Asettelut

Ottelut & asettelut: 23.03.2019 - 30.03.2019

< Edellinen viikko 23.03.2019 - 30.03.2019 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
23.03.2019
23.03. 10:00 SS M4D-13 Ideapark Sport 1 LeTo - Härmä Aseteltu Pelttari, Sorva S
23.03. 10:00 SS M4D-15 Kauppi Sports Center 3 TahVe - D-Kone Aseteltu Joki, Vallin S
23.03. 10:00 SS M4D-14 Spiral-Halli 2 Lätty - Punakone Aseteltu Sandelin, Vepsäläinen S
23.03. 10:00 M45-03 Spiral-Halli 4 H.C. Shakers - Pro Stars Aseteltu Koskinen, Markkanen S
23.03. 10:00 SS N3D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA II - Riemu Merimaa Merimaa Janne Hyytinen Santtu S
23.03. 11:00 Kev F Spiral 1 SC JBOP - SC Laitataklaus Aseteltu Happonen, Hiltunen T
23.03. 11:00 SS M4D-13 Ideapark Sport 1 Isoluu - Bullets Aseteltu Pelttari, Nurmi S
23.03. 11:00 SS M4D-15 Kauppi Sports Center 3 SC Läsimäki II - SR III Aseteltu Joki, Vallin S
23.03. 11:00 SS M4D-14 Spiral-Halli 2 IkU - SN Symmetrik Aseteltu Sandelin, Kaila S
23.03. 11:00 SS N3D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä II - MultiAnts Merimaa Merimaa Janne Hyytinen Santtu S
23.03. 11:00 SS PE2-D Kostia Areena 1 PIsku - SB Luja Knuutinen Risto Lepola Lasse T. S
23.03. 12:00 Kev C Spiral 1 HPV - Pikajuna Banditos Aseteltu Happonen, Hiltunen T
23.03. 12:00 Kev D Spiral 3 Pelijengi - Soittorasia V Aseteltu Markkanen, Melentjeff T
23.03. 12:00 Pudotuspelit Salibandyhalli Aurora 1 PSS - SSRA Nerg Toni Sinisalo Anssi S
23.03. 12:00 SS M4D-13 Ideapark Sport 1 Härmä - LASB Hml Aseteltu Sorva, Nurmi S
23.03. 12:00 SS M4D-15 Kauppi Sports Center 3 Nokian KrP II - TahVe Aseteltu Joki, Vallin S
23.03. 12:00 SS M4D-14 Spiral-Halli 2 HLJ - Lätty Aseteltu Vepsäläinen, Kaila S
23.03. 12:00 M45-03 Spiral-Halli 4 SRC - H.C. Shakers Aseteltu Koskinen, Lepistö S
23.03. 12:00 SS N3D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Riemu - MIG II Merimaa Merimaa Janne Hyytinen Santtu S
23.03. 12:00 SS PE2-D Kostia Areena 1 YPA Valkoinen - Pirkat Valkoinen Knuutinen Risto Di Piazza Sami S
23.03. 13:00 Kev C Spiral 1 Holvastin Haukat - Hermes 27 Aseteltu Galeh, Hiltunen T
23.03. 13:00 Kev D Spiral 3 Hyvä Vitsi - SB-TEHO Aseteltu Markkanen, Melentjeff T
23.03. 13:00 SS M4D-13 Ideapark Sport 1 Bullets - Puusaha Aseteltu Pelttari, Sorva S
23.03. 13:00 SS M4D-15 Kauppi Sports Center 3 MäntU - SC Läsimäki II Aseteltu Auvinen, Arola S
23.03. 13:00 SS M4D-14 Spiral-Halli 2 Warriors - IkU Aseteltu Sandelin, Vepsäläinen S
23.03. 13:00 SS N3D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä II - Steelers II Merimaa Merimaa Janne Hyytinen Santtu S
23.03. 13:00 SS PE2-D Kostia Areena 1 RoPo - PIsku Lepola Lasse T. Di Piazza Sami S
23.03. 14:00 Kev C Spiral 1 Ac Darra - SC JBOP Aseteltu Melentjeff, Galeh T
23.03. 14:00 Kev D Spiral 3 Tumut - SK Kanuuna Aseteltu Vallin, Kesäläinen T
23.03. 14:00 SS M4D-13 Ideapark Sport 1 LASB Hml - Isoluu Aseteltu Pelttari, Nurmi S
23.03. 14:00 SS M4D-15 Kauppi Sports Center 3 SR III - Nokian KrP II Aseteltu Auvinen, Arola S
23.03. 14:00 SS M4D-14 Spiral-Halli 2 SN Symmetrik - HLJ Aseteltu Sandelin, Kaila S
23.03. 14:00 M45-03 Spiral-Halli 4 Merikoski SBT - H.C. Shakers Aseteltu Markkanen, Lepistö S
23.03. 14:00 SS N3D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 MultiAnts - Pirkat II Aseteltu Leino, Happonen S
23.03. 14:00 SS PE2-D Kostia Areena 1 YPA Valkoinen - SB Luja Knuutinen Risto Lepola Lasse T. S
23.03. 14:30 PC1SM-PPK AutoCenter Areena 0 Happee - Koovee Aseteltu Virtanen, Välimaa S
23.03. 14:30 SS PF2-K Tampereen Tenniskeskus 1 Classic Valkoinen - Nokian KrP Suominen Laakso Ida Suominen Kiia S
23.03. 15:00 Kev D Spiral 3 Patrik Håkans PFPC - SS PöKe Aseteltu Vallin, Kesäläinen T
23.03. 15:00 SS M4D-13 Ideapark Sport 1 Jehut - Snipers Aseteltu Sorva, Nurmi S
23.03. 15:00 SS M4D-15 Kauppi Sports Center 3 VesVi - Warriors IV Aseteltu Auvinen, Arola S
23.03. 15:00 SS M4D-14 Spiral-Halli 2 Nokian Krp III - Showtime Aseteltu Vepsäläinen, Kaila S
23.03. 15:00 SS N3D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä III - MIG II Aseteltu Leino, Matikainen S
23.03. 15:00 SS PE2-D Kostia Areena 1 Pirkat Valkoinen - RoPo Knuutinen Risto Di Piazza Sami S
23.03. 15:15 SS PF2-K Tampereen Tenniskeskus 1 Pirkat Blue - Ikurin Vire Tornadot Ketola Laakso Ida Ketola Jenni-Maarit S
23.03. 15:30 N-liiga pudotuspelit Salibandyhalli Aurora 1 PSS - Classic Kirjonen Tom Sirkka Jyrki S
23.03. 15:30 Pudotuspelit Raholan Liikuntakeskus 1 Classic - Pelicans SB Helin Helin Mika Haapasaari Katariina S
23.03. 16:00 SS M2D-KARS Kosken Syke 1 KyPo - KU-68 Aseteltu Laine, Patrikainen S
23.03. 16:00 PASM Pudotuspelit Tapiolan Urheiluhalli 1 Oilers - M-Team Rissanen Rasmus Virkki Tommi S
23.03. 16:00 SS M4D-13 Ideapark Sport 1 Puusaha - E-HSS Lundelin Mikkonen Tommi Lundelin Petri S
23.03. 16:00 SS M4D-15 Kauppi Sports Center 3 PäLu - MäntU Vilermo Mäkelä Jarkko Vilermo Miikka S
23.03. 16:00 SS M4D-14 Spiral-Halli 2 Pirkat III - Warriors Aseteltu Vornanen, Galeh S
23.03. 16:00 M45-03 Spiral-Halli 4 Merikoski SBT - SRC Aseteltu Koskinen, Markkanen S
23.03. 16:00 SS N3D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Steelers II - Pirkat II Aseteltu Happonen, Matikainen S
23.03. 16:15 SS PF2-K Tampereen Tenniskeskus 1 Nokian KrP - Pirkat Blue Aseteltu Suominen, Ketola S
23.03. 17:00 SS M4D-13 Ideapark Sport 1 Snipers - Pisku Lundelin Mikkonen Tommi Lundelin Petri S
23.03. 17:00 SS M4D-15 Kauppi Sports Center 3 NeTu - VesVi Vilermo Mäkelä Jarkko Vilermo Miikka S
23.03. 17:00 SS M4D-14 Spiral-Halli 2 SC Susibandy - Nokian Krp III Aseteltu Vornanen, Galeh S
23.03. 17:00 SS N3D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA II - O2-Jyväskylä III Aseteltu Leino, Happonen S
23.03. 17:00 SS PF2-K Tampereen Tenniskeskus 1 Ikurin Vire Tornadot - Classic Valkoinen Suominen Laakso Ida Suominen Kiia S
23.03. 17:30 M45-03 Spiral-Halli 4 Merikoski SBT - Pro Stars Aseteltu Koskinen, Markkanen S
23.03. 18:00 SS M2D-04 PO Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - RSS Panthers Härmäläinen Härmäläinen Valtteri Korhonen Tomas S
23.03. 18:00 N-liiga pudotuspelit Arkadia Halli 1 SB-Pro - Pelicans SB Palo Mika Savolainen Antti S
23.03. 18:00 N-liiga pudotuspelit Kastellin Monitoimitalo 1 SSRA - TPS Kirves Juhani Snellman Henrik S
23.03. 18:00 PASM Pudotuspelit Spiral-Halli 1 Classic - SPV Kontiainen Kimmo Sivenius Mikael S
23.03. 18:00 SS M4D-13 Ideapark Sport 1 E-HSS - Jehut Lundelin Mikkonen Tommi Lundelin Petri S
23.03. 18:00 SS M4D-15 Kauppi Sports Center 3 Warriors IV - PäLu Vilermo Mäkelä Jarkko Vilermo Miikka S
23.03. 18:00 SS M4D-14 Spiral-Halli 2 Showtime - Pirkat III Aseteltu Vornanen, Galeh S
23.03. 18:00 SS PF2-K Tampereen Tenniskeskus 1 Ikurin Vire Tornadot - Nokian KrP Ketola Laakso Ida Ketola Jenni-Maarit S
23.03. 18:00 SS N3D-04 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Steelers II - MIG II Aseteltu Leino, Matikainen S
23.03. 18:30 PC2SM-PO Raholan Liikuntakeskus 1 Classic - LaSB ed. Aseteltu Myllynen, Salonen S
23.03. 18:30 N-liiga pudotuspelit AutoCenter Areena 1 Koovee - EräViikingit Järvi Timo Kirsilä Pertti S
23.03. 18:30 Pudotuspelit Sport Garden 1 FBC Loisto - SBS Wirmo Kanerva Jussi Mäkelä Tapio S
23.03. 18:45 SS PF2-K Tampereen Tenniskeskus 1 Classic Valkoinen - Pirkat Blue Aseteltu Suominen, Ketola S
23.03. 19:00 Divari pudotuspelit Sipoo Areena 1 ÅIF - Tiikerit Matilainen Mikko Pekkinen Rainer S
23.03. 19:00 SS M4D-13 Ideapark Sport 1 Pisku - LeTo Lundelin Mikkonen Tommi Lundelin Petri S
23.03. 19:00 SS M4D-15 Kauppi Sports Center 3 D-Kone - NeTu Vilermo Mäkelä Jarkko Vilermo Miikka S
23.03. 19:00 SS M4D-14 Spiral-Halli 2 Punakone - SC Susibandy Aseteltu Vornanen, Galeh S
24.03.2019
24.03. 10:00 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Keltainen - SC Weikot Kimpanpää Miika Kimpanpää Santeri S
24.03. 10:45 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Steelers Musta - Classic Pinkki Kimpanpää Miika Kimpanpää Santeri S
24.03. 11:45 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Weikot - Classic Pinkki Kimpanpää Miika Kimpanpää Santeri S
24.03. 12:00 KEV A Spiral 1 PiPa - LeTo Matures Aseteltu Nieminen, Kaila T
24.03. 12:00 Kev B Spiral 2 Suuba - Kurkkuharjaus Aseteltu Auvinen, Matinlauri T
24.03. 12:00 Kev E Spiral 3 Eläintarha KS - Test Eagles Aseteltu Hautakorpi, Kalmi-Ruoranen T
24.03. 12:00 Kev F Spiral 4 HSP - Team All Stars Aseteltu Leppänen, Suhonen T
24.03. 12:30 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Keltainen - Steelers Musta Kimpanpää Miika Kimpanpää Santeri S
24.03. 13:00 KEV A Spiral 1 Penquins - Raimonlätty Aseteltu Nieminen, Kaila T
24.03. 13:00 Kev B Spiral 2 Team JER53Y - KauHu Aseteltu Auvinen, Matinlauri T
24.03. 13:00 Kev F Spiral 4 Sählyhirvet - Sc Dingo Aseteltu Leppänen, Suhonen T
24.03. 13:00 SS M2D-KARS Tamppi Areena 1 SR IV - Steelers II Airola Iiro-Pekka Kunttu Christer S
24.03. 13:30 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Steelers Musta - SC Weikot Blomqvist Koivunen Vilho Blomqvist Matias S
24.03. 14:00 KEV A Spiral 1 J1 säbäteam - Jounin pojat Aseteltu Nieminen, Kaila T
24.03. 14:00 Kev B Spiral 2 Bussijalat - Tepi Hunters Aseteltu Auvinen, Matinlauri T
24.03. 14:00 Kev E Spiral 3 Metso Minerals - AL Aseteltu Hautakorpi, Kalmi-Ruoranen T
24.03. 14:00 SS M2D-KARS Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - KyPo Aseteltu Laine, Patrikainen S
24.03. 14:15 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Pinkki - YPA Keltainen Blomqvist Koivunen Vilho Blomqvist Matias S
24.03. 14:30 PC1SM-PPK AutoCenter Areena 0 SPV/NJ - Happee Aseteltu Myllynen, Virtanen S
24.03. 15:00 Kev B Spiral 2 SC LettuLeena - SB Karhukopla Aseteltu Lepistö, Sandelin T
24.03. 15:00 Kev E Spiral 3 Heinäsirkat - EPO Aseteltu Hautakorpi, Kalmi-Ruoranen T
24.03. 15:00 Kev F Spiral 4 Rientola-Akatemia - Mahti Salibandy Aseteltu Kesäläinen, Arola T
24.03. 15:00 PASM Pudotuspelit Seinäjoen Urheilutalo 1 SPV - Classic Aseteltu Maunuksela, Suhonen S
24.03. 15:00 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Sininen - Pirkat White Blomqvist Koivunen Vilho Blomqvist Matias S
24.03. 15:30 Pudotuspelit Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - SB-Pro/LoSB Helin Helin Mika Savolainen Juha S
24.03. 15:45 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Punainen - KOOVEE Mustat Blomqvist Koivunen Vilho Blomqvist Matias S
24.03. 16:00 Kev B Spiral 2 NVS - Rankat elämät Aseteltu Lepistö, Sandelin T
24.03. 16:00 Kev E Spiral 3 Encore - Team T Aseteltu Galeh, Merimaa T
24.03. 16:00 Kev F Spiral 4 SC Testo - Mesteret Aseteltu Kesäläinen, Arola T
24.03. 16:45 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Pirkat White - Classic Punainen Vina Kaila Antti Vina Jesse S
24.03. 17:00 Kev D Spiral 2 Moose 2.0 - Yliopiston Sammakot Aseteltu Suominen, Suominen T
24.03. 17:00 Kev D Spiral 3 SS PöKe - SB-TEHO Aseteltu Galeh, Merimaa T
24.03. 17:00 N-liiga pudotuspelit Mosahalli 1 EräViikingit - Koovee Järvi Timo Kirsilä Pertti S
24.03. 17:30 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE Mustat - YPA Sininen Vina Kaila Antti Vina Jesse S
24.03. 18:00 Kev E Spiral 3 Dyson - Jalluomena Aseteltu Galeh, Merimaa T
24.03. 18:00 N-liiga pudotuspelit Suurhalli Areena 1 Pelicans SB - SB-Pro Palo Mika Savolainen Antti S
24.03. 18:00 Pudotuspelit Kastellin Monitoimitalo 1 SSRA - PSS Kallioinen Sari Lehtosaari Jari S
24.03. 18:00 PASM Pudotuspelit Arena Center Ruskeasuo 4 M-Team - Oilers Kortesoja Markus Virkki Tommi S
24.03. 18:30 N-liiga pudotuspelit Ideapark Sport 1 Classic - PSS Kirjonen Tom Sirkka Jyrki S
24.03. 18:30 N-liiga pudotuspelit Kupittaan palloiluhalli 1 TPS - SSRA Laakso Jussi Sarvanko Jyrki S
24.03. 18:30 Pudotuspelit HaNi-Halli 1 SBS Wirmo - FBC Loisto Mäkelä Tapio Kanerva Jussi S
24.03. 18:30 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE Mustat - Pirkat White Vina Kaila Antti Vina Jesse S
24.03. 19:15 SS PF2-K Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Sininen - Classic Punainen Vina Kaila Antti Vina Jesse S
25.03.2019
25.03. 18:30 Pudotuspelit Suurhalli Areena 1 Pelicans SB - Classic Savolainen Janne Sinisalo Anssi S
26.03.2019
26.03. 18:30 Pudotuspelit Arkadia Halli 1 SB-Pro/LoSB - Pirkat Faqih Bilal Savolainen Janne S
26.03. 18:30 Pudotuspelit Salibandyhalli Aurora 1 PSS - SSRA Linnala Iiro Maijanen Verne S
26.03. 19:00 Divari pudotuspelit Tikkurilan Urheilutalo 1 Tiikerit - ÅIF Matilainen Mikko Pekkinen Rainer S
27.03.2019
27.03. 18:30 N-liiga pudotuspelit Arkadia Halli 1 SB-Pro - Pelicans SB Palo Mika Savolainen Antti S
27.03. 18:30 N-liiga pudotuspelit Kastellin Monitoimitalo 1 SSRA - TPS Kirves Juhani Snellman Henrik S
27.03. 18:30 N-liiga pudotuspelit Salibandyhalli Aurora 1 PSS - Classic Kirjonen Tom Sirkka Jyrki S
27.03. 18:30 N-liiga pudotuspelit AutoCenter Areena 1 Koovee - EräViikingit Järvi Timo Kirsilä Pertti S
27.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Seinäjoen Urheilutalo 1 SPV - TPS Lähteenmäki Lähdesmäki Miikka Lähteenmäki Ari S
27.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Tampere Areena 1 Classic - Oilers Alakare Mikko Vilkki Vesa S
28.03.2019
28.03. 18:30 PASM Pudotuspelit Tapiolan Urheiluhalli 1 Oilers - M-Team Partanen Aleksi Spala Ondrej S
28.03. 18:30 PASM Pudotuspelit AutoCenter Areena 1 Classic - SPV Aseteltu Maunuksela, Suhonen S
29.03.2019
29.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Tapiolan Urheiluhalli 1 Oilers - Classic Alakare Mikko Vilkki Vesa S
29.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Kupittaan palloiluhalli 1 TPS - SPV Lähteenmäki Lähdesmäki Miikka Lähteenmäki Ari S
29.03. 19:00 Divari karsinnat Kirkassilmä Areena 1 FoSu - SB Vantaa Laitila Perttu Rintala Valtteri S
30.03.2019
30.03. 10:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 SC Tolppalaukaus - RePlay Aseteltu Auvinen, Happonen S
30.03. 10:00 SS M5D-19 Spiral-Halli 4 ULA - Soolo Aseteltu Galeh, Nurmi S
30.03. 10:00 SS M5D-18 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 SB KK - SC Weikot Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
30.03. 10:00 SS PD2-C Kostia Areena 1 SB Luja - KeikY Impiö Knuutinen Risto Impiö Kimmo S
30.03. 10:00 SS PD2-D Spiral-Halli 2 KU-68 - Tampereen Icehearts Aseteltu Torkkola, Toijala S
30.03. 10:00 SS N4D-07 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 NoPS - YPA III Rinne Rinne Reino Korhonen Tomas S
30.03. 10:00 SS PE2-B Ideapark Sport 1 VesVi - LeKi Aseteltu Merimaa, Suominen S
30.03. 10:00 SS PE2-A Harjuniityn liikuntahalli 1 Nokian KrP Sininen - YPA Sininen Vehmas Vehmas Valtteri Nummela Eeti S
30.03. 10:00 LRSS TD-A AutoCenter Areena 1 Classic Red - Koovee Partanen Mäkelä Sannamari Partanen Tiia S
30.03. 10:00 SS PE2-C AutoCenter Areena 2 KOOVEE Punaiset - Ilves West Iltanen Korhonen Riku Iltanen Severi S
30.03. 11:00 Kev D Spiral 1 SB-TEHO - Patrik Håkans PFPC Aseteltu Suhonen, Vornanen T
30.03. 11:00 SS M3D-KARS Spiral-Halli 1 LeTo - Nokian Krp III Aseteltu Härmäläinen, Vornanen S
30.03. 11:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 HuHu - SB NMP Aseteltu Auvinen, Happonen S
30.03. 11:00 SS M5D-19 Spiral-Halli 4 SB Vipers - Ilves II Aseteltu Galeh, Nurmi S
30.03. 11:00 SS M5D-18 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 TFS - SB15 Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
30.03. 11:00 SS PD2-C Kostia Areena 1 Classic white - VesVi Mustat Leppänen Knuutinen Risto Leppänen Juhani S
30.03. 11:00 SS PD2-D Spiral-Halli 2 KOOVEE Punaiset - RSS Panthers Aseteltu Torkkola, Arola S
30.03. 11:00 SS N4D-07 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SB Luja - RoPo II Aseteltu Lepistö, Rinne S
30.03. 11:00 SS PE2-B Ideapark Sport 1 LASB Hml Valkoinen - Pirkat Sininen Aseteltu Merimaa, Amberla S
30.03. 11:00 SS PE2-A Harjuniityn liikuntahalli 1 RSS Panthers Black - SB Mirage Vehmas Vehmas Valtteri Nummela Eeti S
30.03. 11:00 LRSS TD-A AutoCenter Areena 1 O2-Jyväskylä - SC Urbans Partanen Mäkelä Sannamari Partanen Tiia S
30.03. 11:00 SS PE2-C AutoCenter Areena 2 SC Urbans - Classic Red Järventaus Korhonen Riku Järventaus Jussi S
30.03. 12:00 Kev B Spiral 3 Höntsääjät Nokia - Suuba Aseteltu Suhonen, Vornanen T
30.03. 12:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 RePlay - SB Luja III Aseteltu Auvinen, Happonen S
30.03. 12:00 SS M5D-19 Spiral-Halli 4 SR II - Soolo Aseteltu Galeh, Nurmi S
30.03. 12:00 SS M5D-18 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Pro Stars - SC Weikot Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
30.03. 12:00 SS PD2-C Kostia Areena 1 KeikY - Lempäälä Sport Aseteltu Impiö, Leppänen S
30.03. 12:00 SS PD2-D Spiral-Halli 2 KoSBy 06 - SC Weikot Kotkat Aseteltu Toijala, Arola S
30.03. 12:00 SS N4D-07 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 NoPS - Rientola Lepistö Korhonen Tomas Lepistö Antti S
30.03. 12:00 SS PE2-B Ideapark Sport 1 VesVi - KU-68 Aseteltu Suominen, Amberla S
30.03. 12:00 SS PE2-A Harjuniityn liikuntahalli 1 Classic WHITE - YPA Sininen Vehmas Vehmas Valtteri Nummela Eeti S
30.03. 12:00 SS PE2-C AutoCenter Areena 2 Ilves West - LASB Hml Oranssi Aseteltu Iltanen, Järventaus S
30.03. 12:15 SS M3D-KARS Spiral-Halli 1 SR III - FCN Aseteltu Härmäläinen, Hiltunen S
30.03. 12:30 Pudotuspelit Tampere Areena 1 Classic - PSS Helin Helin Mika Savolainen Juha S
30.03. 13:00 Kev B Spiral 3 Tepi Hunters - Team JER53Y Aseteltu Hautakorpi, Melentjeff T
30.03. 13:00 TC-SM Pudotuspelit Tampereen Tenniskeskus 1 Classic - NST Heikkilä Heikkilä Hannes Kunttu Christer S
30.03. 13:00 PASM Pudotuspelit Seinäjoen Urheilutalo 1 SPV - Classic Maunuksela Kontiainen Kimmo Maunuksela Jani S
30.03. 13:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 IRA - SB NMP Aseteltu Auvinen, Happonen S
30.03. 13:00 SS M5D-19 Spiral-Halli 4 Ilves II - Lempäälä Sport Aseteltu Galeh, Nurmi S
30.03. 13:00 SS M5D-18 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 SB15 - EPa II Aseteltu Sandelin, Markkanen S
30.03. 13:00 SS PD2-C Kostia Areena 1 SBT PaPo - Classic white Impiö Knuutinen Risto Impiö Kimmo S
30.03. 13:00 SS PD2-D Spiral-Halli 2 KU-68 - KOOVEE Punaiset Aseteltu Torkkola, Toijala S
30.03. 13:00 SS N4D-07 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KyPo - RoPo II Rinne Rinne Reino Korhonen Tomas S
30.03. 13:00 SS PE2-B Ideapark Sport 1 LFT Valkoinen - Pirkat Sininen Aseteltu Merimaa, Suominen S
30.03. 13:00 SS PE2-A Harjuniityn liikuntahalli 1 RSS Panthers Black - TFT Vehmas Vehmas Valtteri Nummela Eeti S
30.03. 13:00 LRSS TD-A AutoCenter Areena 1 Classic Red - O2-Jyväskylä Partanen Mäkelä Sannamari Partanen Tiia S
30.03. 13:00 SS PE2-C AutoCenter Areena 2 SC Urbans - KOOVEE Punaiset Iltanen Korhonen Riku Iltanen Severi S
30.03. 13:30 SS M3D-KARS Spiral-Halli 1 EPa - voittaja ottelusta 1 Aseteltu Härmäläinen, Vornanen S
30.03. 14:00 KEV A Spiral 3 Välimallin jätkät - Sinners Aseteltu Hautakorpi, Melentjeff T
30.03. 14:00 Divari karsinnat Liikuntakeskus Areena 1 PoNoVo - Blue Fox Arponen Tuomas Heikkinen Markku S
30.03. 14:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 SS Valhalla - HuHu Matikainen Matikainen Harri Mäkelä Jarkko S
30.03. 14:00 SS M5D-19 Spiral-Halli 4 SB Vipers - Torpedo Aseteltu Niskanen, Nieminen S
30.03. 14:00 SS M5D-18 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 TFS - KilMy Aseteltu Sandelin, Markkanen S
30.03. 14:00 SS PD2-C Kostia Areena 1 VesVi Mustat - LFT Sininen Leppänen Knuutinen Risto Leppänen Juhani S
30.03. 14:00 SS PD2-D Spiral-Halli 2 RSS Panthers - KoSBy 06 Aseteltu Torkkola, Arola S
30.03. 14:00 SS N4D-07 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Rientola - SB Luja Aseteltu Lepistö, Rinne S
30.03. 14:00 SS PE2-B Ideapark Sport 1 Lempäälä Sport - LASB Hml Valkoinen Aseteltu Merimaa, Amberla S
30.03. 14:00 SS PE2-A Harjuniityn liikuntahalli 1 SB Mirage - Steelers Aseteltu Heikkinen, Blomqvist S
30.03. 14:00 LRSS TD-A AutoCenter Areena 1 Koovee - SC Urbans Partanen Mäkelä Sannamari Partanen Tiia S
30.03. 14:00 SS PE2-C AutoCenter Areena 2 LASB Hml Oranssi - Classic Red Järventaus Korhonen Riku Järventaus Jussi S
30.03. 14:00 Pudotuspelit Sport Garden 1 FBC Loisto - Pirkat Kajarila Sari Ääri Pauliina S
30.03. 14:45 SS M3D-KARS Spiral-Halli 1 Kikka-74 - voittaja ottelusta 2 Aseteltu Härmäläinen, Hiltunen S
30.03. 15:00 Kev B Spiral 3 KauHu - NVS Aseteltu Galeh, Auvinen T
30.03. 15:00 Pudotuspelit Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - Classic Gröhn Gröhn Tomi Rannikko Teemu S
30.03. 15:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 KU-68 II - SB Luja III Matikainen Matikainen Harri Mäkelä Jarkko S
30.03. 15:00 SS M5D-19 Spiral-Halli 4 Rientola - SR II Aseteltu Niskanen, Nieminen S
30.03. 15:00 SS M5D-18 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Pro Stars - Koovee II Aseteltu Sandelin, Markkanen S
30.03. 15:00 SS PD2-C Kostia Areena 1 Lempäälä Sport - SBT PaPo Aseteltu Impiö, Leppänen S
30.03. 15:00 SS PD2-D Spiral-Halli 2 SC Weikot Kotkat - KU-68 Aseteltu Toijala, Arola S
30.03. 15:00 SS N4D-07 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 ÄsSee - MIG III Lepistö Korhonen Tomas Lepistö Antti S
30.03. 15:00 SS PE2-B Ideapark Sport 1 LFT Sininen - KU-68 Lundelin Karppanen Marko Lundelin Petri S
30.03. 15:00 SS PE2-A Harjuniityn liikuntahalli 1 KOOVEE Mustat - Classic WHITE Aseteltu Heikkinen, Blomqvist S
30.03. 15:30 Pudotuspelit Tampere Areena 0 Classic - OLS Aseteltu Virtanen, Välimaa S
30.03. 16:00 KEV A Spiral 3 Nokian tuhkimot - PirPi Aseteltu Galeh, Auvinen T
30.03. 16:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 SS Valhalla - IRA Matikainen Matikainen Harri Mäkelä Jarkko S
30.03. 16:00 SS M5D-19 Spiral-Halli 4 Torpedo - Lempäälä Sport Aseteltu Niskanen, Nieminen S
30.03. 16:00 SS M5D-18 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 KilMy - EPa II Aseteltu Sandelin, Markkanen S
30.03. 16:00 SS PD2-C Kostia Areena 1 LFT Sininen - SB Luja Impiö Knuutinen Risto Impiö Kimmo S
30.03. 16:00 SS PD2-D Spiral-Halli 2 Tampereen Icehearts - RSS Panthers Hautakorpi, Virtanen S
30.03. 16:00 SS N4D-07 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KyPo - Koovee II Aseteltu Heikkilä, Vornanen S
30.03. 16:00 SS PE2-B Ideapark Sport 1 LFT Valkoinen - SC Weikot Musta Lundelin Karppanen Marko Lundelin Petri S
30.03. 16:00 SS PE2-A Harjuniityn liikuntahalli 1 TFT - Steelers Aseteltu Heikkinen, Blomqvist S
30.03. 17:00 SS M5D-20 Kauppi Sports Center 3 SC Tolppalaukaus - KU-68 II Matikainen Matikainen Harri Mäkelä Jarkko S
30.03. 17:00 SS M5D-19 Spiral-Halli 4 Rientola - ULA Aseteltu Niskanen, Nieminen S
30.03. 17:00 SS M5D-18 Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Koovee II - SB KK Aseteltu Sandelin, Markkanen S
30.03. 17:00 SS PD2-D Spiral-Halli 2 KoSBy 06 - KOOVEE Punaiset Hautakorpi, Virtanen S
30.03. 17:00 SS N4D-07 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 ÄsSee - YPA III Aseteltu Heikkilä, Vornanen S
30.03. 17:00 SS PE2-B Ideapark Sport 1 LFT Sininen - Lempäälä Sport Lundelin Karppanen Marko Lundelin Petri S
30.03. 17:00 SS PE2-A Harjuniityn liikuntahalli 1 KOOVEE Mustat - Nokian KrP Sininen Aseteltu Heikkinen, Blomqvist S
30.03. 17:30 N-liiga pudotuspelit Leaf Areena 1 TPS - SSRA Laakso Jussi Sarvanko Jyrki S
30.03. 18:00 PASM Pudotuspelit Arena Center Ruskeasuo 4 M-Team - Oilers Partanen Aleksi Spala Ondrej S
30.03. 18:00 SS PD2-D Spiral-Halli 2 Tampereen Icehearts - SC Weikot Kotkat Hautakorpi, Virtanen S
30.03. 18:00 SS N4D-07 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 MIG III - Koovee II Aseteltu Heikkilä, Vornanen S
30.03. 18:00 SS PE2-B Ideapark Sport 1 LeKi - SC Weikot Musta Lundelin Karppanen Marko Lundelin Petri S
30.03. 18:30 N-liiga pudotuspelit Mosahalli 1 EräViikingit - Koovee Järvi Timo Kirsilä Pertti S
30.03. 18:30 N-liiga pudotuspelit Tampere Areena 1 Classic - PSS Kirjonen Tom Sirkka Jyrki S
30.03. 18:30 Divari karsinnat Kontiolahden Liikuntahalli 1 LeBa SB - Pirkat Hämäläinen Jari Virtaniemi Matti-Pekka S
30.03. 18:30 Divari karsinnat Campo Center 4 AC HaKi - SSRA Virkki Tommi Hiekkaranta Jan S