetrik Aseteltu Haapanen, Nieminen S
16.02. 16:00 Ideapark Sport 1 O2-Jyväskylä Oranssi - Nokian KrP Valkoinen Aseteltu Markkanen, Sandelin S
16.02. 16:00 Kauppi Sports Center 3 KalvKe - YPA Valkoinen Aseteltu Rinne, Intonen S
16.02. 16:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Punainen - LFT Aseteltu Kaila, Kaila S
16.02. 16:30 Ideapark Sport 2 FoSu Musta - SC Weikot Musta Aseteltu Suominen, Happonen S
16.02. 17:00 Juteinikeskus 1 RSS Panthers II - SB Luja Pohjonen Tuukka Painilainen Tapio S
16.02. 17:00 Juteinikeskus 1 RSS Panthers II - SB Luja Pohjonen Tuukka Painilainen Tapio S
16.02. 17:00 Toijalan Monitoimihalli 1 Pisku - VesVi Aseteltu Lepistö, Kuisla S
16.02. 17:00 Spiral-Halli 4 Nokian Krp III - EPa Aseteltu Suominen, Vornanen S
16.02. 17:00 Ideapark Sport 1 SC Weikot - SPORT Black Aseteltu Markkanen, Sandelin S
16.02. 17:15 Ideapark Sport 2 Classic Musta - Pirkat Blue Aseteltu Suominen, Happonen S
16.02. 17:30 Raholan Liikuntakeskus 1 KrP Akatemia - KalvKe Aseteltu Kontiainen, Laine S
16.02. 18:00 Toijalan Monitoimihalli 1 SCU II - Team Pekis Aseteltu Lepistö, Kuisla S
16.02. 18:00 Spiral-Halli 4 SN Symmetrik - MäntU Aseteltu Suominen, Vornanen S
16.02. 18:00 Ideapark Sport 2 SC Weikot Musta - YPA Keltainen Aseteltu Suominen, Happonen S
16.02. 18:00 Tampere Areena 1 Classic - SPV Lähteenmäki Lähdesmäki Miikka Lähteenmäki Ari S
16.02. 18:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - O2-Jyväskylä Ahonen Janne Kosonen Antti S
16.02. 19:00 Toijalan Monitoimihalli 1 VesVi - TFT Aseteltu Lepistö, Kuisla S
16.02. 19:00 Spiral-Halli 4 EPa - SC Susibandy Aseteltu Suominen, Vornanen S
17.02.2020
17.02. 18:30 Tampereen Tenniskeskus 0 Classic - Pirkat Aseteltu Helin, Arppe S
18.02.2020
18.02. 18:30 Elenia Areena 1 Steelers - EräViikingit Kosonen Antti Ljungberg Daniel S
18.02. 19:00 Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - Hawks Aseteltu Kontiainen, Maunuksela S
19.02.2020
19.02. 18:00 Kostia Areena 1 SB Luja - Steelers musta Knuutinen Risto Knuutinen Tiina S
19.02. 18:30 Spiral-Halli 1 Pirkat - Steelers Olkkola Korhonen Tomas Olkkola Kimmo S
19.02. 18:30 Spiral-Halli 1 Ilves - Pirkat White Aseteltu Virtanen, Matinlauri S
21.02.2020
21.02. 18:30 Tampere Areena 1 Classic - Koovee Patrikainen Patrikainen Mikko Korhonen Tomas S
21.02. 18:30 Jokioisten Leipä Areena 1 FoSu - FBT Pitu Pohjonen Tuukka Painilainen Tapio S
21.02. 18:30 Nokian Jäähalli 1 Nokian KrP - Classic Heinola Henri Marttinen Manu S
22.02.2020
22.02. 10:00 Spiral-Halli 2 LeTo - Lätty Aseteltu Kaila, Koskinen S
22.02. 10:00 Nummikeskus 1 Ilves III - Vincemus Kontunen Jouni Painilainen Tapio S
22.02. 10:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Karhut - RSS Panthers Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
22.02. 10:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 SC Urbans - Koovee Koivistoinen Jarko Kärkkäinen Timo S
22.02. 10:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBT PaPo - SBS Tamppi Aseteltu Rinne, Sorva S
22.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Nokian KrP Sininen - LaSa Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko S
22.02. 10:00 AutoCenter Areena 2 Koovee II - IkU Aseteltu Sandelin, Markkanen S
22.02. 10:00 Spiral-Halli 4 KeikY - HLJ Aseteltu Auvinen, Kontio S
22.02. 10:00 Kauppi Sports Center 3 Classic II - MIG III Intonen Intonen Juha Karppanen Marko S
22.02. 11:00 Riihimäen Urheilutalo 1 KOOVEE / YPA - SBS Masku/Wirmo Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
22.02. 11:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Steelers - Classic Koivistoinen Jarko Kärkkäinen Timo S
22.02. 11:00 AutoCenter Areena 1 SR Legends - Pro Stars Aseteltu Matinlauri, Happonen S
22.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE Keltaiset - SBS Masku/SBS Wirmo 2 Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko S
22.02. 11:00 AutoCenter Areena 2 Pro Stars - HuHu Aseteltu Sandelin, Heikkinen S
22.02. 11:00 Spiral-Halli 4 RoPo - EPa II Aseteltu Auvinen, Kontio S
22.02. 11:00 Kauppi Sports Center 3 YPA II - Niceteam Aseteltu Intonen, Myllyoja S
22.02. 11:30 Spiral-Halli 2 SB Luja - Snipers Aseteltu Kaila, Impiö S
22.02. 11:30 Nummikeskus 1 Alku - LäySä Kontunen Jouni Painilainen Tapio S
22.02. 11:30 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Happee - PIsku Aseteltu Rinne, Sorva S
22.02. 12:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Karhut - Classic Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
22.02. 12:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Koovee - KalvKe Koivistoinen Jarko Kärkkäinen Timo S
22.02. 12:00 AutoCenter Areena 1 FBT FISHCOCK - Obelix Aseteltu Matinlauri, Happonen S
22.02. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LaSa - Ilves II Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko S
22.02. 12:00 AutoCenter Areena 2 IkU - Rientola Aseteltu Markkanen, Heikkinen S
22.02. 12:00 Spiral-Halli 4 SC Tolppalaukaus - KeikY Aseteltu Auvinen, Kontio S
22.02. 12:00 Kauppi Sports Center 3 MIG III - SiuTu Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha S
22.02. 12:00 Spiral 4 PiPa - Team Tammela Aseteltu Galeh, Nieminen T
22.02. 13:00 Spiral-Halli 2 LeTo - Steelers II Aseteltu Koskinen, Impiö S
22.02. 13:00 Nummikeskus 1 SCU - Ilves III Kontunen Jouni Painilainen Tapio S
22.02. 13:00 Riihimäen Urheilutalo 1 SBS Masku/Wirmo - SBT PaPo Ojanen Jorma Valliaro Sanna S
22.02. 13:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 SalBa sininen - Steelers Koivistoinen Jarko Kärkkäinen Timo S
22.02. 13:00 AutoCenter Areena 1 Pro Stars - PoNoVo Aseteltu Happonen, Lepistö S
22.02. 13:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBS Tamppi - O2-Jyväskylä II Aseteltu Rinne, Sorva S
22.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LASB Hml - KOOVEE Keltaiset Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko S
22.02. 13:00 AutoCenter Areena 2 HuHu - UrPS Aseteltu Sandelin, Markkanen S
22.02. 13:00 Spiral-Halli 4 ULA - RoPo Aseteltu Rosnell, Vina S
22.02. 13:00 Kauppi Sports Center 3 Niceteam - Pirkat III Intonen Intonen Juha Karppanen Marko S
22.02. 13:00 Spiral 4 J1 Säbäteam - Test Eagles Aseteltu Galeh, Nieminen T
22.02. 14:00 Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - TPS Akatemia Gröhn Gröhn Tomi Sarvanko Jyrki S
22.02. 14:00 Riihimäen Urheilutalo 1 KOOVEE / YPA - Classic Ojanen Jorma Lehto Elias S
22.02. 14:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Classic - SC Urbans Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
22.02. 14:00 AutoCenter Areena 1 Obelix - SR Legends Aseteltu Matinlauri, Lepistö S
22.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Ilves II - SBS Masku/SBS Wirmo 2 Aseteltu Toijala, Hiltunen S
22.02. 14:00 AutoCenter Areena 2 Rientola - Ilves II Aseteltu Sandelin, Heikkinen S
22.02. 14:00 Spiral-Halli 4 EPa II - IRA Aseteltu Rosnell, Vina S
22.02. 14:00 Kauppi Sports Center 3 SiuTu - YPA II Aseteltu Intonen, Myllyoja S
22.02. 14:00 Spiral 4 HC Lötä - Jankan Dynamo Aseteltu Kesäläinen, Kontio T
22.02. 14:30 Spiral-Halli 2 Lätty - SB Luja Aseteltu Kaila, Impiö S
22.02. 14:30 Nummikeskus 1 Vincemus - LäySä Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
22.02. 14:30 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBT PaPo - PIsku Aseteltu Rinne, Sorva S
22.02. 15:00 Kosken Syke 1 KyPo - KrP Akatemia Aseteltu Olkkola, Pelttari S
22.02. 15:00 Riihimäen Urheilutalo 1 SalPa - Classic Sininen Ojanen Jorma Mäkinen Juho S
22.02. 15:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 KalvKe - SalBa sininen Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
22.02. 15:00 AutoCenter Areena 1 PoNoVo - FBT FISHCOCK Aseteltu Matinlauri, Lepistö S
22.02. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Läsimäki - LFT Aseteltu - - S
22.02. 15:00 AutoCenter Areena 2 UrPS - Koovee II Aseteltu Markkanen, Heikkinen S
22.02. 15:00 Spiral-Halli 4 V&L - SC Tolppalaukaus Aseteltu Simola, Galeh S
22.02. 15:00 Kauppi Sports Center 3 Koovee II - NoPS Blomqvist Blomqvist Matias Di Piazza Sami S
22.02. 15:00 Elenia Areena 1 Steelers - FBC Loisto Haapasaari Katariina Kajarila Sari S
22.02. 15:00 Tampere Areena 1 Classic - M-Team Härmäläinen Valtteri Korhonen Tomas S
22.02. 15:00 Spiral 4 Holvastin Haukat - Laboule Aseteltu Kesäläinen, Kontio T
22.02. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä II - Nokian KrP Sininen Aseteltu Kuisla, Nieminen S
22.02. 15:30 Spiral-Halli 1 Ilves - TPS Aseteltu Heikkilä, Koskinen S
22.02. 16:00 Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - Happee Steamers Arppe Välimaa Jorma Rannikko Teemu S
22.02. 16:00 Spiral-Halli 2 Snipers - Steelers II Aseteltu Kaila, Impiö S
22.02. 16:00 Nummikeskus 1 SCU - Alku Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
22.02. 16:00 Riihimäen Urheilutalo 1 FBC Loisto - SBT PaPo Lehto Elias Mäkinen Juho S
22.02. 16:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 SC Urbans - Steelers Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
22.02. 16:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 O2-Jyväskylä II - Happee Aseteltu Rinne, Sorva S
22.02. 16:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SB Naantali - LASB Hml Aseteltu Toijala, Hiltunen S
22.02. 16:00 Spiral-Halli 4 HLJ - ULA Aseteltu Simola, Galeh S
22.02. 16:00 Kauppi Sports Center 3 Pirkat III - ÄsSee Aseteltu Blomqvist, Ketola S
22.02. 17:00 Riihimäen Urheilutalo 1 SalPa - RSS Panthers Lehto Elias Mäkinen Juho S
22.02. 17:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Classic - KalvKe Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
22.02. 17:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä II - LFT Aseteltu Kuisla, Nieminen S
22.02. 17:00 Spiral-Halli 4 IRA - V&L Aseteltu Simola, Galeh S
22.02. 17:00 Kauppi Sports Center 3 NoPS - KyPo Ketola Di Piazza Sami Ketola Jenni-Maarit S
22.02. 18:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Classic Sininen - FBC Loisto Lehto Elias Mäkinen Juho S
22.02. 18:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SB Naantali - SC Läsimäki Aseteltu - - S
22.02. 18:00 Kauppi Sports Center 3 ÄsSee - Koovee II Blomqvist Blomqvist Matias Di Piazza Sami S
22.02. 18:00 Elenia Areena 1 Steelers - Oilers Sivenius Mikael Vuoltee Perttu S
22.02. 18:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - TPS Nerg Toni Sinisalo Anssi S
22.02. 19:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä II - Nokian KrP Sininen Aseteltu Kuisla, Nieminen S
22.02. 19:00 Kauppi Sports Center 3 KyPo - Classic II Aseteltu Blomqvist, Ketola S