Asettelut

Ottelut & asettelut: 01.10.2018 - 08.10.2018

< Edellinen viikko 01.10.2018 - 08.10.2018 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
02.10.2018
02.10. 17:15 Miehet,muut (3x15 min) Tamppi Areena 1 Soittorasia III - Soittorasia IV Aseteltu Galeh, Moberg H
05.10.2018
05.10. 18:30 SS M2D-04 Spiral-Halli 1 Classic United - Ilves Aseteltu Gröhn, Laine S
06.10.2018
06.10. 10:00 SS M4D-14 Ikaalisten Liikuntahalli 1 IkU - HLJ Aseteltu Joki, Matinlauri S
06.10. 10:00 SS N4D-06 Ideapark Sport 1 Lempäälä Sport - TorSpo Aseteltu Salonen, Laine S
06.10. 10:00 SS M6D-09 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA II - SC Lahjotut Happonen, Rintala S
06.10. 10:00 SS PE2-03 Spiral-Halli 2 Ilves West - PIsku Aseteltu Vornanen Mäkelä Atte Vornanen Samuli S
06.10. 11:00 SS M4D-14 Ikaalisten Liikuntahalli 1 Showtime - Lätty Joki Joki Henrik Nurmi Veikko S
06.10. 11:00 LRSS PC1-02 Tietotien lukio 1 Happee Valkoinen - SC Weikot Haukat Aseteltu Hautakorpi, Kaila S
06.10. 11:00 SS N4D-06 Ideapark Sport 1 LFT - Pisku II Aseteltu Salonen, Laine S
06.10. 11:00 SS M6D-09 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SB Ontto - TFT III Happonen, Auvinen S
06.10. 11:00 SS PE2-03 Spiral-Halli 2 YPA Valkoinen - KOOVEE Punaiset Aseteltu Niskanen Mäkelä Atte Niskanen Aaro S
06.10. 12:00 SS M4D-14 Ikaalisten Liikuntahalli 1 HLJ - SC Susibandy Matinlauri Matinlauri Henry Nurmi Veikko S
06.10. 12:00 LRSS PC1-02 Tietotien lukio 1 OU - FBC Turku 2 Aseteltu Hautakorpi, Lepistö S
06.10. 12:00 SS N4D-06 Ideapark Sport 1 TorSpo - WFT Aseteltu Salonen, Laine S
06.10. 12:00 SS M6D-09 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Lahjotut - Luuppi Aseteltu Rintala, Auvinen S
06.10. 12:00 SS PE2-03 Spiral-Halli 2 PIsku - Pirkat Valkoinen Aseteltu Vornanen, Niskanen S
06.10. 12:00 Lohko A Spiral 2 NVS - Pelikassit Aseteltu Galeh, Suhonen T
06.10. 12:00 Lohko B Spiral 3 Suuba - SC TL Aseteltu Leppänen, Kalmi-Ruoranen T
06.10. 12:00 Lohko C Spiral 1 Penguins - Patrik Håkans PFPG Aseteltu Kesäläinen, Arola T
06.10. 13:00 SS M2D-04 Kosken Syke 1 KyPo - O2-Jyväskylä Akatemia Aseteltu Patrikainen Kunttu Christer Patrikainen Mikko S
06.10. 13:00 SS M4D-14 Ikaalisten Liikuntahalli 1 Punakone - Showtime Aseteltu Joki, Matinlauri S
06.10. 13:00 LRSS PC1-02 Tietotien lukio 1 KeikY - Happee Valkoinen Aseteltu Kaila, Lepistö S
06.10. 13:00 SS N4D-06 Ideapark Sport 1 KalvKe - LFT Aseteltu Salonen, Laine S
06.10. 13:00 SS M6D-09 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Vastuu - SB Ontto Happonen, Rintala S
06.10. 13:00 SS PE2-03 Spiral-Halli 2 YPA Valkoinen - LASB Hml Oranssi Aseteltu Vornanen Mäkelä Atte Vornanen Samuli S
06.10. 13:00 Lohko B Spiral 3 SK Kanuuna - Valhalla Aseteltu Leppänen, Suhonen T
06.10. 13:00 Lohko C Spiral 1 TP Team - SB LLK Aseteltu Kesäläinen, Arola T
06.10. 14:00 SS M4D-14 Ikaalisten Liikuntahalli 1 Lätty - SC Susibandy Joki Joki Henrik Nurmi Veikko S
06.10. 14:00 LRSS PC1-02 Tietotien lukio 1 FBC Turku 2 - Nokian KrP Aseteltu Hautakorpi, Kaila S
06.10. 14:00 SS N4D-06 Ideapark Sport 1 Pisku II - TFT Aseteltu Impiö, Myllynen S
06.10. 14:00 SS M6D-09 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 TFT III - Luuppi Happonen, Auvinen S
06.10. 14:00 SS PE2-03 Spiral-Halli 2 KOOVEE Punaiset - Pirkat Valkoinen Aseteltu Niskanen Mäkelä Atte Niskanen Aaro S
06.10. 14:00 Lohko B Spiral 3 Tepi Hunters - KauHu Aseteltu Galeh, Kesäläinen T
06.10. 14:00 Lohko C Spiral 1 HPV - HC Lötä Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Sandelin T
06.10. 15:00 SS M4D-14 Ikaalisten Liikuntahalli 1 SN Symmetrik - Nokian Krp III Aseteltu Nieminen, Haapanen S
06.10. 15:00 LRSS PC1-02 Tietotien lukio 1 SBS Masku/SBS Wirmo - OU Aseteltu Hautakorpi, Lepistö S
06.10. 15:00 SS N4D-06 Ideapark Sport 1 WFT - KalvKe Aseteltu Impiö, Myllynen S
06.10. 15:00 SS M6D-09 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 RoPo - KoSBy Markkanen Markkanen Seppo Knuutinen Risto S
06.10. 15:00 SS PE2-03 Spiral-Halli 2 LASB Hml Oranssi - SB Luja Aseteltu Virtanen, Kuisla S
06.10. 15:00 Lohko A Spiral 2 Raimonlätty - Singleboat Aseteltu Vornanen, Välimaa T
06.10. 15:00 Lohko B Spiral 3 Holvastin Haukat - Musta-Pekka Aseteltu Galeh, Sandelin T
06.10. 16:00 SS M4D-14 Ikaalisten Liikuntahalli 1 Warriors - Punakone Aseteltu Nieminen Nieminen Mikko Rauhala Joona S
06.10. 16:00 LRSS PC1-02 Tietotien lukio 1 Nokian KrP - KeikY Aseteltu Kaila, Lepistö S
06.10. 16:00 SS N4D-06 Ideapark Sport 1 TFT - Lempäälä Sport Aseteltu Impiö, Myllynen S
06.10. 16:00 SS M6D-09 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KeikY - Vastuu Aseteltu Markkanen, Heikkilä S
06.10. 16:00 SS PE2-03 Spiral-Halli 2 Classic RED - RoPo Aseteltu Virtanen, Merimaa S
06.10. 16:00 Lohko A Spiral 2 Jounin pojat - NeBi Aseteltu Vornanen, Välimaa T
06.10. 16:00 Lohko B Spiral 3 J1 säbäteam - Team JER53Y Aseteltu Galeh, Sandelin T
06.10. 17:00 SS M4D-14 Ikaalisten Liikuntahalli 1 Pirkat III - SN Symmetrik Aseteltu Haapanen Haapanen Mika Rauhala Joona S
06.10. 17:00 LRSS PC1-02 Tietotien lukio 1 SC Weikot Haukat - SBS Masku/SBS Wirmo Aseteltu Hautakorpi, Kaila S
06.10. 17:00 SS M6D-09 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 UrPS - RoPo Heikkilä Knuutinen Risto Heikkilä Hannes S
06.10. 17:00 SS PE2-03 Spiral-Halli 2 SB Luja - SC Urbans Aseteltu Kuisla, Merimaa S
06.10. 18:00 SS M4D-14 Ikaalisten Liikuntahalli 1 Nokian Krp III - Warriors Aseteltu Nieminen, Haapanen S
06.10. 18:00 SS M6D-09 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KoSBy - KeikY Markkanen Markkanen Seppo Knuutinen Risto S
06.10. 18:00 SS PE2-03 Spiral-Halli 2 RoPo - Ilves West Aseteltu Virtanen, Kuisla S
06.10. 19:00 SS M4D-14 Ikaalisten Liikuntahalli 1 IkU - Pirkat III Aseteltu Nieminen Nieminen Mikko Rauhala Joona S
06.10. 19:00 SS M6D-09 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA II - UrPS Aseteltu Markkanen, Heikkilä S
06.10. 19:00 SS PE2-03 Spiral-Halli 2 SC Urbans - Classic RED Aseteltu Virtanen, Merimaa S
07.10.2018
07.10. 10:00 SS M4D-15 Oriveden Liikuntahalli 1 SC Läsimäki II - Nokian KrP II Meskanen Di Piazza Sami Meskanen Hannu S
07.10. 10:00 SS N2D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SBT PaPo - MIG Aseteltu Sorva, Rinne S
07.10. 10:00 SS M6D-08 Kosken Syke 1 KyPo II - GHB Aseteltu Merimaa, Kaila S
07.10. 10:00 SS N4D-07 Kauppi Sports Center 2 Rientola - RoPo II Aseteltu Hiltunen Rauhala Joona Hiltunen Petteri S
07.10. 11:00 LRSS PB-03 Harjuniityn liikuntahalli 1 AC Nokia - SBS Rupu Aseteltu Myllynen, Härmäläinen S
07.10. 11:00 SS M4D-15 Oriveden Liikuntahalli 1 Warriors IV - TahVe Matinlauri Di Piazza Sami Matinlauri Henry S
07.10. 11:00 SS N2D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Happee - SBS Tamppi Aseteltu Sorva, Vilermo S
07.10. 11:00 SS M6D-08 Kosken Syke 1 SBT PaPo II - Koovee III Aseteltu Merimaa, Niskanen S
07.10. 11:00 SS N4D-07 Kauppi Sports Center 2 NoPS - Koovee II Aseteltu Galeh Galeh Dimitri Rauhala Joona S
07.10. 12:00 LRSS PB-03 Harjuniityn liikuntahalli 1 SalBa - O2-Jyväskylä Aseteltu Myllynen Myllynen Rauno Kunttu Christer S
07.10. 12:00 SS M4D-15 Oriveden Liikuntahalli 1 Nokian KrP II - NeTu Aseteltu Meskanen, Matinlauri S
07.10. 12:00 SS N2D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 RoPo - SBT PaPo Aseteltu Rinne, Vilermo S
07.10. 12:00 SS M6D-08 Kosken Syke 1 GHB - TaHU Aseteltu Kaila, Niskanen S
07.10. 12:00 SS N4D-07 Kauppi Sports Center 2 ÄsSee - RoPo II Aseteltu Hiltunen, Galeh S
07.10. 12:00 Lohko D Spiral 1 Soittorasia V - Pikajuna Banditos Aseteltu Sandelin, Laine T
07.10. 12:00 Lohko E Spiral 2 Sählyhirvi - Hc Vartaloharhautus Aseteltu Auvinen, Leppänen T
07.10. 12:00 Lohko F Spiral 3 Nokian Vararenkaat - Team All Star Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Lepistö T
07.10. 13:00 LRSS PB-03 Harjuniityn liikuntahalli 1 SBT PaPo - SBS Rupu Aseteltu Härmäläinen Härmäläinen Valtteri Kunttu Christer S
07.10. 13:00 SS M4D-15 Oriveden Liikuntahalli 1 D-Kone - Warriors IV Meskanen Di Piazza Sami Meskanen Hannu S
07.10. 13:00 SS N2D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 TiPa - Happee Aseteltu Sorva, Rinne S
07.10. 13:00 SS M6D-08 Kosken Syke 1 V&L - SBT PaPo II Aseteltu Merimaa, Kaila S
07.10. 13:00 SS N4D-07 Kauppi Sports Center 2 Koovee II - SB Luja Aseteltu Hiltunen Rauhala Joona Hiltunen Petteri S
07.10. 13:00 Lohko D Spiral 1 Eläintarha BK - SC JBOP Aseteltu Sandelin, Laine T
07.10. 13:00 Lohko E Spiral 2 RATAS - Fatboys Aseteltu Auvinen, Leppänen T
07.10. 13:00 Lohko F Spiral 3 Team Tammela - EPO Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Lepistö T
07.10. 14:00 LRSS PB-03 Harjuniityn liikuntahalli 1 Karhut II - SalBa Aseteltu Myllynen, Härmäläinen S
07.10. 14:00 SS M4D-15 Oriveden Liikuntahalli 1 TahVe - NeTu Matinlauri Di Piazza Sami Matinlauri Henry S
07.10. 14:00 SS N2D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SBS Tamppi - Gunners Aseteltu Sorva, Vilermo S
07.10. 14:00 SS M6D-08 Kosken Syke 1 Koovee III - TaHU Aseteltu Merimaa, Niskanen S
07.10. 14:00 SS N4D-07 Kauppi Sports Center 2 MIG III - NoPS Aseteltu Galeh Galeh Dimitri Rauhala Joona S
07.10. 14:00 Lohko D Spiral 1 Sc Dingo - SS Kaatsi Aseteltu Sandelin, Laine T
07.10. 14:00 Lohko E Spiral 2 NaPo - Encore Aseteltu Auvinen, Suhonen T
07.10. 14:00 Lohko F Spiral 3 Hämeen Hitaat - SC Talipallot Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Lepistö T
07.10. 15:00 SS M2D-04 Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - KrP Akatemia Aseteltu Patrikainen, Rukkila S
07.10. 15:00 LRSS PB-03 Harjuniityn liikuntahalli 1 O2-Jyväskylä - SBT PaPo Aseteltu Myllynen Myllynen Rauno Kunttu Christer S
07.10. 15:00 SS M4D-15 Oriveden Liikuntahalli 1 SR III - VesVi Aseteltu Heikkilä, Haapanen S
07.10. 15:00 SS N2D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 PIsku - RoPo Aseteltu Rinne, Vilermo S
07.10. 15:00 SS M6D-08 Kosken Syke 1 TFT II - PirHi Aseteltu Kuisla, Vornanen S
07.10. 15:00 SS N4D-07 Kauppi Sports Center 2 ÄsSee - KyPo Aseteltu Hiltunen, Galeh S
07.10. 15:00 Lohko D Spiral 1 Metso Minerals - Moose2.0 Aseteltu Markkanen, Vepsäläinen T
07.10. 15:00 Lohko E Spiral 2 Framery - SB-TEHO Aseteltu Suhonen, Nieminen T
07.10. 15:00 Lohko F Spiral 3 Nokian Höntsääjät - Kalevan Leppäkertut Aseteltu Hautakorpi, Arola T
07.10. 16:00 LRSS PB-03 Harjuniityn liikuntahalli 1 AC Nokia - Karhut II Aseteltu Härmäläinen Härmäläinen Valtteri Kunttu Christer S
07.10. 16:00 SS M4D-15 Oriveden Liikuntahalli 1 MäntU - D-Kone Aseteltu Heikkilä, Salonen S
07.10. 16:00 SS N2D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 TiPa - RSS Panthers Aseteltu Lepistö, Joki S
07.10. 16:00 SS M6D-08 Kosken Syke 1 MäntU II - V&L Aseteltu Kuisla, Rintala S
07.10. 16:00 SS N4D-07 Kauppi Sports Center 2 SB Luja - YPA III Nurmi Veikko Lepola Lasse T. S
07.10. 16:00 Lohko A Spiral 2 SR Legends - PiPa Aseteltu Hautakorpi, Nieminen T
07.10. 16:00 Lohko D Spiral 1 Jalluomena - Tumut Aseteltu Markkanen, Vepsäläinen T
07.10. 16:00 Lohko F Spiral 3 Hermes 27 - Test Eagles Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Arola T
07.10. 17:00 SS M4D-15 Oriveden Liikuntahalli 1 PäLu - SR III Aseteltu Haapanen, Salonen S
07.10. 17:00 SS N2D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Gunners - PIsku Aseteltu Lepistö, Joki S
07.10. 17:00 SS M6D-08 Kosken Syke 1 SFC - TFT II Aseteltu Vornanen, Rintala S
07.10. 17:00 SS N4D-07 Kauppi Sports Center 2 KyPo - MIG III Nurmi Veikko Lepola Lasse T. S
07.10. 17:00 Lohko A Spiral 2 Singleboat - NeBi Aseteltu Hautakorpi, Nieminen T
07.10. 17:00 Lohko B Spiral 3 Valhalla - Holvastin Haukat Aseteltu Merimaa, Virtanen T
07.10. 18:00 SS M4D-15 Oriveden Liikuntahalli 1 VesVi - MäntU Aseteltu Heikkilä, Haapanen S
07.10. 18:00 SS N2D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 MIG - RSS Panthers Aseteltu Lepistö, Joki S
07.10. 18:00 SS M6D-08 Kosken Syke 1 PirHi - MäntU II Aseteltu Kuisla, Vornanen S
07.10. 18:00 SS N4D-07 Kauppi Sports Center 2 YPA III - Rientola Nurmi Veikko Lepola Lasse T. S
07.10. 18:00 PBSM AutoCenter Areena 1 Koovee - PoNoVo Gröhn Airola Iiro-Pekka Gröhn Tomi S
07.10. 18:00 Lohko B Spiral 3 SC TL - SK Kanuuna Aseteltu Merimaa, Virtanen T
07.10. 19:00 SS M4D-15 Oriveden Liikuntahalli 1 SC Läsimäki II - PäLu Aseteltu Heikkilä, Salonen S
07.10. 19:00 SS M6D-08 Kosken Syke 1 KyPo II - SFC Aseteltu Kuisla, Rintala S
07.10. 19:00 Lohko C Spiral 3 Pelijengi - Yliopiston Sammakot Aseteltu Merimaa, Virtanen T
08.10.2018
08.10. 19:00 Tampereen Tenniskeskus Classic 04 - Classic naiset Aseteltu Suhonen, Nieminen H