Asettelut

Ottelut & asettelut: 24.05.2018 - 31.05.2018

< Edellinen viikko 24.05.2018 - 31.05.2018 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
26.05.2018
26.05. 09:30 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Saints&Sinners - Valo Aseteltu Kaila, Pelttari T
26.05. 10:30 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 St.players - Kanta-Espoo Aseteltu Kaila, Pelttari T
26.05. 11:30 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Tampere - Valo Aseteltu Hyytinen, Pelttari T
26.05. 12:00 AutoCenter Areena, Linnainmaa 2 St.players - Saints&Sinners Aseteltu Kaila, Virtanen T
26.05. 12:30 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Kanta-Espoo - Huittinen Aseteltu Hyytinen, Pelttari T
26.05. 14:00 AutoCenter Areena, Linnainmaa 2 St.players - Valo Aseteltu Kaila, Virtanen T
26.05. 14:00 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Tampere - Huittinen Aseteltu Hyytinen, Hiltunen T
26.05. 15:00 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Saints&Sinners - Kanta-Espoo Aseteltu Hyytinen, Hiltunen T
26.05. 16:00 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 St.players - Tampere Aseteltu Hyytinen, Hiltunen T
26.05. 17:00 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Huittinen - Valo Aseteltu Galeh, Nieminen T
26.05. 18:00 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Kanta-Espoo - Tampere Aseteltu Galeh, Nieminen T
27.05.2018
27.05. 09:00 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Saints&Sinners - Huittinen Aseteltu Nieminen, Kaila T
27.05. 10:00 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Kanta-Espoo - Valo Aseteltu Nieminen, Kaila T
27.05. 11:00 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 St.players - Huittinen Aseteltu Nieminen, Kaila T
27.05. 12:00 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Saints&Sinners - Tampere Aseteltu Nieminen, Matinlauri T
27.05. 12:00 Kev B Spiral 4 Team JER53Y - Idän Raivo Aseteltu Sandelin, Melentjeff T
27.05. 12:00 Kev D Spiral 2 Napa - EPO Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Lepistö T
27.05. 12:00 Kev E Spiral 1 LaPa - Sökö Hautakorpi T
27.05. 12:00 Kev F Spiral 3 Rientola-Akatemia - Höntsääjät Nokia Aseteltu Galeh, Virtanen T
27.05. 13:00 Kev D Spiral 2 Viinanmuuri - Huipputiimi Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Lepistö T
27.05. 13:00 Kev E Spiral 1 SS PöKe - KK Eläintarha Aseteltu Sandelin, Laine T
27.05. 13:00 Kev F Spiral 3 Mesteret - KRIK Finland Aseteltu Galeh, Melentjeff T
27.05. 13:15 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Välierä 1-4 - Välierä 1-4 Aseteltu Kaila, Matinlauri T
27.05. 14:00 Kev B Spiral 4 SB Karhukopla - Tepi Hunters Aseteltu Hautakorpi, Melentjeff T
27.05. 14:00 Kev D Spiral 2 Suuba - Jalluomena Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Lepistö T
27.05. 14:00 Kev E Spiral 1 Soittorasia V - Pikajuna Banditos Aseteltu Markkanen, Laine T
27.05. 14:00 Kev F Spiral 3 Encore - Test Eagles Aseteltu Galeh, Virtanen T
27.05. 14:15 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Välierä 2-3 - Välierä 2-3 Aseteltu Kaila, Matinlauri T
27.05. 15:00 Kev B Spiral 4 Musta-Pekka - Heinäsirkat Aseteltu Hautakorpi, Sandelin T
27.05. 15:00 Kev D Spiral 2 Kisumaa - SC JBOP Aseteltu Lepistö, Melentjeff T
27.05. 15:00 Kev E Spiral 1 TaHU - SC Dingo Aseteltu Markkanen, Laine T
27.05. 15:00 Kev F Spiral 3 Kalevan Leppäkertut - Hämeen hitaat Aseteltu Nieminen, Virtanen T
27.05. 15:30 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Pronssi - Pronssi Aseteltu Kaila, Matinlauri T
27.05. 16:00 Kev B Spiral 4 KauHu - LePo Aseteltu Hautakorpi, Sandelin T
27.05. 16:00 Kev D Spiral 2 Kalevan Sahamäyrät - Yliopiston Sammakot Aseteltu Galeh, Hiltunen T
27.05. 16:00 Kev E Spiral 1 Tujua Muikkua - Sählärit Aseteltu Markkanen, Joki T
27.05. 16:00 Kev F Spiral 3 AK Karvaajat - Team Tammela Aseteltu Nieminen, Virtanen T
27.05. 16:30 AutoCenter Areena, Linnainmaa 1 Finaali - Finaali Aseteltu Kaila, Matinlauri T
27.05. 17:00 Kev C Spiral 1 Pelijengi - AC Darra Aseteltu Joki, Kesäläinen T
27.05. 17:00 Kev C Spiral 2 Baunu - Edustusjoukkue Ville Keskinen Aseteltu Galeh, Hiltunen T
27.05. 18:00 Kev C Spiral 1 SCI - Team Moose Aseteltu Joki, Kesäläinen T
27.05. 18:00 Kev B Spiral 3 Sammuvat Tähdet - SK Kanuuna Aseteltu Hiltunen, Nieminen T