Asettelut

Ottelut & asettelut: 26.10.2020 - 02.11.2020

< Edellinen viikko 26.10.2020 - 02.11.2020 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
26.10.2020
26.10. 18:30 FM Runkosarja Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - Oilers Silvo Lewis Andrew Silvo Anssi S
27.10.2020
27.10. 18:30 TASM Spiral-Halli 1 Classic - FBC Loisto Helin Hämäläinen Tiina Helin Mika S
27.10. 19:00 TASM Nummikeskus 1 Pirkat/Häme Stars - Northern Stars Pohjonen Tuukka Keskinen Miika S
29.10.2020
29.10. 19:00 PASM-Runkosarja Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - TPS Patrikainen Härmäläinen Valtteri Patrikainen Mikko S
30.10.2020
30.10. 19:00 Miesten Suomen Cup yksittäiset ottelut Pitkäjärven koulu 4 KU-68 - FBC Turku Aseteltu Laine, Patrikainen S
30.10. 19:00 TBSM Nummikeskus 1 Häme Stars - EräViikingit Keskinen Miika Painilainen Tapio S
31.10.2020
31.10. 10:00 SS M5D-18 Nummikeskus 1 Pisku - SC Haulikko Aaltonen Tomi Pohjonen Lassi S
31.10. 10:00 SS PE2-A Janakkalan Liikuntahalli 1 SC Urbans Sininen - Koovee Mustat Hakala Joona Kärkkäinen Timo S
31.10. 10:00 PA2D PS-PM-SS Harjuniityn liikuntahalli 1 LeKi - Papas Aseteltu Rauhala, Haapanen S
31.10. 10:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 3 TFS - DTT Aseteltu Hietaranta, Suominen S
31.10. 10:00 SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 RSS Panthers - YPA Aseteltu Heikkinen, Vepsäläinen S
31.10. 10:00 SS PD2-04 Ideapark Sport 1 SPORT - VesVi Aseteltu Ketola, Suominen S
31.10. 10:00 SS PD2-03 AutoCenter Areena 1 Pirkat White - KOOVEE Punaiset - - S
31.10. 10:00 SS PD2-01 AutoCenter Areena 2 KOOVEE Mustat - SCU/RSS - - S
31.10. 10:00 SS PD2-E Spiral-Halli 2 NoPS - Tampereen Icehearts Aseteltu Lammela, Matinlauri S
31.10. 10:30 LR PA2D-01 Jokioisten Leipä Areena 1 FoSu - FBC Turku Mäkinen Juho Ojanen Jorma S
31.10. 11:00 SS M5D-18 Nummikeskus 1 SCU II - Top Gunners Aaltonen Tomi Pohjonen Lassi S
31.10. 11:00 SS PE2-A Janakkalan Liikuntahalli 1 TFT Valkoinen - Classic Punainen Valliaro Sanna Kärkkäinen Timo S
31.10. 11:00 PA2D PS-PM-SS Harjuniityn liikuntahalli 1 AC Nokia - Ilves Aseteltu Rauhala, Haapanen S
31.10. 11:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 3 Rientola - HLJ Aseteltu Hietaranta, Suominen S
31.10. 11:00 SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE - KeikY Aseteltu Heikkinen, Kaila S
31.10. 11:00 SS PD2-04 Ideapark Sport 1 SB Mirage - LASB Hml Oranssi Aseteltu Ketola, Suominen S
31.10. 11:00 SS PD2-03 AutoCenter Areena 1 Ilves West - O2-Jyväskylä - - S
31.10. 11:00 SS PD2-01 AutoCenter Areena 2 Pirkat Blue - Happee - - S
31.10. 11:00 SS PD2-E Spiral-Halli 2 RoPo - Steelers II Aseteltu Lammela, Matinlauri S
31.10. 11:30 LR PA2D-01 Jokioisten Leipä Areena 1 TPS Akatemia - SalBa Martikainen Toni Ojanen Jorma S
31.10. 12:00 TA1D Riihimäen Urheilutalo 1 Oilers - RSS Panthers/Steelers Jarho Vesa Siitonen Pertti S
31.10. 12:00 SS M5D-18 Nummikeskus 1 KalvKe III - Pisku Aaltonen Tomi Pohjonen Lassi S
31.10. 12:00 SS PE2-A Janakkalan Liikuntahalli 1 Koovee Mustat - Pirkat Blue Valliaro Sanna Hakala Joona S
31.10. 12:00 PA2D PS-PM-SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Papas - Nokian KrP II Aseteltu Rauhala, Haapanen S
31.10. 12:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 3 TFS - PäLu Aseteltu Hietaranta, Suominen S
31.10. 12:00 SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic 07 Black - Nokian KrP Aseteltu Vepsäläinen, Kaila S
31.10. 12:00 SS PD2-04 Ideapark Sport 1 LFT - SPORT Aseteltu Ketola, Suominen S
31.10. 12:00 SS PD2-03 AutoCenter Areena 1 KU-68 Mustat - Nokian KrP Sininen - - S
31.10. 12:00 SS PD2-01 AutoCenter Areena 2 SCU/RSS - Nokian KrP Valkoinen - - S
31.10. 12:00 SS PD2-E Spiral-Halli 2 NoPS - Ilves East Aseteltu Lammela, Matinlauri S
31.10. 12:00 Lohko G Spiral 4 PIHA - SB TEHO T
31.10. 12:30 Miesten Suomisarja, lohko A Spiral-Halli 1 Ilves - Soittorasia Suhonen Korhonen Tomas Suhonen Petri S
31.10. 12:30 LR PA2D-01 Jokioisten Leipä Areena 1 FBC Turku - PöU Martikainen Toni Mäkinen Juho S
31.10. 13:00 TA1D Riihimäen Urheilutalo 1 ÅIF - Jokerit Jarho Vesa Siitonen Pertti S
31.10. 13:00 SS M5D-18 Nummikeskus 1 Top Gunners - Puusaha Koivistoinen Jarko Koivurova Pekka S
31.10. 13:00 SS PE2-A Janakkalan Liikuntahalli 1 FoSu Valkoinen - Classic Punainen Kärkkäinen Timo Hakala Joona S
31.10. 13:00 PA2D PS-PM-SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Ilves - SPV II Aseteltu Mäkelä, Hiltunen S
31.10. 13:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 3 HLJ - SB Vipers Aseteltu Koskiniemi, Hautakorpi S
31.10. 13:00 SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KeikY - RSS Panthers Aseteltu Heikkinen, Vepsäläinen S
31.10. 13:00 SS PD2-04 Ideapark Sport 1 VesVi - LASB Hml Oranssi Aseteltu Nokelainen, Simola S
31.10. 13:00 SS PD2-03 AutoCenter Areena 1 O2-Jyväskylä - Pirkat White - - S
31.10. 13:00 SS PD2-01 AutoCenter Areena 2 Steelers Oranssi - Pirkat Blue - - S
31.10. 13:00 SS PD2-E Spiral-Halli 2 Steelers II - SB Luja Aseteltu Heikkilä, Joki S
31.10. 13:00 Lohko G Spiral 4 Kalevan Leppäkertut - Sählyhirvet T
31.10. 13:30 LR PA2D-01 Jokioisten Leipä Areena 1 SalBa - FBC Turku A2 Ojanen Jorma Mäkinen Juho S
31.10. 14:00 PC1-SM Tampere Areena 0 Classic - EräViikingit Pohjoinen Kunttu, Arppe S
31.10. 14:00 SS M5D-18 Nummikeskus 1 Team Pekis II - SCU II Koivistoinen Jarko Koivurova Pekka S
31.10. 14:00 SS PE2-A Janakkalan Liikuntahalli 1 Pirkat Blue - Classic Musta Kärkkäinen Timo Valliaro Sanna S
31.10. 14:00 PA2D PS-PM-SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Nokian KrP II - Koovee II Aseteltu Mäkelä, Hiltunen S
31.10. 14:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 3 PäLu - Rientola Aseteltu Koskiniemi, Hautakorpi S
31.10. 14:00 SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - KOOVEE Aseteltu Heikkinen, Kaila S
31.10. 14:00 SS PD2-04 Ideapark Sport 1 LFT - SB Mirage Aseteltu Nokelainen, Simola S
31.10. 14:00 SS PD2-03 AutoCenter Areena 1 Nokian KrP Sininen - Ilves West - - S
31.10. 14:00 SS PD2-01 AutoCenter Areena 2 Happee - TFT - - S
31.10. 14:00 SS PD2-E Spiral-Halli 2 KU-68 Vihreät - RoPo Aseteltu Heikkilä, Joki S
31.10. 14:00 SS PF2-H Tampereen Tenniskeskus 1 NoPS Musta - Classic Sininen Aseteltu Rosnell, Sieranoja S
31.10. 14:00 Lohko G Spiral 4 Metso Outotec - SC Laitataklaus T
31.10. 14:30 LR PA2D-01 Jokioisten Leipä Areena 1 SBS Lieto - TPS Akatemia Ojanen Jorma Martikainen Toni S
31.10. 14:45 SS PF2-H Tampereen Tenniskeskus 1 LeKi Valkoinen - Nokian KrP Aseteltu Rosnell, Sieranoja S
31.10. 15:00 TA1D Riihimäen Urheilutalo 1 Jokerit - Oilers Jarho Vesa Siitonen Pertti S
31.10. 15:00 SS M5D-18 Nummikeskus 1 Puusaha - KalvKe III Koivistoinen Jarko Koivurova Pekka S
31.10. 15:00 SS PE2-A Janakkalan Liikuntahalli 1 Nokian KrP - TFT Valkoinen Hakala Joona Valliaro Sanna S
31.10. 15:00 PA2D PS-PM-SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Pirkat - LeKi Aseteltu Mäkelä, Hiltunen S
31.10. 15:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 3 SB KK - SN Symmetrik Aseteltu Koskiniemi, Hautakorpi S
31.10. 15:00 SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA - Classic 07 Black Vallin Vallin Mika Lepola Lasse T. S
31.10. 15:00 SS PD2-03 AutoCenter Areena 1 KOOVEE Punaiset - KU-68 Mustat - - S
31.10. 15:00 SS PD2-E Spiral-Halli 2 Ilves East - PIsku Aseteltu Heikkilä, Joki S
31.10. 15:00 Lohko G Spiral 4 Framery - Pikajuna Banditos T
31.10. 15:30 Miesten Suomisarja, lohko A Spiral-Halli 1 Classic United - Blue Fox Patrikainen Härmäläinen Valtteri Patrikainen Mikko S
31.10. 15:30 PBSM Elenia Areena 1 Steelers - Tiikerit Pitkänen Petri Valtanen Tero S
31.10. 15:30 LR PA2D-01 Jokioisten Leipä Areena 1 PöU - FoSu Mäkinen Juho Martikainen Toni S
31.10. 15:45 SS PF2-H Tampereen Tenniskeskus 1 Nokian KrP - NoPS Musta Aseteltu Rosnell, Sillman S
31.10. 16:00 TA1D Riihimäen Urheilutalo 1 RSS Panthers/Steelers - ÅIF Jarho Vesa Siitonen Pertti S
31.10. 16:00 SS M5D-18 Nummikeskus 1 SC Haulikko - Team Pekis II Koivistoinen Jarko Koivurova Pekka S
31.10. 16:00 SS PE2-A Janakkalan Liikuntahalli 1 FoSu Valkoinen - Tornadot Blue Hakala Joona Kärkkäinen Timo S
31.10. 16:00 PA2D PS-PM-SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Koovee II - Merikoski SBT Aseteltu Lepistö, Suhonen S
31.10. 16:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 3 SB Vipers - Soolo Aseteltu Kuisla, Leiponen S
31.10. 16:00 SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KeikY - Nokian KrP Vallin Vallin Mika Lepola Lasse T. S
31.10. 16:00 SS PD2-01 AutoCenter Areena 2 TFT - KOOVEE Mustat - - S
31.10. 16:00 SS PD2-E Spiral-Halli 2 SB Luja - KalvKe Aseteltu Galeh, Sandelin S
31.10. 16:00 Lohko G Spiral 4 EPO - Nokian Vararenkaat T
31.10. 16:30 LR PA2D-01 Jokioisten Leipä Areena 1 FBC Turku A2 - SBS Lieto Mäkinen Juho Ojanen Jorma S
31.10. 16:30 SS PF2-H Tampereen Tenniskeskus 1 Classic Sininen - LeKi Valkoinen Aseteltu Rosnell, Sillman S
31.10. 17:00 SS PE2-A Janakkalan Liikuntahalli 1 Classic Musta - Nokian KrP Valliaro Sanna Kärkkäinen Timo S
31.10. 17:00 PA2D PS-PM-SS Harjuniityn liikuntahalli 1 SPV II - Pirkat Aseteltu Lepistö, Suhonen S
31.10. 17:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 3 SN Symmetrik - MäntU Aseteltu Kuisla, Leiponen S
31.10. 17:00 SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE - YPA Vallin Vallin Mika Lepola Lasse T. S
31.10. 17:00 SS PD2-E Spiral-Halli 2 PIsku - KU-68 Vihreät Aseteltu Galeh, Sandelin S
31.10. 18:00 Miesten Suomisarja, lohko A Raholan Liikuntakeskus 1 KrP Akatemia - MLT Aseteltu Gröhn, Laine S
31.10. 18:00 SS PE2-A Janakkalan Liikuntahalli 1 Tornadot Blue - SC Urbans Sininen Valliaro Sanna Hakala Joona S
31.10. 18:00 PA2D PS-PM-SS Harjuniityn liikuntahalli 1 Merikoski SBT - AC Nokia Aseteltu Lepistö, Suhonen S
31.10. 18:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 3 Soolo - SB KK Aseteltu Merimaa, Torkkola S
31.10. 18:00 SS PD2-E Spiral-Halli 2 KalvKe - Tampereen Icehearts Aseteltu Galeh, Sandelin S
31.10. 18:30 FNA Runkosarja AutoCenter Areena 1 Koovee - TPS Savolainen Antti Linnala Iiro S
31.10. 19:00 PC1-SM Iittala-halli 0 Steelers - LASB / SB HEINOLA Painilainen Tapio Valtanen Tero S
31.10. 19:00 SS M4D-15 Spiral-Halli 3 DTT - MäntU Aseteltu Merimaa, Torkkola S
01.11.2020
01.11. 09:00 SS N3D-05 Oriveden Liikuntahalli 1 Niceteam - Pirkat III Aseteltu Arppe, Pekkola S
01.11. 10:00 SS PE2-03 Jokioisten Leipä Areena 1 FoSu Musta - Steelers Musta Koivurova Pekka Siira Sami S
01.11. 10:00 LRSS PB-ELITKARS-A Raholan Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä - Nokian KrP Aseteltu Rauhala, Koskiniemi S
01.11. 10:00 SS PC2-03 Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - SB Luja Aseteltu Peltonen, Vornanen S
01.11. 10:00 SS N3D-05 Oriveden Liikuntahalli 1 YPA II - ÄsSee Aseteltu Arppe, Virtanen S
01.11. 10:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 Torpedo - SB NMP Laine Airola Iiro-Pekka Laine Joonas S
01.11. 10:00 SS PD2-02 Spiral-Halli 2 Classic Red - Steelers Aseteltu Suominen, Ketola S
01.11. 10:00 SS PF2-H Kauppi Sports Center 2 SC Weikot Punainen - YPA Sininen Aseteltu Gröhn, Järvinen S
01.11. 10:45 SS PF2-H Kauppi Sports Center 2 Tornadot Tampere - LeKi Sininen Aseteltu Gröhn, Järvinen S
01.11. 11:00 SS PE2-03 Jokioisten Leipä Areena 1 LASB Hml Oranssi - LFT Koivurova Pekka Siira Sami S
01.11. 11:00 LRSS PB-ELITKARS-A Raholan Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä II - SB Vaasa Aseteltu Rauhala, Koskiniemi S
01.11. 11:00 SS PC2-03 Pitkäjärven koulu 1 SPORT Black - Tampereen Icehearts Aseteltu Peltonen, Vornanen S
01.11. 11:00 SS N3D-05 Oriveden Liikuntahalli 1 KyPo - Pirkat III Aseteltu Pekkola, Virtanen S
01.11. 11:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 YPA - ULA Laine Airola Iiro-Pekka Laine Joonas S
01.11. 11:00 SS PD2-02 Spiral-Halli 2 LFT - LASB Hml Valkoinen Aseteltu Suominen, Ketola S
01.11. 11:45 SS PF2-H Kauppi Sports Center 2 LeKi Sininen - SC Weikot Punainen Gröhn Koulik Ksenia Gröhn Tomi S
01.11. 12:00 PC2SMY-B Nummikeskus 1 Steelers/SCU - EräViikingit Pohjoinen Keskinen Miika Painilainen Tapio S
01.11. 12:00 SS PE2-03 Jokioisten Leipä Areena 1 Steelers Musta - KalvKe E-tytöt Koivurova Pekka Siira Sami S
01.11. 12:00 SS PC2-03 Pitkäjärven koulu 1 LeKi - SB Luja Aseteltu Peltonen, Vornanen S
01.11. 12:00 SS N3D-05 Oriveden Liikuntahalli 1 SiuTu - YPA II Aseteltu Arppe, Pekkola S
01.11. 12:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 Torpedo - HuHu Laine Airola Iiro-Pekka Laine Joonas S
01.11. 12:00 SS PD2-02 Spiral-Halli 2 Classic Red - FoSu Aseteltu Suominen, Ketola S
01.11. 12:00 SS PF2-H Ideapark Sport 1 SPORT - FoSu Musta Savijärvi Mitja Rantsi Leevi S
01.11. 12:00 Lohko B Spiral 4 KauHu - HC Lötä T
01.11. 12:00 Lohko D Spiral 1 Proseduuri - SC Talipallot T
01.11. 12:00 Lohko E Spiral 3 Musta-Pekka - Ac Darra T
01.11. 12:30 SS PF2-H Kauppi Sports Center 2 YPA Sininen - Tornadot Tampere Gröhn Koulik Ksenia Gröhn Tomi S
01.11. 12:45 SS PF2-H Ideapark Sport 1 Ilves Yellow - NoPS Keltainen Savijärvi Mitja Rantsi Leevi S
01.11. 13:00 SS PE2-03 Jokioisten Leipä Areena 1 RoPo Black - LASB Hml Oranssi Koivurova Pekka Siira Sami S
01.11. 13:00 LRSS PB-ELITKARS-A Raholan Liikuntakeskus 1 SB Vaasa - O2-Jyväskylä Aseteltu Rauhala, Koskiniemi S
01.11. 13:00 SS PC2-03 Pitkäjärven koulu 1 Tampereen Icehearts - SBT PaPo Vallin Vallin Mika Lepola Lasse T. S
01.11. 13:00 SS N3D-05 Oriveden Liikuntahalli 1 ÄsSee - MIG III Aseteltu Arppe, Virtanen S
01.11. 13:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 ULA - EPa II Aseteltu Markkanen, Sandelin S
01.11. 13:00 SS PD2-02 Spiral-Halli 2 Steelers - LFT Aseteltu Suominen, Suominen S
01.11. 13:00 Lohko B Spiral 4 Tepi Hunters - SS Pöke T
01.11. 13:00 Lohko D Spiral 1 Mahti Salibandy - Team All Star T
01.11. 13:00 Lohko E Spiral 3 Vippiveikot - Team Moose T
01.11. 13:45 SS PF2-H Ideapark Sport 1 FoSu Musta - Ilves Yellow Savijärvi Mitja Rantsi Leevi S
01.11. 14:00 PBSM Tampere Areena 1 Classic - Steelers Härmäläinen Valtteri Korhonen Tomas S
01.11. 14:00 SS PE2-03 Jokioisten Leipä Areena 1 LFT - PIsku Lindgren Jarmo Mustonen Ville S
01.11. 14:00 LRSS PB-ELITKARS-A Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - O2-Jyväskylä II Aseteltu Suhonen, Hautakorpi S
01.11. 14:00 SS PC2-03 Pitkäjärven koulu 1 Pirkat - SPORT Black Vallin Vallin Mika Lepola Lasse T. S
01.11. 14:00 SS N3D-05 Oriveden Liikuntahalli 1 Koovee II - KyPo Aseteltu Pekkola, Virtanen S
01.11. 14:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 HuHu - YPA Aseteltu Markkanen, Sandelin S
01.11. 14:00 SS PD2-02 Spiral-Halli 2 LASB Hml Valkoinen - Nokian KrP Sininen 08 Aseteltu Suominen, Suominen S
01.11. 14:00 Lohko B Spiral 4 NVS - Holvastin Haukat T
01.11. 14:00 Lohko D Spiral 1 Nebi - SS Kaatsi T
01.11. 14:00 Lohko E Spiral 3 SK Kanuuna - Hermes 29 T
01.11. 14:30 SS PF2-H Ideapark Sport 1 NoPS Keltainen - SPORT Savijärvi Mitja Rantsi Leevi S
01.11. 15:00 PASM-Runkosarja Iittala-halli 1 Steelers - SPV Aseteltu Maunuksela, Patrikainen S
01.11. 15:00 TBSM Nummikeskus 1 Häme Stars - PSS Valtanen Tero Pohjonen Tuukka S
01.11. 15:00 SS PE2-03 Jokioisten Leipä Areena 1 KalvKe E-tytöt - RoPo Black Lindgren Jarmo Mustonen Ville S
01.11. 15:00 SS PC2-03 Pitkäjärven koulu 1 LeKi - TFT Vallin Vallin Mika Lepola Lasse T. S
01.11. 15:00 SS PC2-02 Raholan Liikuntakeskus 1 SB Vaasa - O2-Jyväskylä II Aseteltu Suhonen, Hautakorpi S
01.11. 15:00 SS N3D-05 Oriveden Liikuntahalli 1 MIG IV - Classic II Aseteltu Nieminen, Merimaa S
01.11. 15:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 KoSBy - TaHU Aseteltu Markkanen, Sandelin S
01.11. 15:00 SS PD2-02 Spiral-Halli 2 FoSu - Steelers Aseteltu Nokelainen, Koskinen S
01.11. 15:00 SS PF2-K Kauppi Sports Center 2 Pirkat Blue 12 - SC Weikot Musta Mölsä Jesse Heikkinen Ari Ainasoja Aleksi S
01.11. 15:00 Lohko B Spiral 4 Los Ninos - Laboule T
01.11. 15:00 Lohko D Spiral 1 Keppihevoset - Sbt Kyrösjärvi T
01.11. 15:00 Lohko E Spiral 3 SR Legends - SC Dingo T
01.11. 15:45 SS PF2-K Kauppi Sports Center 2 LeKi Musta - Steelers Oranssi Mölsä Jesse Heikkinen Ari Koiranen Oiva S
01.11. 16:00 SS PE2-03 Jokioisten Leipä Areena 1 PIsku - FoSu Musta Lindgren Jarmo Mustonen Ville S
01.11. 16:00 SS PC2-03 Pitkäjärven koulu 1 SBT PaPo - YPA Valkoinen Aseteltu Simola, Vepsäläinen S
01.11. 16:00 SS N3D-05 Oriveden Liikuntahalli 1 MIG III - SiuTu Aseteltu Nieminen, Kuisla S
01.11. 16:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 EPa II - SR II Aseteltu Mäkelä, Leiponen S
01.11. 16:00 SS PD2-02 Spiral-Halli 2 Nokian KrP Sininen 08 - Classic Red Aseteltu Nokelainen, Koskinen S
01.11. 16:00 Lohko B Spiral 4 Team JER53Y - Raimonlätty T
01.11. 16:00 Lohko D Spiral 1 Grasshoppers - Pelijengi T
01.11. 16:00 Lohko E Spiral 3 Test Eagles - Soittorasia V T
01.11. 16:30 SS PF2-K Kauppi Sports Center 2 SC Weikot Musta - Steelers Musta Ainasoja Aleksi Koiranen Oiva S
01.11. 17:00 SS PC2-03 Pitkäjärven koulu 1 TFT - Pirkat Aseteltu Simola, Vepsäläinen S
01.11. 17:00 SS PC2-02 Raholan Liikuntakeskus 1 Steelers/SCU II - SB Vaasa Aseteltu Suhonen, Hautakorpi S
01.11. 17:00 SS N3D-05 Oriveden Liikuntahalli 1 NoPS - Classic II Aseteltu Merimaa, Kuisla S
01.11. 17:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 TaHU - SC Läsimäki Aseteltu Mäkelä, Leiponen S
01.11. 17:00 Lohko C Spiral 1 HPV - AC Jumi T
01.11. 17:00 Lohko C Spiral 3 Pröystön Bruins - Chiens De Glace T
01.11. 17:15 SS PF2-K Kauppi Sports Center 2 Steelers Oranssi - Pirkat Blue 12 Mölsä Jesse Heikkinen Ari Ainasoja Aleksi S
01.11. 18:00 PA1D AutoCenter Areena 1 Koovee - M-Team Aseteltu Kunttu, Myllynen S
01.11. 18:00 SS PC2-03 Pitkäjärven koulu 1 YPA Valkoinen - KU-68 Aseteltu Simola, Vepsäläinen S
01.11. 18:00 SS N3D-05 Oriveden Liikuntahalli 1 Koovee II - MIG IV Aseteltu Nieminen, Merimaa S
01.11. 18:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 SR II - KoSBy Aseteltu Kontio, Kaila S
01.11. 18:00 SS PF2-K Kauppi Sports Center 2 Steelers Musta - LeKi Musta Mölsä Jesse Heikkinen Ari Koiranen Oiva S
01.11. 18:00 Lohko C Spiral 3 Single Malt - J1 säbäteam T
01.11. 18:00 Lohko C Spiral 1 TaHU - SB Valmet T
01.11. 18:30 PC2SMY-A Jokioisten Leipä Areena 1 FoSu - ÅIF Pitkänen Petri Hakala Henri S
01.11. 19:00 SS N3D-05 Oriveden Liikuntahalli 1 NoPS - Niceteam Aseteltu Nieminen, Kuisla S
01.11. 19:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 SB NMP - SC Läsimäki Aseteltu Kontio, Kaila S
01.11. 19:00 Lohko C Spiral 1 Yliopiston Sammakot - Suuba T
02.11.2020
02.11. 18:30 PASM-Runkosarja Spiral-Halli 1 Classic - Oilers Suhonen Korhonen Tomas Suhonen Petri S