Asettelut
Ottelut & asettelut: 07.09.2019 - 14.09.2019
< Edellinen viikko 07.09.2019 - 14.09.2019 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
07.09.2019 | |||||
07.09. 13:15 | Juniorit,muut (3x15 min) | AutoCenter Areena 1 1 | Koovee - EräViikingit | Hiltunen | H |
07.09. 13:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | United 1 - United 2 | Intonen, Rinne | S | |
07.09. 14:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | EräViikingit - United 3 | Intonen, Rinne | S | |
07.09. 15:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | PSS - Koovee TD | Intonen, Rinne | S | |
07.09. 16:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | Classic - United 4 | Intonen, Rinne | S | |
08.09.2019 | |||||
08.09. 10:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | United 1 - EräViikingit | Rinne, Intonen | S | |
08.09. 11:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | United 2 - United 3 | Rinne, Sorva | S | |
08.09. 12:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | Classic - PSS | Intonen, Sorva | S | |
08.09. 13:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | PSS - Koovee TD | Rinne, Intonen | S | |
08.09. 14:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | United 3 - United 1 | Rinne, Sorva | S | |
08.09. 15:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | EräViikingit - United 2 | Intonen, Sorva | S | |
08.09. 16:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | Koovee TD - Classic | Rinne, Intonen | S | |
08.09. 17:00 | Eerikkilän Urheiluopisto 4 | PSS - United 4 | Rinne, Sorva | S | |
09.09.2019 | |||||
09.09. 16:30 | Juniorit,muut (3x20 min) | Kauppi Sports Center 3 | Ilves 04 - Classic Red | Galeh, Nieminen | H |
09.09. 20:00 | Spiral-Salit 4 | Grasshoppers - SFC | Suhonen, Ruohonen | H | |
14.09.2019 | |||||
14.09. 11:00 | Spiral 1 | Pelikassit - KauHu | Galeh, Rosnell | T | |
14.09. 11:00 | Spiral 2 | Pröystön bruins - Pullukat | Arola, Kesäläinen | T | |
14.09. 11:00 | Spiral 3 | Soittorasia V - RATAS | Hautakorpi, Laine | T | |
14.09. 11:00 | Spiral 4 | NaPo - SB Valmet | Rajanti | T | |
14.09. 11:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | KiU - Alku | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
14.09. 11:00 | Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 | SBT PaPo - Urho | Lepistö Heikkilä Hannes Lepistö Antti | S | |
14.09. 11:15 | Tamppi areena 1 | Soittorasia - PiTu | Happonen, Heikkinen | T | |
14.09. 12:00 | Spiral 1 | HC Lötä - Tepi Hunters | Markkanen, Rosnell | T | |
14.09. 12:00 | Spiral 2 | Holvastin Haukat - Tumut | Arola, Kesäläinen | T | |
14.09. 12:00 | Spiral 3 | Proseduuri - Hermes 28 | Kaila, Laine | T | |
14.09. 12:00 | Spiral 4 | Lasinilkat - Ac Darra | Rajanti | T | |
14.09. 12:00 | AutoCenter Areena 1 | Happee - Koovee | Korhonen Tomas Härmäläinen Valtteri | S | |
14.09. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | LASB ed - M-Team | Matinlauri, Nieminen | S | |
14.09. 12:15 | Jokioisten Leipä Areena 1 | SCU - TPS 3 | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
14.09. 12:15 | Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 | MSM - SR IV | Arppe Heikkilä Hannes Välimaa Jorma | S | |
14.09. 13:00 | Spiral 1 | Team Moose 2.0 - S15 | Markkanen, Rosnell | T | |
14.09. 13:00 | Spiral 2 | AC Nokia Pro - Grasshoppers | Galeh, Kesäläinen | T | |
14.09. 13:00 | Spiral 3 | Laboule - SB Bekonile | Kaila, Laine | T | |
14.09. 13:00 | Spiral 4 | Jalluomena - SC JBOP | Rajanti | T | |
14.09. 13:00 | Tamppi areena 1 | KU-68 - Konnat | Happonen, Heikkinen | T | |
14.09. 13:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Tiikerit PD1 - Oilers Hope PD1 | Rinne Rinne Reino Valliaro Sanna | S | |
14.09. 13:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Karhut PD2 - EräViikingit Itä PD2 | Hiltunen, Sorva | S | |
14.09. 13:30 | AutoCenter Areena 1 | Oilers NG - PoNoVo/NST | Korhonen Tomas Härmäläinen Valtteri | S | |
14.09. 13:30 | AutoCenter Areena 2 | Welhot - EräViikingit | Matinlauri, Nieminen | S | |
14.09. 14:00 | Spiral 1 | Nebi - NVS | Suhonen, Laine | T | |
14.09. 14:00 | Spiral 2 | HPV - SK Kanuuna | Vallin, Hautakorpi | T | |
14.09. 14:00 | Spiral 3 | Pelijengi - Musta-Pekka | Kuisla | T | |
14.09. 14:00 | Spiral 4 | Jankan Dynamo - SS Kaatsi | Galeh, Lepola | T | |
14.09. 14:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Koovee PD1 - United 3 PD1 | Rinne Rinne Reino Valliaro Sanna | S | |
14.09. 14:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | PSS PD2 - SPV PD2 | Hiltunen, Sorva | S | |
14.09. 14:30 | Jokioisten Leipä Areena 1 | Voittaja 1 - Voittaja 2 | Kontunen Jouni Sikiö Mikko | S | |
14.09. 14:30 | Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 | Voittaja 1 - Voittaja 2 | Lepistö, Arppe | S | |
14.09. 14:45 | Tamppi areena 1 | PiTu - KU-68 | Happonen, Heikkinen | T | |
14.09. 15:00 | Spiral 1 | Framery - TAHU | Markkanen, Suhonen | T | |
14.09. 15:00 | Spiral 2 | Test Eagles - EPO | Hautakorpi, Vallin | T | |
14.09. 15:00 | Spiral 3 | Nokian Vararenkaat - SC Talipallot | Kuisla | T | |
14.09. 15:00 | Spiral 4 | Kalevan Leppäkertut - PIHA | Galeh, Lepola | T | |
14.09. 15:00 | AutoCenter Areena 1 | Nokian KrP - OLS | Korhonen Tomas Härmäläinen Valtteri | S | |
14.09. 15:00 | AutoCenter Areena 2 | FBC Turku B I - Tiikerit | Matinlauri, Nieminen | S | |
14.09. 15:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - SB Vantaa | Arponen Tuomas Millner Max | S | |
14.09. 15:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | Indians PD1 - United 4 PD1 | Rinne Rinne Reino Valliaro Sanna | S | |
14.09. 15:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Koovee PD2 - United 3 PD2 | Hiltunen, Sorva | S | |
14.09. 15:45 | Jokioisten Leipä Areena 1 | Häviäjä 1 - Häviäjä 2 | Kontunen Jouni Sikiö Mikko | S | |
14.09. 15:45 | Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 | Häviäjä 1 - Häviäjä 2 | Lepistö Heikkilä Hannes Lepistö Antti | S | |
14.09. 16:00 | Spiral 1 | Metso Minerals - Eläintarha | Markkanen, Suhonen | T | |
14.09. 16:00 | Spiral 2 | Pikajuna Banditos - Fatboys | Hautakorpi, Vallin | T | |
14.09. 16:00 | Spiral 3 | Sählyhirvet - Encore | Kuisla | T | |
14.09. 16:00 | Spiral 4 | Team Tammela - SC Laitataklaus | Galeh, Lepola | T | |
14.09. 16:30 | Tamppi areena 1 | Soittorasia - Konnat | Happonen, Heikkinen | T | |
14.09. 16:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 1 | SPV PD1 - Happee PD1 | Rinne Rinne Reino Valliaro Sanna | S | |
14.09. 16:30 | Eerikkilän Urheiluopisto 2 | Tiikerit PD2 - United 4 PD2 | Hiltunen, Sorva | S | |
14.09. 16:30 | AutoCenter Areena 1 | Happee - Oilers NG | Myllynen Rauhala Joona Myllynen Rauno | S | |
14.09. 16:30 | AutoCenter Areena 2 | M-Team - Welhot | Virtanen, Kaila | S | |
14.09. 18:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | Häviäjä 3 - Voittaja 4 | Kontunen Jouni Sikiö Mikko | S | |
14.09. 18:00 | Koulu- ja kulttuurikampus KAARNA 1 | Häviäjä 3 - Voittaja 4 | Arppe Heikkilä Hannes Välimaa Jorma | S | |
14.09. 18:00 | AutoCenter Areena 1 | PoNoVo/NST - OLS | Myllynen Rauhala Joona Myllynen Rauno | S | |
14.09. 18:00 | AutoCenter Areena 2 | Tiikerit - LASB ed | Virtanen, Kaila | S | |
14.09. 19:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - Nokian KrP | Myllynen Rauhala Joona Myllynen Rauno | S | |
14.09. 19:30 | AutoCenter Areena 2 | EräViikingit - FBC Turku B I | Virtanen, Kaila | S |