Asettelut

Ottelut & asettelut: 05.02.2019 - 12.02.2019

< Edellinen viikko 05.02.2019 - 12.02.2019 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
07.02.2019
07.02. 18:00 SS PE2-C Janakkalan Liikuntahalli 1 LASB Hml Oranssi - SC Urbans Keskinen Miika Keskinen Niko S
09.02.2019
09.02. 10:00 LRSS PB-A Ideapark Sport 1 LeKi - Ilves Aseteltu Rauhala Korhonen Tomas Rauhala Joona S
09.02. 10:00 SS M4D-14 Kauppi Sports Center 3 SC Susibandy - Warriors Aseteltu Auvinen, Markkanen S
09.02. 10:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 2 NeTu - MäntU Aseteltu Merimaa, Koskinen S
09.02. 10:00 LRSS PC2-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Pirkat White - YPA Keltainen Aseteltu Heikkinen, Sorva S
09.02. 10:00 SS M5D-20 Pitkäjärven koulu 1 SS Valhalla - KU-68 II Heikkilä Heikkilä Hannes Halmetoja Heikki S
09.02. 10:00 SS M5D-19 AutoCenter Areena 2 Rientola - SB Vipers Hautakorpi, Rukkila S
09.02. 10:00 SS PD2-C Parkanon Urheilutalo 1 Lempäälä Sport - SBT PaPo Partanen Mäkelä Sannamari Partanen Tiia S
09.02. 11:00 LRSS PB-A Ideapark Sport 1 O2-Jyväskylä - Karhut Blue Aseteltu Rauhala Korhonen Tomas Rauhala Joona S
09.02. 11:00 SS M4D-14 Kauppi Sports Center 3 HLJ - Nokian Krp III Aseteltu Auvinen, Markkanen S
09.02. 11:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 2 Nokian KrP II - VesVi Aseteltu Merimaa, Koskinen S
09.02. 11:00 LRSS PC2-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Ilves - Classic White Aseteltu Heikkinen, Sorva S
09.02. 11:00 SS M5D-20 Pitkäjärven koulu 1 SB Luja III - IRA Heikkilä Heikkilä Hannes Halmetoja Heikki S
09.02. 11:00 SS M5D-19 AutoCenter Areena 2 ULA - Ilves II Hautakorpi, Rukkila S
09.02. 11:00 SS PD2-C Parkanon Urheilutalo 1 VesVi Mustat - LFT Sininen Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana S
09.02. 12:00 Lohko E Spiral 4 NaPo - Framery Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
09.02. 12:00 Lohko F Spiral 3 Hämeen Hitaat - Höntsääjät Nokia Aseteltu Galeh, Leppänen T
09.02. 12:00 LRSS PB-A Ideapark Sport 1 Steelers II - Ilves Aseteltu Rauhala Korhonen Tomas Rauhala Joona S
09.02. 12:00 SS M4D-14 Kauppi Sports Center 3 Warriors - Showtime Aseteltu Auvinen, Markkanen S
09.02. 12:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 2 MäntU - Warriors IV Aseteltu Merimaa, Koskinen S
09.02. 12:00 LRSS PC2-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-JKL II - Pirkat White Aseteltu Heikkinen, Sorva S
09.02. 12:00 SS M5D-20 Pitkäjärven koulu 1 RePlay - SS Valhalla Heikkilä Heikkilä Hannes Halmetoja Heikki S
09.02. 12:00 SS M5D-19 AutoCenter Areena 2 Soolo - Rientola Rukkila Lepola Lasse T. Rukkila Sami S
09.02. 12:00 SS PD2-C Parkanon Urheilutalo 1 KeikY - Lempäälä Sport Aseteltu Partanen, Virtanen S
09.02. 13:00 Lohko F Spiral 3 Hermes 27 - PIHA Aseteltu Galeh, Leppänen T
09.02. 13:00 LRSS PB-A Ideapark Sport 1 Karhut Blue - Classic II Aseteltu Rauhala Korhonen Tomas Rauhala Joona S
09.02. 13:00 SS M4D-14 Kauppi Sports Center 3 Nokian Krp III - Pirkat III Aseteltu Auvinen, Markkanen S
09.02. 13:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 2 VesVi - PäLu Aseteltu Merimaa, Koskinen S
09.02. 13:00 LRSS PC2-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic White - O2-JKL/MuurY Aseteltu Heikkinen, Sorva S
09.02. 13:00 SS M5D-20 Pitkäjärven koulu 1 HuHu - SB Luja III Heikkilä Heikkilä Hannes Halmetoja Heikki S
09.02. 13:00 SS M5D-19 AutoCenter Areena 2 Torpedo - Ilves II Rukkila Lepola Lasse T. Rukkila Sami S
09.02. 13:00 SS PD2-C Parkanon Urheilutalo 1 LFT Sininen - SB Luja Partanen Mäkelä Sannamari Partanen Tiia S
09.02. 14:00 Lohko E Spiral 4 RATAS - Sählyhirvi Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
09.02. 14:00 Lohko F Spiral 3 Team Tammela - Nokian Vararenkaat Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
09.02. 14:00 LRSS PB-A Ideapark Sport 1 O2-Jyväskylä - FBC Turku 1 Aseteltu Rauhala, Joki S
09.02. 14:00 SS M4D-14 Kauppi Sports Center 3 Showtime - HLJ Aseteltu Auvinen, Markkanen S
09.02. 14:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 2 Warriors IV - Nokian KrP II Aseteltu Galeh, Kaila S
09.02. 14:00 LRSS PC2-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 VesVi Mustat - Ilves Aseteltu Pekkola, Sorva S
09.02. 14:00 SS M5D-20 Pitkäjärven koulu 1 IRA - SC Tolppalaukaus Aseteltu Vepsäläinen, Blomqvist S
09.02. 14:00 SS M5D-19 AutoCenter Areena 2 SR II - ULA Aseteltu Matinlauri, Meskanen S
09.02. 14:00 SS PD2-C Parkanon Urheilutalo 1 Classic white - VesVi Mustat Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana S
09.02. 14:30 PBSM AutoCenter Areena 1 Koovee - SC Hawks Helin Airola Iiro-Pekka Helin Mika S
09.02. 15:00 Lohko E Spiral 4 Hc Vartaloharhautus - TaHU Aseteltu Merimaa, Arola T
09.02. 15:00 Lohko F Spiral 3 Team All Star - Test Eagles Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
09.02. 15:00 LRSS PB-A Ideapark Sport 1 Steelers II - AC Nokia Aseteltu Laine, Joki S
09.02. 15:00 SS M4D-14 Kauppi Sports Center 3 IkU - Lätty Aseteltu Sandelin, Myllynen S
09.02. 15:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 2 SC Läsimäki II - TahVe Aseteltu Galeh Galeh Dimitri Di Piazza Sami S
09.02. 15:00 LRSS PC2-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Keltainen - O2-JKL II Aseteltu Pekkola, Sorva S
09.02. 15:00 SS M5D-20 Pitkäjärven koulu 1 SB NMP - RePlay Aseteltu Vepsäläinen, Blomqvist S
09.02. 15:00 SS M5D-19 AutoCenter Areena 2 Soolo - Lempäälä Sport Aseteltu Matinlauri, Meskanen S
09.02. 15:00 SS PD2-C Parkanon Urheilutalo 1 SB Luja - KeikY Aseteltu Partanen, Virtanen S
09.02. 15:00 LRSS PD2-A Tampereen Tenniskeskus 1 FoSu Musta - Ilves Karppanen Marko Mäkelä Jarkko S
09.02. 15:30 PBSM Spiral-Halli 1 Classic - Oilers NG Gröhn Gröhn Tomi Rannikko Teemu S
09.02. 16:00 Lohko E Spiral 4 Encore - Fatboys Aseteltu Merimaa, Arola T
09.02. 16:00 Lohko F Spiral 3 SC Talipallot - EPO Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
09.02. 16:00 LRSS PB-A Ideapark Sport 1 Classic II - FBC Turku 1 Aseteltu Laine, Joki S
09.02. 16:00 SS M4D-14 Kauppi Sports Center 3 Pirkat III - Punakone Aseteltu Sandelin, Myllynen S
09.02. 16:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 2 PäLu - D-Kone Aseteltu Kaila Kaila Jouni Di Piazza Sami S
09.02. 16:00 LRSS PC2-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-JKL/MuurY - VesVi Mustat Aseteltu Pekkola, Sorva S
09.02. 16:00 SS M5D-20 Pitkäjärven koulu 1 KU-68 II - HuHu Aseteltu Vepsäläinen, Blomqvist S
09.02. 16:00 SS M5D-19 AutoCenter Areena 2 SR II - Torpedo Aseteltu Matinlauri, Meskanen S
09.02. 16:00 SS PD2-C Parkanon Urheilutalo 1 SBT PaPo - Classic white Partanen Mäkelä Sannamari Partanen Tiia S
09.02. 16:00 LRSS PD2-A Tampereen Tenniskeskus 1 KOOVEE Mustat - Steelers Karppanen Marko Mäkelä Jarkko S
09.02. 17:00 LRSS PB-A Ideapark Sport 1 AC Nokia - LeKi Aseteltu Laine, Joki S
09.02. 17:00 SS M4D-14 Kauppi Sports Center 3 Lätty - SN Symmetrik Aseteltu Sandelin, Myllynen S
09.02. 17:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 2 TahVe - SR III Aseteltu Galeh, Kaila S
09.02. 17:00 LRSS PC2-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-JKL II - Classic White Aseteltu Pekkola, Sorva S
09.02. 17:00 SS M5D-20 Pitkäjärven koulu 1 SC Tolppalaukaus - SB NMP Aseteltu Vepsäläinen, Blomqvist S
09.02. 17:00 SS M5D-19 AutoCenter Areena 2 Lempäälä Sport - SB Vipers Aseteltu Matinlauri, Meskanen S
09.02. 18:00 PC1-1D AutoCenter Areena 1 Koovee - Hatsina Aseteltu Virtanen, Hiltunen S
09.02. 18:00 SS M4D-14 Kauppi Sports Center 3 Punakone - IkU Aseteltu Sandelin, Myllynen S
09.02. 18:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 2 D-Kone - SC Läsimäki II Aseteltu Galeh Galeh Dimitri Di Piazza Sami S
09.02. 18:00 LRSS PD2-A Tampereen Tenniskeskus 1 Steelers - FoSu Musta Karppanen Marko Mäkelä Jarkko S
09.02. 19:00 SS M4D-14 Kauppi Sports Center 3 SN Symmetrik - SC Susibandy Aseteltu Sandelin, Myllynen S
09.02. 19:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 2 SR III - NeTu Aseteltu Kaila Kaila Jouni Di Piazza Sami S
09.02. 19:00 LRSS PD2-A Tampereen Tenniskeskus 1 Ilves - KOOVEE Mustat Karppanen Marko Mäkelä Jarkko S
10.02.2019
10.02. 10:00 SS M5D-18 Kauppi Sports Center 3 Pro Stars - EPa II Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami S
10.02. 10:00 SS PD2-E Ideapark Sport 1 LeKi - Classic Blue Aseteltu Nieminen, Koskinen S
10.02. 10:00 SS TE-01 Parkanon Urheilutalo 1 SBT PaPo Punainen - Koovee Aseteltu Virtanen, Partanen S
10.02. 10:00 SS PF1-K Tampereen Tenniskeskus 1 YPA Sininen - Ikurin Vire Tornadot Ketola Suominen Kiia Ketola Jenni-Maarit S
10.02. 10:45 SS PF1-K Tampereen Tenniskeskus 1 Steelers Valkoinen - FoSu sininen Suominen Kiia Laakso Ida S
10.02. 11:00 SS M5D-18 Kauppi Sports Center 3 SB15 - SB KK Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami S
10.02. 11:00 SS PD2-E Ideapark Sport 1 TFT - PIsku Aseteltu Nieminen, Merimaa S
10.02. 11:00 SS PF1-K Kosken Syke 1 Classic sininen - KyPo Aseteltu Vina, Matikainen S
10.02. 11:00 SS TE-01 Parkanon Urheilutalo 1 KalvKe - SC Weikot Aseteltu Virtanen, Partanen S
10.02. 11:45 SS PF1-K Kosken Syke 1 Classic punainen - SC Weikot musta Aseteltu Vina, Matikainen S
10.02. 11:45 SS PF1-K Tampereen Tenniskeskus 1 YPA Sininen - Steelers Valkoinen Ketola Ketola Jenni-Maarit Laakso Ida S
10.02. 12:00 Lohko A Spiral 3 Raimonlätty - Jounin pojat Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
10.02. 12:00 Lohko C Spiral 4 Pelijengi - HPV Aseteltu Happonen, Olkkola T
10.02. 12:00 Lohko D Spiral 2 Sc Dingo - Metso Minerals Aseteltu Auvinen, Kalmi-Ruoranen T
10.02. 12:00 SS M5D-18 Kauppi Sports Center 3 EPa II - SC Weikot Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami S
10.02. 12:00 SS PD2-E Ideapark Sport 1 YPA Valkoinen - VesVi Valkoiset Aseteltu Koskinen, Merimaa S
10.02. 12:00 LRSS TC-YJS Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Pirkat - SBS Wirmo II Aseteltu Matinlauri, Meskanen S
10.02. 12:00 SS TE-01 Parkanon Urheilutalo 1 Koovee - Steelers Aseteltu Virtanen, Partanen S
10.02. 12:30 PC2SMY-B Spiral-Halli 1 Classic - OLS Aseteltu Patrikainen, Virtanen S
10.02. 12:30 SS PF1-K Kosken Syke 1 Nokian KrP Valkoinen - Classic sininen Aseteltu Vina, Matikainen S
10.02. 12:30 SS PF1-K Tampereen Tenniskeskus 1 Ikurin Vire Tornadot - FoSu sininen Ketola Suominen Kiia Ketola Jenni-Maarit S
10.02. 13:00 Lohko A Spiral 3 SC Susibandy - PiPa Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
10.02. 13:00 Lohko C Spiral 4 AC Darra - Laboule Aseteltu Blomqvist, Olkkola T
10.02. 13:00 Lohko D Spiral 2 Jalluomena - SC Laitataklaus Aseteltu Auvinen, Kalmi-Ruoranen T
10.02. 13:00 SS M5D-18 Kauppi Sports Center 3 SB KK - KilMy Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami S
10.02. 13:00 SS PD2-E Ideapark Sport 1 PIsku - Classic Blue Aseteltu Nieminen, Koskinen S
10.02. 13:00 LRSS TC-YJS Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KalvKe/SCU - SB Naantali Aseteltu Matinlauri, Meskanen S
10.02. 13:00 SS TE-01 Parkanon Urheilutalo 1 SC Weikot - Pirkat Aseteltu Virtanen, Partanen S
10.02. 13:30 SS PF1-K Tampereen Tenniskeskus 1 FoSu sininen - YPA Sininen Suominen Kiia Laakso Ida S
10.02. 14:00 Lohko C Spiral 4 TP Team - Penguins Aseteltu Blomqvist, Galeh T
10.02. 14:00 Lohko D Spiral 2 Eläintarha BK - Soittorasia V Aseteltu Auvinen, Kaila T
10.02. 14:00 SS M5D-18 Kauppi Sports Center 3 Koovee II - SB15 Aseteltu Markkanen, Happonen S
10.02. 14:00 SS PD2-E Ideapark Sport 1 TFT - YPA Valkoinen Aseteltu Nieminen, Merimaa S
10.02. 14:00 LRSS TC-YJS Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SBS Wirmo II - Classic II Aseteltu Matinlauri, Meskanen S
10.02. 14:00 SS TE-01 Parkanon Urheilutalo 1 Classic Sininen - KalvKe Mäkelä Sannamari Heikkinen Nella S
10.02. 14:15 SS PF1-K Kosken Syke 1 KyPo - Classic punainen Aseteltu Vina, Matikainen S
10.02. 14:15 SS PF1-K Tampereen Tenniskeskus 1 Ikurin Vire Tornadot - Steelers Valkoinen Ketola Ketola Jenni-Maarit Laakso Ida S
10.02. 15:00 PBSM AutoCenter Areena 1 Koovee - SPV Rukkila Korhonen Tomas Rukkila Sami S
10.02. 15:00 Lohko A Spiral 3 NVS - NeBi Aseteltu Hautakorpi, Kaila T
10.02. 15:00 Lohko C Spiral 4 Patrik Håkans PFPG - Jankan Dynamo Aseteltu Galeh, Virtanen T
10.02. 15:00 Lohko D Spiral 2 Pikajuna Banditos - Tumut Aseteltu Kesäläinen, Arola T
10.02. 15:00 SS M5D-18 Kauppi Sports Center 3 SC Weikot - TFS Aseteltu Markkanen, Happonen S
10.02. 15:00 SS PD2-E Ideapark Sport 1 VesVi Valkoiset - LeKi Aseteltu Koskinen, Merimaa S
10.02. 15:00 SS PF1-K Kosken Syke 1 SC Weikot musta - Nokian KrP Valkoinen Aseteltu Vina, Matikainen S
10.02. 15:00 SS TE-01 Parkanon Urheilutalo 1 Steelers - SBT PaPo Musta Mäkelä Sannamari Heikkinen Nella S
10.02. 16:00 Lohko C Spiral 4 Yliopiston Sammakot - SB LLK Aseteltu Galeh, Virtanen T
10.02. 16:00 Lohko D Spiral 2 SS Kaatsi - SC JBOP Aseteltu Kesäläinen, Arola T
10.02. 16:00 SS M5D-18 Kauppi Sports Center 3 KilMy - Pro Stars Aseteltu Markkanen, Happonen S
10.02. 16:00 LRSS TC-YJS Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SB Naantali - Classic II Aseteltu Matinlauri, Meskanen S
10.02. 16:00 SS TE-01 Parkanon Urheilutalo 1 Pirkat - SBT PaPo Punainen Mäkelä Sannamari Heikkinen Nella S
10.02. 17:00 PB1D Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - Wirmo/Masku Aseteltu Gröhn, Salonen S
10.02. 17:00 SS M5D-18 Kauppi Sports Center 3 TFS - Koovee II Aseteltu Markkanen, Happonen S
10.02. 17:00 SS TE-01 Parkanon Urheilutalo 1 SBT PaPo Musta - Classic Sininen Mäkelä Sannamari Heikkinen Nella S
10.02. 17:00 Lohko B Spiral 3 Musta Pekka - Suuba Aseteltu Kesäläinen, Galeh T