TaSe Ry. yhteystiedot | SSBL Sisä-Suomi

tase@erotuomari.com - yleiset yhteydenotot
tilaus@erotuomari.com - tuomaritilauksiin liittyvät yhteydenotot
Tuomaritilaukset tehdään ainoastaan sähköisesti. Lue lisää!

 

EROTUOMARIKERHON JOHTOKUNTA 27.08.2015 =>

Henrik Joki
puheenjohtaja
henrik.joki@erotuomari.com
Jere Alaruka
varapuheenjohtaja
jere.alaruka@erotuomari.com

Tommi Järventausta
sihteeri ja tiedottaja
tommi.jarventausta@erotuomari.com

0500 873 787
Kimmo Intala
webmaster
kimmo.intala@erotuomari.com

040 734 3599

Kimmo Olkkola
1.varajäsen
kimmo.olkkola@erotuomari.com

Lauri Moberg
2.varajäsen
moberglauri@gmail.com

 

 

 

 

 Muut erotuomarikerhon vastuutehtävät:

Dimitri Galeh
kerhoasettelija
tilaus@erotuomari.com
040 834 5137
Miikka Myllykangas
liiga-asettelija
miikka.myllykangas@erotuomari.com
040 532 2362
Henry Matinlauri
varustevastaava
varustevastaava@erotuomari.com
040 704 3482
Kimmo Olkkola
valmennusvastaava
kimmo.olkkola@erotuomari.com


SSBL toimijat

Sisä-Suomen ET vastaava
Jani Mäcklin
jani.macklin@kesset.com
044 340 2032
Pirkanmaan paikkakuntavastaava
Miikka Myllykangas
miikka.myllykangas@erotuomari.com
040 532 2362
Erotuomariasettelija
Petri Suhonen
pjsuhonen@gmail.com
044 758 2313

 


Rahastonhoidosta vastaa:

Hämeen Liikunta ja Urheilu

Sarvijaakonkatu 54
33540 TAMPERE 
hlu@hlu.fi
0207 482 600

Erotuomarikerhon pankkiyhteys: 

FI29 1439 3000 1023 12


 Kerholle lähetettävät laskut osoitteella:

HLU/Tampereen salibandyerotuomarikerho ry/Mari Vuorinen
Sarvijaakonkatu 32
33540 TAMPERE
p. 0207 482 600
fax 0207 482 619
hlu@hlu.fi

y-tunnuksemme: 1064238-1