Asettelut

Ottelut & asettelut: 29.02.2020 - 07.03.2020

< Edellinen viikko 29.02.2020 - 07.03.2020 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
29.02.2020
29.02. 10:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 Pirkat III - Nokian Krp III Kontio, Leino S
29.02. 10:00 AutoCenter Areena 2 Luuppi - Torpedo Suominen Di Piazza Sami Suominen Jukka S
29.02. 10:00 Juteinikeskus 1 SCR - Pisku Martikainen Toni Painilainen Tapio S
29.02. 10:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Steelers JLA - KalvKe III Jokinen Henri Koivistoinen Jarko S
29.02. 11:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 SB15 - HIP Kontio, Leino S
29.02. 11:00 AutoCenter Areena 2 Vastuu - LeKi Suominen Di Piazza Sami Suominen Jukka S
29.02. 11:00 Juteinikeskus 1 E-HSS - LASB Hml Martikainen Toni Painilainen Tapio S
29.02. 11:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Pisku II - PRM Jokinen Henri Koivistoinen Jarko S
29.02. 12:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 SN Symmetrik - Pirkat III Kontio, Leino S
29.02. 12:00 AutoCenter Areena 2 Torpedo - TahVe II Suominen Di Piazza Sami Suominen Jukka S
29.02. 12:00 Juteinikeskus 1 SCU II - SCR Martikainen Toni Sikiö Mikko S
29.02. 12:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 KalvKe III - Pro-Stata Jokinen Henri Koivistoinen Jarko S
29.02. 13:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 EPa - SB15 Aseteltu Happonen, Myllynen S
29.02. 13:00 AutoCenter Areena 2 LeKi - SC Weikot Joki Joki Henrik Lepola Lasse T. S
29.02. 13:00 Juteinikeskus 1 VesVi - E-HSS Painilainen Tapio Sikiö Mikko S
29.02. 13:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 LASB Hml III - Pisku II Koivurova Pekka Siira Sami S
29.02. 14:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 HIP - SN Symmetrik Aseteltu Happonen, Myllynen S
29.02. 14:00 AutoCenter Areena 2 PirHi - Vastuu Joki Joki Henrik Lepola Lasse T. S
29.02. 14:00 Juteinikeskus 1 LASB Hml - SCU II Painilainen Tapio Sikiö Mikko S
29.02. 14:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 PRM - KalvKe II Koivurova Pekka Siira Sami S
29.02. 15:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 SC Susibandy - MäntU Aseteltu Happonen, Myllynen S
29.02. 15:00 AutoCenter Areena 2 TahVe II - TFT II Joki Joki Henrik Lepola Lasse T. S
29.02. 15:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - NJ Aseteltu Olkkola, Pelttari S
29.02. 15:00 Iittala-halli 1 Steelers - Hawks Partanen Aleksi Kortesoja Markus S
29.02. 15:00 Juteinikeskus 1 TFT - Team Pekis Jarho Vesa Siitonen Pertti S
29.02. 15:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Pro-Stata - LASB Hml III Koivurova Pekka Siira Sami S
29.02. 16:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 SB KK - EPa Aseteltu Kaila, Merimaa S
29.02. 16:00 AutoCenter Areena 2 SC Weikot - Luuppi Aseteltu Galeh, Hautakorpi S
29.02. 16:00 Juteinikeskus 1 Bullets - VesVi Jarho Vesa Siitonen Pertti S
29.02. 16:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 KalvKe II - Steelers JLA Koivurova Pekka Siira Sami S
29.02. 17:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 D-Kone - SC Susibandy Aseteltu Kaila, Merimaa S
29.02. 17:00 AutoCenter Areena 2 TFT II - PirHi Aseteltu Galeh, Hautakorpi S
29.02. 17:00 Tampere Areena 1 Classic - Welhot Pitkänen Rami Rönnqvist Johan S
29.02. 17:00 Juteinikeskus 1 Jehut - TFT Jarho Vesa Lindgren Jarmo S
29.02. 18:00 Iittala-halli 0 Steelers - Oilers NG Valtanen Tero Keskinen Miika S
29.02. 18:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 MäntU - SB KK Aseteltu Suhonen, Hiltunen S
29.02. 18:00 Juteinikeskus 1 Team Pekis - Bullets Siitonen Pertti Lindgren Jarmo S
29.02. 18:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - Loviisan Tor Matilainen Mikko Pekkinen Rainer S
29.02. 18:30 Spiral-Halli 1 Classic - Nokian KrP Suhonen Härmäläinen Valtteri Suhonen Petri S
29.02. 19:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 Nokian Krp III - D-Kone Aseteltu Suhonen, Hiltunen S
29.02. 19:00 Juteinikeskus 1 Pisku - Jehut Siitonen Pertti Lindgren Jarmo S
01.03.2020
01.03. 10:00 Spiral-Halli 2 NeTu - RePlay Kaila, Suominen S
01.03. 10:00 AutoCenter Areena 2 Koovee Punaiset - SBS Wirmo 2 Ketola Ketola Jenni-Maarit Mäkelä Sannamari S
01.03. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA - SB NMP Aseteltu Laine Laine Joonas Lepola Lasse T. S
01.03. 10:00 Nummikeskus 1 Häme Stars - Pisku II Pohjonen Lassi Valliaro Sanna S
01.03. 11:00 Spiral-Halli 2 SS Valhalla - SR II Kaila, Suominen S
01.03. 11:00 AutoCenter Areena 2 LASB Hml - SB Naantali Ketola Ketola Jenni-Maarit Mäkelä Sannamari S
01.03. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SBT PaPo II - SC Lahjotut Aseteltu Laine Laine Joonas Lepola Lasse T. S
01.03. 11:00 Nummikeskus 1 TFT - SPORT Pohjonen Lassi Valliaro Sanna S
01.03. 12:00 Spiral-Halli 2 DTT - NeTu Kaila, Suominen S
01.03. 12:00 AutoCenter Areena 2 SBS Wirmo 2 - O2-Jyväskylä Ketola Ketola Jenni-Maarit Mäkelä Sannamari S
01.03. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SB NMP - KyPo II Aseteltu Laine Laine Joonas Lepola Lasse T. S
01.03. 12:00 Nummikeskus 1 LFT - RSS Panthers II Pohjonen Lassi Valliaro Sanna S
01.03. 13:00 Spiral-Halli 2 Showtime - SS Valhalla Aseteltu Sandelin, Rosnell S
01.03. 13:00 AutoCenter Areena 2 KaPa-65 - LASB Hml Aseteltu Nurmi, Hiltunen S
01.03. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KoSBy - SBT PaPo II Aseteltu Matikainen, Happonen S
01.03. 13:00 Tamppi Areena 1 SR IV - Happee Steamers Aseteltu Patrikainen, Suhonen S
01.03. 13:00 Elenia Areena 0 Steelers - SBS Masku/SBS Wirmo Pohjonen Tuukka Keskinen Miika S
01.03. 13:00 Nummikeskus 1 SB Luja - RoPo Pohjonen Lassi Valliaro Sanna S
01.03. 14:00 Spiral-Halli 2 SR II - DTT Aseteltu Sandelin, Rosnell S
01.03. 14:00 AutoCenter Areena 2 O2-Jyväskylä - Koovee Punaiset Aseteltu Nurmi, Hiltunen S
01.03. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Lahjotut - Höntsääjät Aseteltu Matikainen, Happonen S
01.03. 14:00 Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - FBC Turku B I Aseteltu Gröhn, Virtanen S
01.03. 15:00 Spiral-Halli 2 PäLu - SPORT Aseteltu Sandelin, Rosnell S
01.03. 15:00 AutoCenter Areena 2 KaPa-65 - SB Naantali Aseteltu Nurmi, Hiltunen S
01.03. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KyPo II - KoSBy Kaila Vuoristo Sami Kaila Jouni S
01.03. 16:00 Spiral-Halli 2 Nokian KrP II - Showtime Aseteltu Lepistö Lepistö Antti Meskanen Hannu S
01.03. 16:00 AutoCenter Areena 2 Koovee Punaiset - LASB Hml Aseteltu Blomqvist, Hautakorpi S
01.03. 16:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Höntsääjät - YPA Kaila Vuoristo Sami Kaila Jouni S
01.03. 17:00 Spiral-Halli 2 Punakone - PäLu Aseteltu Lepistö Lepistö Antti Meskanen Hannu S
01.03. 17:00 AutoCenter Areena 2 SB Naantali - O2-Jyväskylä Aseteltu Blomqvist, Hautakorpi S
01.03. 17:00 Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers - O2-Jyväskylä Akatemia Kontunen Jouni Vuoltee Perttu S
01.03. 18:00 Spiral-Halli 2 SPORT - Nokian KrP II Vornanen Vornanen Samuli Di Piazza Sami S
01.03. 18:00 Iittala-halli 1 KalvKe - Ilves Hakala Henri Pitkänen Petri S
01.03. 19:00 Spiral-Halli 2 RePlay - Punakone Vornanen Vornanen Samuli Di Piazza Sami S
02.03.2020
02.03. 17:30 Nummikeskus 1 RSS Panthers - Steelers valkoinen Painilainen Tapio Sikiö Mikko S
04.03.2020
04.03. 19:00 Kosken Syke 1 KyPo - KU-68 Aseteltu Gröhn, Arppe S
04.03. 19:00 Raholan Liikuntakeskus 1 KrP Akatemia - Classic United Airola Iiro-Pekka Kunttu Christer S
06.03.2020
06.03. 18:00 AutoCenter Areena 1 KOOVEE - Indians Aseteltu Koskinen, Arppe S
06.03. 18:30 Spiral-Halli 2 Pirkat - SBS Masku/SBS Wirmo Virtanen Kunttu Christer Virtanen Matti S
06.03. 18:30 Tampere Areena 1 Classic - Happee Koppinen Kimmo Weurlander Toni S
06.03. 19:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 Pirkat - Koovee Matilainen Mikko Pekkinen Rainer S
07.03.2020
07.03. 08:30 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 YPA Keltainen - Classic Punainen Aseteltu Vina, Vina S
07.03. 09:15 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 YPA Sininen - Classic Sininen Aseteltu Vina, Vina S
07.03. 10:00 AutoCenter Areena 2 Pirkat Blue - SBS Lieto Aseteltu Joki, Merimaa S
07.03. 10:00 Lempoisten liikuntahalli 1 SPORT - YPA Ketola Mäkelä Sannamari Ketola Jenni-Maarit S
07.03. 10:00 Spiral-Halli 2 Pirkat Blue - KOOVEE Mustat Aseteltu Sandelin, Kontio S
07.03. 10:00 Kauppi Sports Center 3 Nokian KrP Valkoinen - Classic Valkoinen Aseteltu Torkkola, Simola S
07.03. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SBT PaPo - YPA Valkoinen Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko S
07.03. 10:00 Ideapark Sport 2 SPORT - Pirkat F-tytöt Koskinen Koskinen Teppo Koiranen Oiva S
07.03. 10:00 Koskenmäen koulu 1 Nokian KrP - Koovee Mustat Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
07.03. 10:00 Parkanon Urheilutalo 1 SBT PaPo - Koovee Kaila Kaila Jouni Kiiski Martti S
07.03. 10:00 Spiral-Halli 4 Koovee Punaiset - Ilves Yellow Aseteltu Blomqvist, Passila S
07.03. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 YPA Keltainen - Classic Punainen Aseteltu Vina, Vina S
07.03. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Classic Punainen - Pirkat Blue Aseteltu Vina, Vina S
07.03. 10:45 Ideapark Sport 2 Steelers Valkoinen - RoPo Koskinen Koskinen Teppo Hautamäki Luca S
07.03. 10:45 Koskenmäen koulu 1 Pirkat White - Steelers Musta Impiö Impiö Kimmo Pankakoski Jimi S
07.03. 10:45 Spiral-Halli 4 Steelers Oranssi - LeKi Sininen Aseteltu Blomqvist, Sillman S
07.03. 10:45 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 YPA Sininen - Classic Sininen Aseteltu Vina, Vina S
07.03. 10:45 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Classic Sininen - YPA Keltainen Aseteltu Vina, Vina S
07.03. 11:00 AutoCenter Areena 2 PöU - Ilves Aseteltu Joki, Merimaa S
07.03. 11:00 Ideapark Sport 1 MäntU - LeKi Aseteltu Suominen, Hautakorpi S
07.03. 11:00 Lempoisten liikuntahalli 1 Karhut Blue - SC Weikot Mäkelä Sannamari de Bruin Victor S
07.03. 11:00 Spiral-Halli 2 Nokian KrP Sininen - YPA Sininen Aseteltu Sandelin, Kontio S
07.03. 11:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 Nokian KrP Sininen - Steelers Oranssi Di Piazza Sami Di Piazza Antti S
07.03. 11:00 Kauppi Sports Center 3 LeKi Valkoinen - Steelers Musta Aseteltu Torkkola, Simola S
07.03. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Weikot Punainen - AC Nokia Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko S
07.03. 11:00 Parkanon Urheilutalo 1 Classic Sininen - KalvKe Musta Aseteltu Kaila, Kaila S
07.03. 11:00 Spiral 1 IBK Lasten - Jounin Pojat Aseteltu Galeh, Matinlauri T
07.03. 11:00 Spiral 4 EPO - Tampereen Pallopojat Aseteltu Olkkola, Vornanen T
07.03. 11:30 Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - Ilves East Suominen Knuutinen Tiina Suominen Kiia S
07.03. 11:30 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Classic Punainen - Pirkat Blue Aseteltu Vina, Vina S
07.03. 11:30 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Pirkat Blue - YPA Sininen Aseteltu Vina, Vina S
07.03. 11:45 Ideapark Sport 2 Pirkat F-tytöt - Steelers Valkoinen Koiranen Oiva Hautamäki Luca S
07.03. 11:45 Koskenmäen koulu 1 Steelers Musta - Nokian KrP Savijärvi Mitja Pankakoski Jimi S
07.03. 11:45 Spiral-Halli 4 LeKi Sininen - Koovee Punaiset Aseteltu Passila, Sillman S
07.03. 12:00 AutoCenter Areena 2 SBT PaPo - SBS Lieto Aseteltu Joki, Nieminen S
07.03. 12:00 Ideapark Sport 1 O2-Jyväskylä III - Pirkat Aseteltu Suominen, Hautakorpi S
07.03. 12:00 Lempoisten liikuntahalli 1 YPA - SalPa Ketola Ketola Jenni-Maarit de Bruin Victor S
07.03. 12:00 Spiral-Halli 2 Classic Black - Pirkat Blue Aseteltu Sandelin, Kontio S
07.03. 12:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 Classic sininen - Classic Punainen Di Piazza Sami Di Piazza Antti S
07.03. 12:00 Kauppi Sports Center 3 LASB Hml Oranssi - Nokian KrP Valkoinen Aseteltu Torkkola, Simola S
07.03. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KalvKe - SBT PaPo Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko S
07.03. 12:00 Parkanon Urheilutalo 1 Koovee - YPA Kaila Kiiski Martti Kaila Antti S
07.03. 12:00 Spiral 1 Former Prospects - Rankat Elämät Aseteltu Galeh, Matinlauri T
07.03. 12:00 Spiral 4 Etteplan - Kalevan Leppäkertut Aseteltu Olkkola, Vornanen T
07.03. 12:15 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Classic Sininen - YPA Keltainen Aseteltu Vina, Vina S
07.03. 12:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - Josba Aseteltu Gröhn, Arppe S
07.03. 12:30 Tampere Areena 1 Classic - Welhot Suhonen Härmäläinen Valtteri Suhonen Tuukka S
07.03. 12:30 Pitkäjärven koulu 1 LeKi Sininen - SB Luja Knuutinen Tiina Laakso Ida S
07.03. 12:30 Ideapark Sport 2 RoPo - SPORT Koskinen Koskinen Teppo Koiranen Oiva S
07.03. 12:30 Koskenmäen koulu 1 Pirkat White - Koovee Mustat Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
07.03. 12:30 Spiral-Halli 4 Ilves Yellow - Steelers Oranssi Aseteltu Blomqvist, Passila S
07.03. 12:45 Spiral-Halli 1 Pirkat - FBC Loisto Kunttu, Laine S
07.03. 13:00 AutoCenter Areena 2 SalBa Valkoinen - Ilves Nieminen, Lepistö S
07.03. 13:00 Ideapark Sport 1 TFT - MäntU Aseteltu Suominen, Hautakorpi S
07.03. 13:00 Lempoisten liikuntahalli 1 PöU - Karhut Blue Ketola Mäkelä Sannamari Ketola Jenni-Maarit S
07.03. 13:00 Spiral-Halli 2 KOOVEE Mustat - YPA Sininen Aseteltu Sandelin, Kontio S
07.03. 13:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 Steelers Oranssi - Koovee Mustat Di Piazza Sami Di Piazza Antti S
07.03. 13:00 Kauppi Sports Center 3 Steelers Musta - TFT Aseteltu Torkkola, Simola S
07.03. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 AC Nokia - Tampereen Icehearts Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko S
07.03. 13:00 Parkanon Urheilutalo 1 Pirkat - KalvKe Musta Kaila Kaila Jouni Kiiski Martti S
07.03. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Pirkat Blue - YPA Sininen Aseteltu Vina, Vina S
07.03. 13:00 Spiral 1 Korppi & Pojat B - Tepi Hunters B Aseteltu Hiltunen, Rosnell T
07.03. 13:30 Pitkäjärven koulu 1 Ilves East - RSS Panthers Suominen Suominen Kiia Laakso Ida S
07.03. 13:30 Ideapark Sport 2 Pirkat F-tytöt - RoPo Koskinen Koskinen Teppo Hautamäki Luca S
07.03. 13:30 Koskenmäen koulu 1 Koovee Mustat - Steelers Musta Impiö Impiö Kimmo Pankakoski Jimi S
07.03. 13:30 Spiral-Halli 4 LeKi Sininen - Ilves Yellow Aseteltu Blomqvist, Sillman S
07.03. 13:30 Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - SPV Aseteltu Kontiainen, Maunuksela S
07.03. 14:00 AutoCenter Areena 2 PöU - YPA Nieminen, Lepistö S
07.03. 14:00 Ideapark Sport 1 Pirkat - O2-Jyväskylä II Aseteltu Hietaranta, Koskiniemi S
07.03. 14:00 Lempoisten liikuntahalli 1 SC Weikot - SalPa Mäkelä Sannamari de Bruin Victor S
07.03. 14:00 Spiral-Halli 2 Classic Black - Nokian KrP Sininen Aseteltu Sandelin, Kontio S
07.03. 14:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 YPA Sininen - LFT Di Piazza Sami Di Piazza Antti S
07.03. 14:00 Kauppi Sports Center 3 KyPo - LeKi Valkoinen Aseteltu Pekkola, Galeh S
07.03. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Koovee Keltaiset - KalvKe Heikkinen Vuoristo Sami Heikkinen Ari S
07.03. 14:00 Parkanon Urheilutalo 1 KalvKe Keltainen - Classic Sininen Aseteltu Kaila, Kaila S
07.03. 14:00 Spiral 1 Pirkat A - Kilpa-Veljet Aseteltu Hiltunen, Rosnell T
07.03. 14:00 Spiral 4 Sählyhirvet - Encore Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Ruohonen T
07.03. 14:15 Ideapark Sport 2 SPORT - Steelers Valkoinen Koiranen Oiva Hautamäki Luca S
07.03. 14:15 Koskenmäen koulu 1 Nokian KrP - Pirkat White Savijärvi Mitja Pankakoski Jimi S
07.03. 14:15 Spiral-Halli 4 Koovee Punaiset - Steelers Oranssi Aseteltu Passila, Sillman S
07.03. 14:30 Pitkäjärven koulu 1 Pirkat Blue - LeKi Sininen Suominen Knuutinen Tiina Suominen Kiia S
07.03. 14:30 Tampereen Tenniskeskus 1 Classic - PSS Timonen Laakso Jussi Timonen Tuomo S
07.03. 15:00 Kosken Syke 1 KyPo - KalvKe Aseteltu Myllynen, Virtanen S
07.03. 15:00 AutoCenter Areena 2 SBT PaPo - Wirmo/Masku Nieminen, Lepistö S
07.03. 15:00 Ideapark Sport 1 O2-Jyväskylä III - TFT Aseteltu Hietaranta, Koskiniemi S
07.03. 15:00 Lempoisten liikuntahalli 1 SPORT - PöU Ketola Ketola Jenni-Maarit de Bruin Victor S
07.03. 15:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 Koovee Mustat - Classic sininen Aseteltu Suominen, Nokelainen S
07.03. 15:00 Kauppi Sports Center 3 Classic Valkoinen - LASB Hml Oranssi Aseteltu Pekkola, Galeh S
07.03. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Tampereen Icehearts - SC Weikot Punainen Heikkinen Vuoristo Sami Heikkinen Ari S
07.03. 15:00 Ideapark Sport 2 SC Weikot Mustat - FoSu Musta Mölsä Jesse Ainasoja Aleksi S
07.03. 15:00 Parkanon Urheilutalo 1 YPA - Classic Valkoinen Kaila Kiiski Martti Kaila Antti S
07.03. 15:00 Spiral 1 Raimonlätty - KauHu B Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Ruohonen T
07.03. 15:30 Spiral-Halli 1 Ilves - RSS Panthers Aseteltu Patrikainen, Silvo S
07.03. 15:30 Pitkäjärven koulu 1 RSS Panthers - SB Luja Knuutinen Tiina Laakso Ida S
07.03. 15:45 Ideapark Sport 2 Pirkat Red - AC Nokia Mölsä Jesse Sakala Topi S
07.03. 16:00 Tampere Areena 1 Classic - TPS Linnala Iiro Snellman Henrik S
07.03. 16:00 AutoCenter Areena 2 Pirkat Blue - SalBa Valkoinen Aseteltu Hiltunen, Matinlauri S
07.03. 16:00 Ideapark Sport 1 LeKi - O2-Jyväskylä II Aseteltu Hietaranta, Koskiniemi S
07.03. 16:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 Classic Punainen - YPA Sininen Aseteltu Suominen, Nokelainen S
07.03. 16:00 Kauppi Sports Center 3 TFT - KyPo Aseteltu Pekkola, Galeh S
07.03. 16:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Valkoinen - Koovee Keltaiset Heikkinen Vuoristo Sami Heikkinen Ari S
07.03. 16:00 Parkanon Urheilutalo 1 Pirkat - SC Weikot Kaila Kaila Jouni Kiiski Martti S
07.03. 16:30 Pitkäjärven koulu 1 Pirkat Blue - KU-68 Suominen Suominen Kiia Laakso Ida S
07.03. 16:45 Ideapark Sport 2 AC Nokia - SC Weikot Mustat Ainasoja Aleksi Sakala Topi S
07.03. 17:00 AutoCenter Areena 2 Wirmo/Masku - YPA Aseteltu Hiltunen, Matinlauri S
07.03. 17:00 Harjuniityn liikuntahalli 1 LFT - Nokian KrP Sininen Aseteltu Suominen, Nokelainen S
07.03. 17:00 Parkanon Urheilutalo 1 Classic Valkoinen - KalvKe Keltainen Aseteltu Kaila, Kaila S
07.03. 17:00 Iittala-halli 1 RSS Panthers / Steelers - O2-Jyväskylä Painilainen Tapio Pohjonen Tuukka S
07.03. 17:00 Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - TPS Ellis Thomas Sjögren Janne S
07.03. 17:30 Ideapark Sport 2 FoSu Musta - Pirkat Red Mölsä Jesse Ainasoja Aleksi S
07.03. 18:00 Parkanon Urheilutalo 1 SC Weikot - SBT PaPo Kaila Kiiski Martti Kaila Antti S
07.03. 18:30 Spiral-Halli 1 Koovee - Karhut Laine Kunttu Christer Laine Joonas S
07.03. 18:30 Ideapark Sport 2 AC Nokia - FoSu Musta Mölsä Jesse Sakala Topi S
07.03. 19:15 Ideapark Sport 2 SC Weikot Mustat - Pirkat Red Ainasoja Aleksi Sakala Topi S