Asettelut
Ottelut & asettelut: 08.10.2018 - 15.10.2018
< Edellinen viikko 08.10.2018 - 15.10.2018 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
08.10.2018 | |||||
08.10. 19:00 | Tampereen Tenniskeskus | Classic 04 - Classic naiset | Suhonen, Nieminen | H | |
09.10.2018 | |||||
09.10. 18:30 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - FBC Loisto | Helin, Arppe | S | |
09.10. 18:30 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Lätty - KrP Akatemia | Maunuksela Maunuksela Jani Suhonen Petri | S | |
13.10.2018 | |||||
13.10. 10:00 | AutoCenter Areena 1 | KOOVEE - Pirkat | Hiltunen Vilermo Miikka Hiltunen Petteri | S | |
13.10. 10:00 | Ideapark Sport 1 | KilMy - SC Weikot | Iltanen Severi Mäkelä Atte | S | |
13.10. 10:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Rientola - Torpedo | Hietaranta Hietaranta Jussi Keränen Sami | S | |
13.10. 10:00 | Kauppi Sports Center 2 | SS Valhalla - RePlay | Kaila Kaila Jouni Kimpanpää Santeri | S | |
13.10. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | KOOVEE Punaiset - KU-68 | Matinlauri, Intala | S | |
13.10. 10:00 | Kauppi Sports Center 3 | LASB Hml - Classic II | Rosnell Lepola Lasse T. Rosnell Jarkko | S | |
13.10. 10:00 | Spiral-Halli 2 | RSS PANTHERS - Tampereen Icehearts | Perälä Santeri Vehmas Valtteri | S | |
13.10. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - YPA Sininen | Merimaa Merimaa Janne Nurmi Veikko | S | |
13.10. 11:00 | Ideapark Sport 1 | Koovee II - TFS | Iltanen Severi Mäkelä Atte | S | |
13.10. 11:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Ilves II - ULA | Hietaranta Hietaranta Jussi Keränen Sami | S | |
13.10. 11:00 | Kauppi Sports Center 2 | IRA - SB Luja III | Kaila Kaila Jouni Kimpanpää Santeri | S | |
13.10. 11:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | RSS Panthers - SBT PaPo | Markkanen, Auvinen | S | |
13.10. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | KoSby 06 - SBT PaPo | Matinlauri Matinlauri Henry Mäkelä Sannamari | S | |
13.10. 11:00 | Kauppi Sports Center 3 | Pirkat - Classic Red | Rosnell Lepola Lasse T. Rosnell Jarkko | S | |
13.10. 11:00 | Spiral-Halli 2 | TFT - VesVi Valkoiset | Galeh Perälä Santeri Galeh Dimitri | S | |
13.10. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Classic red - KeikY | Merimaa, Koskinen | S | |
13.10. 11:15 | AutoCenter Areena 1 | Classic - YPA | Hiltunen Vilermo Miikka Hiltunen Petteri | S | |
13.10. 12:00 | Spiral 4 | Metso Minerals - Soittorasia V | T | ||
13.10. 12:00 | Spiral 3 | Framery - Sählyhirvi | Kalmi-Ruoranen, Sandelin | T | |
13.10. 12:00 | Spiral 2 | Nokian Höntsääjät - Nokian Vararenkaat | Hautakorpi, Kesäläinen | T | |
13.10. 12:00 | Ideapark Sport 1 | Pro Stars - KilMy | Iltanen Severi Mäkelä Atte | S | |
13.10. 12:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | SB Vipers - Rientola | Hietaranta Hietaranta Jussi Keränen Sami | S | |
13.10. 12:00 | Kauppi Sports Center 2 | SC Tolppalaukaus - SS Valhalla | Kaila Kaila Jouni Kimpanpää Santeri | S | |
13.10. 12:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | KOOVEE - Lempäälä Sport | Markkanen, Auvinen | S | |
13.10. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | KU-68 - Classic blue | Intala Intala Kimmo Mäkelä Sannamari | S | |
13.10. 12:00 | Kauppi Sports Center 3 | O2-Jyväskylä - LASB Hml | Rosnell Lepola Lasse T. Rosnell Jarkko | S | |
13.10. 12:00 | Spiral-Halli 2 | SC Weikot Kotkat - RSS PANTHERS | Galeh Vehmas Valtteri Galeh Dimitri | S | |
13.10. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Steelers - SB Luja | Koskinen Nurmi Veikko Koskinen Teppo | S | |
13.10. 12:30 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - GrIFK NG | Virtanen Airola Iiro-Pekka Virtanen Matti | S | |
13.10. 13:00 | Spiral 4 | Sc Dingo - SC Laitataklaus | T | ||
13.10. 13:00 | Spiral 3 | NaPo - SS Pöke | Kalmi-Ruoranen, Sandelin | T | |
13.10. 13:00 | Spiral 2 | Hämeen Hitaat - PIHA | Hautakorpi, Kesäläinen | T | |
13.10. 13:00 | Ideapark Sport 1 | EPa II - Koovee II | Iltanen Severi Mäkelä Atte | S | |
13.10. 13:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | SR II - Ilves II | Hietaranta Hietaranta Jussi Keränen Sami | S | |
13.10. 13:00 | Kauppi Sports Center 2 | KU-68 II - IRA | Kaila Kaila Jouni Kimpanpää Santeri | S | |
13.10. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | LeKi - KoSby 06 | Matinlauri, Intala | S | |
13.10. 13:00 | Kauppi Sports Center 3 | Classic Red - Steelers | Nieminen Niskanen Aaro Nieminen Mikko | S | |
13.10. 13:00 | Spiral-Halli 2 | VesVi Valkoiset - PIsku | Perälä Santeri Vehmas Valtteri | S | |
13.10. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | KeikY - Nokian KrP | Merimaa Merimaa Janne Nurmi Veikko | S | |
13.10. 13:30 | AutoCenter Areena 1 | Pirkat - Classic | Hiltunen Vilermo Miikka Hiltunen Petteri | S | |
13.10. 14:00 | Spiral 4 | SC JBOP - SS Kaatsi | T | ||
13.10. 14:00 | Spiral 3 | Fatboys - Encore | Kalmi-Ruoranen, Sandelin | T | |
13.10. 14:00 | Spiral 2 | EPO - SC Talipallot | Hautakorpi, Kesäläinen | T | |
13.10. 14:00 | Ideapark Sport 1 | TFS - SB KK | Intonen Lundelin Petri Intonen Juha | S | |
13.10. 14:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | ULA - Lempäälä Sport | Lepistö Lepistö Antti Mäkelä Jarkko | S | |
13.10. 14:00 | Kauppi Sports Center 2 | SB Luja III - SB NMP | Happonen, Joki | S | |
13.10. 14:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Lempäälä Sport - RSS Panthers | Markkanen, Auvinen | S | |
13.10. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | SBT PaPo - YPA Valkoinen | Matinlauri Matinlauri Henry Mäkelä Sannamari | S | |
13.10. 14:00 | Kauppi Sports Center 3 | KalvKe/SCU - Pirkat | Nieminen Niskanen Aaro Nieminen Mikko | S | |
13.10. 14:00 | Spiral-Halli 2 | LFT Sininen - SC Weikot Kotkat | Galeh Perälä Santeri Galeh Dimitri | S | |
13.10. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SB Luja - Classic red | Merimaa, Koskinen | S | |
13.10. 14:45 | AutoCenter Areena 1 | YPA - KOOVEE | Hiltunen Vilermo Miikka Hiltunen Petteri | S | |
13.10. 15:00 | Spiral 4 | Moose2.0 - Jalluomena | T | ||
13.10. 15:00 | Spiral 3 | SB-TEHO - LaPa | Kalmi-Ruoranen, Sandelin | T | |
13.10. 15:00 | Spiral 2 | Kalevan Leppäkertut - Hermes 27 | Hautakorpi, Kaila | T | |
13.10. 15:00 | Ideapark Sport 1 | SB15 - Pro Stars | Intonen Lundelin Petri Intonen Juha | S | |
13.10. 15:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Soolo - SB Vipers | Lepistö Lepistö Antti Mäkelä Jarkko | S | |
13.10. 15:00 | Kauppi Sports Center 2 | HuHu - KU-68 II | Happonen, Joki | S | |
13.10. 15:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | SBT PaPo - KOOVEE | Markkanen, Auvinen | S | |
13.10. 15:00 | AutoCenter Areena 2 | Classic blue - LeKi | Intala Intala Kimmo Mäkelä Sannamari | S | |
13.10. 15:00 | Kauppi Sports Center 3 | Steelers - O2-Jyväskylä | Nieminen Niskanen Aaro Nieminen Mikko | S | |
13.10. 15:00 | Spiral-Halli 2 | PIsku - TFT | Galeh Vehmas Valtteri Galeh Dimitri | S | |
13.10. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA Sininen - FoSu Musta | Koskinen Nurmi Veikko Koskinen Teppo | S | |
13.10. 15:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | TahVe - Happee Steamers | Silvo Rannikko Teemu Silvo Anssi | S | |
13.10. 16:00 | Ideapark Sport 1 | SC Weikot - EPa II | Intonen Lundelin Petri Intonen Juha | S | |
13.10. 16:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Torpedo - SR II | Lepistö Lepistö Antti Mäkelä Jarkko | S | |
13.10. 16:00 | Kauppi Sports Center 2 | SB NMP - SC Tolppalaukaus | Happonen, Hautakorpi | S | |
13.10. 16:00 | AutoCenter Areena 2 | YPA Valkoinen - KOOVEE Punaiset | Matinlauri, Intala | S | |
13.10. 16:00 | Kauppi Sports Center 3 | Classic II - KalvKe/SCU | Nieminen Niskanen Aaro Nieminen Mikko | S | |
13.10. 16:00 | Spiral-Halli 2 | Tampereen Icehearts - LFT Sininen | Perälä Santeri Vehmas Valtteri | S | |
13.10. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Lempäälä Sport - Steelers | Virtanen Virtanen Jaana Partanen Tiia | S | |
13.10. 16:30 | Spiral-Halli 1 | Classic - SC Hawks | Helin Helin Mika Korhonen Tomas | S | |
13.10. 17:00 | Ideapark Sport 1 | SB KK - SB15 | Intonen Lundelin Petri Intonen Juha | S | |
13.10. 17:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Lempäälä Sport - Soolo | Lepistö Lepistö Antti Mäkelä Jarkko | S | |
13.10. 17:00 | Kauppi Sports Center 2 | RePlay - HuHu | Happonen, Hautakorpi | S | |
13.10. 17:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA Sininen - SB Luja | Virtanen Virtanen Jaana Partanen Tiia | S | |
13.10. 18:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | FoSu Musta - Lempäälä Sport | Virtanen Virtanen Jaana Partanen Tiia | S | |
14.10.2018 | |||||
14.10. 10:00 | Kauppi Sports Center 2 | Classic WHITE - YPA Sininen | Rosnell, Koskinen | S | |
14.10. 10:00 | Kauppi Sports Center 3 | LFT Valkoinen - SB Mirage | Myllynen Vuoristo Sami Myllynen Rauno | S | |
14.10. 11:00 | Spiral-Halli 2 | YPA - Pirkat | Joki, Laine | S | |
14.10. 11:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | SBT PaPo - KOOVEE | Matikainen Matikainen Harri Vilermo Miikka | S | |
14.10. 11:00 | Kauppi Sports Center 2 | Lempäälä Sport - LFT Sininen | Rosnell, Koskinen | S | |
14.10. 11:00 | Kauppi Sports Center 3 | Nokian KrP Sininen - KU-68 | Vuoristo Sami Meskanen Hannu | S | |
14.10. 12:00 | Spiral 4 | SB Karhukopla - Jounin pojat | Auvinen, Rajanti | T | |
14.10. 12:00 | Spiral 3 | KauHu - J1 säbäteam | Galeh, Happonen | T | |
14.10. 12:00 | Spiral 2 | HPV - Penguins | Leppänen, Kaila | T | |
14.10. 12:00 | Spiral-Halli 2 | Ilves - SPV II | Joki, Laine | S | |
14.10. 12:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Classic II - RSS Panthers | Matikainen Matikainen Harri Vilermo Miikka | S | |
14.10. 12:00 | Kauppi Sports Center 2 | RSS Panthers Black - YPA Sininen | Rosnell, Koskinen | S | |
14.10. 12:00 | Kauppi Sports Center 3 | TFT - LFT Valkoinen | Myllynen Myllynen Rauno Meskanen Hannu | S | |
14.10. 13:00 | Spiral 4 | NeBi - Raimonlätty | Auvinen, Rajanti | T | |
14.10. 13:00 | Spiral 3 | Team JER53Y - Holvastin Haukat | Galeh, Happonen | T | |
14.10. 13:00 | Spiral 2 | Pelijengi - Laboule | Leppänen, Kaila | T | |
14.10. 13:00 | Spiral-Halli 2 | SB-Luja - Nokian KrP II | Joki, Laine | S | |
14.10. 13:00 | Kauppi Sports Center 2 | LFT Sininen - Pirkat Sininen | Virtanen Partanen Tiia Virtanen Jaana | S | |
14.10. 13:00 | Kauppi Sports Center 3 | LeKi - Nokian KrP Sininen | Myllynen Vuoristo Sami Myllynen Rauno | S | |
14.10. 14:00 | Spiral 4 | Singleboat - SR Legends | Auvinen, Rajanti | T | |
14.10. 14:00 | Spiral 3 | Musta-Pekka - SK Kanuuna | Galeh, Happonen | T | |
14.10. 14:00 | Spiral 2 | HC Lötä - AC Darra | Nieminen, Arola | T | |
14.10. 14:00 | Spiral-Halli 2 | SPV II - YPA | Arppe Välimaa Jorma Korhonen Tomas | S | |
14.10. 14:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | KOOVEE - Classic II | Matikainen Matikainen Harri Vilermo Miikka | S | |
14.10. 14:00 | Kauppi Sports Center 2 | Steelers - Lempäälä Sport | Virtanen Partanen Tiia Virtanen Jaana | S | |
14.10. 14:00 | Kauppi Sports Center 3 | SB Mirage - KU-68 | Vuoristo Sami Meskanen Hannu | S | |
14.10. 15:00 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - Steelers | Patrikainen, Virtanen | S | |
14.10. 15:00 | Spiral 4 | Pelikassit - SC Susibandy | Merimaa, Suhonen | T | |
14.10. 15:00 | Spiral 3 | SC TL - Tepi Hunters | Markkanen, Lepistö | T | |
14.10. 15:00 | Spiral 2 | SB LLK - Yliopiston Sammakot | Nieminen, Arola | T | |
14.10. 15:00 | Spiral-Halli 2 | Nokian KrP II - Ilves | Arppe Välimaa Jorma Korhonen Tomas | S | |
14.10. 15:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | SBT PaPo - RSS Panthers | Matikainen Matikainen Harri Vilermo Miikka | S | |
14.10. 15:00 | Kauppi Sports Center 2 | RSS Panthers Black - SC Weikot Musta | Virtanen Partanen Tiia Virtanen Jaana | S | |
14.10. 15:00 | Kauppi Sports Center 3 | LASB Hml Valkoinen - TFT | Iltanen Severi Vehmas Valtteri | S | |
14.10. 16:00 | Spiral 4 | PiPa - NVS | Merimaa, Suhonen | T | |
14.10. 16:00 | Spiral 3 | Valhalla - Suuba | Markkanen, Lepistö | T | |
14.10. 16:00 | Spiral 2 | LaPa - TaHU | Nieminen, Arola | T | |
14.10. 16:00 | Spiral-Halli 2 | Pirkat - SB-Luja | Arppe Välimaa Jorma Korhonen Tomas | S | |
14.10. 16:00 | Kauppi Sports Center 2 | Pirkat Sininen - VesVi | Galeh Mäkelä Atte Galeh Dimitri | S | |
14.10. 16:00 | Kauppi Sports Center 3 | LFT Valkoinen - Nokian KrP Sininen | Happonen Iltanen Severi Happonen Petri | S | |
14.10. 17:00 | Kauppi Sports Center 2 | SC Weikot Musta - Steelers | Galeh Mäkelä Atte Galeh Dimitri | S | |
14.10. 17:00 | Kauppi Sports Center 3 | KOOVEE Mustat - LeKi | Happonen Vehmas Valtteri Happonen Petri | S | |
14.10. 17:45 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - SB-Pro II | Kunttu Christer Salonen Eetu | S | |
14.10. 18:00 | Tampere Areena 1 | Classic - Blue Fox | Helin Helin Mika Airola Iiro-Pekka | S | |
14.10. 18:00 | Kauppi Sports Center 2 | VesVi - Classic WHITE | Galeh Mäkelä Atte Galeh Dimitri | S | |
14.10. 18:00 | Kauppi Sports Center 3 | KU-68 - LASB Hml Valkoinen | Iltanen Severi Vehmas Valtteri | S | |
14.10. 18:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - EräViikingit | Sarvanko Jyrki Laakso Jussi | S | |
14.10. 19:00 | Kauppi Sports Center 3 | SB Mirage - KOOVEE Mustat | Happonen Iltanen Severi Happonen Petri | S |