Asettelut

Ottelut & asettelut: 03.10.2022 - 10.10.2022

< Edellinen viikko 03.10.2022 - 10.10.2022 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
04.10.2022
04.10. 18:30 M2D-03-SS Spiral-Halli 1 Classic Akatemia - MSM Rauhala Joona Korhonen Tomas S
05.10.2022
05.10. 18:30 FM-liiga runkosarja Ideapark Bläk Boks 1 Classic - Nokian KrP Pitkänen Rami Rönnqvist Johan S
06.10.2022
06.10. 18:30 Miesten Suomisarja, lohko B Spiral-Halli 1 Soittorasia - SCH Lähteenmäki Lähteenmäki Ari Rauhala Joona S
06.10. 18:30 FNA Runkosarja Ideapark Bläk Boks 1 Classic - TPS Järvi Timo Kirsilä Pertti S
07.10.2022
07.10. 18:30 P22-1DIVB Kauppi Sports Center 2 Ilves - SalBa Härmäläinen Valtteri Rannikko Teemu S
07.10. 19:00 M2D-03-SS Kostia Areena 1 SB Luja - Classic Akatemia Patrikainen Korhonen Tomas Patrikainen Mikko S
07.10. 19:00 Miesten Suomisarja, lohko B Jokioisten Leipä Areena 1 FoSu - Kosken Dynamo Pohjonen Tuukka Martikainen Toni S
08.10.2022
08.10. 10:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 FoSu - SCU/Steelers II Jarho Vesa-Matti Kärkkäinen Timo S
08.10. 10:00 SS P14-C Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBT PaPo - NoPS Aseteltu Heikkinen, Lepistö S
08.10. 10:00 SS P14-C Kostia Areena 1 Ilves Yellow - LFT Knuutinen Risto Knuutinen Tiina S
08.10. 10:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 Classic Punainen - Classic Sininen Palsinajärvi Palsinajärvi Otto Di Piazza Antti S
08.10. 10:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Y-Ilves - Pirkat Blue Aseteltu Jäntti, Järvinen S
08.10. 11:00 T18VK-C Nummikeskus 0 Häme Stars - Classic Martikainen Toni Valliaro Sanna S
08.10. 11:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 LFT - LeKi Jarho Vesa-Matti Kärkkäinen Timo S
08.10. 11:00 Lohko B Spiral 3 HPV - Test Eagles T
08.10. 11:00 P16VK-A Spiral-Halli 2 Classic - Nokian KRP 08 Joki Lepola Lasse T. Joki Henrik S
08.10. 11:00 SS P14-C Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Tampereen Icehearts Annala/Kaukajärvi - PIsku Aseteltu Heikkinen, Lepistö S
08.10. 11:00 SS P14-C Kostia Areena 1 TFT - KU-68 Pitkänen Knuutinen Risto Pitkänen Sami S
08.10. 11:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 TFT - Ilves Green Palsinajärvi Palsinajärvi Otto Di Piazza Antti S
08.10. 11:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LASB Hml - Classic Sininen Aseteltu Jäntti, Järvinen S
08.10. 12:00 M2D-03-SS Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - SR IV Aseteltu Myllynen, Patrikainen S
08.10. 12:00 Miesten Suomisarja, lohko B Spiral-Halli 1 Ilves - RSS Panthers Aseteltu Lähteenmäki, Arppe S
08.10. 12:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 SCU/Steelers II - Weikot Jarho Vesa-Matti Kärkkäinen Timo S
08.10. 12:00 Lohko B Spiral 3 Team Moose - Kerttulitangarat T
08.10. 12:00 SS P14-C Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Nokian KrP - SBT PaPo Aseteltu Heikkinen, Lepistö S
08.10. 12:00 SS P14-C Kostia Areena 1 SB Luja - Ilves Yellow Pitkänen Knuutinen Tiina Pitkänen Sami S
08.10. 12:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 Nokian KrP Sininen - Classic Punainen Palsinajärvi Palsinajärvi Otto Di Piazza Antti S
08.10. 12:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Punainen - Pirkat Blue Aseteltu Jäntti, Järvinen S
08.10. 12:30 M2D-03-SS Iittala-halli 1 Keihäs Kruunat - LeTo Saarinen Jaro Vuoltee Perttu S
08.10. 12:30 P16VK-A Spiral-Halli 2 Oilers White - Indians Joki Lepola Lasse T. Joki Henrik S
08.10. 13:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 SPORT - LFT Jarho Vesa-Matti Kärkkäinen Timo S
08.10. 13:00 Lohko B Spiral 3 PB - Laboule T
08.10. 13:00 SS P14-C Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 NoPS - Tampereen Icehearts Annala/Kaukajärvi Aseteltu Heikkinen, Lepistö S
08.10. 13:00 SS P14-C Kostia Areena 1 KalvKe - TFT Knuutinen Risto Knuutinen Tiina S
08.10. 13:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 LASB Hml Oranssi - Ilves Green Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
08.10. 13:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Sininen - LeKi/VesVi Mikkola Outi Lundán Andrey S
08.10. 13:30 T18VK-C Nummikeskus 0 Classic - FBC Turku Martikainen Toni Valliaro Sanna S
08.10. 14:00 FNB Runkosarja Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 Pirkat - O2-Jyväskylä Kajarila Sari Ääri Pauliina S
08.10. 14:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 LeKi - Pirkat Blue Siitonen Pertti Koivistoinen Jarko S
08.10. 14:00 Lohko B Spiral 3 SK Kanuuna - Yliopiston Sammakot T
08.10. 14:00 P16VK-A Spiral-Halli 2 EräViikingit - Nokian KRP 08 Joki Lepola Lasse T. Joki Henrik S
08.10. 14:00 SS P14-C Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 PIsku - Nokian KrP Aseteltu Heikkinen, Lepistö S
08.10. 14:00 SS P14-C Kostia Areena 1 KU-68 - SB Luja Pitkänen Knuutinen Risto Pitkänen Sami S
08.10. 14:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 TFT - Nokian KrP Sininen Mölsä Mölsä Jesse Rautiainen Lauri S
08.10. 14:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-JKL - LASB Hml Mikkola Outi Lundán Andrey S
08.10. 15:00 Miesten Suomisarja, lohko A Tampereen Tenniskeskus 1 Classic United - MLT Helin Helin Mika Salonen Eetu S
08.10. 15:00 P191D Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - Hawks Koskinen Koskinen Teppo Rannikko Teemu S
08.10. 15:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 Weikot - SPORT Siitonen Pertti Koivistoinen Jarko S
08.10. 15:00 Lohko B Spiral 3 Musta-Pekka - TaHU T
08.10. 15:00 SS P14-C Kostia Areena 1 LFT - KalvKe Pitkänen Knuutinen Tiina Pitkänen Sami S
08.10. 15:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 Steelers Oranssi - Nokian KrP Koiranen Sisu Rautiainen Lauri S
08.10. 15:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Punainen - Häme Stars Mikkola Outi Lundán Andrey S
08.10. 15:30 Divari Runkosarja Spiral-Halli 1 Koovee - M-Team Aseteltu Olkkola, Pelttari S
08.10. 15:30 P16VK-A Spiral-Halli 2 Blackbirds - Oilers White Aseteltu Leiponen, Rosnell S
08.10. 16:00 T18VK-C Nummikeskus 0 FBC Turku - Häme Stars Martikainen Toni Valliaro Sanna S
08.10. 16:00 SS P15-A Jokioisten Leipä Areena 1 Pirkat Blue - FoSu Siitonen Pertti Koivistoinen Jarko S
08.10. 16:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 LASB Hml Oranssi - Pirkat Blue Mölsä Mölsä Jesse Koiranen Sisu S
08.10. 16:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LeKi/VesVi - KalvKe Kattilakoski Sami Suomalainen Jerry S
08.10. 17:00 Miesten Suomisarja, lohko B Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - Hatsina Aseteltu Patrikainen, Suhonen S
08.10. 17:00 Divari Runkosarja Iittala-halli 1 Steelers - Rangers Ahonen Janne Ljungberg Daniel S
08.10. 17:00 P16VK-A Spiral-Halli 2 Classic - Indians Aseteltu Leiponen, Rosnell S
08.10. 17:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 Steelers Oranssi - Classic Sininen Mölsä Mölsä Jesse Rautiainen Lauri S
08.10. 17:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Häme Stars - O2-JKL Kattilakoski Sami Suomalainen Jerry S
08.10. 18:00 P19SM-Y Tampereen Tenniskeskus 0 Classic - OLS Aseteltu Gröhn, Silvo S
08.10. 18:00 SS P12-A Spiral-Halli 4 Nokian KrP - Pirkat Blue Koiranen Sisu Rautiainen Lauri S
08.10. 18:00 SS T12-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KalvKe - Y-Ilves Kattilakoski Sami Suomalainen Jerry S
08.10. 18:30 M2D-03-SS Spiral-Halli 1 Lätty - TYP Arppe Härmäläinen Valtteri Arppe Jorma S
08.10. 18:30 P17-1D Jokioisten Leipä Areena 0 FoSu - Voima/SaiPa Mäkinen Juho Valtanen Tero S
08.10. 18:30 P16VK-A Spiral-Halli 2 EräViikingit - Blackbirds Aseteltu Leiponen, Rosnell S
09.10.2022
09.10. 10:00 SS M3D-08 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 SBT PaPo - VesVi Aseteltu Myllynen, Mäkelä S
09.10. 10:00 SS M3D-07 Akaa Areena 1 Kunnon Urhot - TFT Aseteltu Olkkola, Koskinen S
09.10. 10:00 SS M3D-07 Vexve Areena 1 RoPo - Ilves III Aseteltu Pelttari, Merimaa S
09.10. 10:00 SS-N2D-03 Iittala-halli 1 Häme Stars - KalvKe Koivistoinen Jarko Valliaro Sanna S
09.10. 10:00 SS P13-A Spiral-Halli 4 Koovee Mustat - Classic Punainen Aseteltu Suominen, Kuisla S
09.10. 10:00 SS P12-B Spiral-Halli 2 Classic Musta - FoSu Musta Pitkänen Kattilakoski Sami Pitkänen Sami S
09.10. 11:00 SS P18-A Nummikeskus 1 STEELERS - O2-Jyväskylä II Jarho Vesa-Matti Martikainen Toni S
09.10. 11:00 Lohko D Spiral 1 TRF - SC JBOP T
09.10. 11:00 SS P13-A Spiral-Halli 4 Ilves Green - O2-Jyväskylä Aseteltu Suominen, Kuisla S
09.10. 11:00 SS P12-B Spiral-Halli 2 Nokian KrP - RSS Panthers Pitkänen Kattilakoski Sami Pitkänen Sami S
09.10. 11:30 SS M3D-08 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 DTT - Nokian Krp III Aseteltu Myllynen, Kaila S
09.10. 11:30 SS M3D-07 Akaa Areena 1 LäySä - SR III Aseteltu Olkkola, Koskinen S
09.10. 11:30 SS M3D-07 Vexve Areena 1 LASB Hml - Snipers Aseteltu Pelttari, Hokkanen S
09.10. 11:30 SS-N2D-03 Iittala-halli 1 Rientola - PIsku Koivistoinen Jarko Siitonen Pertti S
09.10. 12:00 P17SM-B Tampereen Tenniskeskus 0 Classic - Indians Härmäläinen Valtteri Korhonen Tomas S
09.10. 12:00 SS P18-A Nummikeskus 1 Tampereen Icehearts - LeKi Jarho Vesa-Matti Martikainen Toni S
09.10. 12:00 Lohko C Spiral 3 SC Laitataklaus - Suuba T
09.10. 12:00 Lohko D Spiral 1 Nokian Vararenkaat - PIHA T
09.10. 12:00 SS P13-A Spiral-Halli 4 Classic Punainen - Nokian KrP Aseteltu Suominen, Kuisla S
09.10. 12:00 SS P12-B Spiral-Halli 2 FoSu Musta - KU-68 Pitkänen Kattilakoski Sami Pitkänen Sami S
09.10. 12:30 P17SM-A Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - Happee Rannikko Teemu Salonen Eetu S
09.10. 13:00 SS M3D-08 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 VesVi - Punakone Aseteltu Mäkelä, Kaila S
09.10. 13:00 T21SM-B Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 Pirkat - Classic Aseteltu Helin, Gröhn S
09.10. 13:00 SS M3D-07 Vexve Areena 1 Ilves III - HIP Aseteltu Merimaa, Hokkanen S
09.10. 13:00 SS P18-A Nummikeskus 1 O2-Jyväskylä II - Pirkat Jarho Vesa-Matti Martikainen Toni S
09.10. 13:00 SS-N2D-03 Iittala-halli 1 YPA - Häme Stars Valliaro Sanna Siitonen Pertti S
09.10. 13:00 Lohko C Spiral 3 Pohjola Rakennus - Okinawa T
09.10. 13:00 Lohko D Spiral 1 Grasshoppers - Kalevan Leppäkertut T
09.10. 13:00 SS P13-A Spiral-Halli 4 Pirkat Blue - Ilves Green Aseteltu Sandelin, Markkanen S
09.10. 13:00 SS P12-B Spiral-Halli 2 Steelers Musta - Snipers Juniorit Pitkänen Kattilakoski Sami Pitkänen Sami S
09.10. 14:00 SS M3D-07 Akaa Areena 1 SR III - Kunnon Urhot Aseteltu Olkkola, Koskinen S
09.10. 14:00 SS P18-A Nummikeskus 1 SB Luja - Tampereen Icehearts Valtanen Tero Saarinen Jaro S
09.10. 14:00 Lohko C Spiral 3 SB TEHO - Keppihevoset T
09.10. 14:00 SS P13-A Spiral-Halli 4 O2-Jyväskylä - SPORT Green Aseteltu Sandelin, Markkanen S
09.10. 14:00 SS P12-B Spiral-Halli 2 KU-68 - Nokian KrP Suominen Lepola Lasse T. Suominen Kiia S
09.10. 14:30 SS M3D-08 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Nokian Krp III - SBT PaPo Aseteltu Myllynen, Mäkelä S
09.10. 14:30 SS M3D-07 Vexve Areena 1 Snipers - RoPo Aseteltu Pelttari, Merimaa S
09.10. 14:30 SS-N2D-03 Iittala-halli 1 KalvKe - Rientola Koivistoinen Jarko Valliaro Sanna S
09.10. 15:00 P19SM-Y Juteinikeskus 0 Steelers - OLS Impiö Impiö Kimmo Vuoltee Perttu S
09.10. 15:00 SS P18-A Nummikeskus 1 LeKi - TFT Valtanen Tero Saarinen Jaro S
09.10. 15:00 Lohko C Spiral 3 Insinööriliitto - Kulman pojat T
09.10. 15:00 SS P13-A Spiral-Halli 4 Nokian KrP - Pirkat Blue Aseteltu Galeh, Hautakorpi S
09.10. 15:00 SS P12-B Spiral-Halli 2 RSS Panthers - Steelers Musta Suominen Lepola Lasse T. Suominen Kiia S
09.10. 15:30 Miesten Suomisarja, lohko B Spiral-Halli 1 Soittorasia - Blackbirds Aseteltu Arppe, Silvo S
09.10. 15:30 SS M3D-07 Akaa Areena 1 TFT - LäySä Aseteltu Olkkola, Koskinen S
09.10. 16:00 P19SM-A Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 Pirkat - Happee Aseteltu Gröhn, Helin S
09.10. 16:00 SS M3D-08 Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 Punakone - DTT Aseteltu Myllynen, Kaila S
09.10. 16:00 FM-liiga runkosarja Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - OLS Ellis Thomas Sjögren Janne S
09.10. 16:00 SS M3D-07 Vexve Areena 1 HIP - LASB Hml Aseteltu Pelttari, Hokkanen S
09.10. 16:00 SS P18-A Nummikeskus 1 Pirkat - SB Luja Valtanen Tero Saarinen Jaro S
09.10. 16:00 SS-N2D-03 Iittala-halli 1 PIsku - YPA Koivistoinen Jarko Siitonen Pertti S
09.10. 16:00 Lohko C Spiral 3 Ac Darra - Single Malt T
09.10. 16:00 SS P13-A Spiral-Halli 4 SPORT Green - Koovee Mustat Aseteltu Galeh, Hautakorpi S
09.10. 16:00 SS P12-B Spiral-Halli 2 Snipers Juniorit - Classic Musta Suominen Lepola Lasse T. Suominen Kiia S
09.10. 17:00 SS P18-A Nummikeskus 1 TFT - STEELERS Valtanen Tero Saarinen Jaro S
09.10. 17:00 Lohko A Spiral 3 Pröystön Bruins - SR Legends T
09.10. 17:00 Lohko D Spiral 2 RATAS - Sc Dingo T
09.10. 18:00 Lohko A Spiral 3 Menneet talentit - Susibandy T
09.10. 18:00 Lohko D Spiral 2 Eläintarha - Jalluomenat T
09.10. 18:30 P19SM-Y Spiral-Halli 1 Classic - SBS Wirmo / Masku Laine Laamanen Juuso Laine Joonas S
09.10. 19:00 Lohko A Spiral 3 Tepi Hunters - Team JER53Y T
09.10. 19:00 Lohko A Spiral 2 Nebi - Raimonlätty T
09.10. 20:00 Lohko A Spiral 2 HC Lötä - TahVe T