Asettelut

Ottelut & asettelut: 23.03.2019 - 30.03.2019

< Edellinen viikko 23.03.2019 - 30.03.2019 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
23.03.2019
23.03. 11:00 Kev F Spiral 1 SC JBOP - SC Laitataklaus Aseteltu Happonen, Hiltunen T
23.03. 12:00 Kev C Spiral 1 HPV - Pikajuna Banditos Aseteltu Happonen, Hiltunen T
23.03. 12:00 Kev D Spiral 3 Pelijengi - Soittorasia V Aseteltu Markkanen, Melentjeff T
23.03. 13:00 Kev C Spiral 1 Holvastin Haukat - Hermes 27 Aseteltu Galeh, Hiltunen T
23.03. 13:00 Kev D Spiral 3 Hyvä Vitsi - SB-TEHO Aseteltu Markkanen, Melentjeff T
23.03. 14:00 Kev C Spiral 1 Ac Darra - SC JBOP Aseteltu Melentjeff, Galeh T
23.03. 14:00 Kev D Spiral 3 Tumut - SK Kanuuna Aseteltu Vallin, Kesäläinen T
23.03. 15:00 Kev D Spiral 3 Patrik Håkans PFPC - SS PöKe Aseteltu Vallin, Kesäläinen T
24.03.2019
24.03. 12:00 KEV A Spiral 1 PiPa - LeTo Matures Aseteltu Nieminen, Kaila T
24.03. 12:00 Kev B Spiral 2 Suuba - Kurkkuharjaus Aseteltu Auvinen, Matinlauri T
24.03. 12:00 Kev E Spiral 3 Eläintarha KS - Test Eagles Aseteltu Hautakorpi, Kalmi-Ruoranen T
24.03. 12:00 Kev F Spiral 4 HSP - Team All Stars Aseteltu Leppänen, Suhonen T
24.03. 13:00 KEV A Spiral 1 Penquins - Raimonlätty Aseteltu Nieminen, Kaila T
24.03. 13:00 Kev B Spiral 2 Team JER53Y - KauHu Aseteltu Auvinen, Matinlauri T
24.03. 13:00 Kev F Spiral 4 Sählyhirvet - Sc Dingo Aseteltu Leppänen, Suhonen T
24.03. 14:00 KEV A Spiral 1 J1 säbäteam - Jounin pojat Aseteltu Nieminen, Kaila T
24.03. 14:00 Kev B Spiral 2 Bussijalat - Tepi Hunters Aseteltu Auvinen, Matinlauri T
24.03. 14:00 Kev E Spiral 3 Metso Minerals - AL Aseteltu Hautakorpi, Kalmi-Ruoranen T
24.03. 15:00 Kev B Spiral 2 SC LettuLeena - SB Karhukopla Aseteltu Lepistö, Sandelin T
24.03. 15:00 Kev E Spiral 3 Heinäsirkat - EPO Aseteltu Hautakorpi, Kalmi-Ruoranen T
24.03. 15:00 Kev F Spiral 4 Rientola-Akatemia - Mahti Salibandy Aseteltu Kesäläinen, Arola T
24.03. 16:00 Kev B Spiral 2 NVS - Rankat elämät Aseteltu Lepistö, Sandelin T
24.03. 16:00 Kev E Spiral 3 Encore - Team T Aseteltu Galeh, Merimaa T
24.03. 16:00 Kev F Spiral 4 SC Testo - Mesteret Aseteltu Kesäläinen, Arola T
24.03. 17:00 Kev D Spiral 2 Moose 2.0 - Yliopiston Sammakot Aseteltu Suominen, Suominen T
24.03. 17:00 Kev D Spiral 3 SS PöKe - SB-TEHO Aseteltu Galeh, Merimaa T
24.03. 18:00 Kev E Spiral 3 Dyson - Jalluomena Aseteltu Galeh, Merimaa T
30.03.2019
30.03. 11:00 Kev D Spiral 1 SB-TEHO - Patrik Håkans PFPC T
30.03. 12:00 Kev B Spiral 3 Höntsääjät Nokia - Suuba T
30.03. 13:00 Kev B Spiral 3 Tepi Hunters - Team JER53Y T
30.03. 14:00 KEV A Spiral 3 Välimallin jätkät - Sinners T
30.03. 15:00 Kev B Spiral 3 KauHu - NVS T
30.03. 16:00 KEV A Spiral 3 Nokian tuhkimot - PirPi T