Asettelut

Ottelut & asettelut: 17.09.2022 - 24.09.2022

< Edellinen viikko 17.09.2022 - 24.09.2022 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
17.09.2022
17.09. 10:00 SS M3D-08 Spiral-Halli 2 DTT - Ikhtys-Jkl Aseteltu Torkkola, Simola S
17.09. 10:00 SS M3D-08 Spiral-Halli 4 VesVi - Kikka-74 Aseteltu Myllynen, Koskinen S
17.09. 10:00 SS-N2D-03 Nummikeskus 1 Häme Stars - SiuTu Rinne Rinne Reino Koivistoinen Jarko S
17.09. 10:00 SS P16-KS Delfort areena 1 Jehut - PIsku Saarinen Jaro Mäkinen Juho S
17.09. 10:00 SS P16-B Janakkalan Liikuntahalli 1 Jehut - PIsku - - S
17.09. 10:30 FBA P13 syksy lohko 3 (v1) Eerikkilän Urheiluopisto 1 Pohjois-Suomi P13 - Länsirannikko P13 Galeh Galeh Dimitri Siitonen Pertti S
17.09. 10:30 FBA P13 syksy lohko 3 (v1) Eerikkilän Urheiluopisto 2 Uusimaa P13 - Pohjanmaa/Keski-Suomi P13 Aseteltu Kuisla, Nieminen S
17.09. 10:30 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 Nokian KrP - SBS Masku Sininen Aseteltu Haula, Auvinen S
17.09. 10:30 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 Nokian KrP - SBS Masku Sininen Aseteltu Haula, Auvinen S
17.09. 11:00 Lohko C Spiral 3 Insinööriliitto - SB TEHO Aseteltu Lepola, Leppänen T
17.09. 11:00 SS P16-KS Delfort areena 1 FoSu - TFT Saarinen Jaro Mäkinen Juho S
17.09. 11:00 SS P16-B Janakkalan Liikuntahalli 1 FoSu - TFT - - S
17.09. 11:30 SS M3D-08 Spiral-Halli 2 SBT PaPo - LV Aseteltu Torkkola, Kaila S
17.09. 11:30 SS M3D-08 Spiral-Halli 4 Nokian Krp III - Fiilis Aseteltu Myllynen, Merimaa S
17.09. 11:30 SS-N2D-03 Nummikeskus 1 PIsku - MIG IV Rinne Rinne Reino Koivistoinen Jarko S
17.09. 12:00 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 Hawks - TPS Aseteltu Haula, Auvinen S
17.09. 12:00 Lohko C Spiral 3 Pelijengi - Pohjola Rakennus Aseteltu Lepola, Leppänen T
17.09. 12:00 SS P16-KS Delfort areena 1 PIsku - RSS Panthers Red Mäkinen Juho Saarinen Jaro S
17.09. 12:00 SS P16-B Janakkalan Liikuntahalli 1 PIsku - RSS Panthers Red - - S
17.09. 12:00 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 Hawks - TPS Aseteltu Haula, Auvinen S
17.09. 13:00 FBA P13 syksy lohko 4 (v1) Eerikkilän Urheiluopisto 1 Kaakkois-Suomi P13 - Pirkanmaa/Kanta-Häme Eerikkilä P13 Galeh Galeh Dimitri Siitonen Pertti S
17.09. 13:00 FBA P13 syksy lohko 4 (v1) Eerikkilän Urheiluopisto 2 Savo-Karjala P13 - Satakunta P13 Aseteltu Kuisla, Nieminen S
17.09. 13:00 M2D-03-SS Tamppi Areena 1 SR IV - Lätty Gröhn Laamanen Juuso Gröhn Tomi S
17.09. 13:00 SS M3D-08 Spiral-Halli 2 Punakone - O2-Jyväskylä II Aseteltu Simola, Kaila S
17.09. 13:00 SS M3D-08 Spiral-Halli 4 Kikka-74 - DTT Aseteltu Koskinen, Merimaa S
17.09. 13:00 Lohko C Spiral 3 Keppihevoset - Kulman pojat Aseteltu Heikkinen, Nokelainen T
17.09. 13:00 SS-N2D-03 Nummikeskus 1 SiuTu - KalvKe Rinne Rinne Reino Martikainen Toni S
17.09. 13:00 SS P16-KS Delfort areena 1 TFT - RoPo Saarinen Jaro Mäkinen Juho S
17.09. 13:00 SS P16-B Janakkalan Liikuntahalli 1 TFT - RoPo - - S
17.09. 13:30 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 SBS Masku Sininen - EräViikingit B Aseteltu Markkanen, Auvinen S
17.09. 13:30 Miesten Suomisarja, lohko B Spiral-Halli 1 Ilves - Blackbirds Aseteltu Arppe, Suhonen S
17.09. 13:30 SS M3D-07 Lammin Liikuntakeskus 1 Kunnon Urhot - LASB Hml Impiö Impiö Kimmo Keskinen Miika S
17.09. 13:30 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 SBS Masku Sininen - EräViikingit B Aseteltu Markkanen, Auvinen S
17.09. 14:00 FNA Runkosarja Ideapark Bläk Boks 1 Classic - SB-Pro Kirjonen Tom Sirkka Jyrki S
17.09. 14:00 Lohko C Spiral 3 Single Malt - Okinawa Aseteltu Heikkinen, Nokelainen T
17.09. 14:00 SS P16-KS Delfort areena 1 RSS Panthers Red - FoSu Saarinen Jaro Mäkinen Juho S
17.09. 14:00 SS P16-B Janakkalan Liikuntahalli 1 RSS Panthers Red - FoSu - - S
17.09. 14:30 SS M3D-08 Spiral-Halli 2 Ikhtys-Jkl - Nokian Krp III Aseteltu Torkkola, Simola S
17.09. 14:30 SS M3D-08 Spiral-Halli 4 Fiilis - SBT PaPo Aseteltu Myllynen, Koskinen S
17.09. 14:30 SS-N2D-03 Nummikeskus 1 MIG IV - Häme Stars Martikainen Toni Koivistoinen Jarko S
17.09. 15:00 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 Blackbirds Keltainen - Hawks Markkanen Kattilakoski Sami Markkanen Seppo S
17.09. 15:00 SS P16-KS Delfort areena 1 RoPo - Jehut Mäkinen Juho Saarinen Jaro S
17.09. 15:00 SS M3D-07 Lammin Liikuntakeskus 1 LäySä - Ilves III Impiö Impiö Kimmo Keskinen Miika S
17.09. 15:00 SS P16-B Janakkalan Liikuntahalli 1 RoPo - Jehut - - S
17.09. 15:00 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 Blackbirds Keltainen - Hawks Markkanen Kattilakoski Sami Markkanen Seppo S
17.09. 16:00 Miesten Suomisarja, lohko A Tampereen Tenniskeskus 1 Classic United - Merikoski SBT Salonen Eetu Rauhala Joona S
17.09. 16:00 SS M3D-08 Spiral-Halli 2 LV - Punakone Aseteltu Torkkola, Kaila S
17.09. 16:00 SS M3D-08 Spiral-Halli 4 O2-Jyväskylä II - VesVi Aseteltu Myllynen, Merimaa S
17.09. 16:00 SS-N2D-03 Nummikeskus 1 KalvKe - PIsku Martikainen Toni Koivistoinen Jarko S
17.09. 16:30 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 TPS - EräViikingit A Markkanen Kattilakoski Sami Markkanen Seppo S
17.09. 16:30 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 TPS - EräViikingit A Markkanen Kattilakoski Sami Markkanen Seppo S
17.09. 17:00 Miesten Suomisarja, lohko A Raholan Liikuntakeskus 1 KrP Akatemia - Blue Fox Gröhn Gröhn Tomi Rannikko Teemu S
17.09. 17:00 FM-liiga runkosarja Ideapark Bläk Boks 1 Classic - OLS Ellis Thomas Sjögren Janne S
17.09. 17:00 Divari Runkosarja Iittala-halli 1 Steelers - Karhut Aseteltu Olkkola, Pelttari S
17.09. 17:00 FNA Runkosarja Spiral-Halli 1 Koovee - EräViikingit Järvi Timo Pohjonen Tuukka S
17.09. 17:30 SS M3D-07 Lammin Liikuntakeskus 1 LASB Hml - LäySä Impiö Impiö Kimmo Keskinen Miika S
17.09. 18:00 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 EräViikingit B - Blackbirds Keltainen Aseteltu Tarsa, Heikkinen S
17.09. 18:00 M2D-03-SS Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - MSM Arppe Laamanen Juuso Arppe Jorma S
17.09. 18:00 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 EräViikingit B - Blackbirds Keltainen Aseteltu Tarsa, Heikkinen S
17.09. 19:00 SS M3D-07 Lammin Liikuntakeskus 1 Ilves III - Kunnon Urhot Impiö Impiö Kimmo Keskinen Miika S
17.09. 19:30 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 EräViikingit A - Nokian KrP Aseteltu Tarsa, Heikkinen S
17.09. 19:30 P14VK-A syksy Kauppi Sports Center 3 EräViikingit A - Nokian KrP Aseteltu Tarsa, Heikkinen S
18.09.2022
18.09. 10:00 SS M3D-07 Tamppi Areena 1 SR III - RoPo Aseteltu Koskinen, Mäkelä S
18.09. 11:30 SS M3D-07 Tamppi Areena 1 HIP - Snipers Aseteltu Koskinen, Kaila S
18.09. 12:00 T21SM-A Spiral-Halli 1 Koovee/Häme Stars - Northern Stars Rauhala Joona Salonen Eetu S
18.09. 12:00 Lohko A Spiral 3 Nebi - Tepi Hunters Aseteltu Auvinen, Heikkinen T
18.09. 12:00 Lohko B Spiral 4 Kerttulitangarat - TaHU Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Lammela T
18.09. 12:00 Lohko D Spiral 2 RATAS - Grasshoppers Aseteltu Markkanen, Lepola T
18.09. 13:00 T21SM-B Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 Pirkat - Pelicans SB Aseteltu Helin, Gröhn S
18.09. 13:00 Lohko A Spiral 3 Lempäälän Dusters - Menneet talentit Aseteltu Auvinen, Heikkinen T
18.09. 13:00 Lohko B Spiral 4 Team Moose - HPV Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Lammela T
18.09. 13:00 Lohko D Spiral 2 Hermes 31 - Nokian Vararenkaat Aseteltu Markkanen, Lepola T
18.09. 13:00 SS M3D-07 Tamppi Areena 1 RoPo - TFT Aseteltu Mäkelä, Kaila S
18.09. 14:00 Lohko A Spiral 3 Team JER53Y - Raimonlätty Aseteltu Auvinen, Happonen T
18.09. 14:00 Lohko B Spiral 4 Laboule - Yliopiston Sammakot Aseteltu Galeh, Merimaa T
18.09. 14:00 Lohko D Spiral 2 Kalevan Leppäkertut - Sc Dingo Aseteltu Nieminen, Kaila T
18.09. 14:30 SS M3D-07 Tamppi Areena 1 Snipers - SR III Aseteltu Koskinen, Mäkelä S
18.09. 15:00 Lohko A Spiral 3 TahVe - Susibandy Aseteltu Happonen, Heikkinen T
18.09. 15:00 Lohko B Spiral 4 SK Kanuuna - PB Aseteltu Galeh, Merimaa T
18.09. 15:00 Lohko D Spiral 2 Jalluomenat - PIHA Aseteltu Nieminen, Kaila T
18.09. 15:30 P191D Kauppi Sports Center 0 Ilves - PSS Aseteltu Myllynen, Vornanen S
18.09. 15:30 Divari Runkosarja Spiral-Halli 1 Koovee - Hawks Laine Laine Joonas Rukkila Ismo S
18.09. 16:00 P19SM-A Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 Pirkat - Josba Suhonen Rannikko Teemu Suhonen Tuukka S
18.09. 16:00 Lohko A Spiral 3 HC Lötä - Pröystön Bruins Aseteltu Kesäläinen, Torkkola T
18.09. 16:00 Lohko B Spiral 4 Tujua Muikkua - Musta-Pekka Aseteltu Galeh, Merimaa T
18.09. 16:00 Lohko D Spiral 2 Eläintarha - TRF Aseteltu Nieminen, Kaila T
18.09. 16:00 SS M3D-07 Tamppi Areena 1 TFT - HIP Aseteltu Koskinen, Mäkelä S
18.09. 17:00 Lohko C Spiral 3 Ac Darra - SC Laitataklaus Aseteltu Kesäläinen, Torkkola T
19.09.2022
19.09. 18:30 P19SM-Y Tampereen Tenniskeskus 0 Classic - EräViikingit Aseteltu Laine, Patrikainen S
19.09. 20:00 Miehet,muut (3x15 min) Spiral-halli 3 Epa2 - SB NMP Leino H
19.09. 20:00 Miehet,muut (3x15 min) Kauppi Sports Center 3 Ilves SB Vireä Mieli - - Haula H
20.09.2022
20.09. 20:00 Miehet,muut (3x15 min) Spiral-halli 2 Ku-68 - Ilves Vireä Mieli Nieminen H
21.09.2022
21.09. 18:30 FM-liiga runkosarja Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - LASB Lähteenmäki Lähdesmäki Miikka Lähteenmäki Ari S
22.09.2022
22.09. 19:00 Juniorit,muut (3x15 min) Kauppi Sports Center Koovee - Pirkat Blue Aseteltu Leino, Nokelainen H
23.09.2022
23.09. 18:30 P22-1DIVB Kauppi Sports Center 2 Ilves - Tiikerit Gröhn, Suhonen S
23.09. 19:00 M2D-03-SS Kostia Areena 1 SB Luja - KU-68 Rauhala Joona Salonen Eetu S
24.09.2022
24.09. 10:00 M4D_11_LR Jokioisten Leipä Areena 1 Kyljys - FoSu 2 Mäkinen Juho Saarinen Jaro S
24.09. 10:00 T16-01 LRSS Jukolan koulu 1 Häme Stars - KalvKe Mustonen Ville Siitonen Pertti S
24.09. 10:00 N1D-C Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers - LASB* Merenheimo Tero Partanen Antti S
24.09. 10:00 SS P18-A Akaa Areena 1 TFT - Pirkat Aseteltu Lepistö, Hautakorpi S
24.09. 10:00 N1D-B Spiral-Halli 4 MIG - Steelers* Galeh Knuutinen Risto Galeh Dimitri S
24.09. 10:00 N3D-04 SS Kauppi Sports Center 3 SBS Tamppi II - ÄsSee Aseteltu Suominen, Ketola S
24.09. 10:00 N3D-05 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 LeKi - Classic III Aseteltu Karppanen, Myllyoja S
24.09. 10:00 SS P14-B Harjuniityn liikuntahalli 1 AC Nokia - Classic sininen Aseteltu Markkanen, Sandelin S
24.09. 10:00 SS P14-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Valkoinen - RSS Panthers Torkkola Laakso Ida Torkkola Jari S
24.09. 10:30 P16-01 LRSS Delfort areena 1 Steelers/SCU II - Weikot Salmi Sami Kolkka Joonas S
24.09. 11:00 Lohko B Spiral 3 SK Kanuuna - Kerttulitangarat Aseteltu Olkkola, Laine T
24.09. 11:00 Lohko C Spiral 1 Insinööriliitto - Single Malt Aseteltu Vallin, Kesäläinen T
24.09. 11:00 T18VK-B Nummikeskus 0 Steelers - SalBa Keskinen Miika Hakala Henri S
24.09. 11:00 M4D_11_LR Jokioisten Leipä Areena 1 SC Stickline - SB Somero Mäkinen Juho Saarinen Jaro S
24.09. 11:00 T16-01 LRSS Jukolan koulu 1 Classic - LeKi/VesVi Mustonen Ville Koivistoinen Jarko S
24.09. 11:00 SS P18-A Akaa Areena 1 LeKi - O2-Jyväskylä II Aseteltu Lepistö, Hautakorpi S
24.09. 11:00 P16VK-D Raholan Liikuntakeskus 0 Nokian KrP - LASB Härmäläinen Valtteri Salonen Eetu S
24.09. 11:00 T18VK-C Spiral-Halli 2 Classic - SPV Leiponen Leiponen Markku Laamanen Juuso S
24.09. 11:00 N3D-04 SS Kauppi Sports Center 3 Niceteam - IkU Aseteltu Suominen, Ketola S
24.09. 11:00 N3D-05 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Pisku II - Ilves Aseteltu Karppanen, Myllyoja S
24.09. 11:00 SS P14-B Harjuniityn liikuntahalli 1 LASB Hml - O2-Jyväskylä Punainen Aseteltu Markkanen, Auvinen S
24.09. 11:00 SS P14-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Steelers/SCU II - O2JKL/Happee Torkkola Laakso Ida Torkkola Jari S
24.09. 11:30 N1D-C Riihimäen Urheilutalo 1 SB-Pro II - Pelicans SB* Merenheimo Tero Partanen Antti S
24.09. 11:30 N1D-B Spiral-Halli 4 SBS Tamppi - Rangers* Nieminen Knuutinen Risto Nieminen Mikko S
24.09. 11:30 P16-01 LRSS Delfort areena 1 Koovee - SPORT Green Salmi Sami Pyykkö Miikka S
24.09. 12:00 Lohko B Spiral 3 Musta-Pekka - Laboule Aseteltu Olkkola, Laine T
24.09. 12:00 Lohko C Spiral 1 Pohjola Rakennus - Keppihevoset Aseteltu Vallin, Kesäläinen T
24.09. 12:00 M4D_11_LR Jokioisten Leipä Areena 1 KiKi - Kyljys Valtanen Tero Saarinen Jaro S
24.09. 12:00 T16-01 LRSS Jukolan koulu 1 Pirkat - KalvKe Siitonen Pertti Koivistoinen Jarko S
24.09. 12:00 SS P18-A Akaa Areena 1 Pirkat - Tampereen Icehearts Aseteltu Lepistö, Hautakorpi S
24.09. 12:00 N3D-04 SS Kauppi Sports Center 3 SBS Tamppi II - MIG II Aseteltu Suominen, Ketola S
24.09. 12:00 N3D-05 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 MIG III - LeKi Aseteltu Karppanen, Myllyoja S
24.09. 12:00 SS P14-B Harjuniityn liikuntahalli 1 Pirkat Blue - Ilves Green Aseteltu Sandelin, Auvinen S
24.09. 12:00 SS P14-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KyPo - LeKi Sininen Torkkola Laakso Ida Torkkola Jari S
24.09. 12:30 T18VK-B Nummikeskus 0 EräViikingit - Northern Stars Impiö Impiö Kimmo Hakala Henri S
24.09. 12:30 P16VK-D Raholan Liikuntakeskus 0 SaiPa - Steelers/SCU Härmäläinen Valtteri Salonen Eetu S
24.09. 12:30 T18VK-C Spiral-Halli 2 FBC Turku - SSRA Aseteltu Leiponen, Suhonen S
24.09. 12:30 P16-01 LRSS Delfort areena 1 Classic - Weikot Kolkka Joonas Pyykkö Miikka S
24.09. 13:00 Lohko B Spiral 3 Tujua Muikkua - Yliopiston Sammakot Aseteltu Olkkola, Laine T
24.09. 13:00 Lohko C Spiral 1 Pelijengi - Kulman pojat Aseteltu Virtanen, Kalmi-Ruoranen T
24.09. 13:00 M4D_11_LR Jokioisten Leipä Areena 1 SC Stickline - FoSu 2 Mäkinen Juho Valtanen Tero S
24.09. 13:00 T16-01 LRSS Jukolan koulu 1 LASB/SB Heinola - LeKi/VesVi Mustonen Ville Siitonen Pertti S
24.09. 13:00 N1D-C Riihimäen Urheilutalo 1 LASB* - SB Vantaa* Merenheimo Tero Partanen Antti S
24.09. 13:00 SS P18-A Akaa Areena 1 STEELERS - LeKi Aseteltu Lepistö, Hautakorpi S
24.09. 13:00 N1D-B Spiral-Halli 4 Steelers* - SBS Wirmo Akatemia* Aseteltu Galeh, Nieminen S
24.09. 13:00 N3D-04 SS Kauppi Sports Center 3 IkU - Niceteam Aseteltu Kaila, Merimaa S
24.09. 13:00 N3D-05 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Ilves - RSS Panthers II Aseteltu Karppanen, Myllyoja S
24.09. 13:00 SS P14-B Harjuniityn liikuntahalli 1 Classic sininen - LASB Hml Aseteltu Markkanen, Sandelin S
24.09. 13:00 SS P14-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 RSS Panthers - Steelers/SCU II Pitkänen Pitkänen Sami Kattilakoski Sami S
24.09. 13:30 P16-01 LRSS Delfort areena 1 SPORT Green - Steelers/SCU II Salmi Sami Kolkka Joonas S
24.09. 14:00 FNB Runkosarja Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 Pirkat - ÅIF Helin Helin Mika Haapasaari Katariina S
24.09. 14:00 Lohko B Spiral 3 Test Eagles - PB Aseteltu Lehtonen, Hiltunen T
24.09. 14:00 Lohko C Spiral 1 Suuba - SB TEHO Aseteltu Virtanen, Kalmi-Ruoranen T
24.09. 14:00 T18VK-B Nummikeskus 0 SalBa - SBS Wirmo Impiö Impiö Kimmo Keskinen Miika S
24.09. 14:00 M4D_11_LR Jokioisten Leipä Areena 1 SB Somero - KiKi Mäkinen Juho Saarinen Jaro S
24.09. 14:00 T16-01 LRSS Jukolan koulu 1 Pirkat - Classic Mustonen Ville Koivistoinen Jarko S
24.09. 14:00 SS P18-A Akaa Areena 1 O2-Jyväskylä II - SB Luja Aseteltu Haula, Olkkola S
24.09. 14:00 P16VK-D Raholan Liikuntakeskus 0 LASB - SPV Härmäläinen Valtteri Salonen Eetu S
24.09. 14:00 T18VK-C Spiral-Halli 2 Häme Stars - SPV Suhonen Laamanen Juuso Suhonen Tuukka S
24.09. 14:00 N3D-04 SS Kauppi Sports Center 3 Pirkat III - RoPo Aseteltu Kaila, Merimaa S
24.09. 14:00 N3D-05 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 TFT - Pisku II Aseteltu Heikkinen, Lammela S
24.09. 14:00 SS P14-B Harjuniityn liikuntahalli 1 O2-Jyväskylä Punainen - Pirkat Blue Aseteltu Markkanen, Auvinen S
24.09. 14:00 SS P14-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2JKL/Happee - KyPo Pitkänen Pitkänen Sami Kattilakoski Sami S
24.09. 14:30 N1D-C Riihimäen Urheilutalo 1 Pelicans SB* - O2-Jyväskylä II Hirmasto Tomi-Pekka Silvast Juha S
24.09. 14:30 N1D-B Spiral-Halli 4 Rangers* - MIG Galeh Knuutinen Risto Galeh Dimitri S
24.09. 14:30 P16-01 LRSS Delfort areena 1 Koovee - Classic Salmi Sami Pyykkö Miikka S
24.09. 15:00 Lohko B Spiral 3 HPV - TaHU Aseteltu Lehtonen, Hiltunen T
24.09. 15:00 Lohko C Spiral 1 SC Laitataklaus - Okinawa Aseteltu Virtanen, Kalmi-Ruoranen T
24.09. 15:00 T16-01 LRSS Jukolan koulu 1 LASB/SB Heinola - Häme Stars Siitonen Pertti Koivistoinen Jarko S
24.09. 15:00 SS P18-A Akaa Areena 1 Tampereen Icehearts - STEELERS Aseteltu Haula, Olkkola S
24.09. 15:00 N3D-04 SS Kauppi Sports Center 3 MIG II - Gunners II Aseteltu Kaila, Merimaa S
24.09. 15:00 N3D-05 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 WFT - MIG III Aseteltu Heikkinen, Lammela S
24.09. 15:00 SS P14-B Harjuniityn liikuntahalli 1 Ilves Green - AC Nokia Aseteltu Markkanen, Auvinen S
24.09. 15:00 SS P14-B Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LeKi Sininen - YPA Valkoinen Pitkänen Pitkänen Sami Kattilakoski Sami S
24.09. 15:30 T18VK-B Nummikeskus 0 Northern Stars - Steelers Impiö Impiö Kimmo Keskinen Miika S
24.09. 15:30 P16VK-D Raholan Liikuntakeskus 0 Pelicans SB - Steelers/SCU Aseteltu Happonen, Simola S
24.09. 15:30 T18VK-C Spiral-Halli 2 Nibacos - FBC Turku Leiponen Leiponen Markku Laamanen Juuso S
24.09. 16:00 N1D-C Riihimäen Urheilutalo 1 SB Vantaa* - SB-Pro II Hirmasto Tomi-Pekka Silvast Juha S
24.09. 16:00 SS P18-A Akaa Areena 1 SB Luja - TFT Aseteltu Haula, Olkkola S
24.09. 16:00 N1D-B Spiral-Halli 4 SBS Wirmo Akatemia* - SBS Tamppi Nieminen Knuutinen Risto Nieminen Mikko S
24.09. 16:00 N3D-04 SS Kauppi Sports Center 3 YIlves - RoPo Aseteltu Tarsa, Mäkelä S
24.09. 16:00 N3D-05 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 RSS Panthers II - TFT Aseteltu Heikkinen, Lammela S
24.09. 17:00 Divari Runkosarja Iittala-halli 1 Steelers - Koovee Kuusirinne Jussi Rukkila Sami S
24.09. 17:00 T18VK-B Nummikeskus 0 SBS Wirmo - EräViikingit Koivistoinen Jarko Keskinen Miika S
24.09. 17:00 P16VK-D Raholan Liikuntakeskus 0 SPV - SaiPa Aseteltu Happonen, Simola S
24.09. 17:00 T18VK-C Spiral-Halli 2 SSRA - Häme Stars Aseteltu Leiponen, Suhonen S
24.09. 17:00 N3D-04 SS Kauppi Sports Center 3 NoPS - Pirkat III Aseteltu Tarsa, Mäkelä S
24.09. 17:00 N3D-05 SS Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Classic III - WFT Aseteltu Heikkinen, Lammela S
24.09. 17:30 N1D-C Riihimäen Urheilutalo 1 O2-Jyväskylä II - RSS Panthers Hirmasto Tomi-Pekka Silvast Juha S
24.09. 18:00 N3D-04 SS Kauppi Sports Center 3 ÄsSee - Gunners II Aseteltu Tarsa, Mäkelä S
24.09. 18:30 Miesten Suomisarja, lohko B Jokioisten Leipä Areena 1 FoSu - Soittorasia Valtanen Tero Martikainen Toni S
24.09. 18:30 P16VK-D Raholan Liikuntakeskus 0 Pelicans SB - Nokian KrP Aseteltu Happonen, Simola S
24.09. 18:30 T18VK-C Spiral-Halli 2 Classic - Nibacos Suhonen Laamanen Juuso Suhonen Tuukka S
24.09. 19:00 N3D-04 SS Kauppi Sports Center 3 YIlves - NoPS Aseteltu Tarsa, Mäkelä S