Asettelut

Ottelut & asettelut: 10.05.2018 - 17.05.2018

< Edellinen viikko 10.05.2018 - 17.05.2018 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
12.05.2018
12.05. 12:00 Kev B Spiral 1 Team JER53Y - LePo Aseteltu Markkanen, Joki T
12.05. 12:00 Kev C Spiral 2 Edustusjoukkue Ville Keskinen - SC Taala Aseteltu Nieminen, Pelttari T
12.05. 12:00 Kev D Spiral 3 EPO - Kisumaa Aseteltu Galeh, Rosnell T
12.05. 12:00 Kev E Spiral 4 Sökö - Tujua Muikkua Aseteltu Lepola, Vallin T
12.05. 13:00 Kev B Spiral 1 Tepi Hunters - Heinäsirkat Aseteltu Markkanen, Joki T
12.05. 13:00 Kev C Spiral 2 AC Teufel - SB Teho Aseteltu Pelttari, Nieminen T
12.05. 13:00 Kev D Spiral 3 Napa - SB Jens Gårdemeister Aseteltu Galeh, Rosnell T
12.05. 13:00 Kev E Spiral 4 LaPa - SB LLK Aseteltu Lepola, Vallin T
12.05. 14:00 Kev B Spiral 1 HPV - Sammuvat Tähdet Aseteltu Markkanen, Joki T
12.05. 14:00 Kev C Spiral 2 Team Moose - SS Kaatsi Aseteltu Pelttari, Nieminen T
12.05. 14:00 Kev D Spiral 3 Huipputiimi - SC JBOP Aseteltu Galeh, Rosnell T
12.05. 14:00 Kev E Spiral 4 KK Eläintarha - Sählärit Aseteltu Lepola, Vallin T
12.05. 15:00 Kev B Spiral 1 Idän Raivo - KauHu Aseteltu Virtanen, Sandelin T
12.05. 15:00 Kev C Spiral 2 Baunu - SCI Aseteltu Pelttari, Nieminen T
12.05. 15:00 Kev D Spiral 3 Kalevan Sahamäyrät - Suuba Aseteltu Hautakorpi, Kalmi-Ruoranen T
12.05. 15:00 Kev E Spiral 4 SC Dingo - Pikajuna Banditos Aseteltu Lepistö, Myllynen T
12.05. 16:00 Kev B Spiral 1 SB Karhukopla - Musta-Pekka Aseteltu Virtanen, Sandelin T
12.05. 16:00 Kev D Spiral 3 Yliopiston Sammakot - Jalluomena Aseteltu Hautakorpi, Kalmi-Ruoranen T
12.05. 16:00 Kev E Spiral 4 SS PöKe - Soittorasia V Aseteltu Lepistö, Myllynen T
13.05.2018
13.05. 12:00 Kev C Spiral 3 SB Teho - Team Moose Aseteltu Hautakorpi, Markkanen T
13.05. 12:00 Kev E Spiral 1 SB LLK - Sählärit Aseteltu Sandelin, Kalmi-Ruoranen T
13.05. 13:00 Kev C Spiral 3 Patrik Håkans PF - AC Darra Aseteltu Hautakorpi, Markkanen T
13.05. 13:00 Kev D Spiral 2 SB Jens Gårdemeister - SC JBOP Aseteltu Galeh, Välimaa T
13.05. 13:00 Kev E Spiral 1 SS PöKe - Sökö Aseteltu Sandelin, Kalmi-Ruoranen T
13.05. 14:00 KEV A Spiral 4 Nebi - PiPa Aseteltu Lepistö, Sandelin T
13.05. 14:00 Kev C Spiral 3 SS Kaatsi - Edustusjoukkue Ville Keskinen Aseteltu Hautakorpi, Markkanen T
13.05. 14:00 Kev D Spiral 2 Viinanmuuri - EPO Aseteltu Galeh, Välimaa T
13.05. 14:00 Kev E Spiral 1 SC Dingo - Soittorasia V Aseteltu Myllynen, Kalmi-Ruoranen T
13.05. 15:00 KEV A Spiral 4 Pirkat-A - Raimonlätty Aseteltu Lepistö, Virtanen T
13.05. 15:00 Kev C Spiral 3 Pelijengi - Baunu Aseteltu Hautakorpi, Markkanen T
13.05. 15:00 Kev D Spiral 2 Kisumaa - Huipputiimi Aseteltu Galeh, Välimaa T
13.05. 15:00 Kev E Spiral 1 Tujua Muikkua - KK Eläintarha Aseteltu Myllynen, Kalmi-Ruoranen T
13.05. 16:00 KEV A Spiral 4 LeTo matures - Sinners Aseteltu Lepistö, Virtanen T
13.05. 16:00 Kev C Spiral 2 SC Taala - AC Teufel Aseteltu Kesäläinen, Rosnell T
13.05. 16:00 Kev F Spiral 3 Rientola-Akatemia - Team Tammela Aseteltu Galeh, Välimaa T
13.05. 17:00 Kev D Spiral 2 Yliopiston Sammakot - Suuba Aseteltu Kesäläinen, Rosnell T
13.05. 17:00 Kev F Spiral 3 Test Eagles - Hämeen hitaat Aseteltu Virtanen T
13.05. 18:00 Kev F Spiral 3 Höntsääjät Nokia - AK Karvaajat Aseteltu Kesäläinen T
13.05. 19:00 Kev F Spiral 3 KRIK Finland - Kalevan Leppäkertut Aseteltu Joki T
13.05. 20:00 Kev F Spiral 3 Tampereen Pallopojat - Mesteret Aseteltu Joki T