TaSe Ry. yhteystiedot | SSBL Sisä-Suomi

tase@erotuomari.com - yleiset yhteydenotot
tilaus@erotuomari.com - tuomaritilauksiin liittyvät yhteydenotot
Tuomaritilaukset tehdään ainoastaan sähköisesti. Lue lisää!

 

EROTUOMARIKERHON JOHTOKUNTA 23.08.2017 =>

Jarkko Rosnell
puheenjohtaja
jarkko.rosnell@elisanet.fi
050 589 7368
Mikko Nieminen
varapuheenjohtaja
mikko.nieminen3@gmail.com
040 724 7177
Markku Leiponen
sihteeri ja tiedottaja
markku.leiponen@kolumbus.fi
040 564 5590
Matti Virtanen
jäsen
matti.virtanen@erotuomari.com
040 558 7532
Henrik Joki
1.varajäsen, webmaster
henrik.joki@erotuomari.com
webmaster@erotuomari.com
Tommi Järventausta
2.varajäsen
tommi.jarventausta@erotuomari.com
0500 873 787

 

 

 

 

 Muut erotuomarikerhon vastuutehtävät:

Dimitri Galeh
kerhoasettelija
tilaus@erotuomari.com
040 834 5137
 
Henry Matinlauri
varustevastaava
varustevastaava@erotuomari.com
040 704 3482


SSBL toimijat

Sisä-Suomen ET vastaava
Jani Mäcklin
jani.macklin@kesset.com
044 340 2032
Pirkanmaan paikkakuntavastaava
Miikka Myllykangas
miikka.myllykangas@erotuomari.com
040 532 2362
Erotuomariasettelija
Petri Suhonen
pjsuhonen@gmail.com
044 758 2313

 


Rahastonhoidosta vastaa:

Hämeen Liikunta ja Urheilu

Sarvijaakonkatu 54
33540 TAMPERE 
hlu@hlu.fi
0207 482 600

Erotuomarikerhon pankkiyhteys: 

FI29 1439 3000 1023 12


 Kerholle lähetettävät laskut osoitteella:

HLU/Tampereen salibandyerotuomarikerho ry/Mari Vuorinen
Sarvijaakonkatu 32
33540 TAMPERE
p. 0207 482 600
fax 0207 482 619
hlu@hlu.fi

y-tunnuksemme: 1064238-1