Asettelut

Ottelut & asettelut: 01.02.2020 - 08.02.2020

< Edellinen viikko 01.02.2020 - 08.02.2020 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
01.02.2020
01.02. 09:30 Pitkäjärven koulu 1 TFS - KU-68 II Aseteltu Merimaa, Rosnell S
01.02. 10:00 Kostia Areena 1 SB Luja - Ilves III Patrikainen Airola Iiro-Pekka Patrikainen Mikko S
01.02. 10:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 SCU - Vincemus Hakala Henri Lehto Elias S
01.02. 10:00 Nummikeskus 1 Kruunien Kruunat - SC Haulikko Jarho Vesa Koivistoinen Jarko S
01.02. 10:00 Jukolan koulu 1 Koovee - Steelers Jansson Eetu Pohjonen Lassi S
01.02. 10:00 Spiral-Halli 2 MIG - SBT PaPo Hautakorpi Lepola Lasse T. Hautakorpi Jani S
01.02. 10:00 Vexve Areena 1 RoPo - IRA Aseteltu Sorva, Rinne S
01.02. 10:00 Spiral-Halli 4 HuHu - Koovee II Aseteltu Vilermo, Matikainen S
01.02. 10:00 Toijalan Monitoimihalli 1 FoSu - TFT Aseteltu Toijala, Torkkola S
01.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Sininen - KOOVEE Mustat Aseteltu Vina, Auvinen S
01.02. 10:00 Ideapark Sport 1 Pirkat Blue - LeKi Sininen Aseteltu Suominen, Suominen S
01.02. 10:00 AutoCenter Areena 1 Classic Punainen - Koovee Mustat Aseteltu Kimpanpää, Kimpanpää S
01.02. 10:00 Kauppi Sports Center 3 Classic Valkoinen - Nokian KrP Valkoinen Virtanen Virtanen Jaana Laakso Ida S
01.02. 10:30 Pitkäjärven koulu 1 SC Läsimäki - Soolo Aseteltu Merimaa, Rosnell S
01.02. 11:00 Nummikeskus 1 Kunnon Urhot - Steelers III Jarho Vesa Koivistoinen Jarko S
01.02. 11:00 Jukolan koulu 1 LASB Hml - Classic Jansson Eetu Pohjonen Lassi S
01.02. 11:00 Tamppi Areena 1 SBS Tamppi - O2JKL Akatemia Aseteltu Nurmi, Joki S
01.02. 11:00 Vexve Areena 1 KeikY - ULA Aseteltu Sorva, Rinne S
01.02. 11:00 Spiral-Halli 4 Ilves II - Pro Stars Aseteltu Vilermo, Matikainen S
01.02. 11:00 Toijalan Monitoimihalli 1 LeKi - PIsku Aseteltu Toijala, Impiö S
01.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Nokian KrP Sininen - Classic Black Aseteltu Vina, Happonen S
01.02. 11:00 Ideapark Sport 1 Ilves East - RSS Panthers Aseteltu Suominen, Suominen S
01.02. 11:00 AutoCenter Areena 1 Steelers Oranssi - YPA Sininen Aseteltu Kimpanpää, Kimpanpää S
01.02. 11:00 Kauppi Sports Center 3 TFT - Steelers Musta Virtanen Virtanen Jaana Laakso Ida S
01.02. 11:00 Spiral 1 Nebi - SS Pöke Aseteltu Melentjeff, Rajanti T
01.02. 11:30 Kostia Areena 1 Lätty - Steelers II Arppe Airola Iiro-Pekka Välimaa Jorma S
01.02. 11:30 Eerikkilän Urheiluopisto 1 TPS - PSS Aaltonen Tomi Martikainen Toni S
01.02. 11:30 Janakkalan Liikuntahalli 1 LäySä - LeTo Hakala Henri Lehto Elias S
01.02. 11:30 Spiral-Halli 2 Steelers II - Gunners Hiltunen Lepola Lasse T. Hiltunen Petteri S
01.02. 11:30 Pitkäjärven koulu 1 SB Vipers - TFS Aseteltu Merimaa, Rosnell S
01.02. 11:45 Eerikkilän Urheiluopisto 2 United 2 PC1 - United 1 PC1 Knutsson Juha Kuutamo Esa S
01.02. 12:00 Nummikeskus 1 Kruunien Kruunat - Puusaha Jarho Vesa Koivistoinen Jarko S
01.02. 12:00 Jukolan koulu 1 SBT PaPo - Koovee Jansson Eetu Pohjonen Lassi S
01.02. 12:00 Spiral 4 J1 säbäteam - SR Legends Aseteltu Melentjeff, Rajanti T
01.02. 12:00 Vexve Areena 1 IRA - HLJ Aseteltu Sorva, Rinne S
01.02. 12:00 Toijalan Monitoimihalli 1 Nokian KrP Sininen 08 - LFT Sininen Aseteltu Torkkola, Impiö S
01.02. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE Mustat - Pirkat Blue Aseteltu Auvinen, Happonen S
01.02. 12:00 Ideapark Sport 1 Pirkat Blue - KU-68 Aseteltu Suominen, Suominen S
01.02. 12:00 AutoCenter Areena 1 Nokian KrP Sininen - Classic Punainen Aseteltu Kimpanpää, Kimpanpää S
01.02. 12:00 Kauppi Sports Center 3 Nokian KrP Valkoinen - LASB Hml Oranssi Virtanen Virtanen Jaana Laakso Ida S
01.02. 12:30 Tamppi Areena 1 RSS Panthers - O2-Jyväskylä II Aseteltu Nurmi, Koskiniemi S
01.02. 12:30 Pitkäjärven koulu 1 SC Läsimäki - TaHU Aseteltu Merimaa, Rosnell S
01.02. 13:00 Kostia Areena 1 Ilves III - Alku Aseteltu Patrikainen, Arppe S
01.02. 13:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Snipers - SCU Ojanen Jorma Siitonen Pertti S
01.02. 13:00 Nummikeskus 1 Kunnon Urhot - SCR II Jarho Vesa Koivistoinen Jarko S
01.02. 13:00 Jukolan koulu 1 O2-Jyväskylä - LASB Hml Hakala Joona Lindgren Jarmo S
01.02. 13:00 Spiral 4 Valhalla - Pelikassit Aseteltu Moberg, Myllynen T
01.02. 13:00 Spiral-Halli 2 SBT PaPo - Happee Aseteltu Hautakorpi, Hiltunen S
01.02. 13:00 Vexve Areena 1 KeikY - EPa II Aseteltu Sorva, Rinne S
01.02. 13:00 Spiral-Halli 4 Ilves II - UrPS Aseteltu Vilermo, Matikainen S
01.02. 13:00 Toijalan Monitoimihalli 1 PIsku - FoSu Aseteltu Toijala, Torkkola S
01.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Sininen - Nokian KrP Sininen Aseteltu Vina, Auvinen S
01.02. 13:00 Ideapark Sport 1 RSS Panthers - SB Luja Aseteltu Suominen, Ketola S
01.02. 13:00 AutoCenter Areena 1 YPA Sininen - Classic sininen Aseteltu Kimpanpää, Kimpanpää S
01.02. 13:00 Kauppi Sports Center 3 Steelers Musta - LeKi Valkoinen Virtanen Virtanen Jaana Laakso Ida S
01.02. 13:30 Eerikkilän Urheiluopisto 2 Karhut - SPV Keskinen Miika Painilainen Tapio S
01.02. 13:30 Pitkäjärven koulu 1 Soolo - KilMy Kontio Knuutinen Risto Kontio Keijo S
01.02. 14:00 Eerikkilän Urheiluopisto 1 Indians - Oilers NG Aaltonen Tomi Martikainen Toni S
01.02. 14:00 Nummikeskus 1 Steelers III - Isoluu Keskinen Niko Mäkinen Juho S
01.02. 14:00 Jukolan koulu 1 Classic - Pirkat Hakala Joona Lindgren Jarmo S
01.02. 14:00 Spiral 4 Raimonlätty - IBK Lasten Aseteltu Moberg, Myllynen T
01.02. 14:00 Tamppi Areena 1 O2JKL Akatemia - PIsku Aseteltu Joki, Koskiniemi S
01.02. 14:00 Vexve Areena 1 ULA - V&L Karppanen Marko Sorva Olavi S
01.02. 14:00 Spiral-Halli 4 Pro Stars - IkU Aseteltu Pekkola, Heikkilä S
01.02. 14:00 Toijalan Monitoimihalli 1 LFT Sininen - LeKi Aseteltu Toijala, Impiö S
01.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Pirkat Blue - Classic Black Aseteltu Vina, Happonen S
01.02. 14:00 Ideapark Sport 1 Ilves East - Pirkat Blue Suominen Suominen Kiia Mäkelä Sannamari S
01.02. 14:00 AutoCenter Areena 1 LFT - Steelers Oranssi Aseteltu Kaila, Nokelainen S
01.02. 14:00 Kauppi Sports Center 3 KyPo - TFT Aseteltu Heikkinen, Markkanen S
01.02. 14:15 Eerikkilän Urheiluopisto 2 United 3 PC1 - United 4 PC1 Knutsson Juha Kuutamo Esa S
01.02. 14:30 Kostia Areena 1 Steelers II - SB Luja Patrikainen Airola Iiro-Pekka Patrikainen Mikko S
01.02. 14:30 Janakkalan Liikuntahalli 1 Vincemus - LeTo Ojanen Jorma Siitonen Pertti S
01.02. 14:30 Spiral-Halli 2 Gunners - MIG Kaila, Hautakorpi S
01.02. 14:30 Pitkäjärven koulu 1 SB Vipers - SFC Kontio Knuutinen Risto Kontio Keijo S
01.02. 15:00 Iittala-halli 1 Steelers - Oilers NG Hakala Henri Kontunen Jouni S
01.02. 15:00 Nummikeskus 1 Puusaha - Top Gunners Keskinen Niko Mäkinen Juho S
01.02. 15:00 Jukolan koulu 1 Steelers - SBT PaPo Hakala Joona Lindgren Jarmo S
01.02. 15:00 Spiral 4 SB Karhukopla - PiPa Aseteltu Auvinen, Merimaa T
01.02. 15:00 Spiral 1 Pikajuna Banditos - EPO Aseteltu Suhonen, Arola T
01.02. 15:00 Vexve Areena 1 SC Tolppalaukaus - HLJ Karppanen Marko Sorva Olavi S
01.02. 15:00 Toijalan Monitoimihalli 1 TFT - Nokian KrP Sininen 08 Aseteltu Torkkola, Impiö S
01.02. 15:00 Ideapark Sport 1 LeKi Sininen - SB Luja Ketola Ketola Jenni-Maarit Mäkelä Sannamari S
01.02. 15:00 AutoCenter Areena 1 Classic sininen - Nokian KrP Sininen Aseteltu Kaila, Nokelainen S
01.02. 15:00 Kauppi Sports Center 3 LASB Hml Oranssi - Classic Valkoinen Aseteltu Heikkinen, Markkanen S
01.02. 15:30 Tamppi Areena 1 O2-Jyväskylä II - SBS Tamppi Aseteltu Nurmi, Joki S
01.02. 15:30 Pitkäjärven koulu 1 TaHU - KilMy Kontio Knuutinen Risto Kontio Keijo S
01.02. 16:00 Kostia Areena 1 Lätty - Alku Arppe Airola Iiro-Pekka Välimaa Jorma S
01.02. 16:00 Janakkalan Liikuntahalli 1 Snipers - LäySä Ojanen Jorma Siitonen Pertti S
01.02. 16:00 Nummikeskus 1 SCR II - Isoluu Keskinen Niko Mäkinen Juho S
01.02. 16:00 Jukolan koulu 1 Pirkat - O2-Jyväskylä Hakala Joona Lindgren Jarmo S
01.02. 16:00 Spiral 1 Eläintarha - Framery Aseteltu Suhonen, Arola T
01.02. 16:00 Spiral-Halli 2 Happee - Steelers II Kaila, Hiltunen S
01.02. 16:00 Vexve Areena 1 EPa II - V&L Karppanen Marko Sorva Olavi S
01.02. 16:00 Spiral-Halli 4 UrPS - IkU Aseteltu Pekkola, Heikkilä S
01.02. 16:00 Ideapark Sport 1 KU-68 - Ilves East Aseteltu Ketola Mäkelä Sannamari Ketola Jenni-Maarit S
01.02. 16:00 AutoCenter Areena 1 Koovee Mustat - LFT Aseteltu Kaila, Nokelainen S
01.02. 16:00 Kauppi Sports Center 3 LeKi Valkoinen - KyPo Aseteltu Heikkinen, Markkanen S
01.02. 16:00 Spiral 4 SB Valmet - Jankan Dynamo Aseteltu Auvinen, Merimaa T
01.02. 16:15 Eerikkilän Urheiluopisto 1 EräViikingit Itä PC1 - Tiikerit PC1 Rinne Rinne Reino - S
01.02. 16:30 Eerikkilän Urheiluopisto 1 EräViikingit - Classic Keskinen Miika Painilainen Tapio S
01.02. 16:30 Pitkäjärven koulu 1 SFC - KU-68 II Kontio Knuutinen Risto Kontio Keijo S
01.02. 17:00 Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers - SR IV Pitkänen Petri Koivistoinen Mikko S
01.02. 17:00 Nummikeskus 1 SC Haulikko - Top Gunners Keskinen Niko Mäkinen Juho S
01.02. 17:00 Tamppi Areena 1 RSS Panthers - PIsku Aseteltu Nurmi, Koskiniemi S
01.02. 17:00 Vexve Areena 1 RoPo - SC Tolppalaukaus Karppanen Marko Sorva Olavi S
01.02. 17:00 Spiral-Halli 4 HuHu - Rientola Aseteltu Pekkola, Heikkilä S
01.02. 17:00 Ideapark Sport 1 LeKi Sininen - RSS Panthers Ketola Ketola Jenni-Maarit Mäkelä Sannamari S
02.02.2020
02.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE Mustat - YPA Sininen Tarsa Vuoristo Sami Tarsa Tero S
02.02. 10:00 Spiral-Halli 2 NoPS - Tampereen Icehearts Aseteltu Kaila, Merimaa S
02.02. 11:00 Spiral 4 HC Lötä - Nebi Aseteltu Hautakorpi, Hietaranta T
02.02. 11:00 Spiral 1 SS Kaatsi - Jankan Dynamo Aseteltu Vina, Rosnell T
02.02. 11:00 Kostia Areena 1 RSS Panthers - SB Luja Joki Joki Henrik Lepola Lasse T. S
02.02. 11:00 Kauppi Sports Center 3 Ilves - Karhut Blue Aseteltu Matinlauri, Suhonen S
02.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Happee Musta - SC Urbans Tarsa Vuoristo Sami Tarsa Tero S
02.02. 11:00 Spiral-Halli 2 PIsku - VesVi Aseteltu Kaila, Merimaa S
02.02. 12:00 Eerikkilän Urheiluopisto 1 Indians - KOOVEE Keskinen Miika Painilainen Tapio S
02.02. 12:00 Eerikkilän Urheiluopisto 1 Tiikerit - Karhut Valtanen Tero Lehto Elias S
02.02. 12:00 Spiral 3 Valhalla - SR Legends Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Kaila T
02.02. 12:00 Spiral 4 KauHu - Tepi Hunters Aseteltu Hautakorpi, Hietaranta T
02.02. 12:00 Spiral 1 SB Valmet - SC JBOP Aseteltu Vina, Rosnell T
02.02. 12:00 Kostia Areena 1 SB Vaasa Musta - Classic white Joki Joki Henrik Lepola Lasse T. S
02.02. 12:00 Kauppi Sports Center 3 SalBa sininen - FoSu Musta Aseteltu Matinlauri, Suhonen S
02.02. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä - Nokian KrP Tarsa Vuoristo Sami Tarsa Tero S
02.02. 12:00 Spiral-Halli 2 Tampereen Icehearts - Pirkat White Aseteltu Kaila, Merimaa S
02.02. 12:30 Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 MäntU - Pirkat Aseteltu Heikkilä, Gröhn S
02.02. 13:00 Spiral 3 IBK Lasten - PiPa Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Kaila T
02.02. 13:00 Spiral 4 Team JER53Y - Team Moose 2.0 Aseteltu Hautakorpi, Markkanen T
02.02. 13:00 Spiral 1 Jalluomena - Lasinilkat Aseteltu Vina, Rosnell T
02.02. 13:00 Kostia Areena 1 Steelers valkoinen - RSS Panthers Joki Joki Henrik Lepola Lasse T. S
02.02. 13:00 Kauppi Sports Center 3 SPORT Green - Karhut Blue Aseteltu Matinlauri, Suhonen S
02.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE Mustat - Happee Musta Lammela Lammela Pekka Mäkelä Jarkko S
02.02. 13:00 Spiral-Halli 2 VesVi - RoPo Suominen Laakso Ida Suominen Roope S
02.02. 14:00 Spiral 3 Pelikassit - J1 säbäteam Aseteltu Happonen, Pelttari T
02.02. 14:00 Spiral 1 Laboule - Pelijengi Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Kesäläinen T
02.02. 14:00 Spiral 4 Team Tammela - SC Talipallot Aseteltu Markkanen, Heikkinen T
02.02. 14:00 Kostia Areena 1 Classic white - Steelers musta Knuutinen Risto Knuutinen Tiina S
02.02. 14:00 Kauppi Sports Center 3 TPS Valkoinen - FoSu Musta Aseteltu Blomqvist, Virtanen S
02.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - SC Urbans Lammela Lammela Pekka Mäkelä Jarkko S
02.02. 14:00 Spiral-Halli 2 Pirkat White - SB Luja Suominen Laakso Ida Suominen Roope S
02.02. 15:00 Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - FBC Turku Laaninen Jaakko Rein Jani S
02.02. 15:00 Nummikeskus 1 Steelers - O2-Jyväskylä Hakala Henri Kontunen Jouni S
02.02. 15:00 Spiral 3 SB Karhukopla - Raimonlätty Aseteltu Happonen, Pelttari T
02.02. 15:00 Spiral 1 Team All Stars - Proseduuri Aseteltu Kesäläinen, Vepsäläinen T
02.02. 15:00 Spiral 4 Seka - Nokian Vararenkaat Aseteltu Markkanen, Heikkinen T
02.02. 15:00 Kostia Areena 1 Steelers valkoinen - SB Vaasa Musta Knuutinen Risto Knuutinen Tiina S
02.02. 15:00 Kauppi Sports Center 3 SalBa sininen - Classic Red Aseteltu Blomqvist, Virtanen S
02.02. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Sininen - O2-Jyväskylä Lammela Lammela Pekka Mäkelä Jarkko S
02.02. 15:00 Spiral-Halli 2 RoPo - PIsku Aseteltu Vina, Vina S
02.02. 16:00 Eerikkilän Urheiluopisto 1 Oilers NG - Classic Lehto Elias Painilainen Tapio S
02.02. 16:00 Eerikkilän Urheiluopisto 1 EräViikingit Pohjoinen - TPS Keskinen Miika Valtanen Tero S
02.02. 16:00 Spiral 3 Holvastin Haukat - Yliopiston Sammakot Aseteltu Happonen, Pelttari T
02.02. 16:00 Spiral 1 Hermes 28 - Musta-Pekka Aseteltu Kesäläinen, Vepsäläinen T
02.02. 16:00 Spiral 4 Kalevan Leppäkertut - Sählyhirvet Aseteltu Kontio, Heikkinen T
02.02. 16:00 Kostia Areena 1 Steelers musta - SB Luja Knuutinen Risto Knuutinen Tiina S
02.02. 16:00 Kauppi Sports Center 3 SBS Wirmo Keltainen - SPORT Green Aseteltu Blomqvist, Virtanen S
02.02. 16:00 Spiral-Halli 2 SB Luja - NoPS Aseteltu Vina, Vina S
02.02. 17:00 Spiral 3 Pröystön bruins - Pullukat Aseteltu Kontio, Merimaa T
02.02. 17:00 Kauppi Sports Center 3 TPS Valkoinen - Ilves Ketola Ketola Jenni-Maarit Mäkelä Sannamari S
02.02. 18:00 AutoCenter Areena 1 Koovee - Oilers NG Laine, Arppe S
02.02. 18:00 Spiral 3 Grasshoppers - AC Nokia Pro Aseteltu Kontio, Merimaa T
02.02. 18:00 Kauppi Sports Center 3 SBS Wirmo Keltainen - Classic Red Ketola Ketola Jenni-Maarit Mäkelä Sannamari S
02.02. 18:30 Eerikkilän Urheiluopisto 1 United 3 PC2 - United 4 PC2 Aseteltu Rinne, Sorva S
03.02.2020
03.02. 10:30 Eerikkilän Urheiluopisto 1 United 1 PC2 - United 2 PC2 Aseteltu Hiltunen, Suhonen S
03.02. 11:00 Eerikkilän Urheiluopisto 1 SPV PC2 - EräViikingit Itä PC2 Aseteltu Rinne, Sorva S
03.02. 12:00 Eerikkilän Urheiluopisto 1 Classic - Indians Hakala Henri Kontunen Jouni S
03.02. 13:00 Eerikkilän Urheiluopisto 1 Happee Eerikkilä PC2 - United 4 PC2 Aseteltu Hiltunen, Suhonen S
03.02. 13:30 Eerikkilän Urheiluopisto 1 Indians - KOOVEE Kontunen Jouni Hakala Henri S
03.02. 15:30 Eerikkilän Urheiluopisto 3 Tiikerit - Karhut Keskinen Miika Valtanen Tero S
03.02. 16:00 Eerikkilän Urheiluopisto 1 KOOVEE - Oilers NG Hakala Henri Kontunen Jouni S
03.02. 16:00 Eerikkilän Urheiluopisto 1 Oilers NG - Classic Hakala Henri Kontunen Jouni S
03.02. 18:30 Eerikkilän Urheiluopisto 1 EräViikingit Pohjoinen - TPS Keskinen Miika Valtanen Tero S
04.02.2020
04.02. 10:00 Eerikkilän Urheiluopisto 2 SPV PC2 - Happee Eerikkilä PC2 Aseteltu Kaila, Nieminen S
04.02. 11:30 Eerikkilän Urheiluopisto 1 Classic - Indians Hakala Henri Valtanen Tero S
04.02. 12:30 Eerikkilän Urheiluopisto 2 KOOVEE - Oilers NG Pelttari, Rinne S
04.02. 13:30 Eerikkilän Urheiluopisto 2 United 1 PC2 - United 2 PC2 Aseteltu Kaila, Nieminen S
04.02. 14:00 Eerikkilän Urheiluopisto 1 Karhut - EräViikingit Pohjoinen Hakala Henri Valtanen Tero S
04.02. 15:00 Eerikkilän Urheiluopisto 2 EräViikingit Itä PC2 - United 3 PC2 Aseteltu Pelttari, Rinne S
04.02. 16:30 Eerikkilän Urheiluopisto 1 TPS - Tiikerit Kontunen Jouni Vuoltee Perttu S
05.02.2020
05.02. 18:30 Tampereen Tenniskeskus 1 Classic - SB-Pro/NS Aseteltu Laine, Patrikainen S
06.02.2020
06.02. 19:30 Tamppi Areena 1 SR - KU-68 Aseteltu Myllynen, Patrikainen S
07.02.2020
07.02. 18:30 Spiral-Halli 1 Classic United - KyPo Helin, Lähteenmäki S
08.02.2020
08.02. 09:00 Kauppi Sports Center 1 SBS Rupu - Ilves Yellow Rinne Rinne Reino Karppanen Marko S
08.02. 10:00 Iittala-halli 1 SC Urbans - KalvKe Jarho Vesa Painilainen Tapio S
08.02. 10:00 Juteinikeskus 1 PIsku - LFT Sininen Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
08.02. 10:00 Nummikeskus 1 Steelers Valkoinen - TFT Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
08.02. 10:00 Kostia Areena 1 SB-Luja - Nokian KrP II Aseteltu Virtanen, Matinlauri S
08.02. 10:00 AutoCenter Areena 1 Pirkat - LeKi Aseteltu Hietaranta, Rosnell S
08.02. 10:00 Kauppi Sports Center 1 RSS PANTHERS - Karhut/NTK Aseteltu Rinne, Sandelin S
08.02. 10:00 Spiral-Halli 2 KOOVEE Keltaiset - Ilves II Aseteltu Kaila, Heikkinen S
08.02. 10:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Red - YPA Happonen Mäkelä Jarkko Happonen Petri S
08.02. 10:00 Kosken Syke 1 SBT PaPo II - KyPo II Aseteltu Helin, Suhonen S
08.02. 10:00 Ideapark Sport 2 Pirkat F-tytöt - SPORT Aseteltu Suominen, Suominen S
08.02. 10:45 Nummikeskus 1 Pirkat Red - RoPo Kärkkäinen Timo Vättö Jani S
08.02. 10:45 Ideapark Sport 2 Ilves Black - Steelers Oranssi Suominen Suominen Roope Amberla Ilmari S
08.02. 11:00 Spiral 4 Holvastin Haukat - HPV Aseteltu Leppänen, Heikkinen T
08.02. 11:00 Spiral 1 SS Kaatsi - NaPo Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
08.02. 11:00 Iittala-halli 1 SalBa sininen - Koovee Jarho Vesa Painilainen Tapio S
08.02. 11:00 Juteinikeskus 1 LeKi - TFT Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
08.02. 11:00 Kostia Areena 1 Ilves - LeKi Aseteltu Virtanen, Impiö S
08.02. 11:00 AutoCenter Areena 1 O2-Jyväskylä II - MäntU Aseteltu Hietaranta, Rosnell S
08.02. 11:00 Kauppi Sports Center 1 FoSu Sininen - SBS Rupu Sandelin Karppanen Marko Sandelin Marko S
08.02. 11:00 Spiral-Halli 2 SB Naantali - O2-Jyväskylä II Aseteltu Kaila, Tarsa S
08.02. 11:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SalBa Sininen - Happee Hiltunen Mäkelä Jarkko Hiltunen Petteri S
08.02. 11:00 Kosken Syke 1 SB NMP - KoSBy Aseteltu Helin, Suhonen S
08.02. 11:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 YPA Valkoinen - SBT PaPo Aseteltu Markkanen, Matikainen S
08.02. 11:45 Nummikeskus 1 TFT - Pirkat Red Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
08.02. 11:45 Ideapark Sport 2 SPORT - Ilves Black Suominen Suominen Kiia Amberla Ilmari S
08.02. 12:00 Spiral 3 KauHu - NVS Aseteltu Hautakorpi, Arppe T
08.02. 12:00 Spiral 4 Pröystön bruins - Tumut Aseteltu Leppänen, Salonen T
08.02. 12:00 Spiral 1 SB Valmet - Ac Darra Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
08.02. 12:00 Iittala-halli 1 Steelers - SC Urbans Jarho Vesa Painilainen Tapio S
08.02. 12:00 Juteinikeskus 1 FoSu - Nokian KrP Sininen 08 Koivurova Pekka Pohjonen Lassi S
08.02. 12:00 Kostia Areena 1 Nokian KrP II - Pirkat Aseteltu Matinlauri, Impiö S
08.02. 12:00 AutoCenter Areena 1 LeKi - O2-Jyväskylä III Aseteltu Hietaranta, Rosnell S
08.02. 12:00 Kauppi Sports Center 1 PunKu - Karhut/NTK Rinne Rinne Reino Karppanen Marko S
08.02. 12:00 Spiral-Halli 2 SBS Masku/SBS Wirmo 2 - KOOVEE Keltaiset Aseteltu Heikkinen, Tarsa S
08.02. 12:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Red - PIsku Aseteltu Happonen, Hiltunen S
08.02. 12:00 Kosken Syke 1 Höntsääjät - SBT PaPo II Aseteltu Helin, Suhonen S
08.02. 12:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 AC Nokia - SC Weikot Punainen Aseteltu Markkanen, Kontio S
08.02. 12:30 Nummikeskus 1 RoPo - Steelers Valkoinen Kärkkäinen Timo Vättö Jani S
08.02. 12:30 Ideapark Sport 2 Steelers Oranssi - Pirkat F-tytöt Aseteltu Suominen, Suominen S
08.02. 13:00 Spiral 3 Team JER53Y - S15 Aseteltu Salonen, Arppe T
08.02. 13:00 Spiral 4 Grasshoppers - SK Kanuuna Aseteltu Hautakorpi, Leppänen T
08.02. 13:00 Spiral 1 Jalluomena - LaPa Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
08.02. 13:00 Iittala-halli 1 Classic - SalBa sininen Keskinen Miika Keskinen Niko S
08.02. 13:00 Juteinikeskus 1 LFT Sininen - TFT Mäkinen Juho Ojanen Jorma S
08.02. 13:00 Kostia Areena 1 LeKi - Happee Steamers Aseteltu Virtanen, Matinlauri S
08.02. 13:00 AutoCenter Areena 1 TFT - O2-Jyväskylä II Aseteltu Toijala, Heikkilä S
08.02. 13:00 Kauppi Sports Center 1 KeikY - RSS PANTHERS Aseteltu Rinne, Sandelin S
08.02. 13:00 Spiral-Halli 2 LASB Hml - SB Naantali Aseteltu Kaila, Heikkinen S
08.02. 13:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Happee - FoSu Happonen Mäkelä Jarkko Happonen Petri S
08.02. 13:00 Kosken Syke 1 KoSBy - YPA Aseteltu Helin, Suhonen S
08.02. 13:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Koovee Keltaiset - YPA Valkoinen Aseteltu Matikainen, Kontio S
08.02. 13:30 Nummikeskus 1 TFT - RoPo Kärkkäinen Timo Vättö Samu S
08.02. 13:30 Ideapark Sport 2 SPORT - Steelers Oranssi Suominen Suominen Roope Amberla Ilmari S
08.02. 14:00 Spiral 4 Laboule - SB Bekonile Aseteltu Salonen, Kesäläinen T
08.02. 14:00 Spiral 3 Sc Dingo - TAHU Aseteltu Hautakorpi, Arppe T
08.02. 14:00 Spiral 1 Team Tammela - SC Laitataklaus Aseteltu Nieminen, Arola T
08.02. 14:00 Iittala-halli 1 Steelers - Koovee Keskinen Miika Keskinen Niko S
08.02. 14:00 Juteinikeskus 1 LeKi - FoSu Mäkinen Juho Ojanen Jorma S
08.02. 14:00 Kostia Areena 1 Pirkat - Ilves Aseteltu Virtanen, Impiö S
08.02. 14:00 AutoCenter Areena 1 O2-Jyväskylä III - MäntU Aseteltu Toijala, Heikkilä S
08.02. 14:00 Kauppi Sports Center 1 FoSu Sininen - SBS Lieto Sandelin Karppanen Marko Sandelin Marko S
08.02. 14:00 Spiral-Halli 2 O2-Jyväskylä II - SBS Masku/SBS Wirmo 2 Aseteltu Kaila, Tarsa S
08.02. 14:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Steelers - SalBa Sininen Hiltunen Mäkelä Jarkko Hiltunen Petteri S
08.02. 14:00 Kosken Syke 1 SC Lahjotut - SB NMP Aseteltu Lehtonen, Blomqvist S
08.02. 14:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SC Weikot Punainen - Tampereen Icehearts Aseteltu Markkanen, Matikainen S
08.02. 14:15 Nummikeskus 1 Steelers Valkoinen - Pirkat Red Kärkkäinen Timo Vättö Jani S
08.02. 14:15 Ideapark Sport 2 Pirkat F-tytöt - Ilves Black Aseteltu Nokelainen, Kaila S
08.02. 14:30 Tampereen Tenniskeskus 1 Classic Sininen - YPA Sininen Koivunen Vilho Sainio Matias S
08.02. 15:00 Spiral 4 Team All Stars - Soittorasia V Aseteltu Kesäläinen, Hautakorpi T
08.02. 15:00 Spiral 3 Fatboys - EPO Aseteltu Nieminen, Simola T
08.02. 15:00 Spiral 1 Seka - Encore Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Arola T
08.02. 15:00 Iittala-halli 1 KalvKe - Classic Keskinen Miika Keskinen Niko S
08.02. 15:00 Juteinikeskus 1 PIsku - Nokian KrP Sininen 08 Mäkinen Juho Ojanen Jorma S
08.02. 15:00 Nummikeskus 1 Steelers Musta - Pirkat Blue Hietanen Elias Koivistoinen Jarko S
08.02. 15:00 Kostia Areena 1 Happee Steamers - SB-Luja Aseteltu Matinlauri, Impiö S
08.02. 15:00 AutoCenter Areena 1 TFT - Pirkat Aseteltu Toijala, Heikkilä S
08.02. 15:00 Kauppi Sports Center 1 RoPo - PunKu Aseteltu Joki, Rinne S
08.02. 15:00 Spiral-Halli 2 LaSa - Nokian KrP Sininen Aseteltu Heikkinen, Tarsa S
08.02. 15:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 PIsku - TPS Aseteltu Happonen, Hiltunen S
08.02. 15:00 Kosken Syke 1 KyPo II - Höntsääjät Aseteltu Lehtonen, Blomqvist S
08.02. 15:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 KalvKe - Koovee Keltaiset Aseteltu Markkanen, Kontio S
08.02. 15:00 Ideapark Sport 2 Ilves Yellow - LeKi Sininen Aseteltu Nokelainen, Kaila S
08.02. 15:15 Tampereen Tenniskeskus 1 YPA Keltainen - Koovee Mustat Koivunen Vilho Kiiski Martti S
08.02. 15:45 Nummikeskus 1 Classic Punainen - Nokian KrP Mustonen Ville Koivistoinen Jarko S
08.02. 16:00 Spiral 4 Hermes 28 - RATAS Aseteltu Kesäläinen, Hautakorpi T
08.02. 16:00 Spiral 3 Metso Minerals - Framery Aseteltu Nieminen, Simola T
08.02. 16:00 Spiral 1 Kalevan Leppäkertut - PIHA Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Arola T
08.02. 16:00 Kauppi Sports Center 1 KeikY - O2-Jyväskylä III Aseteltu Joki, Lammela S
08.02. 16:00 Spiral-Halli 2 SC Läsimäki - LASB Hml Mäkelä Sannamari Knuutinen Tiina S
08.02. 16:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 FoSu - SC Weikot Aseteltu Gröhn, Rauhala S
08.02. 16:00 Kosken Syke 1 YPA - SC Lahjotut Aseteltu Lehtonen, Blomqvist S
08.02. 16:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Tampereen Icehearts - AC Nokia Aseteltu Matikainen, Kontio S
08.02. 16:00 Ideapark Sport 2 LeKi Sininen - Koovee Punaiset Aseteltu Nokelainen, Kaila S
08.02. 16:00 Tampereen Tenniskeskus 1 Pirkat White - YPA Sininen Sainio Matias Kiiski Martti S
08.02. 16:30 TalTech Sport Hall 0 Nokian KrP - Classic Heinola Henri Marttinen Manu S
08.02. 16:45 Nummikeskus 1 Nokian KrP - Steelers Musta Hietanen Elias Koivistoinen Jarko S
08.02. 16:45 Tampereen Tenniskeskus 1 Koovee Mustat - Classic Sininen Koivunen Vilho Sainio Matias S
08.02. 17:00 Kauppi Sports Center 1 SB Hirvensalo - RoPo Aseteltu Rinne, Lammela S
08.02. 17:00 Spiral-Halli 2 Nokian KrP Sininen - LFT Mäkelä Sannamari Knuutinen Tiina S
08.02. 17:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 TPS - Steelers Aseteltu Gröhn, Rauhala S
08.02. 17:00 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBT PaPo - KalvKe Aseteltu Markkanen, Matikainen S
08.02. 17:00 Ideapark Sport 2 Koovee Punaiset - Ilves Yellow Aseteltu Nokelainen, Kaila S
08.02. 17:30 Nummikeskus 1 Pirkat Blue - Classic Punainen Mustonen Ville Koivistoinen Jarko S
08.02. 17:30 Tampereen Tenniskeskus 1 YPA Keltainen - Pirkat White Koivunen Vilho Kiiski Martti S
08.02. 18:00 Jokioisten Leipä Areena 1 FoSu - SC Wolves Pohjonen Tuukka Koivistoinen Mikko S
08.02. 18:00 Kauppi Sports Center 1 SBS Lieto - O2-Jyväskylä III Aseteltu Lammela, Rinne S
08.02. 18:00 Spiral-Halli 2 LaSa - SC Läsimäki Mäkelä Sannamari Knuutinen Tiina S
08.02. 18:00 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Weikot - YPA Aseteltu Gröhn, Rauhala S
08.02. 18:30 AutoCenter Areena 1 Koovee - Indians Aseteltu Myllynen, Laine S
08.02. 18:30 Nummikeskus 1 Nokian KrP - Pirkat Blue Hietanen Elias Koivistoinen Jarko S
08.02. 19:00 Kauppi Sports Center 1 SB Hirvensalo - Ilves Yellow Aseteltu Rinne, Lammela S
08.02. 19:00 Spiral-Halli 2 Ilves II - LFT Mäkelä Sannamari Knuutinen Tiina S
08.02. 19:15 Nummikeskus 1 Steelers Musta - Classic Punainen Mustonen Ville Koivistoinen Jarko S