Asettelut
Ottelut & asettelut: 28.05.2019 - 04.06.2019
< Edellinen viikko 28.05.2019 - 04.06.2019 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
30.05.2019 | |||||
30.05. 12:00 | Spiral 4 | J1 säbäteam - Nokian tuhkimot | Heikkinen, Hautakorpi | T | |
30.05. 12:00 | Spiral 2 | TaHU - Pikajuna Banditos | Myllynen, Kesäläinen | T | |
30.05. 12:00 | Spiral 1 | Moose 2.0 - Tumut | Arppe, Virtanen | T | |
30.05. 12:00 | Spiral 3 | SC Testo - Rientola-Akatemia | Vallin, Rajanti | T | |
30.05. 13:00 | Spiral 1 | Raimonlätty - PiPa | Arppe, Virtanen | T | |
30.05. 13:00 | Spiral 2 | SC JBOP - Kisumaan sählykerho | Myllynen, Kesäläinen | T | |
30.05. 13:00 | Spiral 3 | HSP - Sc Dingo | Vallin, Rajanti | T | |
30.05. 14:00 | Spiral 1 | Sinners - PirPi | Arppe, Virtanen | T | |
30.05. 14:00 | Spiral 4 | Jounin pojat - Penguins | Heikkinen, Hautakorpi | T | |
30.05. 14:00 | Spiral 3 | Hyvä Vitsi - Pelijengi | Vallin, Rajanti | T | |
31.05.2019 | |||||
31.05. 17:30 | Spiral 4 | EPO - Team T | Galeh, Heikkinen | T | |
31.05. 17:30 | Spiral 3 | Mahti Salibandy - Mesteret | Kalmi-Ruoranen, Nieminen | T | |
31.05. 18:30 | Spiral 4 | Test Eagles - Dyson | Galeh, Heikkinen | T | |
31.05. 18:30 | Spiral 3 | Team All Stars - Sählyhirvet | Kalmi-Ruoranen, Nieminen | T | |
31.05. 19:30 | Spiral 4 | Yläkulma - SC Teufel | Galeh, Heikkinen | T | |
31.05. 19:30 | Spiral 3 | Soittorasia V - Tampereen Pallopojat | Kalmi-Ruoranen, Nieminen | T | |
02.06.2019 | |||||
02.06. 12:00 | Spiral 2 | Sinners - Jounin pojat | Vallin | T | |
02.06. 12:00 | Spiral 1 | Tepi Hunters - Rankat elämät | Helin, Galeh | T | |
02.06. 12:00 | Spiral 4 | Hermes 27 - TaHU | Nieminen, Myllynen | T | |
02.06. 12:00 | Spiral 3 | AL - Encore | Happonen, Lepola | T | |
02.06. 13:00 | Spiral 2 | Välimallin jätkät - Raimonlätty | Vallin | T | |
02.06. 13:00 | Spiral 1 | Bussijalat - KauHu | Galeh, Helin | T | |
02.06. 13:00 | Spiral 4 | Holvastin Haukat - Pikajuna Banditos | Nieminen, Myllynen | T | |
02.06. 13:00 | Spiral 3 | Metso Minerals - Eläintarha KS | Happonen, Lepola | T | |
02.06. 14:00 | Spiral 2 | Nokian tuhkimot - Pelikassit | Vallin | T | |
02.06. 14:00 | Spiral 1 | SC LettuLeena - Höntsääjät Nokia | Virtanen, Helin | T | |
02.06. 14:00 | Spiral 4 | Ac Darra - Alakolmion karvaajat | Kalmi-Ruoranen, Suhonen | T | |
02.06. 14:00 | Spiral 3 | Test Eagles - EPO | Happonen, Lepola | T | |
02.06. 15:00 | Spiral 2 | Penquins - J1 säbäteam | Olkkola, Kaila | T | |
02.06. 15:00 | Spiral 1 | Team JER53Y - NVS | Virtanen, Lepistö | T | |
02.06. 15:00 | Spiral 4 | HPV - Kisumaan sählykerho | Kalmi-Ruoranen, Suhonen | T | |
02.06. 15:00 | Spiral 3 | Heinäsirkat - Team Tammela | Hautakorpi, Markkanen | T | |
02.06. 16:00 | Spiral 2 | LeTo Matures - PirPi | Olkkola, Kaila | T | |
02.06. 16:00 | Spiral 1 | Kurkkuharjaus - SB Karhukopla | Sandelin, Lepistö | T | |
02.06. 16:00 | Spiral 4 | SC Teufel - SC JBOP | Kalmi-Ruoranen, Suhonen | T | |
02.06. 16:00 | Spiral 3 | Dyson - Team T | Hautakorpi, Markkanen | T | |
02.06. 17:00 | Spiral 1 | SK Kanuuna - SS PöKe | Sandelin, Laine | T | |
02.06. 17:00 | Spiral 2 | Tumut - SB-TEHO | Olkkola, Kaila | T | |
02.06. 17:00 | Spiral 3 | SC Laitataklaus - SC Testo | Kesäläinen, Lepistö | T | |
02.06. 18:00 | Spiral 1 | Moose 2.0 - Tampereen Pallopojat | Pelttari, Laine | T | |
02.06. 18:00 | Spiral 3 | SC JBOP II - HSP | Kesäläinen, Hiltunen | T | |
02.06. 19:00 | Spiral 1 | Hyvä Vitsi - Patrik Håkans PFPC | Pelttari, Simola | T | |
02.06. 19:00 | Spiral 3 | Team All Stars - Mahti Salibandy | Hiltunen, Arola | T | |
02.06. 20:00 | Spiral 1 | Soittorasia V - Yliopiston Sammakot | Pelttari, Simola | T | |
02.06. 20:00 | Spiral 3 | Rientola-Akatemia - Kalevan Leppäkertut | Hiltunen, Arola | T |