Asettelut

Ottelut & asettelut: 01.10.2022 - 08.10.2022

< Edellinen viikko 01.10.2022 - 08.10.2022 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
01.10.2022
01.10. 10:00 SS P13-D Kostia Areena 1 Koovee Punaiset - SB Luja Aseteltu Galeh, Merimaa S
01.10. 10:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Y-Ilves - LeKi/VesVi Aseteltu Lammela, Leiponen S
01.10. 10:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 Ilves Green - Classic sininen Suominen Suominen Kiia Laakso Ida S
01.10. 10:00 SS P13-D Kostia Areena 1 Koovee Punaiset - SB Luja Aseteltu Galeh, Merimaa S
01.10. 10:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 Ilves Green - Classic sininen Suominen Suominen Kiia Laakso Ida S
01.10. 10:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Y-Ilves - LeKi/VesVi Aseteltu Lammela, Leiponen S
01.10. 10:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 SFC - NoPS Aseteltu Auvinen, Markkanen S
01.10. 10:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 SFC - NoPS Aseteltu Auvinen, Markkanen S
01.10. 11:00 SS P13-D Kostia Areena 1 RoPo Red - Tampereen Icehearts Galeh Galeh Dimitri Kattilakoski Sami S
01.10. 11:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LASB Hml - O2-Jyväskylä Aseteltu Lammela, Leiponen S
01.10. 11:00 P15VK-A Delfort areena 0 SCU/Steelers - Classic Mäkinen Juho Saarinen Jaro S
01.10. 11:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 Steelers/SCU II - LeKi Sininen Mölsä Koiranen Sisu Mölsä Jesse S
01.10. 11:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 O2-Jyväskylä Punainen - AC Nokia Suominen Suominen Kiia Laakso Ida S
01.10. 11:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 Steelers/SCU II - LeKi Sininen Mölsä Koiranen Sisu Mölsä Jesse S
01.10. 11:00 SS P13-D Kostia Areena 1 RoPo Red - Tampereen Icehearts Galeh Galeh Dimitri Kattilakoski Sami S
01.10. 11:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 O2-Jyväskylä Punainen - AC Nokia Suominen Suominen Kiia Laakso Ida S
01.10. 11:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LASB Hml - O2-Jyväskylä Aseteltu Lammela, Leiponen S
01.10. 11:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 TFT geezers - SC Lahjotut Aseteltu Auvinen, Markkanen S
01.10. 11:30 SS M4D-13 Juteinikeskus 1 Team Pekis - Team Pekis II Jarho Vesa-Matti Kärkkäinen Timo S
01.10. 11:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 TFT geezers - SC Lahjotut Aseteltu Auvinen, Markkanen S
01.10. 12:00 SS P13-D Kostia Areena 1 SC Läsimäki - PIsku Merimaa Merimaa Janne Kattilakoski Sami S
01.10. 12:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LeKi/VesVi - TFT Aseteltu Lammela, Leiponen S
01.10. 12:00 P19SM-Y Iittala-halli 0 Steelers - Classic Martikainen Toni Pohjonen Tuukka S
01.10. 12:00 Lohko B Spiral 1 Yliopiston Sammakot - Musta-Pekka Aseteltu Hiltunen, Nieminen T
01.10. 12:00 Lohko A Spiral 3 Raimonlätty - Menneet talentit Aseteltu Olkkola, Kaila T
01.10. 12:00 Lohko A Spiral 4 Susibandy - HC Lötä Aseteltu Lepistö, Vallin T
01.10. 12:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 YPA Valkoinen - KyPo Mölsä Koiranen Sisu Mölsä Jesse S
01.10. 12:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 Pirkat Blue - LASB Hml Suominen Suominen Kiia Laakso Ida Suominen Roope S
01.10. 12:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 YPA Valkoinen - KyPo Mölsä Koiranen Sisu Mölsä Jesse S
01.10. 12:00 SS P13-D Kostia Areena 1 SC Läsimäki - PIsku Merimaa Merimaa Janne Kattilakoski Sami S
01.10. 12:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 Pirkat Blue - LASB Hml Aseteltu Suominen, Suominen S
01.10. 12:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LeKi/VesVi - TFT Aseteltu Lammela, Leiponen S
01.10. 12:15 P15VK-A Delfort areena 0 TPS - SPV Mäkinen Juho Siitonen Pertti S
01.10. 12:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 SFC - VesVi II Aseteltu Auvinen, Markkanen S
01.10. 12:30 SS M4D-13 Juteinikeskus 1 Bullets - SC Urbans Jarho Vesa-Matti Kärkkäinen Timo S
01.10. 12:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 SFC - VesVi II Aseteltu Auvinen, Markkanen S
01.10. 13:00 SS P13-D Kostia Areena 1 RoPo Red - Koovee Punaiset Aseteltu Galeh, Merimaa S
01.10. 13:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä - SBT PaPo Aseteltu Lammela, Leiponen S
01.10. 13:00 Lohko B Spiral 1 Kerttulitangarat - HPV Aseteltu Hiltunen, Nieminen T
01.10. 13:00 Lohko A Spiral 3 TahVe - Pröystön Bruins Aseteltu Olkkola, Kaila T
01.10. 13:00 Lohko A Spiral 4 SR Legends - Nebi Aseteltu Lepistö, Vallin T
01.10. 13:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 RSS Panthers - O2JKL/Happee Mölsä Koiranen Sisu Mölsä Jesse S
01.10. 13:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 Classic sininen - O2-Jyväskylä Punainen Heikkinen Heikkinen Ari Lepola Lasse T. S
01.10. 13:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 RSS Panthers - O2JKL/Happee Mölsä Koiranen Sisu Mölsä Jesse S
01.10. 13:00 SS P13-D Kostia Areena 1 RoPo Red - Koovee Punaiset Aseteltu Galeh, Merimaa S
01.10. 13:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 Classic sininen - O2-Jyväskylä Punainen Heikkinen Heikkinen Ari Lepola Lasse T. S
01.10. 13:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä - SBT PaPo Aseteltu Lammela, Leiponen S
01.10. 13:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Koovee III - SC Lahjotut Aseteltu Auvinen, Markkanen S
01.10. 13:30 P15VK-A Delfort areena 0 Classic - JoKi Saarinen Jaro Siitonen Pertti S
01.10. 13:30 SS M4D-13 Juteinikeskus 1 Top Gunners - E-HSS Jarho Vesa-Matti Kärkkäinen Timo S
01.10. 13:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Koovee III - SC Lahjotut Aseteltu Auvinen, Markkanen S
01.10. 14:00 SS P13-D Kostia Areena 1 Tampereen Icehearts - PIsku Galeh Galeh Dimitri Kattilakoski Sami S
01.10. 14:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KalvKe - LASB Hml Aseteltu Matinlauri, Rosnell S
01.10. 14:00 Lohko B Spiral 3 TaHU - Team Moose Aseteltu Olkkola, Kaila T
01.10. 14:00 Lohko B Spiral 1 Laboule - Tujua Muikkua Aseteltu Hiltunen, Nieminen T
01.10. 14:00 Lohko A Spiral 4 Team JER53Y - Lempäälän Dusters Aseteltu Lepistö, Vallin T
01.10. 14:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 KyPo - Steelers/SCU II Aseteltu Kuisla, Ketola S
01.10. 14:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 AC Nokia - Pirkat Blue Heikkinen Heikkinen Ari Lepola Lasse T. S
01.10. 14:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 KyPo - Steelers/SCU II Aseteltu Kuisla, Ketola S
01.10. 14:00 SS P13-D Kostia Areena 1 Tampereen Icehearts - PIsku Galeh Galeh Dimitri Kattilakoski Sami S
01.10. 14:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 AC Nokia - Pirkat Blue Heikkinen Heikkinen Ari Lepola Lasse T. S
01.10. 14:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KalvKe - LASB Hml Aseteltu Matinlauri, Rosnell S
01.10. 14:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 TFT geezers - IkU Aseteltu Happonen, Hokkanen S
01.10. 14:30 SS M4D-13 Juteinikeskus 1 Team Pekis II - Bullets Impiö Impiö Kimmo Koivistoinen Jarko S
01.10. 14:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 TFT geezers - IkU Aseteltu Happonen, Hokkanen S
01.10. 14:45 P15VK-A Delfort areena 0 SPV - Karhut Mäkinen Juho Saarinen Jaro S
01.10. 15:00 SS P13-D Kostia Areena 1 SB Luja - SC Läsimäki Merimaa Merimaa Janne Kattilakoski Sami S
01.10. 15:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SBT PaPo - SC Urbans Aseteltu Matinlauri, Rosnell S
01.10. 15:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 O2JKL/Happee - YPA Valkoinen Aseteltu Kuisla, Ketola S
01.10. 15:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 LASB Hml - Ilves Green Heikkinen Heikkinen Ari Lepola Lasse T. S
01.10. 15:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 O2JKL/Happee - YPA Valkoinen Aseteltu Kuisla, Ketola S
01.10. 15:00 SS P13-D Kostia Areena 1 SB Luja - SC Läsimäki Merimaa Merimaa Janne Kattilakoski Sami S
01.10. 15:00 SS P14-B Spiral-Halli 2 LASB Hml - Ilves Green Heikkinen Heikkinen Ari Lepola Lasse T. S
01.10. 15:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SBT PaPo - SC Urbans Aseteltu Matinlauri, Rosnell S
01.10. 15:30 FNA Runkosarja Spiral-Halli 1 Koovee - PSS Kirjonen Tom Sirkka Jyrki S
01.10. 15:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 VesVi II - SBS Käky Aseteltu Happonen, Hokkanen S
01.10. 15:30 SS M4D-13 Juteinikeskus 1 SC Urbans - Top Gunners Impiö Impiö Kimmo Koivistoinen Jarko S
01.10. 15:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 VesVi II - SBS Käky Aseteltu Happonen, Hokkanen S
01.10. 16:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 TFT - KalvKe Aseteltu Matinlauri, Rosnell S
01.10. 16:00 P15VK-A Delfort areena 0 Koovee - TPS Mäkinen Juho Siitonen Pertti S
01.10. 16:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 LeKi Sininen - RSS Panthers Aseteltu Kuisla, Ketola S
01.10. 16:00 SS P14-B Ideapark Bläk Boks 1 LeKi Sininen - RSS Panthers Aseteltu Kuisla, Ketola S
01.10. 16:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 TFT - KalvKe Aseteltu Matinlauri, Rosnell S
01.10. 16:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Koovee III - IkU Aseteltu Happonen, Hokkanen S
01.10. 16:30 SS M4D-13 Juteinikeskus 1 E-HSS - Team Pekis Impiö Impiö Kimmo Koivistoinen Jarko S
01.10. 16:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Koovee III - IkU Aseteltu Happonen, Hokkanen S
01.10. 17:00 M2D-03-SS Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - Keihäs Kruunat Rannikko Teemu Salonen Eetu S
01.10. 17:00 Miesten Suomisarja, lohko A Raholan Liikuntakeskus 1 KrP Akatemia - SB Vaasa Helin Helin Mika Rauhala Joona S
01.10. 17:00 Divari Runkosarja Iittala-halli 1 Steelers - ÅIF Pekkinen Rainer Sivenius Mikael S
01.10. 17:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Urbans - Y-Ilves Aseteltu Matinlauri, Rosnell S
01.10. 17:00 Miesten Suomisarja, lohko B Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers - O2-Jyväskylä Akatemia Pitkänen Petri Vuoltee Perttu S
01.10. 17:00 SS T14-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Urbans - Y-Ilves Aseteltu Matinlauri, Rosnell S
01.10. 17:15 P15VK-A Delfort areena 0 Karhut - JoKi Saarinen Jaro Siitonen Pertti S
01.10. 17:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 SBS Käky - NoPS Aseteltu Happonen, Hokkanen S
01.10. 17:30 M6D-05 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 SBS Käky - NoPS Aseteltu Happonen, Hokkanen S
01.10. 18:30 P15VK-A Delfort areena 0 SCU/Steelers - Koovee Mäkinen Juho Saarinen Jaro S
02.10.2022
02.10. 09:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Koovee II - V&L Aseteltu Tarsa, Kaila S
02.10. 09:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Koovee II - V&L Aseteltu Tarsa, Kaila S
02.10. 09:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Ilves Yellow - RoPo Black Laakso Ida Laakso Jussi S
02.10. 09:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Ilves Yellow - RoPo Black Olkkola Olkkola Kimmo Laakso Jussi S
02.10. 10:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 TFS - EPa Aseteltu Haula, Suominen S
02.10. 10:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 KPK - KU-68 II Torkkola Torkkola Jari Knuutinen Risto S
02.10. 10:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 HuHu - Pirkat II Aseteltu Tarsa, Merimaa S
02.10. 10:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 IRA - YPA II Aseteltu Auvinen, Markkanen S
02.10. 10:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 RoPo Black - SCU/Steelers Aseteltu Karppanen, Happonen S
02.10. 10:00 SS P13-C Akaa Areena 1 TFT Sininen - Classic Sininen Åkman Jaakko Palttala Jarkko S
02.10. 10:00 M5D-17 SS Riihimäen Urheilutalo 1 LASB Hml II - RST Jarho Vesa-Matti Keskinen Miika S
02.10. 10:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 PäLu - SB KK Suominen, Suominen S
02.10. 10:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 TFS - EPa Aseteltu Haula, Suominen S
02.10. 10:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 PäLu - SB KK Aseteltu Suominen, Suominen S
02.10. 10:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 KPK - KU-68 II Torkkola Torkkola Jari Knuutinen Risto S
02.10. 10:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 HuHu - Pirkat II Aseteltu Tarsa, Merimaa S
02.10. 10:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 IRA - YPA II Aseteltu Auvinen, Markkanen S
02.10. 10:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 RoPo Black - SCU/Steelers Aseteltu Karppanen, Happonen S
02.10. 10:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Classic Punainen - Koovee Punaiset Laakso Ida Laakso Jussi S
02.10. 10:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Classic Punainen - Koovee Punaiset Olkkola Olkkola Kimmo Laakso Jussi S
02.10. 11:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 D-Kone - MäntU Aseteltu Haula, Suominen S
02.10. 11:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 Soolo - SB Vipers Torkkola Torkkola Jari Knuutinen Risto S
02.10. 11:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 LeTo Matures - Koovee II Aseteltu Kaila, Merimaa S
02.10. 11:00 SS P14-A Spiral-Halli 2 PTU - Classic Punainen Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
02.10. 11:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 PirHi - EPa II Aseteltu Auvinen, Markkanen S
02.10. 11:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 KOOVEE Punaiset - Pirkat Blue Aseteltu Karppanen, Happonen S
02.10. 11:00 SS P13-C Akaa Areena 1 Pirkat White - LeKi Sininen Åkman Jaakko Enckelman Kaj S
02.10. 11:00 Lohko C Spiral 1 Kulman pojat - Pohjola Rakennus Aseteltu Galeh, Rinne T
02.10. 11:00 M5D-17 SS Riihimäen Urheilutalo 1 Jehut I - PRM Jarho Vesa-Matti Koivistoinen Jarko S
02.10. 11:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 Höntsääjät - Rientola Suominen, Suominen S
02.10. 11:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 D-Kone - MäntU Aseteltu Haula, Suominen S
02.10. 11:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 Höntsääjät - Rientola Aseteltu Suominen, Suominen S
02.10. 11:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 Soolo - SB Vipers Torkkola Torkkola Jari Knuutinen Risto S
02.10. 11:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 LeTo Matures - Koovee II Aseteltu Kaila, Merimaa S
02.10. 11:00 SS P14-A Spiral-Halli 2 PTU - Classic Punainen Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
02.10. 11:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 PirHi - EPa II Aseteltu Auvinen, Markkanen S
02.10. 11:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 KOOVEE Punaiset - Pirkat Blue Aseteltu Karppanen, Happonen S
02.10. 11:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Pirkat Red - RoPo Black Laakso Ida Laakso Jussi S
02.10. 11:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Pirkat Red - RoPo Black Olkkola Olkkola Kimmo Laakso Jussi S
02.10. 12:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 EPa - SN Symmetrik Aseteltu Haula, Suominen S
02.10. 12:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 KPK - SB NMP Torkkola Torkkola Jari Knuutinen Risto S
02.10. 12:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 KoSBy - Pirkat II Aseteltu Tarsa, Kaila S
02.10. 12:00 SS P14-A Spiral-Halli 2 SBS Rupu /KK-V - Steelers/SCU Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
02.10. 12:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 IRA - Weikot Aseteltu Auvinen, Markkanen S
02.10. 12:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 SCU/Steelers - Pirkat T2009 Aseteltu Karppanen, Happonen S
02.10. 12:00 SS P13-C Akaa Areena 1 Classic Sininen - Koovee Mustat Enckelman Kaj Palttala Jarkko S
02.10. 12:00 Lohko D Spiral 3 Sc Dingo - Nokian Vararenkaat Aseteltu Galeh, Rinne T
02.10. 12:00 M5D-17 SS Riihimäen Urheilutalo 1 LASB Hml II - Pro-Stata Keskinen Miika Koivistoinen Jarko S
02.10. 12:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 SB KK - SR II Suominen, Suominen S
02.10. 12:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 EPa - SN Symmetrik Aseteltu Haula, Suominen S
02.10. 12:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 SB KK - SR II Aseteltu Suominen, Suominen S
02.10. 12:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 KPK - SB NMP Torkkola Torkkola Jari Knuutinen Risto S
02.10. 12:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 KoSBy - Pirkat II Aseteltu Tarsa, Kaila S
02.10. 12:00 SS P14-A Spiral-Halli 2 SBS Rupu /KK-V - Steelers/SCU Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
02.10. 12:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 IRA - Weikot Aseteltu Auvinen, Markkanen S
02.10. 12:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 SCU/Steelers - Pirkat T2009 Aseteltu Karppanen, Happonen S
02.10. 12:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Koovee Punaiset - SC Urbans Valkoinen Aseteltu Sandelin, Hiltunen S
02.10. 12:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Koovee Punaiset - SC Urbans Valkoinen Aseteltu Sandelin, Hiltunen S
02.10. 13:00 M2D-03-SS Tamppi Areena 1 SR IV - SB Luja Gröhn Gröhn Tomi Rannikko Teemu S
02.10. 13:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 TahVe II - D-Kone Aseteltu Simola, Arppe S
02.10. 13:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 SB Vipers - Soolo Torkkola Torkkola Jari Knuutinen Risto S
02.10. 13:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 HuHu - LeTo Matures Aseteltu Tarsa, Merimaa S
02.10. 13:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Ilves SB Vireä Mieli - EPa II Aseteltu Lepistö, Markkanen S
02.10. 13:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 KalvKe - YPA Sininen Aseteltu Karppanen, Happonen S
02.10. 13:00 SS P13-C Akaa Areena 1 Pirkat White - SPORT Black Åkman Jaakko Palttala Jarkko S
02.10. 13:00 Lohko D Spiral 3 PIHA - Eläintarha Aseteltu Lehtonen, Auvinen T
02.10. 13:00 M5D-17 SS Riihimäen Urheilutalo 1 PRM - Steelers II Jarho Vesa-Matti Keskinen Miika S
02.10. 13:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 KeikY - Höntsääjät Aseteltu Hautakorpi, Matinlauri S
02.10. 13:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 TahVe II - D-Kone Aseteltu Simola, Arppe S
02.10. 13:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 KeikY - Höntsääjät Aseteltu Hautakorpi, Matinlauri S
02.10. 13:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 SB Vipers - Soolo Torkkola Torkkola Jari Knuutinen Risto S
02.10. 13:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 HuHu - LeTo Matures Aseteltu Tarsa, Merimaa S
02.10. 13:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Ilves SB Vireä Mieli - EPa II Aseteltu Lepistö, Markkanen S
02.10. 13:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 KalvKe - YPA Sininen Aseteltu Karppanen, Happonen S
02.10. 13:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Steelers - Classic Punainen Aseteltu Sandelin, Hiltunen S
02.10. 13:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Steelers - Classic Punainen Aseteltu Sandelin, Hiltunen S
02.10. 14:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 MäntU - YPA Aseteltu Simola, Arppe S
02.10. 14:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 SC Läsimäki - TaHU Lammela Lammela Pekka Kattilakoski Sami S
02.10. 14:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 KyPo - LeKi Aseteltu Kaila, Merimaa S
02.10. 14:00 SS P14-A Spiral-Halli 2 Steelers/SCU - PTU Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
02.10. 14:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 PirHi - TFT II Aseteltu Lepistö, Heikkinen S
02.10. 14:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 Pirkat T2009 - KOOVEE Punaiset Aseteltu Happonen, Matikainen S
02.10. 14:00 SS P13-C Akaa Areena 1 Classic - LeKi Sininen Åkman Jaakko Enckelman Kaj S
02.10. 14:00 Lohko D Spiral 3 Jalluomenat - TRF Aseteltu Lehtonen, Auvinen T
02.10. 14:00 Lohko C Spiral 1 Suuba - Insinööriliitto Aseteltu Kesäläinen, Olkkola T
02.10. 14:00 M5D-17 SS Riihimäen Urheilutalo 1 Pro-Stata - Jehut I Jarho Vesa-Matti Koivistoinen Jarko S
02.10. 14:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 Rientola - SR II Aseteltu Hautakorpi, Matinlauri S
02.10. 14:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 MäntU - YPA Aseteltu Simola, Arppe S
02.10. 14:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 Rientola - SR II Aseteltu Hautakorpi, Matinlauri S
02.10. 14:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 SC Läsimäki - TaHU Lammela Lammela Pekka Kattilakoski Sami S
02.10. 14:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 KyPo - LeKi Aseteltu Kaila, Merimaa S
02.10. 14:00 SS P14-A Spiral-Halli 2 Steelers/SCU - PTU Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
02.10. 14:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 PirHi - TFT II Aseteltu Lepistö, Leiponen S
02.10. 14:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 Pirkat T2009 - KOOVEE Punaiset Aseteltu Happonen, Matikainen S
02.10. 14:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Pirkat Red - Pirkat White Sandelin Sandelin Marko Di Piazza Antti S
02.10. 14:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Pirkat Red - Pirkat White Aseteltu Sandelin, Pitkänen S
02.10. 15:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 HLJ - SN Symmetrik Aseteltu Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
02.10. 15:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 SB NMP - ULA Lammela Lammela Pekka Kattilakoski Sami S
02.10. 15:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 KoSBy - UrPS Galeh Rauhala Joona Galeh Dimitri S
02.10. 15:00 SS P14-A Spiral-Halli 2 Classic Punainen - SBS Rupu /KK-V Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
02.10. 15:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Weikot - SC LÄÄDERI Aseteltu Rinne, Heikkinen S
02.10. 15:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 Pirkat Blue - KalvKe Aseteltu Happonen, Matikainen S
02.10. 15:00 SS P13-C Akaa Areena 1 YPA Keltainen - Koovee Mustat Enckelman Kaj Palttala Jarkko S
02.10. 15:00 Lohko C Spiral 1 Keppihevoset - Pelijengi Aseteltu Kesäläinen, Olkkola T
02.10. 15:00 M5D-17 SS Riihimäen Urheilutalo 1 KalvKe II - Puusaha Saarinen Jaro Mäkinen Juho S
02.10. 15:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 SS Valhalla - Nokian KrP II Aseteltu Hautakorpi, Matinlauri S
02.10. 15:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 HLJ - SN Symmetrik Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
02.10. 15:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 SS Valhalla - Nokian KrP II Aseteltu Hautakorpi, Matinlauri S
02.10. 15:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 SB NMP - ULA Lammela Lammela Pekka Kattilakoski Sami S
02.10. 15:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 KoSBy - UrPS Aseteltu Kaila, Galeh S
02.10. 15:00 SS P14-A Spiral-Halli 2 Classic Punainen - SBS Rupu /KK-V Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
02.10. 15:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Weikot - SC LÄÄDERI Aseteltu Pelttari, Leiponen S
02.10. 15:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 Pirkat Blue - KalvKe Aseteltu Happonen, Matikainen S
02.10. 15:30 Miesten Suomisarja, lohko A Ideapark Bläk Boks 1 Classic United - SB Vaasa Aseteltu Helin, Suhonen S
02.10. 15:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 SC Urbans Valkoinen - LeKi Sininen Hiltunen Di Piazza Antti Hiltunen Petteri S
02.10. 15:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 SC Urbans Valkoinen - LeKi Sininen Aseteltu Pitkänen, Hiltunen S
02.10. 16:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 YPA - TahVe II Aseteltu Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
02.10. 16:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 Pro Stars - TaHU Lammela Lammela Pekka Kattilakoski Sami S
02.10. 16:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 KyPo - V&L Galeh Rauhala Joona Galeh Dimitri S
02.10. 16:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Ilves SB Vireä Mieli - TFT II Aseteltu Lepistö, Rinne S
02.10. 16:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 YPA Sininen - RoPo Black Aseteltu Happonen, Matikainen S
02.10. 16:00 SS P13-C Akaa Areena 1 Classic - SPORT Black Åkman Jaakko Palttala Jarkko S
02.10. 16:00 Lohko D Spiral 3 Kalevan Leppäkertut - Hermes 31 Aseteltu Heikkinen, Kesäläinen T
02.10. 16:00 M5D-17 SS Riihimäen Urheilutalo 1 Steelers II - Pisku Saarinen Jaro Siitonen Pertti S
02.10. 16:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 SC Susibandy - KeikY Aseteltu Hautakorpi, Nieminen S
02.10. 16:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 YPA - TahVe II Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
02.10. 16:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 SC Susibandy - KeikY Aseteltu Hautakorpi Hautakorpi Jani - S
02.10. 16:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 Pro Stars - TaHU Lammela Lammela Pekka Kattilakoski Sami S
02.10. 16:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 KyPo - V&L Galeh Rauhala Joona Galeh Dimitri S
02.10. 16:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Ilves SB Vireä Mieli - TFT II Aseteltu Lepistö, Pelttari S
02.10. 16:00 SS P13-B Vareliuksen liikuntahalli 1 YPA Sininen - RoPo Black Aseteltu Happonen, Matikainen S
02.10. 16:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Pirkat White - Steelers Aseteltu Sandelin, Hiltunen S
02.10. 16:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 Pirkat White - Steelers Aseteltu Sandelin, Hiltunen S
02.10. 17:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 TFS - HLJ Aseteltu Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
02.10. 17:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 SahKu - SC Läsimäki Aseteltu Kuisla, Ketola S
02.10. 17:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 LeKi - UrPS Galeh Rauhala Joona Galeh Dimitri S
02.10. 17:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 SC LÄÄDERI - YPA II Aseteltu Lepistö, Heikkinen S
02.10. 17:00 SS P13-C Akaa Areena 1 TFT Sininen - YPA Keltainen Åkman Jaakko Enckelman Kaj S
02.10. 17:00 Lohko A Spiral 1 HC Lötä - Lempäälän Dusters Aseteltu Heikkinen, Merimaa T
02.10. 17:00 M5D-17 SS Riihimäen Urheilutalo 1 Puusaha - Hämpton Hunters Mäkinen Juho Siitonen Pertti S
02.10. 17:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 Ilves II - SS Valhalla Aseteltu Rosnell, Nieminen S
02.10. 17:00 SS M4D-14 Raholan Liikuntakeskus 1 TFS - HLJ Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
02.10. 17:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 Ilves II - SS Valhalla Aseteltu Rosnell, Nieminen S
02.10. 17:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 SahKu - SC Läsimäki Aseteltu Kuisla, Ketola S
02.10. 17:00 M5D-18 SS Harjuniityn liikuntahalli 1 LeKi - UrPS Galeh Rauhala Joona Galeh Dimitri S
02.10. 17:00 M6D-04 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 SC LÄÄDERI - YPA II Aseteltu Lepistö, Leiponen S
02.10. 17:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 LeKi Sininen - Ilves Yellow Aseteltu Sandelin, Hiltunen S
02.10. 17:45 SS P11-B Kauppi Sports Center 3 LeKi Sininen - Ilves Yellow Aseteltu Sandelin, Hiltunen S
02.10. 18:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 KU-68 II - ULA Aseteltu Kuisla, Ketola S
02.10. 18:00 Lohko D Spiral 3 SC JBOP - RATAS Aseteltu Heikkinen, Merimaa T
02.10. 18:00 M5D-17 SS Riihimäen Urheilutalo 1 Pisku - KalvKe II Saarinen Jaro Mäkinen Juho S
02.10. 18:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 Nokian KrP II - SC Susibandy Aseteltu Rosnell, Nieminen S
02.10. 18:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 Nokian KrP II - SC Susibandy Aseteltu Rosnell, Nieminen S
02.10. 18:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 KU-68 II - ULA Aseteltu Kuisla, Ketola S
02.10. 19:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 Pro Stars - SahKu Aseteltu Kuisla, Ketola S
02.10. 19:00 M5D-17 SS Riihimäen Urheilutalo 1 RST - Hämpton Hunters Saarinen Jaro Siitonen Pertti S
02.10. 19:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 PäLu - Ilves II Aseteltu Rosnell, Nieminen S
02.10. 19:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 4 PäLu - Ilves II Aseteltu Rosnell, Nieminen S
02.10. 19:00 M5D-19 SS Pitkäjärven koulu 1 Pro Stars - SahKu Aseteltu Kuisla, Ketola S
04.10.2022
04.10. 18:30 M2D-03-SS Spiral-Halli 1 Classic Akatemia - MSM Rauhala Joona Korhonen Tomas S
05.10.2022
05.10. 18:30 FM-liiga runkosarja Ideapark Bläk Boks 1 Classic - Nokian KrP Pitkänen Rami Rönnqvist Johan S
06.10.2022
06.10. 18:30 Miesten Suomisarja, lohko B Spiral-Halli 1 Soittorasia - SCH Lähteenmäki Lähteenmäki Ari Rauhala Joona S
06.10. 18:30 FNA Runkosarja Ideapark Bläk Boks 1 Classic - TPS Järvi Timo Kirsilä Pertti S
07.10.2022
07.10. 18:30 P22-1DIVB Kauppi Sports Center 2 Ilves - SalBa Härmäläinen Valtteri Rannikko Teemu S
07.10. 19:00 M2D-03-SS Kostia Areena 1 SB Luja - Classic Akatemia Patrikainen Korhonen Tomas Patrikainen Mikko S
07.10. 19:00 Miesten Suomisarja, lohko B Jokioisten Leipä Areena 1 FoSu - Kosken Dynamo Pohjonen Tuukka Martikainen Toni S
08.10.2022
08.10. 10:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 FoSu - SCU/Steelers II Jarho Vesa-Matti Kärkkäinen Timo S
08.10. 10:00 SS P14-C Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBT PaPo - NoPS Aseteltu Heikkinen, Lepistö S
08.10. 10:00 SS P14-C Kostia Areena 1 Ilves Yellow - LFT Knuutinen Risto Knuutinen Tiina S
08.10. 10:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 Classic Punainen - Classic Sininen Palsinajärvi Palsinajärvi Otto Di Piazza Antti S
08.10. 10:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Y-Ilves - Pirkat Blue Aseteltu Jäntti, Järvinen S
08.10. 11:00 T18VK-C Nummikeskus 0 Häme Stars - Classic Martikainen Toni Valliaro Sanna S
08.10. 11:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 LFT - LeKi Jarho Vesa-Matti Kärkkäinen Timo S
08.10. 11:00 Lohko B Spiral 3 HPV - Test Eagles T
08.10. 11:00 P16VK-A Spiral-Halli 2 Classic - Nokian KRP 08 Joki Lepola Lasse T. Joki Henrik S
08.10. 11:00 SS P14-C Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Tampereen Icehearts Annala/Kaukajärvi - PIsku Aseteltu Heikkinen, Lepistö S
08.10. 11:00 SS P14-C Kostia Areena 1 TFT - KU-68 Pitkänen Knuutinen Risto Pitkänen Sami S
08.10. 11:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 TFT - Ilves Green Palsinajärvi Palsinajärvi Otto Di Piazza Antti S
08.10. 11:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LASB Hml - Classic Sininen Aseteltu Jäntti, Järvinen S
08.10. 12:00 M2D-03-SS Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - SR IV Aseteltu Myllynen, Patrikainen S
08.10. 12:00 Miesten Suomisarja, lohko B Spiral-Halli 1 Ilves - RSS Panthers Aseteltu Lähteenmäki, Arppe S
08.10. 12:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 SCU/Steelers II - Weikot Jarho Vesa-Matti Kärkkäinen Timo S
08.10. 12:00 Lohko B Spiral 3 Team Moose - Kerttulitangarat T
08.10. 12:00 SS P14-C Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Nokian KrP - SBT PaPo Aseteltu Heikkinen, Lepistö S
08.10. 12:00 SS P14-C Kostia Areena 1 SB Luja - Ilves Yellow Pitkänen Knuutinen Tiina Pitkänen Sami S
08.10. 12:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 Nokian KrP Sininen - Classic Punainen Palsinajärvi Palsinajärvi Otto Di Piazza Antti S
08.10. 12:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Punainen - Pirkat Blue Aseteltu Jäntti, Järvinen S
08.10. 12:30 M2D-03-SS Iittala-halli 1 Keihäs Kruunat - LeTo Saarinen Jaro Vuoltee Perttu S
08.10. 12:30 P16VK-A Spiral-Halli 2 Oilers White - Indians Joki Lepola Lasse T. Joki Henrik S
08.10. 13:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 SPORT - LFT Jarho Vesa-Matti Kärkkäinen Timo S
08.10. 13:00 Lohko B Spiral 3 PB - Laboule T
08.10. 13:00 SS P14-C Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 NoPS - Tampereen Icehearts Annala/Kaukajärvi Aseteltu Heikkinen, Lepistö S
08.10. 13:00 SS P14-C Kostia Areena 1 KalvKe - TFT Knuutinen Risto Knuutinen Tiina S
08.10. 13:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 LASB Hml Oranssi - Ilves Green Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
08.10. 13:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Sininen - LeKi/VesVi Mikkola Outi Lundán Andrey S
08.10. 13:30 T18VK-C Nummikeskus 0 Classic - FBC Turku Martikainen Toni Valliaro Sanna S
08.10. 14:00 FNB Runkosarja Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 Pirkat - O2-Jyväskylä Kajarila Sari Ääri Pauliina S
08.10. 14:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 LeKi - Pirkat Blue Siitonen Pertti Koivistoinen Jarko S
08.10. 14:00 Lohko B Spiral 3 SK Kanuuna - Yliopiston Sammakot T
08.10. 14:00 P16VK-A Spiral-Halli 2 EräViikingit - Nokian KRP 08 Joki Lepola Lasse T. Joki Henrik S
08.10. 14:00 SS P14-C Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 PIsku - Nokian KrP Aseteltu Heikkinen, Lepistö S
08.10. 14:00 SS P14-C Kostia Areena 1 KU-68 - SB Luja Pitkänen Knuutinen Risto Pitkänen Sami S
08.10. 14:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 TFT - Nokian KrP Sininen Mölsä Mölsä Jesse Rautiainen Lauri S
08.10. 14:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-JKL - LASB Hml Mikkola Outi Lundán Andrey S
08.10. 15:00 Miesten Suomisarja, lohko A Tampereen Tenniskeskus 1 Classic United - MLT Helin Helin Mika Salonen Eetu S
08.10. 15:00 P191D Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - Hawks Koskinen Koskinen Teppo Rannikko Teemu S
08.10. 15:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 Weikot - SPORT Siitonen Pertti Koivistoinen Jarko S
08.10. 15:00 Lohko B Spiral 3 Musta-Pekka - TaHU T
08.10. 15:00 SS P14-C Kostia Areena 1 LFT - KalvKe Pitkänen Knuutinen Tiina Pitkänen Sami S
08.10. 15:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 Steelers Oranssi - Nokian KrP Koiranen Sisu Rautiainen Lauri S
08.10. 15:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Punainen - Häme Stars Mikkola Outi Lundán Andrey S
08.10. 15:30 Divari Runkosarja Spiral-Halli 1 Koovee - M-Team Aseteltu Olkkola, Pelttari S
08.10. 15:30 P16VK-A Spiral-Halli 2 Blackbirds - Oilers White Aseteltu Leiponen, Rosnell S
08.10. 16:00 T18VK-C Nummikeskus 0 FBC Turku - Häme Stars Martikainen Toni Valliaro Sanna S
08.10. 16:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 Pirkat Blue - FoSu Siitonen Pertti Koivistoinen Jarko S
08.10. 16:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 LASB Hml Oranssi - Pirkat Blue Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
08.10. 16:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LeKi/VesVi - KalvKe Kattilakoski Sami Suomalainen Jerry S
08.10. 17:00 Miesten Suomisarja, lohko B Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - Hatsina Aseteltu Patrikainen, Suhonen S
08.10. 17:00 Divari Runkosarja Iittala-halli 1 Steelers - Rangers Ahonen Janne Ljungberg Daniel S
08.10. 17:00 P16VK-A Spiral-Halli 2 Classic - Indians Aseteltu Leiponen, Rosnell S
08.10. 17:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 Steelers Oranssi - Classic Sininen Mölsä Mölsä Jesse Rautiainen Lauri S
08.10. 17:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Häme Stars - O2-JKL Kattilakoski Sami Suomalainen Jerry S
08.10. 18:00 P19SM-Y Tampereen Tenniskeskus 0 Classic - OLS Aseteltu Gröhn, Silvo S
08.10. 18:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 Nokian KrP - Pirkat Blue Koiranen Sisu Rautiainen Lauri S
08.10. 18:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KalvKe - Y-Ilves Kattilakoski Sami Suomalainen Jerry S
08.10. 18:30 M2D-03-SS Spiral-Halli 1 Lätty - TYP Arppe Härmäläinen Valtteri Arppe Jorma S
08.10. 18:30 P17-1D Jokioisten Leipä Areena 0 FoSu - Voima/SaiPa Mäkinen Juho Valtanen Tero S
08.10. 18:30 P16VK-A Spiral-Halli 2 EräViikingit - Blackbirds Aseteltu Leiponen, Rosnell S