Asettelut
Ottelut & asettelut: 18.01.2020 - 25.01.2020
< Edellinen viikko 18.01.2020 - 25.01.2020 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
18.01.2020 | |||||
18.01. 08:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Lohko 1-3 - Lohko 2-4 | Valtanen Tero Jansson Eetu | S | |
18.01. 08:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Lohko 2-3 - Lohko 1-4 | Galeh, Kaila | S | |
18.01. 10:00 | Spiral hallit 1 | Dog's Ball - Warner Music | Vieras1, Vina | T | |
18.01. 10:00 | Spiral hallit 2 | Akun Tehtaansalibändi - Elmu | Matikainen, Heikkinen | T | |
18.01. 10:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Lohko 2-3 - Lohko 1-4 | Valtanen Tero Jansson Eetu | S | |
18.01. 10:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Lohko 1-3 - Lohko 2-4 | Galeh Galeh Dimitri Lehtonen Marko | S | |
18.01. 10:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | Puusaha - SCR II | Aaltonen Tomi Jokinen Henri | S | |
18.01. 10:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | LASB Hml III - KalvKe III | Ojanen Jorma Painilainen Tapio | S | |
18.01. 10:00 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | KU-68 - SCU/RSS II | Koivurova Pekka Lindgren Jarmo | S | |
18.01. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA - Ilves II | Koskiniemi Paavo Toijala Harri | S | |
18.01. 10:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | HLJ - V&L | Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko | S | |
18.01. 10:00 | Kauppi Sports Center 3 | SB Vipers - KilMy | Suominen, Nieminen | S | |
18.01. 10:00 | Spiral-Halli 3 | H.C. Shakers - Pro Stars | Merimaa Merimaa Janne Pekkola Samuli | S | |
18.01. 10:00 | Ideapark Sport 1 | Vastuu - SC Weikot | Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha | S | |
18.01. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | KoSBy - SC Lahjotut | Joki, Matinlauri | S | |
18.01. 10:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | TFT - Ilves West | Koskinen Koskinen Teppo Rautiainen Lauri | S | |
18.01. 10:00 | Kostia Areena 1 | SB Luja - PIsku | Di Piazza Sami Di Piazza Antti | S | |
18.01. 10:00 | Ideapark Sport 2 | LeKi Sininen - TFT | Hautamäki Luca Koiranen Sisu | S | |
18.01. 10:30 | AutoCenter Areena 1 | ErNu - BeWe Pegasos | Markkanen Kontio Keijo Markkanen Seppo | S | |
18.01. 10:40 | Spiral hallit 1 | Jepukka - RRR-42 | Vieras1, Vina | T | |
18.01. 10:40 | Spiral hallit 2 | Jack the Rooster - YLivoima | Matikainen, Heikkinen | T | |
18.01. 10:45 | Ideapark Sport 2 | SC Urbans - Steelers Valkoinen | Hautamäki Luca Mölsä Jesse | S | |
18.01. 11:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | Top Gunners - Isoluu | Aaltonen Tomi Jokinen Henri | S | |
18.01. 11:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | Pisku II - Pro-Stata | Ojanen Jorma Painilainen Tapio | S | |
18.01. 11:00 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | LASB Hml Oranssi - SC Weikot punainen | Koivurova Pekka Lindgren Jarmo | S | |
18.01. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Classic - KOOVEE | Koskiniemi Paavo Toijala Harri | S | |
18.01. 11:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | IRA - SC Tolppalaukaus | Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko | S | |
18.01. 11:00 | Kauppi Sports Center 3 | Soolo - KU-68 II | Suominen, Nieminen | S | |
18.01. 11:00 | Spiral-Halli 3 | Kuwait Oilers - Happee | Merimaa Merimaa Janne Pekkola Samuli | S | |
18.01. 11:00 | Pitkäjärven koulu 1 | Pirkat White - KU-68 | Sandelin Blomqvist Matias Sandelin Marko | S | |
18.01. 11:00 | Ideapark Sport 1 | Torpedo - TFT II | Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha | S | |
18.01. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | YPA - SBT PaPo II | Joki, Matinlauri | S | |
18.01. 11:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | LFT - Steelers | Koskinen Koskinen Teppo Impiö Kimmo | S | |
18.01. 11:00 | Kostia Areena 1 | RoPo - Tampereen Icehearts | Di Piazza Sami Knuutinen Tiina | S | |
18.01. 11:00 | Spiral 3 | SR Legends - J1 säbäteam | Simola | T | |
18.01. 11:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Lohko 1-1 - Lohko 2-2 | Valtanen Tero Jansson Eetu | S | |
18.01. 11:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Lohko 2-1 - Lohko 1-2 | Kaila Kaila Jouni Lehtonen Marko | S | |
18.01. 11:20 | Spiral hallit 1 | Ilosaari - Dog's Ball | Happonen, Vieras1 | T | |
18.01. 11:20 | Spiral hallit 2 | Elmu - FBC Kempes | Matikainen, Heikkinen | T | |
18.01. 11:30 | AutoCenter Areena 1 | SC Sähly-90 - MäntU | Markkanen Kontio Keijo Markkanen Seppo | S | |
18.01. 11:45 | Ideapark Sport 2 | TFT - SC Urbans | Koiranen Sisu Mölsä Jesse | S | |
18.01. 12:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 | Pirkat - Oilers NG | Myllynen Myllynen Rauno Rauhala Joona | S | |
18.01. 12:00 | Tampere Areena 1 | Classic - EräViikingit | Laine Laine Joonas Pohjonen Tuukka | S | |
18.01. 12:00 | Spiral hallit 1 | Ori - Jepukka | Arola, Vina | T | |
18.01. 12:00 | Spiral hallit 2 | YLivoima - Volume Rock Cocks | Matikainen, Heikkinen | T | |
18.01. 12:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | SC Haulikko - Puusaha | Aaltonen Tomi Jokinen Henri | S | |
18.01. 12:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | KalvKe III - PRM | Ojanen Jorma Painilainen Tapio | S | |
18.01. 12:00 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | Steelers II - KU-68 | Koivurova Pekka Lindgren Jarmo | S | |
18.01. 12:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | HLJ - RoPo | Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko | S | |
18.01. 12:00 | Kauppi Sports Center 3 | KilMy - SFC | Suominen, Nieminen | S | |
18.01. 12:00 | Spiral-Halli 3 | H.C. Shakers - ErNu | Merimaa Merimaa Janne Pekkola Samuli | S | |
18.01. 12:00 | Pitkäjärven koulu 1 | RSS Panthers Red - Steelers JLA | Sandelin Blomqvist Matias Sandelin Marko | S | |
18.01. 12:00 | Ideapark Sport 1 | Vastuu - TahVe II | Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha | S | |
18.01. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | Höntsääjät - KoSBy | Joki, Matinlauri | S | |
18.01. 12:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Ilves West - YPA Sininen | Rautiainen Lauri Impiö Kimmo | S | |
18.01. 12:00 | Kostia Areena 1 | PIsku - Pirkat White | Di Piazza Antti Knuutinen Tiina | S | |
18.01. 12:00 | Spiral 3 | PiPa - SB Karhukopla | Simola | T | |
18.01. 12:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Lohko 1-1 - Lohko 2-2 | Rinne Rinne Reino Valtanen Tero | S | |
18.01. 12:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Lohko 2-1 - Lohko 1-2 | Galeh, Kaila | S | |
18.01. 12:30 | AutoCenter Areena 1 | SC Dalmac - M-Team | Markkanen Kontio Keijo Markkanen Seppo | S | |
18.01. 12:30 | Ideapark Sport 2 | Steelers Valkoinen - LeKi Sininen | Hautamäki Luca Koiranen Sisu | S | |
18.01. 12:40 | Spiral hallit 1 | Warner Music - Ilosaari | Arola, Vina | T | |
18.01. 12:40 | Spiral hallit 2 | FBC Kempes - Akun Tehtaansalibändi | Happonen, Vieras1 | T | |
18.01. 13:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | Isoluu - Kunnon Urhot | Martikainen Toni Siitonen Pertti | S | |
18.01. 13:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | Steelers JLA - Pisku II | Jarho Vesa Koivistoinen Jarko | S | |
18.01. 13:00 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | KalvKe - LASB Hml Oranssi | Koivurova Pekka Lindgren Jarmo | S | |
18.01. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | KOOVEE - Ilves II | Koskiniemi Paavo Toijala Harri | S | |
18.01. 13:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | SC Tolppalaukaus - EPa II | Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko | S | |
18.01. 13:00 | Kauppi Sports Center 3 | KU-68 II - TaHU | Suominen, Nieminen | S | |
18.01. 13:00 | Spiral-Halli 3 | Happee - Pro Stars | Merimaa Merimaa Janne Pekkola Samuli | S | |
18.01. 13:00 | Pitkäjärven koulu 1 | KalvKe - Pirkat White | Sandelin Blomqvist Matias Sandelin Marko | S | |
18.01. 13:00 | Ideapark Sport 1 | Torpedo - LeKi | Myllyoja Karppanen Marko Myllyoja Juha | S | |
18.01. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | SBT PaPo II - SB NMP | Torkkola, Sorva | S | |
18.01. 13:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | SPORT - LFT | Koskinen Koskinen Teppo Rautiainen Lauri | S | |
18.01. 13:00 | Kostia Areena 1 | Tampereen Icehearts - VesVi | Di Piazza Sami Di Piazza Antti | S | |
18.01. 13:00 | Spiral 3 | Tumut - Pullukat | Hautakorpi | T | |
18.01. 13:20 | Spiral hallit 1 | RRR-42 - Ori | Arola, Vina | T | |
18.01. 13:20 | Spiral hallit 2 | Volume Rock Cocks - Jack the Rooster | Happonen, Vieras1 | T | |
18.01. 13:30 | AutoCenter Areena 1 | BeWe Pegasos - MäntU | Markkanen Kontio Keijo Markkanen Seppo | S | |
18.01. 13:30 | Ideapark Sport 2 | Steelers Valkoinen - TFT | Hautamäki Luca Mölsä Jesse | S | |
18.01. 13:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Sijat 5-6 A - Sijat 5-6 B | Rinne Rinne Reino Jansson Eetu | S | |
18.01. 13:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Sijat 7-8 A - Sijat 7-8 B | Galeh Galeh Dimitri Lehtonen Marko | S | |
18.01. 14:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | Top Gunners - Kruunien Kruunat | Martikainen Toni Siitonen Pertti | S | |
18.01. 14:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | Pro-Stata - KalvKe II | Jarho Vesa Koivistoinen Jarko | S | |
18.01. 14:00 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | SC Weikot punainen - O2-Jyväskylä | Kärkkäinen Timo Pohjonen Lassi | S | |
18.01. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Classic - YPA | Koskiniemi Paavo Toijala Harri | S | |
18.01. 14:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | IRA - ULA | Matikainen, Heikkinen | S | |
18.01. 14:00 | Kauppi Sports Center 3 | TFS - Soolo | Simola, Lepistö | S | |
18.01. 14:00 | Spiral-Halli 3 | ErNu - Kuwait Oilers | Merimaa Merimaa Janne Pekkola Samuli | S | |
18.01. 14:00 | Pitkäjärven koulu 1 | Steelers JLA - KU-68 | Sandelin Blomqvist Matias Sandelin Marko | S | |
18.01. 14:00 | Ideapark Sport 1 | TFT II - Luuppi | Rosnell Rosnell Jarkko Heikkilä Hannes | S | |
18.01. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | KyPo II - YPA | Torkkola, Sorva | S | |
18.01. 14:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Steelers - SB Mirage | Koskinen Koskinen Teppo Impiö Kimmo | S | |
18.01. 14:00 | Kostia Areena 1 | NoPS - RoPo | Di Piazza Sami Knuutinen Tiina | S | |
18.01. 14:10 | Spiral hallit 1 | lohko C:n ykkönen - lohko B:n kakkonen | Arola, Vina | T | |
18.01. 14:10 | Spiral hallit 2 | lohko B:n ykkönen - lohko C:n kakkonen | Happonen, Vieras1 | T | |
18.01. 14:15 | Ideapark Sport 2 | LeKi Sininen - SC Urbans | Koiranen Sisu Mölsä Jesse | S | |
18.01. 14:30 | AutoCenter Areena 1 | SC Sähly-90 - SC Dalmac | Markkanen Kontio Keijo Markkanen Seppo | S | |
18.01. 14:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Nokian KrP Valkoinen - O2-Jyväskylä Oranssi | Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana | S | |
18.01. 14:45 | Spiral hallit 1 | lohko A:n ykkönen - lohko D:n kakkonen | Arola, Vina | T | |
18.01. 14:45 | Spiral hallit 2 | lohko D:n ykkönen - lohko A:n kakkonen | Virtanen, Happonen | T | |
18.01. 15:00 | Kosken Syke 1 | KyPo - RSS Panthers | Maunuksela Kontiainen Kimmo Maunuksela Jani | S | |
18.01. 15:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - Karhut | Arponen Tuomas Millner Max | S | |
18.01. 15:00 | Nummikeskus 1 | Steelers - Classic | Harjula Jani Rissanen Rasmus | S | |
18.01. 15:00 | Spiral 4 | Framery - Eläintarha | Hautakorpi | T | |
18.01. 15:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Sijat 5-6 A - Sijat 5-6 B | Rinne Rinne Reino Jansson Eetu | S | |
18.01. 15:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Sijat 7-8 A - Sijat 7-8 B | Kaila Kaila Jouni Lehtonen Marko | S | |
18.01. 15:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | SC Haulikko - Steelers III | Martikainen Toni Keskinen Niko | S | |
18.01. 15:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | PRM - Steelers JLA | Jarho Vesa Koivistoinen Jarko | S | |
18.01. 15:00 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | KOOVEE Punaiset - Steelers II | Kärkkäinen Timo Pohjonen Lassi | S | |
18.01. 15:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | RoPo - KeikY | Matikainen, Heikkinen | S | |
18.01. 15:00 | Kauppi Sports Center 3 | SFC - SC Läsimäki | Simola, Lepistö | S | |
18.01. 15:00 | Pitkäjärven koulu 1 | RSS Panthers Red - KalvKe | Sandelin Blomqvist Matias Sandelin Marko | S | |
18.01. 15:00 | Ideapark Sport 1 | TahVe II - PirHi | Rosnell Rosnell Jarkko Heikkilä Hannes | S | |
18.01. 15:00 | AutoCenter Areena 2 | SB NMP - Höntsääjät | Torkkola, Sorva | S | |
18.01. 15:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | YPA Sininen - SPORT | Rautiainen Lauri Impiö Kimmo | S | |
18.01. 15:00 | Kostia Areena 1 | VesVi - SB Luja | Di Piazza Antti Knuutinen Tiina | S | |
18.01. 15:00 | Ideapark Sport 2 | Pirkat Red - Ilves | Ainasoja Aleksi Sakala Topi | S | |
18.01. 15:30 | Spiral hallit 1 | lohko C:n kolmonen - lohko B:n kolmonen | Arola, Vina | T | |
18.01. 15:30 | Spiral hallit 2 | lohkoa A:n kolmonen - lohko D:n kolmonen | Virtanen, Vieras1 | T | |
18.01. 15:30 | AutoCenter Areena 1 | ErNu - M-Team | Markkanen Kontio Keijo Markkanen Seppo | S | |
18.01. 15:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | SPORT Black - SC Weikot | Ketola Mäkelä Sannamari Ketola Jenni-Maarit | S | |
18.01. 15:45 | Ideapark Sport 2 | Pirkat F-tytöt - AC Nokia | Ainasoja Aleksi Sakala Topi | S | |
18.01. 16:00 | Spiral 4 | SC Talipallot - Seka | Hautakorpi | T | |
18.01. 16:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | Kruunien Kruunat - Kunnon Urhot | Siitonen Pertti Keskinen Niko | S | |
18.01. 16:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | KalvKe II - LASB Hml III | Jarho Vesa Koivistoinen Jarko | S | |
18.01. 16:00 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | O2-Jyväskylä - KalvKe | Kärkkäinen Timo Pohjonen Lassi | S | |
18.01. 16:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | ULA - EPa II | Matikainen, Heikkinen | S | |
18.01. 16:00 | Kauppi Sports Center 3 | TaHU - SB Vipers | Simola, Lepistö | S | |
18.01. 16:00 | Ideapark Sport 1 | LeKi - Luuppi | Rosnell Rosnell Jarkko Heikkilä Hannes | S | |
18.01. 16:00 | AutoCenter Areena 2 | SC Lahjotut - KyPo II | Torkkola, Sorva | S | |
18.01. 16:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | SB Mirage - TFT | Koskinen Koskinen Teppo Rautiainen Lauri | S | |
18.01. 16:00 | Kostia Areena 1 | Pirkat White - NoPS | Di Piazza Sami Di Piazza Antti | S | |
18.01. 16:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Finaali A - Finaali B | Rinne Rinne Reino Jansson Eetu | S | |
18.01. 16:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Pronssi A - Pronssi B | Galeh, Kaila | S | |
18.01. 16:20 | Spiral hallit 1 | pv 1 voittaja - pv 3 voittaja | Arola, Vieras1 | T | |
18.01. 16:20 | Spiral hallit 2 | pv 2 voittaja - pv 4 voittaja | Virtanen, Happonen | T | |
18.01. 16:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Koovee Punaiset - TFT II | Virtanen, Ketola | S | |
18.01. 16:30 | Ideapark Sport 2 | Ilves - Koovee Punaiset | Ainasoja Aleksi Sakala Topi | S | |
18.01. 17:00 | Raholan Liikuntakeskus 0 | Nokian KrP - Karhut | Arppe Härmäläinen Valtteri Välimaa Jorma | S | |
18.01. 17:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | Steelers III - SCR II | Siitonen Pertti Keskinen Niko | S | |
18.01. 17:00 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | SCU/RSS II - KOOVEE Punaiset | Kärkkäinen Timo Pohjonen Lassi | S | |
18.01. 17:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | V&L - KeikY | Matikainen, Heikkinen | S | |
18.01. 17:00 | Kauppi Sports Center 3 | SC Läsimäki - TFS | Simola, Lepistö | S | |
18.01. 17:00 | Ideapark Sport 1 | SC Weikot - PirHi | Rosnell Rosnell Jarkko Heikkilä Hannes | S | |
18.01. 17:05 | Spiral hallit 1 | sijoitusottelun voittaja - sijoitusottelun voittaja | Vieras1, Vina | T | |
18.01. 17:05 | Spiral hallit 2 | sijoitusottelun häviäjä - sijoitusottelun häviäjä | Virtanen, Happonen | T | |
18.01. 17:15 | Ideapark Sport 2 | AC Nokia - Pirkat Red | Ainasoja Aleksi Sakala Topi | S | |
18.01. 17:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Finaali A - Finaali B | Rinne Rinne Reino Jansson Eetu | S | |
18.01. 17:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Pronssi A - Pronssi B | Galeh, Kaila | S | |
18.01. 17:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | O2-Jyväskylä Oranssi - SPORT Black | Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana | S | |
18.01. 17:45 | Spiral hallit 1 | välierä 1 häviäjä - välierä 2 häviäjä | Virtanen, Vina | T | |
18.01. 18:00 | Tampere Areena 1 | Classic - TPS | Kirves Juhani Snellman Henrik | S | |
18.01. 18:00 | Iittala-halli 1 | KalvKe - O2-Jyväskylä Akatemia | Vuoltee Perttu Koivistoinen Mikko | S | |
18.01. 18:00 | Nummikeskus 0 | Steelers - LASB ed. | Kontunen Jouni Keskinen Miika | S | |
18.01. 18:00 | Ideapark Sport 2 | Koovee Punaiset - Pirkat F-tytöt | Ainasoja Aleksi Sakala Topi | S | |
18.01. 18:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - Rangers | Gröhn Gröhn Tomi Rauhala Joona | S | |
18.01. 18:30 | Spiral hallit 1 | välierä 1 voittaja - välierä 2 voittaja | Virtanen, Happonen | T | |
18.01. 18:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | SC Weikot - Koovee Punaiset | Ketola Mäkelä Sannamari Ketola Jenni-Maarit | S | |
18.01. 19:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | TFT II - Nokian KrP Valkoinen | Ketola Mäkelä Sannamari Ketola Jenni-Maarit | S | |
19.01.2020 | |||||
19.01. 09:30 | AutoCenter Areena 2 | KOOVEE Mustat - SCU/RSS | Tarsa Tarsa Tero Pekkola Samuli | S | |
19.01. 10:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | FoSu - LeKi | Jansson Eetu Kontunen Jouni | S | |
19.01. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat White - SC Urbans | Leino Meskanen Hannu Leino Markus | S | |
19.01. 10:00 | Kauppi Sports Center 3 | HuHu - Ilves II | Kuisla Di Piazza Sami Kuisla Janne | S | |
19.01. 10:00 | AutoCenter Areena 1 | Classic sininen - Classic Punainen | Järventaus Jussi Vina Jesse | S | |
19.01. 10:00 | Tietotien lukio 1 | Tampereen Icehearts - SC Weikot Punainen | Mölsä Jesse Halmetoja Heikki | S | |
19.01. 10:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Classic Punainen - Pirkat Blue | Koivunen Vilho Kimpanpää Miika | S | |
19.01. 10:00 | Ideapark Sport 2 | Koovee Mustat - Classic Sininen | Kaila Antti Kiiski Martti | S | |
19.01. 10:30 | Ideapark Sport 1 | LeKi - MäntU | Merimaa, Lepistö | S | |
19.01. 10:30 | AutoCenter Areena 2 | Nokian KrP Valkoinen - Pirkat Blue | Tarsa Tarsa Tero Pekkola Samuli | S | |
19.01. 10:45 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Nokian KrP - Pirkat White | Koivunen Vilho Kimpanpää Miika | S | |
19.01. 10:45 | Ideapark Sport 2 | YPA Keltainen - YPA Sininen | Kaila Antti Kiiski Martti | S | |
19.01. 11:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | Nokian KrP Sininen 08 - PIsku | Mäkinen Juho Kontunen Jouni | S | |
19.01. 11:00 | Spiral-Halli 2 | SBS Kings - Pro Stars | Gröhn, Arppe | S | |
19.01. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | VesVi Mustat - SalBa Valkoinen | Meskanen Hannu Koskiniemi Paavo | S | |
19.01. 11:00 | Kauppi Sports Center 3 | Koovee II - Pro Stars | Kuisla Di Piazza Sami Kuisla Janne | S | |
19.01. 11:00 | AutoCenter Areena 1 | Nokian KrP Sininen - Steelers Oranssi | Järventaus Jussi Vina Jesse | S | |
19.01. 11:00 | Tietotien lukio 1 | SBT PaPo - YPA Valkoinen | Mölsä Jesse Halmetoja Heikki | S | |
19.01. 11:30 | Ideapark Sport 1 | Pirkat - TFT | Merimaa, Lepistö | S | |
19.01. 11:30 | AutoCenter Areena 2 | SCU/RSS - Classic Red | Tarsa Tarsa Tero Pekkola Samuli | S | |
19.01. 11:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Pirkat Blue - Steelers Musta | Koivunen Vilho Kimpanpää Miika | S | |
19.01. 11:45 | Ideapark Sport 2 | Classic Sininen - YPA Keltainen | Kaila Antti Kiiski Martti | S | |
19.01. 12:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - EräViikingit | Laine, Patrikainen | S | |
19.01. 12:00 | Spiral 2 | SR Legends - Raimonlätty | Heikkinen, Intala | T | |
19.01. 12:00 | Spiral 1 | LaPa - Lasinilkat | Auvinen, Rosnell | T | |
19.01. 12:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | TFT - LFT Sininen | Mäkinen Juho Jansson Eetu | S | |
19.01. 12:00 | Spiral-Halli 2 | HaHy - VKTP | Gröhn, Arppe | S | |
19.01. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SC Urbans - Ilves | Leino Leino Markus Koskiniemi Paavo | S | |
19.01. 12:00 | AutoCenter Areena 1 | Classic Punainen - YPA Sininen | Järventaus Jussi Vina Jesse | S | |
19.01. 12:00 | Tietotien lukio 1 | Koovee Keltaiset - KalvKe | Mölsä Jesse Halmetoja Heikki | S | |
19.01. 12:15 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Pirkat White - Classic Punainen | Leino Asla Laakso Ida | S | |
19.01. 12:30 | Ideapark Sport 1 | MäntU - O2-Jyväskylä II | Merimaa, Lepistö | S | |
19.01. 12:30 | Ideapark Sport 2 | YPA Sininen - Koovee Mustat | Di Piazza Antti Kimpanpää Santeri | S | |
19.01. 13:00 | Spiral 2 | J1 säbäteam - Valhalla | Heikkinen, Intala | T | |
19.01. 13:00 | Spiral 1 | Jankan Dynamo - NaPo | Auvinen, Rosnell | T | |
19.01. 13:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | LeKi - Nokian KrP Sininen 08 | Kontunen Jouni Jansson Eetu | S | |
19.01. 13:00 | Spiral-Halli 2 | SC Dalmac - Pro Stars | Gröhn, Arppe | S | |
19.01. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | KiU - VesVi Mustat | Leino Meskanen Hannu Leino Markus | S | |
19.01. 13:00 | Kauppi Sports Center 3 | Koovee II - Rientola | Kuisla Di Piazza Sami Kuisla Janne | S | |
19.01. 13:00 | AutoCenter Areena 1 | LFT - Nokian KrP Sininen | Ketola, Suominen | S | |
19.01. 13:00 | Tietotien lukio 1 | AC Nokia - Tampereen Icehearts | Mölsä Jesse Halmetoja Heikki | S | |
19.01. 13:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Steelers Musta - Nokian KrP | Leino Asla Laakso Ida | S | |
19.01. 13:30 | Ideapark Sport 1 | TFT - O2-Jyväskylä III | Kaila, Torkkola | S | |
19.01. 13:30 | AutoCenter Areena 2 | Pirkat Blue - FoSu Musta | Nokelainen Nokelainen Eeli Mäkelä Jarkko | S | |
19.01. 13:30 | Ideapark Sport 2 | YPA Sininen - Classic Sininen | Di Piazza Antti Kimpanpää Santeri | S | |
19.01. 14:00 | Spiral 2 | IBK Lasten - SB Karhukopla | Kesäläinen, Matinlauri | T | |
19.01. 14:00 | Spiral 4 | Soittorasia V - Musta-Pekka | Happonen, Suhonen | T | |
19.01. 14:00 | Spiral 1 | SS Kaatsi - SB Valmet | Auvinen, Rosnell | T | |
19.01. 14:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | PIsku - TFT | Kontunen Jouni Mäkinen Juho | S | |
19.01. 14:00 | Spiral-Halli 2 | SBS Kings - HaHy | Härmäläinen Valtteri Rauhala Joona | S | |
19.01. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SalBa Valkoinen - Ilves | Meskanen Hannu Koskiniemi Paavo | S | |
19.01. 14:00 | Kauppi Sports Center 3 | Pro Stars - UrPS | Virtanen, Sandelin | S | |
19.01. 14:00 | AutoCenter Areena 1 | Steelers Oranssi - Koovee Mustat | Ketola, Suominen | S | |
19.01. 14:00 | Tietotien lukio 1 | KalvKe - SBT PaPo | Koskinen Impiö Kimmo Koskinen Teppo | S | |
19.01. 14:15 | Ideapark Sport 2 | Koovee Mustat - YPA Keltainen | Di Piazza Antti Kimpanpää Santeri | S | |
19.01. 14:30 | Ideapark Sport 1 | O2-Jyväskylä II - Pirkat | Kaila, Torkkola | S | |
19.01. 14:30 | AutoCenter Areena 2 | Classic Red - Nokian KrP | Nokelainen Nokelainen Eeli Mäkelä Jarkko | S | |
19.01. 15:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - Loviisan Tor | Arponen Tuomas Millner Max | S | |
19.01. 15:00 | Spiral 2 | PiPa - Pelikassit | Kesäläinen, Matinlauri | T | |
19.01. 15:00 | Spiral 4 | Fatboys - TAHU | Happonen, Suhonen | T | |
19.01. 15:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | LFT Sininen - FoSu | Jansson Eetu Mäkinen Juho | S | |
19.01. 15:00 | Spiral-Halli 2 | VKTP - SC Dalmac | Härmäläinen Valtteri Rauhala Joona | S | |
19.01. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat White - KiU | Leino Leino Markus Koskiniemi Paavo | S | |
19.01. 15:00 | AutoCenter Areena 1 | YPA Sininen - LFT | Heikkinen Blomqvist Matias Heikkinen Ari | S | |
19.01. 15:00 | Tietotien lukio 1 | YPA Valkoinen - Koovee Keltaiset | Koskinen Impiö Kimmo Koskinen Teppo | S | |
19.01. 15:30 | Spiral-Halli 1 | Ilves - KU-68 | Rannikko Teemu Suhonen Petri | S | |
19.01. 15:30 | Ideapark Sport 1 | O2-Jyväskylä III - LeKi | Kaila, Torkkola | S | |
19.01. 15:30 | AutoCenter Areena 2 | FoSu Musta - KOOVEE Mustat | Nokelainen Nokelainen Eeli Mäkelä Jarkko | S | |
19.01. 15:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Oilers White PD1 - SPV PD1 | Rinne, Sorva | S | |
19.01. 15:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Koovee PD1 - Happee PD1 | Galeh, Hiltunen | S | |
19.01. 16:00 | Spiral 3 | Grasshoppers - Pröystön bruins | Nieminen, Arola | T | |
19.01. 16:00 | Spiral 4 | Test Eagles - Sc Dingo | Happonen, Suhonen | T | |
19.01. 16:00 | Kauppi Sports Center 3 | Rientola - UrPS | Virtanen, Sandelin | S | |
19.01. 16:00 | AutoCenter Areena 1 | Koovee Mustat - Classic sininen | Heikkinen Blomqvist Matias Heikkinen Ari | S | |
19.01. 16:00 | Tietotien lukio 1 | SC Weikot Punainen - AC Nokia | Koskinen Impiö Kimmo Koskinen Teppo | S | |
19.01. 17:00 | Spiral 3 | HPV - Tumut | Nieminen, Arola | T | |
19.01. 17:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Tiikerit PD1 - United 4 PD1 | Rinne, Sorva | S | |
19.01. 17:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Indians PD1 - United 3 PD1 | Galeh, Hiltunen | S | |
19.01. 17:00 | Kauppi Sports Center 3 | IkU - Ilves II | Virtanen, Sandelin | S | |
19.01. 18:00 | Spiral 1 | Team Moose 2.0 - Nebi | Lepistö, Merimaa | T | |
19.01. 18:00 | Spiral 3 | Yliopiston Sammakot - SK Kanuuna | Vepsäläinen, Kaila | T | |
19.01. 18:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Tiikerit PD2 - United 3 PD2 | Rinne, Sorva | S | |
19.01. 18:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | SPV PD2 - EräViikingit Itä PD2 | Galeh, Hiltunen | S | |
19.01. 19:00 | Spiral 1 | SS PöKe - NVS | Lepistö, Merimaa | T | |
19.01. 19:00 | Spiral 3 | EPO - Pikajuna Banditos | Vepsäläinen, Kaila | T | |
19.01. 19:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | PSS PD2 - Koovee PD2 | Rinne, Sorva | S | |
19.01. 19:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Karhut PD2 - United 4 PD2 | Galeh, Hiltunen | S | |
20.01.2020 | |||||
20.01. 10:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | SPV PD1 - Tiikerit PD1 | Rinne, Sorva | S | |
20.01. 10:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | United 3 PD1 - Koovee PD1 | Hiltunen, Galeh | S | |
20.01. 12:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | United 4 PD1 - Oilers White PD1 | Rinne, Intonen | S | |
20.01. 12:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Happee PD1 - Indians PD1 | Hiltunen, Nieminen | S | |
20.01. 13:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | United 3 PD2 - PSS PD2 | Sorva, Intonen | S | |
20.01. 13:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | SPV PD2 - Karhut PD2 | Galeh, Nieminen | S | |
20.01. 14:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Koovee PD2 - Tiikerit PD2 | Rinne, Sorva | S | |
20.01. 14:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | EräViikingit Itä PD2 - United 4 PD2 | Hiltunen, Galeh | S | |
20.01. 15:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Tiikerit PD1 - Oilers White PD1 | Rinne, Intonen | S | |
20.01. 15:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Koovee PD1 - Indians PD1 | Hiltunen, Nieminen | S | |
20.01. 17:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | SPV PD1 - United 4 PD1 | Sorva, Intonen | S | |
20.01. 17:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Happee PD1 - United 3 PD1 | Galeh, Nieminen | S | |
20.01. 18:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | PSS PD2 - Tiikerit PD2 | Rinne, Sorva | S | |
20.01. 18:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | United 4 PD2 - SPV PD2 | Hiltunen, Galeh | S | |
20.01. 19:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | United 3 PD2 - Koovee PD2 | Rinne, Intonen | S | |
20.01. 19:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Karhut PD2 - EräViikingit Itä PD2 | Hiltunen, Nieminen | S | |
21.01.2020 | |||||
21.01. 08:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Lohko 1-3 - Lohko 2-4 | Rinne, Sorva | S | |
21.01. 08:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Lohko 2-3 - Lohko 1-4 | Nieminen, Galeh | S | |
21.01. 10:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Lohko 2-3 - Lohko 1-4 | Rinne, Intonen | S | |
21.01. 10:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Lohko 1-3 - Lohko 2-4 | Nieminen, Hiltunen | S | |
21.01. 11:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Lohko 1-1 - Lohko 2-2 | Sorva, Intonen | S | |
21.01. 11:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Lohko 2-1 - Lohko 1-2 | Galeh, Hiltunen | S | |
21.01. 12:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Lohko 1-1 - Lohko 2-2 | Rinne, Sorva | S | |
21.01. 12:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Lohko 2-1 - Lohko 1-2 | Nieminen, Galeh | S | |
21.01. 13:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Sijat 5-6 A - Sijat 5-6 B | Rinne, Intonen | S | |
21.01. 13:45 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Sijat 7-8 A - Sijat 7-8 B | Nieminen, Hiltunen | S | |
21.01. 15:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Sijat 5-6 A - Sijat 5-6 B | Sorva, Intonen | S | |
21.01. 15:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Sijat 7-8 A - Sijat 7-8 B | Galeh, Hiltunen | S | |
21.01. 16:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Finaali A - Finaali B | Rinne, Sorva | S | |
21.01. 16:15 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Pronssi A - Pronssi B | Nieminen, Galeh | S | |
21.01. 17:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Finaali A - Finaali B | Rinne, Intonen | S | |
21.01. 17:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Pronssi A - Pronssi B | Nieminen, Hiltunen | S | |
21.01. 18:30 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - Steelers | Alakare Mikko Vilkki Vesa | S | |
24.01.2020 | |||||
24.01. 12:00 | Tampere Areena 1 | Classic - Steelers | Pitkänen Rami Rönnqvist Johan | S | |
24.01. 18:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - PSS | Järvi Timo Kirsilä Pertti | S | |
24.01. 18:30 | Tampere Areena 1 | Classic - EräViikingit | Kirjonen Tom Sirkka Jyrki | S | |
24.01. 18:30 | Jokioisten Leipä Areena 1 | FoSu - IBK MEDA | Koivistoinen Mikko Pohjonen Tuukka | S | |
25.01.2020 | |||||
25.01. 10:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | PIsku - FoSu | Aaltonen Tomi Jarho Vesa | S | |
25.01. 10:00 | Iittala-halli 1 | KalvKe Musta - KalvKe Keltainen | Kärkkäinen Timo Mustonen Ville | S | |
25.01. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | SS Valhalla - RePlay | Hietaranta, Suominen | S | |
25.01. 10:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Tampereen Icehearts - KoSBy | Myllyoja Myllyoja Juha Karppanen Marko | S | |
25.01. 10:00 | AutoCenter Areena 1 | Nokian KrP Valkoinen - Koovee Punaiset | Galeh Toijala Harri Galeh Dimitri | S | |
25.01. 10:00 | Spiral-Halli 2 | Nokian KrP Sininen - KOOVEE Mustat | Markkanen Rintala Kimmo Markkanen Seppo | S | |
25.01. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA Valkoinen - SC Weikot Punainen | Vina Vina Rami Blomqvist Matias | S | |
25.01. 10:00 | Ideapark Sport 2 | VesVi - TFT Sininen | Koiranen Sisu Koiranen Oiva | S | |
25.01. 10:00 | Spiral-Halli 3 | Classic Sininen - Pirkat Blue | Timonen Tuomo Timonen Otto | S | |
25.01. 10:45 | Ideapark Sport 2 | Ilves West - SC Urbans Valkoinen | Koiranen Sisu Koiranen Oiva | S | |
25.01. 10:45 | Spiral-Halli 3 | Tornadot Blue Tampere - TFT Valkoinen | Timonen Tuomo Koivunen Vilho | S | |
25.01. 11:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | TPS - SC Weikot | Aaltonen Tomi Jarho Vesa | S | |
25.01. 11:00 | Istuinkiven liikuntahalli 1 | RSS Panthers Black - Classic Red | Keskinen Miika Siitonen Pertti | S | |
25.01. 11:00 | Iittala-halli 1 | Classic Valkoinen - SBT PaPo | Kärkkäinen Timo Hietanen Elias | S | |
25.01. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | PäLu - SR II | Hietaranta, Suominen | S | |
25.01. 11:00 | Ideapark Sport 3 | Pirkat White - RSS Panthers Red | Ketola Ketola Jenni-Maarit Knuutinen Tiina | S | |
25.01. 11:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | SPORT Black - SBT PaPo | Myllyoja Myllyoja Juha Karppanen Marko | S | |
25.01. 11:00 | AutoCenter Areena 1 | O2-Jyväskylä Oranssi - SC Weikot | Galeh Toijala Harri Galeh Dimitri | S | |
25.01. 11:00 | Kauppi Sports Center 3 | Classic Blue - Tampereen Icehearts | Kuisla Kuisla Janne Meskanen Hannu | S | |
25.01. 11:00 | Spiral-Halli 2 | YPA Sininen - Pirkat Blue | Rintala Kimmo Di Piazza Sami | S | |
25.01. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Tampereen Icehearts - KalvKe | Vina Vina Rami Blomqvist Matias | S | |
25.01. 11:30 | Spiral-Halli 3 | Pirkat Blue - Koovee Mustat | Timonen Otto Koivunen Vilho | S | |
25.01. 11:45 | Ideapark Sport 2 | TFT Sininen - Ilves West | Koiranen Sisu Koiranen Oiva | S | |
25.01. 12:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - AC HaKi | Rauhala Joona Rannikko Teemu | S | |
25.01. 12:00 | Spiral 1 | PiPa - J1 säbäteam | Happonen, Kaila | T | |
25.01. 12:00 | Spiral 4 | Seka - Sählyhirvet | Auvinen, Merimaa | T | |
25.01. 12:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | PIsku - Steelers | Aaltonen Tomi Jarho Vesa | S | |
25.01. 12:00 | Istuinkiven liikuntahalli 1 | SC Weikot Musta - O2-Jyväskylä Valkoinen | Keskinen Miika Siitonen Pertti | S | |
25.01. 12:00 | Iittala-halli 1 | SC Weikot - KalvKe Keltainen | Kärkkäinen Timo Mustonen Ville | S | |
25.01. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | RePlay - Nokian KrP II | Hietaranta, Suominen | S | |
25.01. 12:00 | Ideapark Sport 3 | KalvKe - Steelers JLA | Ketola, Virtanen | S | |
25.01. 12:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Pirkat - Tampereen Icehearts | Myllyoja Myllyoja Juha Karppanen Marko | S | |
25.01. 12:00 | AutoCenter Areena 1 | SPORT Black - TFT II | Galeh Toijala Harri Galeh Dimitri | S | |
25.01. 12:00 | Kauppi Sports Center 3 | YPA Valkoinen - SBT PaPo | Kuisla Kuisla Janne Koskiniemi Paavo | S | |
25.01. 12:00 | Spiral-Halli 2 | KOOVEE Mustat - Classic Black | Markkanen Markkanen Seppo Di Piazza Sami | S | |
25.01. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SC Weikot Punainen - SBT PaPo | Vina Vina Rami Blomqvist Matias | S | |
25.01. 12:15 | Spiral-Halli 3 | TFT Valkoinen - Classic Sininen | Timonen Tuomo Timonen Otto | S | |
25.01. 12:30 | Ideapark Sport 2 | SC Urbans Valkoinen - VesVi | Koiranen Sisu Koiranen Oiva | S | |
25.01. 13:00 | Spiral 1 | Musta-Pekka - RATAS | Happonen, Kaila | T | |
25.01. 13:00 | Spiral 4 | Kalevan Leppäkertut - Team Tammela | Auvinen, Merimaa | T | |
25.01. 13:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | SC Weikot - SalBa Sininen | Aaltonen Tomi Jarho Vesa | S | |
25.01. 13:00 | Istuinkiven liikuntahalli 1 | LASB Hml Oranssi - Classic Red | Keskinen Miika Keskinen Niko | S | |
25.01. 13:00 | Iittala-halli 1 | SBT PaPo - Classic Sininen | Koivistoinen Jarko Hietanen Elias | S | |
25.01. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | SR II - Punakone | Suhonen Lepola Lasse T. Suhonen Tuukka | S | |
25.01. 13:00 | Ideapark Sport 3 | KU-68 - RSS Panthers Red | Virtanen Knuutinen Tiina Virtanen Jaana | S | |
25.01. 13:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | LeKi - SPORT Black | Myllyoja Myllyoja Juha Karppanen Marko | S | |
25.01. 13:00 | AutoCenter Areena 1 | SC Weikot - Nokian KrP Valkoinen | Hautakorpi, Matinlauri | S | |
25.01. 13:00 | Kauppi Sports Center 3 | Ilves - Tampereen Icehearts | Meskanen Hannu Koskiniemi Paavo | S | |
25.01. 13:00 | Spiral-Halli 2 | Pirkat Blue - Nokian KrP Sininen | Markkanen Rintala Kimmo Markkanen Seppo | S | |
25.01. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Koovee Keltaiset - Tampereen Icehearts | Vina Vina Rami Blomqvist Matias | S | |
25.01. 13:00 | Spiral-Halli 3 | Koovee Mustat - Tornadot Blue Tampere | Timonen Tuomo Koivunen Vilho | S | |
25.01. 13:30 | Ideapark Sport 2 | SC Urbans Valkoinen - TFT Sininen | Ainasoja Aleksi Hautamäki Luca | S | |
25.01. 14:00 | Spiral 4 | Nokian Vararenkaat - SC Laitataklaus | Lepistö, Kesäläinen | T | |
25.01. 14:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | Happee - TPS | Martikainen Toni Mäkinen Juho | S | |
25.01. 14:00 | Istuinkiven liikuntahalli 1 | O2-Jyväskylä Valkoinen - RSS Panthers Black | Siitonen Pertti Keskinen Niko | S | |
25.01. 14:00 | Iittala-halli 1 | Pirkat - Classic Valkoinen | Koivistoinen Jarko Mustonen Ville | S | |
25.01. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | Nokian KrP II - PäLu | Suhonen Lepola Lasse T. Suhonen Tuukka | S | |
25.01. 14:00 | Ideapark Sport 3 | Steelers JLA - Pirkat White | Ketola Ketola Jenni-Maarit Knuutinen Tiina | S | |
25.01. 14:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Classic Blue - SBT PaPo | Rinne Sorva Olavi Rinne Reino | S | |
25.01. 14:00 | AutoCenter Areena 1 | TFT II - O2-Jyväskylä Oranssi | Hautakorpi, Matinlauri | S | |
25.01. 14:00 | Kauppi Sports Center 3 | SBT PaPo - Classic Blue | Kuisla Kuisla Janne Meskanen Hannu | S | |
25.01. 14:00 | Spiral-Halli 2 | YPA Sininen - Classic Black | Rintala Kimmo Di Piazza Sami | S | |
25.01. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | KalvKe - AC Nokia | Heikkinen Heikkinen Ari Lehtonen Markus | S | |
25.01. 14:00 | Spiral-Halli 3 | Classic Valkoinen - Steelers Musta | Impiö Kimmo Savijärvi Mitja | S | |
25.01. 14:15 | Ideapark Sport 2 | VesVi - Ilves West | Ainasoja Aleksi Hautamäki Luca | S | |
25.01. 14:45 | Spiral-Halli 3 | LeKi Sininen - LFT | Impiö Kimmo Rantsi Leevi | S | |
25.01. 15:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - NST | Rukkila Ismo Rukkila Sami | S | |
25.01. 15:00 | Tampere Areena 1 | Classic - TPS | Maunuksela Härmäläinen Valtteri Maunuksela Jani | S | |
25.01. 15:00 | Spiral 4 | Pelikassit - Raimonlätty | Lepistö, Kesäläinen | T | |
25.01. 15:00 | Nummikeskus 1 | Steelers - LASB ed | Kontunen Jouni Vuoltee Perttu | S | |
25.01. 15:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | Steelers - Classic Red | Martikainen Toni Mäkinen Juho | S | |
25.01. 15:00 | Istuinkiven liikuntahalli 1 | LASB Hml Oranssi - SC Weikot Musta | Siitonen Pertti Keskinen Niko | S | |
25.01. 15:00 | Iittala-halli 1 | SC Weikot - Koovee | Koivistoinen Jarko Hietanen Elias | S | |
25.01. 15:00 | AutoCenter Areena 2 | NeTu - Showtime | Suhonen Lepola Lasse T. Suhonen Tuukka | S | |
25.01. 15:00 | Ideapark Sport 3 | KU-68 - KalvKe | Ketola, Virtanen | S | |
25.01. 15:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Steelers - Pirkat | Rinne Sorva Olavi Rinne Reino | S | |
25.01. 15:00 | AutoCenter Areena 1 | Koovee Punaiset - SPORT Black | Hautakorpi, Matinlauri | S | |
25.01. 15:00 | Kauppi Sports Center 3 | Ilves - YPA Valkoinen | Kuisla Kuisla Janne Koskiniemi Paavo | S | |
25.01. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SBT PaPo - Koovee Keltaiset | Heikkinen Heikkinen Ari Lehtonen Markus | S | |
25.01. 15:00 | Ideapark Sport 2 | SPORT - Steelers Oranssi | Ainasoja Aleksi Hautamäki Luca | S | |
25.01. 15:30 | Spiral-Halli 1 | Ilves - Tiikerit | Virtanen, Arppe | S | |
25.01. 15:45 | Ideapark Sport 2 | Classic Pinkki - RoPo | Ainasoja Aleksi Hautamäki Luca | S | |
25.01. 15:45 | Spiral-Halli 3 | Steelers Musta - LeKi Sininen | Savijärvi Mitja Rantsi Leevi | S | |
25.01. 16:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | SalBa Sininen - YPA | Martikainen Toni Jansson Eetu | S | |
25.01. 16:00 | Iittala-halli 1 | Classic Sininen - YPA | Pohjonen Lassi Vättö Jani | S | |
25.01. 16:00 | AutoCenter Areena 2 | Punakone - SPORT | Myllynen Myllynen Rauno Nurmi Veikko | S | |
25.01. 16:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | LeKi - Classic Blue | Rinne Sorva Olavi Rinne Reino | S | |
25.01. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | AC Nokia - YPA Valkoinen | Heikkinen Heikkinen Ari Lehtonen Markus | S | |
25.01. 16:15 | Juniorit,muut (3x15 min) | AutoCenter Areena 1 | Sisä-Suomi A - Sisä-Suomi B | Happonen | H |
25.01. 16:30 | Spiral-Halli 3 | LFT - Classic Valkoinen | Impiö Kimmo Savijärvi Mitja | S | |
25.01. 16:45 | Ideapark Sport 2 | Steelers Oranssi - Classic Pinkki | Suominen, Nokelainen | S | |
25.01. 17:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | Classic Red - Happee | Mäkinen Juho Jansson Eetu | S | |
25.01. 17:00 | Iittala-halli 1 | Koovee - Pirkat | Pohjonen Lassi Vättö Jani | S | |
25.01. 17:00 | AutoCenter Areena 2 | Showtime - DTT | Myllynen Myllynen Rauno Nurmi Veikko | S | |
25.01. 17:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Steelers - KoSBy | Rinne Sorva Olavi Rinne Reino | S | |
25.01. 17:30 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - M-Team | Korhonen Tomas Suhonen Petri | S | |
25.01. 17:30 | Ideapark Sport 2 | RoPo - SPORT | Suominen, Nokelainen | S | |
25.01. 17:30 | Spiral-Halli 3 | LFT - Steelers Musta | Impiö Kimmo Rantsi Leevi | S | |
25.01. 18:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | YPA - FoSu | Mäkinen Juho Jansson Eetu | S | |
25.01. 18:00 | Iittala-halli 1 | YPA - KalvKe Musta | Pohjonen Lassi Vättö Jani | S | |
25.01. 18:00 | AutoCenter Areena 2 | SPORT - NeTu | Leino, Happonen | S | |
25.01. 18:15 | Spiral-Halli 3 | Classic Valkoinen - LeKi Sininen | Savijärvi Mitja Rantsi Leevi | S | |
25.01. 18:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - GrIFK | Helin, Pelttari | S | |
25.01. 18:30 | Ideapark Sport 2 | RoPo - Steelers Oranssi | Suominen, Nokelainen | S | |
25.01. 19:00 | AutoCenter Areena 2 | DTT - SS Valhalla | Leino, Happonen | S | |
25.01. 19:15 | Ideapark Sport 2 | SPORT - Classic Pinkki | Suominen, Nokelainen | S |