Asettelut
Ottelut & asettelut: 10.02.2020 - 17.02.2020
< Edellinen viikko 10.02.2020 - 17.02.2020 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
10.02.2020 | |||||
10.02. 18:30 | Spiral-Halli 1 | Classic - FBC Loisto | Laine Laine Joonas Rauhala Joona | S | |
11.02.2020 | |||||
11.02. 18:30 | Spiral-Halli 1 | Classic Red - Nokian KrP | Silvo, Suhonen | S | |
11.02. 18:30 | Tampere Areena 1 | Classic - Oilers | Alakare Mikko Vilkki Vesa | S | |
12.02.2020 | |||||
12.02. 18:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Classic - KOOVEE | Maunuksela Maunuksela Jani Kontiainen Kimmo | S | |
12.02. 19:00 | Kosken Syke 1 | KyPo - Ilves | Helin, Pelttari | S | |
14.02.2020 | |||||
14.02. 18:30 | Tampere Areena 1 | Classic - SB-Pro | Nerg Toni Sinisalo Anssi | S | |
14.02. 18:30 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - Welhot | Pitkänen Rami Rönnqvist Johan | S | |
14.02. 18:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - NST | Matilainen Mikko Pekkinen Rainer | S | |
15.02.2020 | |||||
15.02. 09:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 2 | Classic Blue - Pirkat | Auvinen, Happonen | S | |
15.02. 09:15 | Raholan liikuntakeskus kenttä 3 | Järkipallo - Heittopussi | Markkanen, Heikkinen | T | |
15.02. 09:30 | AutoCenter Areena 1 | Ilves West - YPA Sininen | Simola, Tarsa | S | |
15.02. 10:00 | Iittala-halli 1 | WFT - KalvKe | Kontunen Jouni Valtanen Tero | S | |
15.02. 10:00 | Nummikeskus 1 | Steelers II - KalvKe | Hakala Henri Hakala Joona | S | |
15.02. 10:00 | Nummikeskus 1 | Steelers II - KalvKe | Hakala Henri Hakala Joona | S | |
15.02. 10:00 | Juteinikeskus 1 | VesVi - PIsku | Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi | S | |
15.02. 10:00 | Juteinikeskus 1 | VesVi - PIsku | Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi | S | |
15.02. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat Blue - YPA | Merimaa, Torkkola | S | |
15.02. 10:00 | Spiral-Halli 4 | PäLu - SS Valhalla | Lepistö Kontio Keijo Lepistö Antti | S | |
15.02. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 2 | LeKi - SBT PaPo | Auvinen, Happonen | S | |
15.02. 10:00 | Nuolialan koulu 1 | Pirkat Blue - FoSu Musta | Kimpanpää Santeri Kaila Antti | S | |
15.02. 10:00 | Spiral-Halli 2 | Classic Valkoinen - Classic Sininen | Ketola, Suominen | S | |
15.02. 10:05 | Raholan liikuntakeskus kenttä 3 | Gurtsin gärhöt - SC Katastrofi | Markkanen, Heikkinen | T | |
15.02. 10:30 | AutoCenter Areena 1 | LFT - Steelers | Simola, Tarsa | S | |
15.02. 10:55 | Raholan liikuntakeskus kenttä 3 | Säbäkyyt - Järkipallo | Markkanen, Heikkinen | T | |
15.02. 11:00 | Iittala-halli 1 | MIG II - Valo | Kontunen Jouni Valtanen Tero | S | |
15.02. 11:00 | Jukolan koulu 1 | Steelers valkoinen - Steelers musta | Arola Juha Ojanen Jorma | S | |
15.02. 11:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | RSS Panthers Red - Pirkat White | Siitonen Pertti Valliaro Sanna | S | |
15.02. 11:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | RSS Panthers Red - Pirkat White | Siitonen Pertti Valliaro Sanna | S | |
15.02. 11:00 | Nummikeskus 1 | O2-Jyväskylä - SCU/RSS II | Hakala Henri Hakala Joona | S | |
15.02. 11:00 | Nummikeskus 1 | O2-Jyväskylä - SCU/RSS II | Hakala Henri Hakala Joona | S | |
15.02. 11:00 | Juteinikeskus 1 | SB Luja - Pirkat White | Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi | S | |
15.02. 11:00 | Juteinikeskus 1 | SB Luja - Pirkat White | Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi | S | |
15.02. 11:00 | Elmolan Liikuntasali 1 | LFT - KOOVEE Punaiset | Kärkkäinen Timo Vättö Samu | S | |
15.02. 11:00 | Elmolan Liikuntasali 1 | LFT - KOOVEE Punaiset | Kärkkäinen Timo Vättö Samu | S | |
15.02. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Ilves - SBT PaPo | Merimaa, Torkkola | S | |
15.02. 11:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | TFT - Pirkat | Karppanen Marko Sorva Olavi | S | |
15.02. 11:00 | Spiral-Halli 4 | SR II - NeTu | Hiltunen Kontio Keijo Hiltunen Petteri | S | |
15.02. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | Classic Sininen - RSS Panthers | Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry | S | |
15.02. 11:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | Ilves - SPORT Green | Impiö Kimmo Savijärvi Mitja | S | |
15.02. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 2 | SPORT Black - Classic Blue | Auvinen, Happonen | S | |
15.02. 11:00 | Nuolialan koulu 1 | Classic Red - Nokian KrP | Kimpanpää Santeri Rautiainen Lauri | S | |
15.02. 11:00 | Spiral-Halli 2 | SBT PaPo - KalvKe Keltainen | Ketola, Virtanen | S | |
15.02. 11:30 | Kauppi Sport 2 | Pirkanmaa - Länsi-Suomi | Rosnell | T | |
15.02. 11:30 | AutoCenter Areena 1 | YPA Sininen - SPORT | Simola, Tarsa | S | |
15.02. 11:45 | Raholan liikuntakeskus kenttä 3 | SC Katastrofi - Sokkosyöttö | Galeh, Heikkinen | T | |
15.02. 11:45 | Elmolan Liikuntasali 1 | YPA Sininen - Classic Pinkki | Kärkkäinen Timo Vättö Samu | S | |
15.02. 12:00 | Kauppi Sport 2 | Oulu - Kanta-Häme | Rosnell | T | |
15.02. 12:00 | Iittala-halli 1 | WFT - Riemu | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
15.02. 12:00 | Jukolan koulu 1 | SB Luja - RSS Panthers | Arola Juha Ojanen Jorma | S | |
15.02. 12:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | KalvKe - KU-68 | Siitonen Pertti Valliaro Sanna | S | |
15.02. 12:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | KalvKe - KU-68 | Siitonen Pertti Valliaro Sanna | S | |
15.02. 12:00 | Nummikeskus 1 | KalvKe - KOOVEE Punaiset | Hakala Henri Hakala Joona | S | |
15.02. 12:00 | Juteinikeskus 1 | RoPo - VesVi | Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi | S | |
15.02. 12:00 | Juteinikeskus 1 | RoPo - VesVi | Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi | S | |
15.02. 12:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | O2-Jyväskylä III - MäntU | Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha | S | |
15.02. 12:00 | Spiral-Halli 4 | SS Valhalla - Nokian KrP II | Lepistö, Hiltunen | S | |
15.02. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | SBT PaPo - O2-Jyväskylä | Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry | S | |
15.02. 12:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | FoSu Musta - Classic Red | Impiö Kimmo Savijärvi Mitja | S | |
15.02. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 2 | KoSBy - LeKi | Auvinen, Happonen | S | |
15.02. 12:00 | Nuolialan koulu 1 | FoSu Musta - KOOVEE Mustat | Kaila Antti Rautiainen Lauri | S | |
15.02. 12:00 | Spiral-Halli 2 | SC Weikot - Classic Sininen | Suominen, Virtanen | S | |
15.02. 12:30 | Kauppi Sport 2 | Pasila - Pirkanmaa | Hautakorpi | T | |
15.02. 12:30 | AutoCenter Areena 1 | SB Mirage - TFT | Simola, Tarsa | S | |
15.02. 12:35 | Raholan liikuntakeskus kenttä 3 | Heittopussi - Säbäkyyt | Galeh | T | |
15.02. 12:45 | Elmolan Liikuntasali 1 | KOOVEE Punaiset - YPA Sininen | Kärkkäinen Timo Vättö Samu | S | |
15.02. 12:45 | Elmolan Liikuntasali 1 | KOOVEE Punaiset - YPA Sininen | Kärkkäinen Timo Vättö Samu | S | |
15.02. 13:00 | Spiral-Halli 1 | Classic United - RSS Panthers | Silvo Silvo Anssi Rauhala Joona | S | |
15.02. 13:00 | Tamppi Areena 1 | SR IV - KyPo | Härmäläinen Valtteri Korhonen Tomas | S | |
15.02. 13:00 | Kauppi Sport 2 | Länsi-Suomi - Kanta-Häme | Hautakorpi, Rosnell | T | |
15.02. 13:00 | Iittala-halli 1 | YPA - MIG II | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
15.02. 13:00 | Jukolan koulu 1 | SB Vaasa Musta - Steelers valkoinen | Arola Juha Painilainen Tapio | S | |
15.02. 13:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | Pirkat White - Steelers JLA | Lehto Elias Valliaro Sanna | S | |
15.02. 13:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | Pirkat White - Steelers JLA | Lehto Elias Valliaro Sanna | S | |
15.02. 13:00 | Nummikeskus 1 | KU-68 - LASB Hml Oranssi | Hakala Henri Ruoranen Aleksi | S | |
15.02. 13:00 | Juteinikeskus 1 | NoPS - SB Luja | Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi | S | |
15.02. 13:00 | Juteinikeskus 1 | NoPS - SB Luja | Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi | S | |
15.02. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Ilves - Pirkat Blue | Merimaa, Torkkola | S | |
15.02. 13:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Pirkat - LeKi | Myllyoja Sorva Olavi Myllyoja Juha | S | |
15.02. 13:00 | Spiral-Halli 4 | NeTu - Punakone | Lepistö Kontio Keijo Lepistö Antti | S | |
15.02. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | Classic - RSS Panthers | Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry | S | |
15.02. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 2 | SBT PaPo - Steelers | Rinne, Matikainen | S | |
15.02. 13:00 | Nuolialan koulu 1 | SCU/RSS - Classic Red | Kimpanpää Santeri Kaila Antti | S | |
15.02. 13:00 | Spiral-Halli 2 | KalvKe Keltainen - Koovee | Ketola, Suominen | S | |
15.02. 13:25 | Raholan liikuntakeskus kenttä 3 | Sokkosyöttö - Gurtsin gärhöt | Galeh | T | |
15.02. 13:30 | Kauppi Sport 2 | Oulu - Pasila | Hautakorpi, Rosnell | T | |
15.02. 13:30 | Elmolan Liikuntasali 1 | Classic Pinkki - LFT | Kärkkäinen Timo Vättö Samu | S | |
15.02. 13:30 | Elmolan Liikuntasali 1 | Classic Pinkki - LFT | Kärkkäinen Timo Vättö Samu | S | |
15.02. 13:30 | AutoCenter Areena 1 | SPORT - LFT | Heikkinen Heikkinen Ari Blomqvist Matias | S | |
15.02. 14:00 | Kauppi Sport 2 | Kanta-Häme - Pirkanmaa | Hautakorpi, Rosnell | T | |
15.02. 14:00 | Iittala-halli 1 | Valo - TiPa | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
15.02. 14:00 | Jukolan koulu 1 | Classic white - SB Luja | Ojanen Jorma Painilainen Tapio | S | |
15.02. 14:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | RSS Panthers Red - KU-68 | Lehto Elias Siitonen Pertti | S | |
15.02. 14:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | RSS Panthers Red - KU-68 | Lehto Elias Siitonen Pertti | S | |
15.02. 14:00 | Nummikeskus 1 | SCU/RSS II - SC Weikot punainen | Hakala Joona Ruoranen Aleksi | S | |
15.02. 14:00 | Juteinikeskus 1 | Pirkat White - Tampereen Icehearts | Kontunen Jouni Valtanen Tero | S | |
15.02. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SBT PaPo - YPA | Merimaa, Torkkola | S | |
15.02. 14:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | O2-Jyväskylä II - MäntU | Karppanen Marko Sorva Olavi | S | |
15.02. 14:00 | Spiral-Halli 4 | Nokian KrP II - SR II | Hiltunen Kontio Keijo Hiltunen Petteri | S | |
15.02. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | SBT PaPo - Welhot | Matinlauri Lepola Lasse T. Matinlauri Henry | S | |
15.02. 14:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | Classic Red - Ilves | Impiö Kimmo Savijärvi Mitja | S | |
15.02. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 2 | Tampereen Icehearts - SPORT Black | Rinne, Matikainen | S | |
15.02. 14:00 | Nuolialan koulu 1 | Nokian KrP - Nokian KrP Valkoinen | Kimpanpää Santeri Rautiainen Lauri | S | |
15.02. 14:00 | Spiral-Halli 2 | SBT PaPo - Pirkat | Ketola, Virtanen | S | |
15.02. 14:25 | Raholan liikuntakeskus kenttä 3 | B2 - A3 | Galeh, Happonen | T | |
15.02. 14:30 | Kauppi Sport 2 | Länsi-Suomi - Pasila | Hautakorpi, Rosnell | T | |
15.02. 14:30 | Elmolan Liikuntasali 1 | KOOVEE Punaiset - Classic Pinkki | Kärkkäinen Timo Vättö Samu | S | |
15.02. 14:30 | Elmolan Liikuntasali 1 | KOOVEE Punaiset - Classic Pinkki | Kärkkäinen Timo Vättö Samu | S | |
15.02. 14:30 | AutoCenter Areena 1 | Steelers - SB Mirage | Heikkinen Heikkinen Ari Blomqvist Matias | S | |
15.02. 14:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Tornadot Red Tampere - O2-Jyväskylä | Kaila Kaila Jouni Ruohonen Aleksi | S | |
15.02. 15:00 | Spiral 2 | Tepi Hunters - NVS | T | ||
15.02. 15:00 | Kauppi Sport 2 | Pirkanmaa - Oulu | Hautakorpi, Rosnell | T | |
15.02. 15:00 | Iittala-halli 1 | Rientola - Riemu | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
15.02. 15:00 | Jukolan koulu 1 | RSS Panthers - SB Vaasa Musta | Ojanen Jorma Painilainen Tapio | S | |
15.02. 15:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | Steelers JLA - KalvKe | Lehto Elias Siitonen Pertti | S | |
15.02. 15:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | Steelers JLA - KalvKe | Lehto Elias Siitonen Pertti | S | |
15.02. 15:00 | Nummikeskus 1 | KOOVEE Punaiset - O2-Jyväskylä | Hakala Joona Hakala Henri | S | |
15.02. 15:00 | Nummikeskus 1 | KOOVEE Punaiset - O2-Jyväskylä | Hakala Joona Hakala Henri | S | |
15.02. 15:00 | Juteinikeskus 1 | PIsku - RoPo | Kontunen Jouni Valtanen Tero | S | |
15.02. 15:00 | Juteinikeskus 1 | PIsku - RoPo | Kontunen Jouni Valtanen Tero | S | |
15.02. 15:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | LeKi - O2-Jyväskylä III | Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha | S | |
15.02. 15:00 | Spiral-Halli 4 | SPORT - RePlay | Lepistö, Hiltunen | S | |
15.02. 15:00 | AutoCenter Areena 2 | O2-Jyväskylä - KOOVEE / YPA | Sandelin, Ruohonen | S | |
15.02. 15:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | SPORT Green - FoSu Musta | Impiö Kimmo Savijärvi Mitja | S | |
15.02. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 2 | Pirkat - KoSBy | Rinne, Matikainen | S | |
15.02. 15:00 | Nuolialan koulu 1 | KOOVEE Mustat - SCU/RSS | Kaila Antti Rautiainen Lauri | S | |
15.02. 15:00 | Spiral-Halli 2 | YPA - SC Weikot | Suominen, Virtanen | S | |
15.02. 15:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - ÅIF | Hämäläinen Tiina Kapiainen Hanna | S | |
15.02. 15:15 | Raholan liikuntakeskus kenttä 3 | A2 - B3 | Happonen, Arola | T | |
15.02. 15:15 | Elmolan Liikuntasali 1 | LFT - YPA Sininen | Kärkkäinen Timo Vättö Samu | S | |
15.02. 15:15 | Elmolan Liikuntasali 1 | LFT - YPA Sininen | Kärkkäinen Timo Vättö Samu | S | |
15.02. 15:15 | Tampereen Tenniskeskus 1 | RoPo - TFT Sininen | Kaila Kaila Jouni Ruohonen Aleksi | S | |
15.02. 15:30 | Spiral-Halli 1 | Ilves - KrP Akatemia | Myllynen, Arppe | S | |
15.02. 15:30 | Kauppi Sport 2 | Pasila - Kanta-Häme | Hautakorpi, Rosnell | T | |
15.02. 15:30 | AutoCenter Areena 1 | TFT - Ilves West | Heikkinen Heikkinen Ari Blomqvist Matias | S | |
15.02. 16:00 | Spiral 2 | Team Moose 2.0 - S15 | T | ||
15.02. 16:00 | Kauppi Sport 2 | Oulu - Länsi-Suomi | Hautakorpi, Rosnell | T | |
15.02. 16:00 | Iittala-halli 1 | O2-Jyväskylä III - YPA | Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi | S | |
15.02. 16:00 | Jukolan koulu 1 | Steelers musta - Classic white | Ojanen Jorma Painilainen Tapio | S | |
15.02. 16:00 | Jukolan koulu 1 | Steelers musta - Classic white | Ojanen Jorma Painilainen Tapio | S | |
15.02. 16:00 | Nummikeskus 1 | LASB Hml Oranssi - Steelers II | Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna | S | |
15.02. 16:00 | Nummikeskus 1 | LASB Hml Oranssi - Steelers II | Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna | S | |
15.02. 16:00 | Juteinikeskus 1 | Tampereen Icehearts - NoPS | Kontunen Jouni Valtanen Tero | S | |
15.02. 16:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | TFT - O2-Jyväskylä II | Myllyoja Sorva Olavi Myllyoja Juha | S | |
15.02. 16:00 | Spiral-Halli 4 | Punakone - DTT | Galeh Galeh Dimitri Koskiniemi Paavo | S | |
15.02. 16:00 | AutoCenter Areena 2 | Häme Stars - Classic | Sandelin, Ruohonen | S | |
15.02. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 2 | Steelers - Tampereen Icehearts | Rinne, Matikainen | S | |
15.02. 16:00 | Nuolialan koulu 1 | Nokian KrP Valkoinen - Pirkat Blue | Kimpanpää Santeri Kaila Antti | S | |
15.02. 16:00 | Spiral-Halli 2 | Koovee - KalvKe Musta | Hautamäki Luca Ainasoja Aleksi | S | |
15.02. 16:10 | Raholan liikuntakeskus kenttä 3 | A1 - B2/A3 | Happonen, Arola | T | |
15.02. 16:15 | Tampereen Tenniskeskus 1 | O2-Jyväskylä - RoPo | Kaila Kaila Jouni Ruohonen Aleksi | S | |
15.02. 17:00 | Raholan liikuntakeskus kenttä 3 | B1 - A2/B3 | Happonen, Arola | T | |
15.02. 17:00 | Iittala-halli 1 | TiPa - Rientola | Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi | S | |
15.02. 17:00 | Nummikeskus 1 | SC Weikot punainen - KU-68 | Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna | S | |
15.02. 17:00 | Nummikeskus 1 | SC Weikot punainen - KU-68 | Ruoranen Aleksi Valliaro Sanna | S | |
15.02. 17:00 | Spiral-Halli 4 | RePlay - Showtime | Galeh Galeh Dimitri Koskiniemi Paavo | S | |
15.02. 17:00 | AutoCenter Areena 2 | Welhot - KOOVEE / YPA | Sandelin, Ruohonen | S | |
15.02. 17:00 | Spiral-Halli 2 | Pirkat - YPA | Hautamäki Luca Ainasoja Aleksi | S | |
15.02. 17:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | TFT Sininen - Tornadot Red Tampere | Rantsi Leevi Savijärvi Mitja | S | |
15.02. 17:00 | Elenia Areena 1 | Steelers - NST | Linnala Iiro Kirjonen Tom | S | |
15.02. 17:30 | Tamppi Areena 1 | SR - O2-Jyväskylä Akatemia | Maunuksela, Patrikainen | S | |
15.02. 18:00 | Raholan liikuntakeskus kenttä 3 | välierän voittaja - välierän voittaja | Happonen, Arola | T | |
15.02. 18:00 | Iittala-halli 1 | KalvKe - O2-Jyväskylä III | Koivistoinen Jarko Pohjonen Lassi | S | |
15.02. 18:00 | Spiral-Halli 4 | DTT - SPORT | Galeh Galeh Dimitri Koskiniemi Paavo | S | |
15.02. 18:00 | AutoCenter Areena 2 | Häme Stars - Classic Sininen | Sandelin, Ruohonen | S | |
15.02. 18:00 | Spiral-Halli 2 | KalvKe Musta - Classic Valkoinen | Hautamäki Luca Ainasoja Aleksi | S | |
15.02. 18:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | O2-Jyväskylä - TFT Sininen | Rantsi Leevi Savijärvi Mitja | S | |
15.02. 18:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - O2-Jyväskylä | Suhonen Rannikko Teemu Suhonen Tuukka | S | |
15.02. 18:30 | Spiral-Halli 1 | Classic - Northern Stars | Koskinen Heikkilä Hannes Koskinen Teppo | S | |
15.02. 18:45 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Tornadot Red Tampere - RoPo | Rantsi Leevi Savijärvi Mitja | S | |
15.02. 19:00 | Spiral-Halli 4 | Showtime - PäLu | Galeh Galeh Dimitri Koskiniemi Paavo | S | |
16.02.2020 | |||||
16.02. 10:00 | Nummikeskus 1 | Steelers - SC Urbans | Martikainen Toni Mäkinen Juho | S | |
16.02. 10:00 | Nummikeskus 1 | Steelers - SC Urbans | Martikainen Toni Mäkinen Juho | S | |
16.02. 10:00 | Juteinikeskus 1 | LFT - Pisku II | Jarho Vesa Valliaro Sanna | S | |
16.02. 10:00 | Juteinikeskus 1 | LFT - Pisku II | Jarho Vesa Valliaro Sanna | S | |
16.02. 10:00 | Jukolan koulu 1 | LASB Hml Oranssi - Steelers Musta | Hakala Joona Ojanen Jorma | S | |
16.02. 10:00 | Elenia Areena 1 | Steelers Oranssi - SC Urbans Valkoinen | Lindgren Jarmo Mustonen Ville | S | |
16.02. 10:00 | Elenia Areena 1 | Steelers Oranssi - SC Urbans Valkoinen | Lindgren Jarmo Mustonen Ville | S | |
16.02. 10:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | TFT - E-HSS | Koskinen Koskinen Teppo Impiö Kimmo | S | |
16.02. 10:00 | Spiral-Halli 4 | SC Susibandy - SB15 | Nurmi Veikko Toijala Harri | S | |
16.02. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | Tampereen Icehearts - Classic Blue | Heikkinen Pekkola Samuli Heikkinen Ari | S | |
16.02. 10:00 | Spiral-Halli 2 | Nokian KrP Sininen - Pirkat Blue | Auvinen, Lammela | S | |
16.02. 10:00 | Kostia Areena 1 | SB Luja - Ilves East | Virtanen Virtanen Jaana Laakso Ida | S | |
16.02. 10:00 | Kauppi Sports Center 3 | YPA Valkoinen - Tampereen Icehearts | Rinne, Intonen | S | |
16.02. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA Sininen - Koovee Mustat | Kaila Kaila Jouni Kaila Antti | S | |
16.02. 10:00 | Ideapark Sport 2 | Pirkat White - TFT Valkoinen | Mölsä Jesse Ainasoja Aleksi | S | |
16.02. 10:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | SPORT - LeKi Sininen | Suominen, Ketola | S | |
16.02. 10:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Koovee Mustat - SC Weikot punainen | Happonen Happonen Petri Palsinajärvi Otto | S | |
16.02. 10:45 | Elenia Areena 1 | Classic Valkoinen - Ilves West | Lindgren Jarmo Hietanen Elias | S | |
16.02. 10:45 | Ideapark Sport 2 | Tornadot Blue Tampere - Classic Punainen | Mölsä Jesse Ainasoja Aleksi | S | |
16.02. 10:45 | Lempoisten liikuntahalli 1 | VesVi - Steelers Musta | Suominen Suominen Kiia Amberla Ilmari | S | |
16.02. 10:45 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Classic Sininen - SC Urbans Sininen | Happonen Happonen Petri Ruohonen Aleksi | S | |
16.02. 11:00 | Nummikeskus 1 | SPORT Green - Classic White | Martikainen Toni Mäkinen Juho | S | |
16.02. 11:00 | Nummikeskus 1 | SPORT Green - Classic White | Martikainen Toni Mäkinen Juho | S | |
16.02. 11:00 | Juteinikeskus 1 | RoPo - Häme Stars | Jarho Vesa Valliaro Sanna | S | |
16.02. 11:00 | Juteinikeskus 1 | RoPo - Häme Stars | Jarho Vesa Valliaro Sanna | S | |
16.02. 11:00 | Jukolan koulu 1 | Classic Valkoinen - TFT | Hakala Joona Ojanen Jorma | S | |
16.02. 11:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | LASB Hml - SCR | Koskinen Koskinen Teppo Impiö Kimmo | S | |
16.02. 11:00 | Spiral-Halli 4 | HIP - Pirkat III | Nurmi Veikko Toijala Harri | S | |
16.02. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | YPA Valkoinen - Ilves | Pekkola Samuli Kontio Keijo | S | |
16.02. 11:00 | Spiral-Halli 2 | Classic Black - YPA Sininen | Auvinen, Lammela | S | |
16.02. 11:00 | Tietotien lukio 1 | SC Weikot Musta - LASB Hml Oranssi | Knuutinen Risto Savijärvi Mitja | S | |
16.02. 11:00 | Kostia Areena 1 | KU-68 - LeKi Sininen | Virtanen, Torkkola | S | |
16.02. 11:00 | Kauppi Sports Center 3 | Koovee Keltaiset - SC Weikot Punainen | Rinne Rinne Reino Sorva Olavi | S | |
16.02. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Classic sininen - Steelers Oranssi | Kaila Kaila Jouni Kimpanpää Santeri | S | |
16.02. 11:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | SC Weikot punainen - Nokian KrP | Palsinajärvi Otto Ruohonen Aleksi | S | |
16.02. 11:45 | Elenia Areena 1 | Ilves West - SC Urbans Valkoinen | Mustonen Ville Hietanen Elias | S | |
16.02. 11:45 | Elenia Areena 1 | Ilves West - SC Urbans Valkoinen | Mustonen Ville Hietanen Elias | S | |
16.02. 11:45 | Ideapark Sport 2 | TFT Valkoinen - Tornadot Blue Tampere | Mölsä Jesse Ainasoja Aleksi | S | |
16.02. 11:45 | Lempoisten liikuntahalli 1 | LeKi Sininen - VesVi | Ketola Ketola Jenni-Maarit Amberla Ilmari | S | |
16.02. 12:00 | Spiral 4 | Test Eagles - TAHU | Hautakorpi, Nieminen | T | |
16.02. 12:00 | Juteinikeskus 1 | SPORT - LFT | Jarho Vesa Valliaro Sanna | S | |
16.02. 12:00 | Jukolan koulu 1 | LeKi Valkoinen - LASB Hml Oranssi | Hakala Joona Ojanen Jorma | S | |
16.02. 12:00 | Jukolan koulu 1 | LeKi Valkoinen - LASB Hml Oranssi | Hakala Joona Ojanen Jorma | S | |
16.02. 12:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | E-HSS - Bullets | Koskinen Koskinen Teppo Impiö Kimmo | S | |
16.02. 12:00 | Spiral-Halli 4 | SB15 - SB KK | Nurmi Veikko Toijala Harri | S | |
16.02. 12:00 | Ideapark Sport 1 | SC Weikot - TFT II | Vina Vina Rami Blomqvist Matias | S | |
16.02. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | Classic Blue - SBT PaPo | Heikkinen Heikkinen Ari Kontio Keijo | S | |
16.02. 12:00 | Spiral-Halli 2 | KOOVEE Mustat - Nokian KrP Sininen | Auvinen, Lammela | S | |
16.02. 12:00 | Tietotien lukio 1 | RSS Panthers Black - O2-Jyväskylä Valkoinen | Knuutinen Risto Savijärvi Mitja | S | |
16.02. 12:00 | Kostia Areena 1 | RSS Panthers - Pirkat Blue | Torkkola Laakso Ida Torkkola Jari | S | |
16.02. 12:00 | Kauppi Sports Center 3 | Tampereen Icehearts - SBT PaPo | Intonen Intonen Juha Sorva Olavi | S | |
16.02. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Koovee Mustat - Nokian KrP Sininen | Kaila Antti Kimpanpää Santeri | S | |
16.02. 12:15 | Tampereen Tenniskeskus 1 | SC Urbans Sininen - Koovee Mustat | Happonen Happonen Petri Palsinajärvi Otto | S | |
16.02. 12:30 | Elenia Areena 1 | Classic Valkoinen - Steelers Oranssi | Mustonen Ville Lindgren Jarmo | S | |
16.02. 12:30 | Ideapark Sport 2 | Classic Punainen - Pirkat White | Mölsä Jesse Ainasoja Aleksi | S | |
16.02. 12:30 | Lempoisten liikuntahalli 1 | Steelers Musta - SPORT | Suominen, Ketola | S | |
16.02. 13:00 | Spiral 4 | IBK Lasten - SR Legends | Hautakorpi, Nieminen | T | |
16.02. 13:00 | Nummikeskus 1 | SC Urbans - SPORT Green | Martikainen Toni Mäkinen Juho | S | |
16.02. 13:00 | Juteinikeskus 1 | TFT - RoPo | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
16.02. 13:00 | Jukolan koulu 1 | TFT - Nokian KrP Valkoinen | Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti | S | |
16.02. 13:00 | Jukolan koulu 1 | TFT - Nokian KrP Valkoinen | Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti | S | |
16.02. 13:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | SCR - Jehut | Koskinen Koskinen Teppo Impiö Kimmo | S | |
16.02. 13:00 | Spiral-Halli 4 | Pirkat III - D-Kone | Nurmi Veikko Toijala Harri | S | |
16.02. 13:00 | Ideapark Sport 1 | O2-Jyväskylä Oranssi - Koovee Punaiset | Vina Vina Rami Blomqvist Matias | S | |
16.02. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | Tampereen Icehearts - Ilves | Heikkinen Pekkola Samuli Heikkinen Ari | S | |
16.02. 13:00 | Spiral-Halli 2 | Pirkat Blue - YPA Sininen | Auvinen, Lammela | S | |
16.02. 13:00 | Tietotien lukio 1 | Classic Red - LASB Hml Oranssi | Knuutinen Risto Savijärvi Mitja | S | |
16.02. 13:00 | Kostia Areena 1 | Ilves East - LeKi Sininen | Virtanen Virtanen Jaana Laakso Ida | S | |
16.02. 13:00 | Kauppi Sports Center 3 | AC Nokia - Koovee Keltaiset | Rinne, Intonen | S | |
16.02. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | LFT - Classic sininen | Kaila Kaila Jouni Kaila Antti | S | |
16.02. 13:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Nokian KrP - Classic Sininen | Happonen Happonen Petri Palsinajärvi Otto | S | |
16.02. 13:30 | Elenia Areena 1 | SC Urbans Valkoinen - Classic Valkoinen | Hietanen Elias Lindgren Jarmo | S | |
16.02. 13:30 | Ideapark Sport 2 | TFT Valkoinen - Classic Punainen | Rautiainen Lauri Sakala Topi | S | |
16.02. 13:30 | Lempoisten liikuntahalli 1 | LeKi Sininen - Steelers Musta | Ketola Ketola Jenni-Maarit Amberla Ilmari | S | |
16.02. 14:00 | Spiral 4 | HC Lötä - SS Pöke | Galeh, Vepsäläinen | T | |
16.02. 14:00 | Nummikeskus 1 | Classic White - Steelers | Martikainen Toni Mäkinen Juho | S | |
16.02. 14:00 | Juteinikeskus 1 | Häme Stars - RSS Panthers II | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
16.02. 14:00 | Juteinikeskus 1 | Häme Stars - RSS Panthers II | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
16.02. 14:00 | Jukolan koulu 1 | KyPo - Classic Valkoinen | Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti | S | |
16.02. 14:00 | Jukolan koulu 1 | KyPo - Classic Valkoinen | Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti | S | |
16.02. 14:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Bullets - LASB Hml | Koskinen Koskinen Teppo Impiö Kimmo | S | |
16.02. 14:00 | Spiral-Halli 4 | SB KK - HIP | Nieminen Haapanen Mika Nieminen Mikko | S | |
16.02. 14:00 | Ideapark Sport 1 | Nokian KrP Valkoinen - SPORT Black | Vina Vina Rami Blomqvist Matias | S | |
16.02. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | SBT PaPo - YPA Valkoinen | Pekkola Samuli Kontio Keijo | S | |
16.02. 14:00 | Spiral-Halli 2 | Classic Black - KOOVEE Mustat | Auvinen, Lammela | S | |
16.02. 14:00 | Tietotien lukio 1 | O2-Jyväskylä Valkoinen - SC Weikot Musta | Knuutinen Risto Savijärvi Mitja | S | |
16.02. 14:00 | Kostia Areena 1 | RSS Panthers - KU-68 | Virtanen, Torkkola | S | |
16.02. 14:00 | Kauppi Sports Center 3 | SC Weikot Punainen - KalvKe | Rinne Rinne Reino Sorva Olavi | S | |
16.02. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Steelers Oranssi - Classic Punainen | Kaila Kaila Jouni Kimpanpää Santeri | S | |
16.02. 14:15 | Elenia Areena 1 | Steelers Oranssi - Ilves West | Hietanen Elias Mustonen Ville | S | |
16.02. 14:15 | Elenia Areena 1 | Steelers Oranssi - Ilves West | Hietanen Elias Mustonen Ville | S | |
16.02. 14:15 | Ideapark Sport 2 | Pirkat White - Tornadot Blue Tampere | Rautiainen Lauri Sakala Topi | S | |
16.02. 14:15 | Lempoisten liikuntahalli 1 | SPORT - VesVi | Ketola Ketola Jenni-Maarit Amberla Ilmari | S | |
16.02. 15:00 | Spiral 4 | Team All Stars - Musta-Pekka | Galeh, Vepsäläinen | T | |
16.02. 15:00 | Juteinikeskus 1 | SB Luja - SPORT | Keskinen Miika Painilainen Tapio | S | |
16.02. 15:00 | Juteinikeskus 1 | SB Luja - SPORT | Keskinen Miika Painilainen Tapio | S | |
16.02. 15:00 | Jukolan koulu 1 | Nokian KrP Valkoinen - LeKi Valkoinen | Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti | S | |
16.02. 15:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Team Pekis - Pisku | Lepistö, Kuisla | S | |
16.02. 15:00 | Spiral-Halli 4 | MäntU - Nokian Krp III | Nieminen Haapanen Mika Nieminen Mikko | S | |
16.02. 15:00 | Ideapark Sport 1 | TFT II - Koovee Punaiset | Markkanen, Sandelin | S | |
16.02. 15:00 | Tietotien lukio 1 | Classic Red - RSS Panthers Black | Knuutinen Risto Savijärvi Mitja | S | |
16.02. 15:00 | Kostia Areena 1 | Pirkat Blue - SB Luja | Torkkola Laakso Ida Torkkola Jari | S | |
16.02. 15:00 | Kauppi Sports Center 3 | SBT PaPo - AC Nokia | Intonen Intonen Juha Sorva Olavi | S | |
16.02. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP Sininen - YPA Sininen | Kaila Antti Kimpanpää Santeri | S | |
16.02. 15:00 | Ideapark Sport 2 | Pirkat Blue - FoSu Musta | Rautiainen Lauri Sakala Topi | S | |
16.02. 15:30 | Spiral-Halli 1 | Classic - TPS | Suhonen Härmäläinen Valtteri Suhonen Tuukka | S | |
16.02. 15:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - TPS | Palo Mika Savolainen Antti | S | |
16.02. 15:45 | Ideapark Sport 2 | YPA Keltainen - Classic Musta | Rautiainen Lauri Sakala Topi | S | |
16.02. 16:00 | Juteinikeskus 1 | Pisku II - TFT | Pohjonen Tuukka Painilainen Tapio | S | |
16.02. 16:00 | Juteinikeskus 1 | Pisku II - TFT | Pohjonen Tuukka Painilainen Tapio | S | |
16.02. 16:00 | Jukolan koulu 1 | Steelers Musta - KyPo | Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti | S | |
16.02. 16:00 | Jukolan koulu 1 | Steelers Musta - KyPo | Ruoranen Aleksi Siitonen Pertti | S | |
16.02. 16:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Jehut - SCU II | Lepistö, Kuisla | S | |
16.02. 16:00 | Spiral-Halli 4 | D-Kone - SN Symmetrik | Nieminen Haapanen Mika Nieminen Mikko | S | |
16.02. 16:00 | Ideapark Sport 1 | O2-Jyväskylä Oranssi - Nokian KrP Valkoinen | Markkanen, Sandelin | S | |
16.02. 16:00 | Kauppi Sports Center 3 | KalvKe - YPA Valkoinen | Rinne, Intonen | S | |
16.02. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Classic Punainen - LFT | Kaila Kaila Jouni Kaila Antti | S | |
16.02. 16:30 | Ideapark Sport 2 | FoSu Musta - SC Weikot Musta | Suominen, Happonen | S | |
16.02. 17:00 | Juteinikeskus 1 | RSS Panthers II - SB Luja | Pohjonen Tuukka Painilainen Tapio | S | |
16.02. 17:00 | Juteinikeskus 1 | RSS Panthers II - SB Luja | Pohjonen Tuukka Painilainen Tapio | S | |
16.02. 17:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Pisku - VesVi | Lepistö, Kuisla | S | |
16.02. 17:00 | Spiral-Halli 4 | Nokian Krp III - EPa | Suominen, Vornanen | S | |
16.02. 17:00 | Ideapark Sport 1 | SC Weikot - SPORT Black | Markkanen, Sandelin | S | |
16.02. 17:15 | Ideapark Sport 2 | Classic Musta - Pirkat Blue | Suominen, Happonen | S | |
16.02. 17:30 | Raholan Liikuntakeskus 1 | KrP Akatemia - KalvKe | Laine Kontiainen Kimmo Laine Joonas | S | |
16.02. 18:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | SCU II - Team Pekis | Lepistö, Kuisla | S | |
16.02. 18:00 | Spiral-Halli 4 | SN Symmetrik - MäntU | Suominen, Vornanen | S | |
16.02. 18:00 | Ideapark Sport 2 | SC Weikot Musta - YPA Keltainen | Suominen, Happonen | S | |
16.02. 18:00 | Tampere Areena 1 | Classic - SPV | Lähteenmäki Lähdesmäki Miikka Lähteenmäki Ari | S | |
16.02. 18:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - O2-Jyväskylä | Ahonen Janne Kosonen Antti | S | |
16.02. 19:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | VesVi - TFT | Lepistö, Kuisla | S | |
16.02. 19:00 | Spiral-Halli 4 | EPa - SC Susibandy | Suominen, Vornanen | S | |
17.02.2020 | |||||
17.02. 18:30 | Tampereen Tenniskeskus 0 | Classic - Pirkat | Helin, Arppe | S |