Asettelut

Ottelut & asettelut: 08.02.2020 - 15.02.2020

< Edellinen viikko 08.02.2020 - 15.02.2020 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
08.02.2020
08.02. 09:00 Kauppi Sports Center 1 SBS Rupu - Ilves Yellow Rinne Rinne Reino Karppanen Marko S
08.02. 10:00 Iittala-halli 1 SC Urbans - KalvKe Jarho Vesa Painilainen Tapio S
08.02. 10:00 Juteinikeskus 1 PIsku - LFT Sininen Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
08.02. 10:00 Nummikeskus 1 Steelers Valkoinen - TFT Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
08.02. 10:00 Kostia Areena 1 SB-Luja - Nokian KrP II Aseteltu Virtanen, Matinlauri S
08.02. 10:00 AutoCenter Areena 1 Pirkat - LeKi Aseteltu Hietaranta, Rosnell S
08.02. 10:00 Kauppi Sports Center 1 RSS PANTHERS - Karhut/NTK Aseteltu Rinne, Sandelin S
08.02. 10:00 Spiral-Halli 2 KOOVEE Keltaiset - Ilves II Aseteltu Kaila, Heikkinen S
08.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Red - YPA Happonen Mäkelä Jarkko Happonen Petri S
08.02. 10:00 Kosken Syke 1 SBT PaPo II - KyPo II Aseteltu Helin, Suhonen S
08.02. 10:00 Ideapark Sport 2 Pirkat F-tytöt - SPORT Aseteltu Suominen, Suominen S
08.02. 10:45 Nummikeskus 1 Pirkat Red - RoPo Kärkkäinen Timo Vättö Jani S
08.02. 10:45 Ideapark Sport 2 Ilves Black - Steelers Oranssi Suominen Suominen Roope Amberla Ilmari S
08.02. 11:00 Spiral 4 Holvastin Haukat - HPV Aseteltu Leppänen, Heikkinen T
08.02. 11:00 Spiral 1 SS Kaatsi - NaPo Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
08.02. 11:00 Iittala-halli 1 SalBa sininen - Koovee Jarho Vesa Painilainen Tapio S
08.02. 11:00 Juteinikeskus 1 LeKi - TFT Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
08.02. 11:00 Kostia Areena 1 Ilves - LeKi Aseteltu Virtanen, Impiö S
08.02. 11:00 AutoCenter Areena 1 O2-Jyväskylä II - MäntU Aseteltu Hietaranta, Rosnell S
08.02. 11:00 Kauppi Sports Center 1 FoSu Sininen - SBS Rupu Sandelin Karppanen Marko Sandelin Marko S
08.02. 11:00 Spiral-Halli 2 SB Naantali - O2-Jyväskylä II Aseteltu Kaila, Tarsa S
08.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SalBa Sininen - Happee Hiltunen Mäkelä Jarkko Hiltunen Petteri S
08.02. 11:00 Kosken Syke 1 SB NMP - KoSBy Aseteltu Helin, Suhonen S
08.02. 11:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 YPA Valkoinen - SBT PaPo Aseteltu Markkanen, Matikainen S
08.02. 11:45 Nummikeskus 1 TFT - Pirkat Red Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
08.02. 11:45 Ideapark Sport 2 SPORT - Ilves Black Suominen Suominen Kiia Amberla Ilmari S
08.02. 12:00 Spiral 3 KauHu - NVS Aseteltu Hautakorpi, Arppe T
08.02. 12:00 Spiral 4 Pröystön bruins - Tumut Aseteltu Leppänen, Salonen T
08.02. 12:00 Spiral 1 SB Valmet - Ac Darra Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
08.02. 12:00 Iittala-halli 1 Steelers - SC Urbans Jarho Vesa Painilainen Tapio S
08.02. 12:00 Juteinikeskus 1 FoSu - Nokian KrP Sininen 08 Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
08.02. 12:00 Kostia Areena 1 Nokian KrP II - Pirkat Aseteltu Matinlauri, Impiö S
08.02. 12:00 AutoCenter Areena 1 LeKi - O2-Jyväskylä III Aseteltu Hietaranta, Rosnell S
08.02. 12:00 Kauppi Sports Center 1 PunKu - Karhut/NTK Rinne Rinne Reino Karppanen Marko S
08.02. 12:00 Spiral-Halli 2 SBS Masku/SBS Wirmo 2 - KOOVEE Keltaiset Aseteltu Heikkinen, Tarsa S
08.02. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Red - PIsku Aseteltu Happonen, Hiltunen S
08.02. 12:00 Kosken Syke 1 Höntsääjät - SBT PaPo II Aseteltu Helin, Suhonen S
08.02. 12:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 AC Nokia - SC Weikot Punainen Aseteltu Markkanen, Kontio S
08.02. 12:30 Nummikeskus 1 RoPo - Steelers Valkoinen Kärkkäinen Timo Vättö Jani S
08.02. 12:30 Ideapark Sport 2 Steelers Oranssi - Pirkat F-tytöt Aseteltu Suominen, Suominen S
08.02. 13:00 Spiral 3 Team JER53Y - S15 Aseteltu Salonen, Arppe T
08.02. 13:00 Spiral 4 Grasshoppers - SK Kanuuna Aseteltu Hautakorpi, Leppänen T
08.02. 13:00 Spiral 1 Jalluomena - LaPa Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
08.02. 13:00 Iittala-halli 1 Classic - SalBa sininen Keskinen Miika Keskinen Niko S
08.02. 13:00 Juteinikeskus 1 LFT Sininen - TFT Mäkinen Juho Ojanen Jorma S
08.02. 13:00 Kostia Areena 1 LeKi - Happee Steamers Aseteltu Virtanen, Matinlauri S
08.02. 13:00 AutoCenter Areena 1 TFT - O2-Jyväskylä II Aseteltu Toijala, Heikkilä S
08.02. 13:00 Kauppi Sports Center 1 KeikY - RSS PANTHERS Aseteltu Rinne, Sandelin S
08.02. 13:00 Spiral-Halli 2 LASB Hml - SB Naantali Aseteltu Kaila, Heikkinen S
08.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Happee - FoSu Happonen Mäkelä Jarkko Happonen Petri S
08.02. 13:00 Kosken Syke 1 KoSBy - YPA Aseteltu Helin, Suhonen S
08.02. 13:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Koovee Keltaiset - YPA Valkoinen Aseteltu Matikainen, Kontio S
08.02. 13:30 Nummikeskus 1 TFT - RoPo Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
08.02. 13:30 Ideapark Sport 2 SPORT - Steelers Oranssi Suominen Suominen Roope Amberla Ilmari S
08.02. 14:00 Spiral 4 Laboule - SB Bekonile Aseteltu Salonen, Kesäläinen T
08.02. 14:00 Spiral 3 Sc Dingo - TAHU Aseteltu Hautakorpi, Arppe T
08.02. 14:00 Spiral 1 Team Tammela - SC Laitataklaus Aseteltu Nieminen, Arola T
08.02. 14:00 Iittala-halli 1 Steelers - Koovee Keskinen Miika Keskinen Niko S
08.02. 14:00 Juteinikeskus 1 LeKi - FoSu Mäkinen Juho Ojanen Jorma S
08.02. 14:00 Kostia Areena 1 Pirkat - Ilves Aseteltu Virtanen, Impiö S
08.02. 14:00 AutoCenter Areena 1 O2-Jyväskylä III - MäntU Aseteltu Toijala, Heikkilä S
08.02. 14:00 Kauppi Sports Center 1 FoSu Sininen - SBS Lieto Sandelin Karppanen Marko Sandelin Marko S
08.02. 14:00 Spiral-Halli 2 O2-Jyväskylä II - SBS Masku/SBS Wirmo 2 Aseteltu Kaila, Tarsa S
08.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Steelers - SalBa Sininen Hiltunen Mäkelä Jarkko Hiltunen Petteri S
08.02. 14:00 Kosken Syke 1 SC Lahjotut - SB NMP Aseteltu Lehtonen, Blomqvist S
08.02. 14:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SC Weikot Punainen - Tampereen Icehearts Aseteltu Markkanen, Matikainen S
08.02. 14:15 Nummikeskus 1 Steelers Valkoinen - Pirkat Red Kärkkäinen Timo Vättö Jani S
08.02. 14:15 Ideapark Sport 2 Pirkat F-tytöt - Ilves Black Aseteltu Nokelainen, Kaila S
08.02. 14:30 Tampereen Tenniskeskus 1 Classic Sininen - YPA Sininen Koivunen Vilho Sainio Matias S
08.02. 15:00 Spiral 4 Team All Stars - Soittorasia V Aseteltu Kesäläinen, Hautakorpi T
08.02. 15:00 Spiral 3 Fatboys - EPO Aseteltu Nieminen, Simola T
08.02. 15:00 Spiral 1 Seka - Encore Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Arola T
08.02. 15:00 Iittala-halli 1 KalvKe - Classic Keskinen Miika Keskinen Niko S
08.02. 15:00 Juteinikeskus 1 PIsku - Nokian KrP Sininen 08 Mäkinen Juho Ojanen Jorma S
08.02. 15:00 Nummikeskus 1 Steelers Musta - Pirkat Blue Hietanen Elias Koivistoinen Jarko S
08.02. 15:00 Kostia Areena 1 Happee Steamers - SB-Luja Aseteltu Matinlauri, Impiö S
08.02. 15:00 AutoCenter Areena 1 TFT - Pirkat Aseteltu Toijala, Heikkilä S
08.02. 15:00 Kauppi Sports Center 1 RoPo - PunKu Aseteltu Joki, Rinne S
08.02. 15:00 Spiral-Halli 2 LaSa - Nokian KrP Sininen Aseteltu Heikkinen, Tarsa S
08.02. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 PIsku - TPS Aseteltu Happonen, Hiltunen S
08.02. 15:00 Kosken Syke 1 KyPo II - Höntsääjät Aseteltu Lehtonen, Blomqvist S
08.02. 15:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 KalvKe - Koovee Keltaiset Aseteltu Markkanen, Kontio S
08.02. 15:00 Ideapark Sport 2 Ilves Yellow - LeKi Sininen Aseteltu Nokelainen, Kaila S
08.02. 15:15 Tampereen Tenniskeskus 1 YPA Keltainen - Koovee Mustat Koivunen Vilho Kiiski Martti S
08.02. 15:45 Nummikeskus 1 Classic Punainen - Nokian KrP Mustonen Ville Koivistoinen Jarko S
08.02. 16:00 Spiral 4 Hermes 28 - RATAS Aseteltu Kesäläinen, Hautakorpi T
08.02. 16:00 Spiral 3 Metso Minerals - Framery Aseteltu Nieminen, Simola T
08.02. 16:00 Spiral 1 Kalevan Leppäkertut - PIHA Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Arola T
08.02. 16:00 Kauppi Sports Center 1 KeikY - O2-Jyväskylä III Aseteltu Joki, Lammela S
08.02. 16:00 Spiral-Halli 2 SC Läsimäki - LASB Hml Mäkelä Sannamari Knuutinen Tiina S
08.02. 16:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 FoSu - SC Weikot Aseteltu Gröhn, Rauhala S
08.02. 16:00 Kosken Syke 1 YPA - SC Lahjotut Aseteltu Lehtonen, Blomqvist S
08.02. 16:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Tampereen Icehearts - AC Nokia Aseteltu Matikainen, Kontio S
08.02. 16:00 Ideapark Sport 2 LeKi Sininen - Koovee Punaiset Aseteltu Nokelainen, Kaila S
08.02. 16:00 Tampereen Tenniskeskus 1 Pirkat White - YPA Sininen Sainio Matias Kiiski Martti S
08.02. 16:30 TalTech Sport Hall 0 Nokian KrP - Classic Heinola Henri Marttinen Manu S
08.02. 16:45 Nummikeskus 1 Nokian KrP - Steelers Musta Hietanen Elias Koivistoinen Jarko S
08.02. 16:45 Tampereen Tenniskeskus 1 Koovee Mustat - Classic Sininen Koivunen Vilho Sainio Matias S
08.02. 17:00 Kauppi Sports Center 1 SB Hirvensalo - RoPo Aseteltu Rinne, Lammela S
08.02. 17:00 Spiral-Halli 2 Nokian KrP Sininen - LFT Mäkelä Sannamari Knuutinen Tiina S
08.02. 17:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 TPS - Steelers Aseteltu Gröhn, Rauhala S
08.02. 17:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBT PaPo - KalvKe Aseteltu Markkanen, Matikainen S
08.02. 17:00 Ideapark Sport 2 Koovee Punaiset - Ilves Yellow Aseteltu Nokelainen, Kaila S
08.02. 17:30 Nummikeskus 1 Pirkat Blue - Classic Punainen Mustonen Ville Koivistoinen Jarko S
08.02. 17:30 Tampereen Tenniskeskus 1 YPA Keltainen - Pirkat White Koivunen Vilho Kiiski Martti S
08.02. 18:00 Jokioisten Leipä Areena 1 FoSu - SC Wolves Pohjonen Tuukka Koivistoinen Mikko S
08.02. 18:00 Kauppi Sports Center 1 SBS Lieto - O2-Jyväskylä III Aseteltu Lammela, Rinne S
08.02. 18:00 Spiral-Halli 2 LaSa - SC Läsimäki Mäkelä Sannamari Knuutinen Tiina S
08.02. 18:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Weikot - YPA Aseteltu Gröhn, Rauhala S
08.02. 18:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - Indians Aseteltu Myllynen, Laine S
08.02. 18:30 Nummikeskus 1 Nokian KrP - Pirkat Blue Hietanen Elias Koivistoinen Jarko S
08.02. 19:00 Kauppi Sports Center 1 SB Hirvensalo - Ilves Yellow Aseteltu Rinne, Lammela S
08.02. 19:00 Spiral-Halli 2 Ilves II - LFT Mäkelä Sannamari Knuutinen Tiina S
08.02. 19:15 Nummikeskus 1 Steelers Musta - Classic Punainen Mustonen Ville Koivistoinen Jarko S
09.02.2020
09.02. 09:30 AutoCenter Areena 2 Ilves West - SB Mirage Aseteltu Kimpanpää, Kimpanpää S
09.02. 10:00 Juteinikeskus 1 KalvKe II - Pisku II Siira Sami Siitonen Pertti S
09.02. 10:00 Kauppi Sports Center 3 SBS Masku/SBS Wirmo 2 - Ilves II Aseteltu Suhonen, Hautakorpi S
09.02. 10:00 Spiral-Halli 2 Ilves - VesVi Mustat Aseteltu Sandelin, Toijala S
09.02. 10:00 AutoCenter Areena 1 KOOVEE Punaiset - YPA Valkoinen Aseteltu Blomqvist, Intala S
09.02. 10:00 Spiral-Halli 4 PirHi - LeKi Aseteltu Simola, Torkkola S
09.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE Mustat - Nokian KrP Valkoinen Aseteltu Vina, Heikkinen S
09.02. 10:00 Koskenmäen koulu 1 AC Nokia - SC Weikot Mustat Aseteltu Vina, Vina S
09.02. 10:30 AutoCenter Areena 2 LFT - YPA Sininen Aseteltu Kimpanpää, Kimpanpää S
09.02. 10:45 Koskenmäen koulu 1 SC Urbans - FoSu Musta Aseteltu Vina, Vina S
09.02. 11:00 Spiral 4 Pelijengi - SB Bekonile Aseteltu Laine, Vornanen T
09.02. 11:00 Iittala-halli 1 KalvKe - RSS Panthers Red Lindgren Jarmo Pohjonen Lassi S
09.02. 11:00 Juteinikeskus 1 Steelers JLA - LASB Hml III Siira Sami Siitonen Pertti S
09.02. 11:00 Kauppi Sports Center 3 KOOVEE - TPS Tigers Musta Aseteltu Suhonen, Hautakorpi S
09.02. 11:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Ilves - SBT PaPo Aseteltu Happonen, Kontio S
09.02. 11:00 AutoCenter Areena 1 KU-68 - Classic Black Aseteltu Blomqvist, Intala S
09.02. 11:00 Spiral-Halli 4 SC Weikot - Torpedo Aseteltu Simola, Torkkola S
09.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Pirkat Blue - Nokian KrP Aseteltu Vina, Heikkinen S
09.02. 11:30 Spiral-Halli 2 KiU - SC Urbans Aseteltu Sandelin, Toijala S
09.02. 11:30 AutoCenter Areena 2 Steelers - TFT Aseteltu Kimpanpää, Kimpanpää S
09.02. 11:45 Koskenmäen koulu 1 SC Weikot Mustat - SC Urbans Aseteltu Vina, Vina S
09.02. 12:00 Spiral 4 Proseduuri - Soittorasia V Aseteltu Laine, Vornanen T
09.02. 12:00 Spiral 1 Nokian Vararenkaat - Encore Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Kaila T
09.02. 12:00 Nummikeskus 1 SalBa - VSS Jokinen Henri Koivistoinen Mikko S
09.02. 12:00 Iittala-halli 1 KU-68 - Pirkat White Lindgren Jarmo Pohjonen Lassi S
09.02. 12:00 Juteinikeskus 1 KalvKe III - KalvKe II Siira Sami Siitonen Pertti S
09.02. 12:00 Kauppi Sports Center 3 Classic - SBS Masku/SBS Wirmo 2 Aseteltu Suhonen, Merimaa S
09.02. 12:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 YPA Valkoinen - Tampereen Icehearts Aseteltu Happonen, Kontio S
09.02. 12:00 AutoCenter Areena 1 YPA Valkoinen - PIsku Aseteltu Blomqvist, Intala S
09.02. 12:00 Spiral-Halli 4 LeKi - TahVe II Aseteltu Simola, Torkkola S
09.02. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Red - KOOVEE Mustat Aseteltu Vina, Heikkinen S
09.02. 12:30 AutoCenter Areena 2 SPORT - Ilves West Aseteltu Kimpanpää, Kimpanpää S
09.02. 12:30 Koskenmäen koulu 1 FoSu Musta - AC Nokia Aseteltu Leino, Matikainen S
09.02. 13:00 Spiral 4 Musta-Pekka - RATAS Aseteltu Hautakorpi, Laine T
09.02. 13:00 Spiral 1 Sählyhirvet - PIHA Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Kaila T
09.02. 13:00 Nummikeskus 1 Papas - SPV Jokinen Henri Koivistoinen Mikko S
09.02. 13:00 Iittala-halli 1 Steelers JLA - RSS Panthers Red Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
09.02. 13:00 Juteinikeskus 1 LASB Hml III - PRM Siira Sami Siitonen Pertti S
09.02. 13:00 Kauppi Sports Center 3 KOOVEE - FBC Turku Aseteltu Suhonen, Merimaa S
09.02. 13:00 Spiral-Halli 2 SalBa Valkoinen - Pirkat White Aseteltu Sandelin, Toijala S
09.02. 13:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Ilves - Classic Blue Aseteltu Happonen, Kontio S
09.02. 13:00 AutoCenter Areena 1 Happee - KU-68 Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
09.02. 13:00 Spiral-Halli 4 Torpedo - Vastuu Aseteltu Simola, Torkkola S
09.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - FoSu Musta Aseteltu Vina, Heikkinen S
09.02. 13:30 AutoCenter Areena 2 YPA Sininen - Steelers Aseteltu Lammela, Matinlauri S
09.02. 13:30 Koskenmäen koulu 1 SC Weikot Mustat - FoSu Musta Aseteltu Leino, Matikainen S
09.02. 14:00 Spiral 1 Valhalla - SB Karhukopla Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Kaila T
09.02. 14:00 Spiral 4 Jankan Dynamo - NaPo Hautakorpi T
09.02. 14:00 Nummikeskus 1 Pelicans SB - Häme Stars Jokinen Henri Koivistoinen Mikko S
09.02. 14:00 Iittala-halli 1 Pirkat White - KalvKe Koivurova Pekka Lindgren Jarmo S
09.02. 14:00 Juteinikeskus 1 Pro-Stata - Steelers JLA Koivistoinen Jarko Mäkinen Juho S
09.02. 14:00 Kauppi Sports Center 3 YPA - TPS Tigers Musta Aseteltu Nieminen, Heikkilä S
09.02. 14:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBT PaPo - Tampereen Icehearts Aseteltu Happonen, Kontio S
09.02. 14:00 AutoCenter Areena 1 PIsku - KOOVEE Punaiset Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
09.02. 14:00 Spiral-Halli 4 SC Weikot - TFT II Aseteltu Vornanen, Pekkola S
09.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SCU/RSS - Pirkat Blue Kaila Vuoristo Sami Kaila Antti S
09.02. 14:15 Koskenmäen koulu 1 AC Nokia - SC Urbans Aseteltu Leino, Matikainen S
09.02. 14:30 Spiral-Halli 2 VesVi Mustat - SC Urbans Aseteltu Laine, Rosnell S
09.02. 14:30 AutoCenter Areena 2 TFT - LFT Aseteltu Lammela, Matinlauri S
09.02. 15:00 Spiral 4 SC JBOP - Ac Darra Aseteltu Kesäläinen, Merimaa T
09.02. 15:00 Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - RSS Panthers Rannikko Teemu Sarvanko Jyrki S
09.02. 15:00 Tampere Areena 0 Classic - TPS Rauhala Härmäläinen Valtteri Rauhala Joona S
09.02. 15:00 Nummikeskus 1 Papas - VSS Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
09.02. 15:00 Iittala-halli 1 KU-68 - Steelers JLA Koivurova Pekka Lindgren Jarmo S
09.02. 15:00 Juteinikeskus 1 Pisku II - KalvKe III Koivistoinen Jarko Mäkinen Juho S
09.02. 15:00 Kauppi Sports Center 3 Classic - KaPa-65 Aseteltu Nieminen, Heikkilä S
09.02. 15:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Classic Blue - YPA Valkoinen Aseteltu Happonen, Kontio S
09.02. 15:00 AutoCenter Areena 1 TFT - Happee Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
09.02. 15:00 Spiral-Halli 4 Luuppi - TahVe II Aseteltu Vornanen, Pekkola S
09.02. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Nokian KrP Valkoinen - Classic Red Kaila Vuoristo Sami Kaila Antti S
09.02. 15:30 AutoCenter Areena 2 SB Mirage - SPORT Aseteltu Lammela, Matinlauri S
09.02. 15:45 Spiral-Halli 1 Pirkat - RSS Panthers / Steelers Aseteltu Helin, Patrikainen S
09.02. 16:00 Spiral 4 Lasinilkat - LaPa Aseteltu Kesäläinen, Merimaa T
09.02. 16:00 Nummikeskus 1 SPV - Pelicans SB Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
09.02. 16:00 Juteinikeskus 1 PRM - Pro-Stata Koivistoinen Jarko Mäkinen Juho S
09.02. 16:00 Kauppi Sports Center 3 FBC Turku - Ilves II Aseteltu Nieminen, Heikkilä S
09.02. 16:00 Spiral-Halli 2 KiU - SalBa Valkoinen Aseteltu Laine, Rosnell S
09.02. 16:00 Spiral-Halli 4 TFT II - Vastuu Aseteltu Vornanen, Pekkola S
09.02. 16:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 FoSu Musta - SCU/RSS Kaila Vuoristo Sami Kaila Antti S
09.02. 17:00 Nummikeskus 1 Häme Stars - VSS Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
09.02. 17:00 Kauppi Sports Center 3 YPA - KaPa-65 Aseteltu Nieminen, Heikkilä S
09.02. 17:00 Spiral-Halli 4 PirHi - Luuppi Aseteltu Vornanen, Pekkola S
09.02. 17:30 Raholan Liikuntakeskus 1 KrP Akatemia - SR Aseteltu Gröhn, Virtanen S
09.02. 17:30 Spiral-Halli 2 Pirkat White - Ilves Aseteltu Laine, Rosnell S
09.02. 18:00 Spiral 1 Yliopiston Sammakot - HPV Aseteltu Happonen, Heikkinen T
09.02. 18:00 Iittala-halli 1 KalvKe - Classic United Pitkänen Petri Vuoltee Perttu S
09.02. 18:00 Nummikeskus 1 Papas - SalBa Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
09.02. 19:00 Spiral 1 Pullukat - Tumut Aseteltu Happonen, Heikkinen T
09.02. 20:00 Spiral 1 AC Nokia Pro - SK Kanuuna Aseteltu Happonen, Heikkinen T
10.02.2020
10.02. 18:30 Spiral-Halli 1 Classic - FBC Loisto Aseteltu Laine, Rauhala S
11.02.2020
11.02. 18:30 Spiral-Halli 1 Classic Red - Nokian KrP Aseteltu Silvo, Suhonen S
11.02. 18:30 Tampere Areena 1 Classic - Oilers Alakare Mikko Vilkki Vesa S
12.02.2020
12.02. 18:00 Tampereen Tenniskeskus 1 Classic - KOOVEE Aseteltu Maunuksela, Kontiainen S
12.02. 19:00 Kosken Syke 1 KyPo - Ilves Aseteltu Helin, Pelttari S
14.02.2020
14.02. 18:30 Tampere Areena 1 Classic - SB-Pro Nerg Toni Sinisalo Anssi S
14.02. 18:30 Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - Welhot Pitkänen Rami Rönnqvist Johan S
14.02. 18:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - NST Matilainen Mikko Pekkinen Rainer S
15.02.2020
15.02. 09:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Classic Blue - Pirkat Aseteltu Auvinen, Happonen S
15.02. 09:15 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 Järkipallo - Heittopussi Aseteltu Markkanen, Heikkinen T
15.02. 09:30 AutoCenter Areena 1 Ilves West - YPA Sininen Aseteltu Simola, Tarsa S
15.02. 10:00 Iittala-halli 1 WFT - KalvKe Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 10:00 Nummikeskus 1 Steelers II - KalvKe Hakala Henri Hakala Joona S
15.02. 10:00 Nummikeskus 1 Steelers II - KalvKe Hakala Henri Hakala Joona S
15.02. 10:00 Juteinikeskus 1 VesVi - PIsku Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 10:00 Juteinikeskus 1 VesVi - PIsku Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Pirkat Blue - YPA Aseteltu Merimaa, Torkkola S
15.02. 10:00 Spiral-Halli 4 PäLu - SS Valhalla Aseteltu Kontio, Lepistö S
15.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 LeKi - SBT PaPo Aseteltu Auvinen, Happonen S
15.02. 10:00 Nuolialan koulu 1 Pirkat Blue - FoSu Musta Aseteltu Kimpanpää, Kaila S
15.02. 10:00 Spiral-Halli 2 Classic Valkoinen - Classic Sininen Aseteltu Ketola, Suominen S
15.02. 10:05 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 Gurtsin gärhöt - SC Katastrofi Aseteltu Markkanen, Heikkinen T
15.02. 10:30 AutoCenter Areena 1 LFT - Steelers Aseteltu Simola, Tarsa S
15.02. 10:55 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 Säbäkyyt - Järkipallo Aseteltu Markkanen, Heikkinen T
15.02. 11:00 Iittala-halli 1 MIG II - Valo Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 11:00 Jukolan koulu 1 Steelers valkoinen - Steelers musta Arola Juha Ojanen Jorma S
15.02. 11:00 Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers Red - Pirkat White Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
15.02. 11:00 Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers Red - Pirkat White Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
15.02. 11:00 Nummikeskus 1 O2-Jyväskylä - SCU/RSS II Hakala Henri Hakala Joona S
15.02. 11:00 Nummikeskus 1 O2-Jyväskylä - SCU/RSS II Hakala Henri Hakala Joona S
15.02. 11:00 Juteinikeskus 1 SB Luja - Pirkat White Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 11:00 Juteinikeskus 1 SB Luja - Pirkat White Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 11:00 Elmolan Liikuntasali 1 LFT - KOOVEE Punaiset Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 11:00 Elmolan Liikuntasali 1 LFT - KOOVEE Punaiset Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Ilves - SBT PaPo Merimaa, Torkkola S
15.02. 11:00 Toijalan Monitoimihalli 1 TFT - Pirkat Karppanen Marko Sorva Olavi S
15.02. 11:00 Spiral-Halli 4 SR II - NeTu Aseteltu Kontio, Hiltunen S
15.02. 11:00 AutoCenter Areena 2 Classic Sininen - RSS Panthers Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry S
15.02. 11:00 Lempoisten liikuntahalli 1 Ilves - SPORT Green Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
15.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 SPORT Black - Classic Blue Aseteltu Auvinen, Happonen S
15.02. 11:00 Nuolialan koulu 1 Classic Red - Nokian KrP Kimpanpää Kimpanpää Santeri Rautiainen Lauri S
15.02. 11:00 Spiral-Halli 2 SBT PaPo - KalvKe Keltainen Aseteltu Ketola, Virtanen S
15.02. 11:30 Kauppi Sport 2 Pirkanmaa - Länsi-Suomi Aseteltu Rosnell, Blomqvist T
15.02. 11:30 AutoCenter Areena 1 YPA Sininen - SPORT Aseteltu Simola, Tarsa S
15.02. 11:45 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 SC Katastrofi - Sokkosyöttö Aseteltu Galeh, Heikkinen T
15.02. 11:45 Elmolan Liikuntasali 1 YPA Sininen - Classic Pinkki Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 12:00 Kauppi Sport 2 Oulu - Kanta-Häme Aseteltu Rosnell, Blomqvist T
15.02. 12:00 Iittala-halli 1 WFT - Riemu Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
15.02. 12:00 Jukolan koulu 1 SB Luja - RSS Panthers Arola Juha Ojanen Jorma S
15.02. 12:00 Riihimäen Urheilutalo 1 KalvKe - KU-68 Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
15.02. 12:00 Riihimäen Urheilutalo 1 KalvKe - KU-68 Siitonen Pertti Valliaro Sanna S
15.02. 12:00 Nummikeskus 1 KalvKe - KOOVEE Punaiset Hakala Henri Hakala Joona S
15.02. 12:00 Juteinikeskus 1 RoPo - VesVi Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 12:00 Juteinikeskus 1 RoPo - VesVi Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 12:00 Toijalan Monitoimihalli 1 O2-Jyväskylä III - MäntU Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha S
15.02. 12:00 Spiral-Halli 4 SS Valhalla - Nokian KrP II Aseteltu Lepistö, Hiltunen S
15.02. 12:00 AutoCenter Areena 2 SBT PaPo - O2-Jyväskylä Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry S
15.02. 12:00 Lempoisten liikuntahalli 1 FoSu Musta - Classic Red Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
15.02. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 KoSBy - LeKi Aseteltu Auvinen, Happonen S
15.02. 12:00 Nuolialan koulu 1 FoSu Musta - KOOVEE Mustat Kaila Kaila Antti Rautiainen Lauri S
15.02. 12:00 Spiral-Halli 2 SC Weikot - Classic Sininen Aseteltu Suominen, Virtanen S
15.02. 12:30 Kauppi Sport 2 Pasila - Pirkanmaa Aseteltu Hautakorpi, Blomqvist T
15.02. 12:30 AutoCenter Areena 1 SB Mirage - TFT Aseteltu Simola, Tarsa S
15.02. 12:35 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 Heittopussi - Säbäkyyt Galeh T
15.02. 12:45 Elmolan Liikuntasali 1 KOOVEE Punaiset - YPA Sininen Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 12:45 Elmolan Liikuntasali 1 KOOVEE Punaiset - YPA Sininen Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 13:00 Spiral-Halli 1 Classic United - RSS Panthers Aseteltu Silvo, Rauhala S
15.02. 13:00 Tamppi Areena 1 SR IV - KyPo Härmäläinen Valtteri Korhonen Tomas S
15.02. 13:00 Kauppi Sport 2 Länsi-Suomi - Kanta-Häme Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 13:00 Iittala-halli 1 YPA - MIG II Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
15.02. 13:00 Jukolan koulu 1 SB Vaasa Musta - Steelers valkoinen Arola Juha Painilainen Tapio S
15.02. 13:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Pirkat White - Steelers JLA Lehto Elias Valliaro Sanna S
15.02. 13:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Pirkat White - Steelers JLA Lehto Elias Valliaro Sanna S
15.02. 13:00 Nummikeskus 1 KU-68 - LASB Hml Oranssi Hakala Henri Ruoranen Aleksi S
15.02. 13:00 Juteinikeskus 1 NoPS - SB Luja Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 13:00 Juteinikeskus 1 NoPS - SB Luja Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Ilves - Pirkat Blue Aseteltu Merimaa, Torkkola S
15.02. 13:00 Toijalan Monitoimihalli 1 Pirkat - LeKi Myllyoja Sorva Olavi Myllyoja Juha S
15.02. 13:00 Spiral-Halli 4 NeTu - Punakone Aseteltu Kontio, Lepistö S
15.02. 13:00 AutoCenter Areena 2 Classic - RSS Panthers Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry S
15.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 SBT PaPo - Steelers Aseteltu Rinne, Matikainen S
15.02. 13:00 Nuolialan koulu 1 SCU/RSS - Classic Red Aseteltu Kimpanpää, Kaila S
15.02. 13:00 Spiral-Halli 2 KalvKe Keltainen - Koovee Aseteltu Ketola, Suominen S
15.02. 13:25 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 Sokkosyöttö - Gurtsin gärhöt Galeh T
15.02. 13:30 Kauppi Sport 2 Oulu - Pasila Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 13:30 Elmolan Liikuntasali 1 Classic Pinkki - LFT Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 13:30 Elmolan Liikuntasali 1 Classic Pinkki - LFT Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 13:30 AutoCenter Areena 1 SPORT - LFT Aseteltu Heikkinen, Blomqvist S
15.02. 14:00 Kauppi Sport 2 Kanta-Häme - Pirkanmaa Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 14:00 Iittala-halli 1 Valo - TiPa Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
15.02. 14:00 Jukolan koulu 1 Classic white - SB Luja Ojanen Jorma Painilainen Tapio S
15.02. 14:00 Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers Red - KU-68 Lehto Elias Siitonen Pertti S
15.02. 14:00 Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers Red - KU-68 Lehto Elias Siitonen Pertti S
15.02. 14:00 Nummikeskus 1 SCU/RSS II - SC Weikot punainen Hakala Joona Ruoranen Aleksi S
15.02. 14:00 Juteinikeskus 1 Pirkat White - Tampereen Icehearts Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SBT PaPo - YPA Aseteltu Merimaa, Torkkola S
15.02. 14:00 Toijalan Monitoimihalli 1 O2-Jyväskylä II - MäntU Karppanen Marko Sorva Olavi S
15.02. 14:00 Spiral-Halli 4 Nokian KrP II - SR II Aseteltu Kontio, Hiltunen S
15.02. 14:00 AutoCenter Areena 2 SBT PaPo - Welhot Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry S
15.02. 14:00 Lempoisten liikuntahalli 1 Classic Red - Ilves Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
15.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Tampereen Icehearts - SPORT Black Aseteltu Rinne, Matikainen S
15.02. 14:00 Nuolialan koulu 1 Nokian KrP - Nokian KrP Valkoinen Kimpanpää Kimpanpää Santeri Rautiainen Lauri S
15.02. 14:00 Spiral-Halli 2 SBT PaPo - Pirkat Aseteltu Ketola, Virtanen S
15.02. 14:25 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 B2 - A3 Aseteltu Galeh, Happonen T
15.02. 14:30 Kauppi Sport 2 Länsi-Suomi - Pasila Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 14:30 Elmolan Liikuntasali 1 KOOVEE Punaiset - Classic Pinkki Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 14:30 Elmolan Liikuntasali 1 KOOVEE Punaiset - Classic Pinkki Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 14:30 AutoCenter Areena 1 Steelers - SB Mirage Aseteltu Heikkinen, Blomqvist S
15.02. 14:30 Tampereen Tenniskeskus 1 Tornadot Red Tampere - O2-Jyväskylä Kaila Kaila Jouni Ruohonen Aleksi S
15.02. 15:00 Spiral 2 Tepi Hunters - NVS Aseteltu Salonen, Moberg T
15.02. 15:00 Kauppi Sport 2 Pirkanmaa - Oulu Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 15:00 Iittala-halli 1 Rientola - Riemu Keskinen Miika Pohjonen Tuukka S
15.02. 15:00 Jukolan koulu 1 RSS Panthers - SB Vaasa Musta Ojanen Jorma Painilainen Tapio S
15.02. 15:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Steelers JLA - KalvKe Lehto Elias Siitonen Pertti S
15.02. 15:00 Riihimäen Urheilutalo 1 Steelers JLA - KalvKe Lehto Elias Siitonen Pertti S
15.02. 15:00 Nummikeskus 1 KOOVEE Punaiset - O2-Jyväskylä Hakala Joona Hakala Henri S
15.02. 15:00 Nummikeskus 1 KOOVEE Punaiset - O2-Jyväskylä Hakala Joona Hakala Henri S
15.02. 15:00 Juteinikeskus 1 PIsku - RoPo Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 15:00 Juteinikeskus 1 PIsku - RoPo Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 15:00 Toijalan Monitoimihalli 1 LeKi - O2-Jyväskylä III Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha S
15.02. 15:00 Spiral-Halli 4 SPORT - RePlay Aseteltu Lepistö, Hiltunen S
15.02. 15:00 AutoCenter Areena 2 O2-Jyväskylä - KOOVEE / YPA Aseteltu Sandelin, Ruohonen S
15.02. 15:00 Lempoisten liikuntahalli 1 SPORT Green - FoSu Musta Impiö Impiö Kimmo Savijärvi Mitja S
15.02. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Pirkat - KoSBy Aseteltu Rinne, Matikainen S
15.02. 15:00 Nuolialan koulu 1 KOOVEE Mustat - SCU/RSS Kaila Kaila Antti Rautiainen Lauri S
15.02. 15:00 Spiral-Halli 2 YPA - SC Weikot Aseteltu Suominen, Virtanen S
15.02. 15:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - ÅIF Hämäläinen Tiina Kapiainen Hanna S
15.02. 15:15 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 A2 - B3 Aseteltu Happonen, Arola T
15.02. 15:15 Elmolan Liikuntasali 1 LFT - YPA Sininen Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 15:15 Elmolan Liikuntasali 1 LFT - YPA Sininen Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
15.02. 15:15 Tampereen Tenniskeskus 1 RoPo - TFT Sininen Kaila Kaila Jouni Ruohonen Aleksi S
15.02. 15:30 Spiral-Halli 1 Ilves - KrP Akatemia Aseteltu Myllynen, Arppe S
15.02. 15:30 Kauppi Sport 2 Pasila - Kanta-Häme Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 15:30 AutoCenter Areena 1 TFT - Ilves West Aseteltu Heikkinen, Blomqvist S
15.02. 16:00 Spiral 2 Team Moose 2.0 - S15 Moberg T
15.02. 16:00 Kauppi Sport 2 Oulu - Länsi-Suomi Aseteltu Hautakorpi, Rosnell T
15.02. 16:00 Iittala-halli 1 O2-Jyväskylä III - YPA Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 16:00 Jukolan koulu 1 Steelers musta - Classic white Ojanen Jorma Painilainen Tapio S
15.02. 16:00 Jukolan koulu 1 Steelers musta - Classic white Ojanen Jorma Painilainen Tapio S
15.02. 16:00 Nummikeskus 1 LASB Hml Oranssi - Steelers II Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna S
15.02. 16:00 Nummikeskus 1 LASB Hml Oranssi - Steelers II Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna S
15.02. 16:00 Juteinikeskus 1 Tampereen Icehearts - NoPS Kontunen Jouni Valtanen Tero S
15.02. 16:00 Toijalan Monitoimihalli 1 TFT - O2-Jyväskylä II Myllyoja Sorva Olavi Myllyoja Juha S
15.02. 16:00 Spiral-Halli 4 Punakone - DTT Aseteltu Galeh, Koskiniemi S
15.02. 16:00 AutoCenter Areena 2 Häme Stars - Classic Aseteltu Sandelin, Ruohonen S
15.02. 16:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Steelers - Tampereen Icehearts Aseteltu Rinne, Matikainen S
15.02. 16:00 Nuolialan koulu 1 Nokian KrP Valkoinen - Pirkat Blue Aseteltu Kimpanpää, Kaila S
15.02. 16:00 Spiral-Halli 2 Koovee - KalvKe Musta Hautamäki Luca Ainasoja Aleksi S
15.02. 16:10 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 A1 - B2/A3 Aseteltu Happonen, Arola T
15.02. 16:15 Tampereen Tenniskeskus 1 O2-Jyväskylä - RoPo Kaila Kaila Jouni Ruohonen Aleksi S
15.02. 17:00 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 B1 - A2/B3 Aseteltu Happonen, Arola T
15.02. 17:00 Iittala-halli 1 TiPa - Rientola Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 17:00 Nummikeskus 1 SC Weikot punainen - KU-68 Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna S
15.02. 17:00 Nummikeskus 1 SC Weikot punainen - KU-68 Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna S
15.02. 17:00 Spiral-Halli 4 RePlay - Showtime Aseteltu Galeh, Koskiniemi S
15.02. 17:00 AutoCenter Areena 2 Welhot - KOOVEE / YPA Aseteltu Sandelin, Ruohonen S
15.02. 17:00 Spiral-Halli 2 Pirkat - YPA Hautamäki Luca Ainasoja Aleksi S
15.02. 17:00 Tampereen Tenniskeskus 1 TFT Sininen - Tornadot Red Tampere Rantsi Leevi Savijärvi Mitja S
15.02. 17:00 Elenia Areena 1 Steelers - NST Linnala Iiro Kirjonen Tom S
15.02. 17:30 Tamppi Areena 1 SR - O2-Jyväskylä Akatemia Aseteltu Maunuksela, Patrikainen S
15.02. 18:00 Raholan liikuntakeskus kenttä 3 välierän voittaja - välierän voittaja Aseteltu Happonen, Arola T
15.02. 18:00 Iittala-halli 1 KalvKe - O2-Jyväskylä III Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi S
15.02. 18:00 Spiral-Halli 4 DTT - SPORT Aseteltu Galeh, Koskiniemi S
15.02. 18:00 AutoCenter Areena 2 Häme Stars - Classic Sininen Aseteltu Sandelin, Ruohonen S
15.02. 18:00 Spiral-Halli 2 KalvKe Musta - Classic Valkoinen Hautamäki Luca Ainasoja Aleksi S
15.02. 18:00 Tampereen Tenniskeskus 1 O2-Jyväskylä - TFT Sininen Rantsi Leevi Savijärvi Mitja S
15.02. 18:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - O2-Jyväskylä Suhonen Rannikko Teemu Suhonen Tuukka S
15.02. 18:30 Spiral-Halli 1 Classic - Northern Stars Aseteltu Heikkilä, Koskinen S
15.02. 18:45 Tampereen Tenniskeskus 1 Tornadot Red Tampere - RoPo Rantsi Leevi Savijärvi Mitja S
15.02. 19:00 Spiral-Halli 4 Showtime - PäLu Aseteltu Galeh, Koskiniemi S