Asettelut

Ottelut & asettelut: 09.03.2019 - 16.03.2019

< Edellinen viikko 09.03.2019 - 16.03.2019 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
09.03.2019
09.03. 10:00 SS PD2-E Lempoisten liikuntahalli 1 VesVi Valkoiset - LeKi Aseteltu Merimaa, Koskinen S
09.03. 10:00 SS N4D-07 Harjuniityn liikuntahalli 1 RoPo II - NoPS Aseteltu Heikkilä, Happonen S
09.03. 10:00 SS PD1-D Vexve Areena 1 LASB Hml Oranssi - RoPo Aseteltu Matikainen, Auvinen S
09.03. 10:00 SS PE1-A Kauppi Sports Center 3 Pirkat Blue - Classic White Torkkola Korhonen Riku Torkkola Jari S
09.03. 10:00 SS TE-01 AutoCenter Areena 2 Classic Sininen - Koovee Blomqvist Haapala Petri Blomqvist Matias S
09.03. 11:00 LR/SS TB-B Parkanon Urheilutalo 1 SBT PaPo - KOOVEE Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana S
09.03. 11:00 SS PD2-E Lempoisten liikuntahalli 1 TFT - PIsku Aseteltu Merimaa, Kaila S
09.03. 11:00 SS N4D-07 Harjuniityn liikuntahalli 1 Koovee II - YPA III Aseteltu Heikkilä, Kuisla S
09.03. 11:00 SS PD1-D Vexve Areena 1 FoSu - SC Läsimäki Aseteltu Matikainen, Auvinen S
09.03. 11:00 SS PD1-E Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Pirkat White - KeikY Aseteltu Virtanen, Helin S
09.03. 11:00 SS PE1-A Kauppi Sports Center 3 KOOVEE Mustat - Lempäälä Sport Green Torkkola Korhonen Riku Torkkola Jari S
09.03. 11:00 SS TE-01 AutoCenter Areena 2 SC Weikot - SBT PaPo Musta Blomqvist Haapala Petri Blomqvist Matias S
09.03. 12:00 Lohko C Spiral 4 Laboule - Penguins Aseteltu Suominen, Suominen T
09.03. 12:00 Lohko D Spiral 3 SC Laitataklaus - Soittorasia V Aseteltu Markkanen, Melentjeff T
09.03. 12:00 Putoamiskarsinta Kastellin Monitoimitalo 1 Merikoski SBT - EV Akatemia Ahonen Janne Kosonen Antti S
09.03. 12:00 LR/SS TB-B Parkanon Urheilutalo 1 Classic II - RSS Panthers Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana S
09.03. 12:00 SS PD2-E Lempoisten liikuntahalli 1 LeKi - Classic Blue Aseteltu Koskinen, Kaila S
09.03. 12:00 SS N4D-07 Harjuniityn liikuntahalli 1 MIG III - RoPo II Aseteltu Happonen, Kuisla S
09.03. 12:00 SS PD1-D Vexve Areena 1 KoSBy - LASB Hml Oranssi Aseteltu Matikainen, Auvinen S
09.03. 12:00 SS PD1-E Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Ilves Black - RSS PANTHERS Aseteltu Virtanen, Suhonen S
09.03. 12:00 SS PE1-A Kauppi Sports Center 3 SC Urbans - Pirkat Blue Torkkola Korhonen Riku Torkkola Jari S
09.03. 12:00 SS TE-01 AutoCenter Areena 2 Steelers - Classic Sininen Blomqvist Haapala Petri Blomqvist Matias S
09.03. 13:00 Lohko C Spiral 4 Jankan Dynamo - SB LLK Aseteltu Kesäläinen, Nieminen T
09.03. 13:00 Lohko D Spiral 3 Tumut - SC JBOP Aseteltu Markkanen, Melentjeff T
09.03. 13:00 PASM Karsinnat Kupittaan palloiluhalli 1 TPS - NST Rintala Valtteri Näreoja Teemu S
09.03. 13:00 SS PD2-E Lempoisten liikuntahalli 1 TFT - YPA Valkoinen Aseteltu Merimaa, Koskinen S
09.03. 13:00 SS N4D-07 Harjuniityn liikuntahalli 1 Koovee II - ÄsSee Aseteltu Heikkilä, Happonen S
09.03. 13:00 SS PD1-D Vexve Areena 1 RoPo - FoSu Aseteltu Matikainen, Auvinen S
09.03. 13:00 SS PD1-E Ylöjärven Liikuntakeskus 2 KeikY - Happee Valkoinen Aseteltu Helin, Suhonen S
09.03. 13:00 SS PE1-A Kauppi Sports Center 3 YPA Sininen - KOOVEE Mustat Torkkola Korhonen Riku Torkkola Jari S
09.03. 13:00 SS TE-01 AutoCenter Areena 2 SBT PaPo Musta - KalvKe Blomqvist Haapala Petri Blomqvist Matias S
09.03. 14:00 Lohko C Spiral 4 Patrik Håkans PFPG - HPV Aseteltu Kesäläinen, Nieminen T
09.03. 14:00 Lohko D Spiral 3 Pikajuna Banditos - Metso Minerals Aseteltu Markkanen, Melentjeff T
09.03. 14:00 LR/SS TB-B Parkanon Urheilutalo 1 RSS Panthers - KOOVEE Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana S
09.03. 14:00 SS PD2-E Lempoisten liikuntahalli 1 PIsku - Classic Blue Aseteltu Merimaa, Kaila S
09.03. 14:00 SS N4D-07 Harjuniityn liikuntahalli 1 YPA III - MIG III Aseteltu Heikkilä, Kuisla S
09.03. 14:00 SS PD1-D Vexve Areena 1 KoSBy - SC Läsimäki Aseteltu Matikainen, Auvinen S
09.03. 14:00 SS PD1-E Ylöjärven Liikuntakeskus 2 RSS PANTHERS - Pirkat White Aseteltu Virtanen, Helin S
09.03. 14:00 SS PE1-A Kauppi Sports Center 3 Lempäälä Sport Green - Nokian KrP Sininen Järventaus Järventaus Jussi Di Piazza Sami S
09.03. 14:00 SS TE-01 AutoCenter Areena 2 SC Weikot - SBT PaPo Punainen Aseteltu Suominen, Amberla S
09.03. 15:00 Lohko C Spiral 4 Pelijengi - TP Team Aseteltu Blomqvist, Lepistö T
09.03. 15:00 Lohko D Spiral 3 Sc Dingo - Eläintarha BK Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
09.03. 15:00 PASM Pudotuspelit Seinäjoen Urheilutalo 1 SPV - Happee Kontiainen Kimmo Pitkänen Joni S
09.03. 15:00 LR/SS TB-B Parkanon Urheilutalo 1 Classic II - SBT PaPo Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana S
09.03. 15:00 SS PD2-E Lempoisten liikuntahalli 1 YPA Valkoinen - VesVi Valkoiset Aseteltu Koskinen, Kaila S
09.03. 15:00 SS N4D-07 Harjuniityn liikuntahalli 1 KyPo - SB Luja Aseteltu Happonen, Nurmi S
09.03. 15:00 SS PD1-E Ylöjärven Liikuntakeskus 2 Ilves Black - Happee Valkoinen Aseteltu Virtanen, Suhonen S
09.03. 15:00 SS PE1-A Kauppi Sports Center 3 Steelers valkoinen - SC Urbans Järventaus Järventaus Jussi Di Piazza Sami S
09.03. 15:00 SS TE-01 AutoCenter Areena 2 Steelers - Pirkat Aseteltu Suominen, Amberla S
09.03. 15:30 PASM Pudotuspelit Arena Center Ruskeasuo 4 M-Team - Nokian KrP Kuusirinne Jussi Spala Ondrej S
09.03. 16:00 Lohko C Spiral 4 Yliopiston Sammakot - HC Lötä Aseteltu Blomqvist, Lepistö T
09.03. 16:00 Lohko D Spiral 3 SS Kaatsi - Moose2.0 Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
09.03. 16:00 SS N4D-07 Harjuniityn liikuntahalli 1 ÄsSee - Rientola Aseteltu Happonen, Nurmi S
09.03. 16:00 SS PE1-A Kauppi Sports Center 3 Classic White - YPA Sininen Järventaus Järventaus Jussi Di Piazza Sami S
09.03. 16:00 SS TE-01 AutoCenter Areena 2 SBT PaPo Punainen - KalvKe Aseteltu Suominen, Amberla S
09.03. 17:00 Lohko E Spiral 4 SB-TEHO - TaHU Aseteltu Blomqvist, Lepistö T
09.03. 17:00 Divari pudotuspelit Kirkkonummen väestönsuojan monitoimihalli 1 Rangers - O2-Jyväskylä Arponen Tuomas Millner Max S
09.03. 17:00 Divari pudotuspelit Kupittaan palloiluhalli 1 FBC Turku - Tiikerit Matilainen Mikko Pekkinen Rainer S
09.03. 17:00 PASM Pudotuspelit Esport Arena 7 Oilers - Tiikerit Rissanen Rasmus Virkki Tommi S
09.03. 17:00 SS N4D-07 Harjuniityn liikuntahalli 1 SB Luja - NoPS Nurmi Lepola Lasse T. Nurmi Veikko S
09.03. 17:00 SS PE1-A Kauppi Sports Center 3 Nokian KrP Sininen - Steelers valkoinen Järventaus Järventaus Jussi Di Piazza Sami S
09.03. 17:00 SS TE-01 AutoCenter Areena 2 Pirkat - Koovee Aseteltu Suominen, Amberla S
09.03. 18:00 Divari pudotuspelit Kempelehalli 1 LNM - Loviisan Tor Ljungberg Daniel Raudus Kasimir S
09.03. 18:00 SS N4D-07 Harjuniityn liikuntahalli 1 Rientola - KyPo Nurmi Lepola Lasse T. Nurmi Veikko S
09.03. 18:30 Divari pudotuspelit Sipoo Areena 1 ÅIF - NST Aseteltu Leväjärvi, Tervonen S
09.03. 18:30 PASM Karsinnat Porin Urheilutalo 1 Karhut - LaSB Pelttari Lähdesmäki Miikka Pelttari Mikko S
09.03. 18:30 PASM Pudotuspelit Tampere Areena 1 Classic - Steelers Aseteltu Maunuksela, Suhonen S
10.03.2019
10.03. 10:00 SS PE2-C AutoCenter Areena 2 KOOVEE Punaiset - LASB Hml Oranssi Iltanen Iltanen Severi Korhonen Riku S
10.03. 10:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 TFT - TorSpo Aseteltu Koskinen, Impiö S
10.03. 10:00 SS PD2-C Ideapark Sport 1 KeikY - VesVi Mustat Aseteltu Matinlauri, Virtanen S
10.03. 10:00 SS PE2-B Kauppi Sports Center 3 Pirkat Sininen - SC Weikot Musta Aseteltu Järventaus, Niskanen S
10.03. 10:00 SS PE2-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SB Mirage - YPA Sininen Leino Vuoristo Sami Leino Markus S
10.03. 10:00 SS PF1-H Tampereen Tenniskeskus 1 Pirkat White - Classic musta Aseteltu Vina, Pekkola S
10.03. 10:45 SS PF1-H Tampereen Tenniskeskus 1 KyPo - NoPS Musta Vina Vina Jesse Di Piazza Antti S
10.03. 11:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 WFT - Pisku II Aseteltu Koskinen, Suominen S
10.03. 11:00 SS PD2-C Ideapark Sport 1 Classic white - Lempäälä Sport Aseteltu Matinlauri, Virtanen S
10.03. 11:00 SS PE2-C AutoCenter Areena 2 Ilves West - SC Urbans Iltanen Iltanen Severi Korhonen Riku S
10.03. 11:00 SS PE2-B Kauppi Sports Center 3 VesVi - LFT Sininen Aseteltu Järventaus, Toijala S
10.03. 11:00 SS PE2-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE Mustat - Steelers Leino Vuoristo Sami Leino Markus S
10.03. 11:45 SS PF1-H Tampereen Tenniskeskus 1 NoPS Musta - Pirkat White Pekkola Pekkola Samuli Di Piazza Antti S
10.03. 12:00 Lohko B Spiral 2 SK Kanuuna - Holvastin Haukat Aseteltu Vallin, Suhonen T
10.03. 12:00 Lohko E Spiral 4 SS Pöke - Sählyhirvi Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Rinne T
10.03. 12:00 Lohko F Spiral 3 PIHA - Nokian Vararenkaat Aseteltu Auvinen, Merimaa T
10.03. 12:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 TorSpo - LFT Aseteltu Impiö, Suominen S
10.03. 12:00 SS PD2-C Ideapark Sport 1 SBT PaPo - KeikY Aseteltu Matinlauri, Virtanen S
10.03. 12:00 SS PE2-C AutoCenter Areena 2 Classic Red - KOOVEE Punaiset Iltanen Iltanen Severi Korhonen Riku S
10.03. 12:00 SS PE2-B Kauppi Sports Center 3 SC Weikot Musta - Lempäälä Sport Aseteltu Niskanen, Toijala S
10.03. 12:00 SS PE2-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Nokian KrP Sininen - SB Mirage Leino Vuoristo Sami Leino Markus S
10.03. 12:30 SS PF1-H Tampereen Tenniskeskus 1 Classic musta - KyPo Aseteltu Vina, Pekkola S
10.03. 13:00 Lohko B Spiral 2 Suuba - J1 säbäteam Aseteltu Vallin, Suhonen T
10.03. 13:00 Lohko E Spiral 4 TaHU - Fatboys Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Rinne T
10.03. 13:00 Lohko F Spiral 3 Test Eagles - EPO Aseteltu Auvinen, Merimaa T
10.03. 13:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 Lempäälä Sport - WFT Aseteltu Koskinen, Impiö S
10.03. 13:00 SS PD2-C Ideapark Sport 1 Lempäälä Sport - LFT Sininen Aseteltu Matinlauri, Virtanen S
10.03. 13:00 SS PE2-C AutoCenter Areena 2 LASB Hml Oranssi - SC Urbans Meskanen Lepola Lasse T. Meskanen Hannu S
10.03. 13:00 SS PE2-B Kauppi Sports Center 3 LFT Sininen - LFT Valkoinen Aseteltu Järventaus, Niskanen S
10.03. 13:00 SS PE2-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 TFT - KOOVEE Mustat Leino Vuoristo Sami Leino Markus S
10.03. 13:30 SS PF1-H Tampereen Tenniskeskus 1 KyPo - Pirkat White Vina Vina Jesse Di Piazza Antti S
10.03. 14:00 Lohko B Spiral 2 Tepi Hunters - Musta-Pekka Aseteltu Kaila, Hiltunen T
10.03. 14:00 Lohko E Spiral 4 Hc Vartaloharhautus - Framery Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Rinne T
10.03. 14:00 Lohko F Spiral 3 Team All Star - Höntsääjät Nokia Aseteltu Auvinen, Merimaa T
10.03. 14:00 Putoamiskarsinta Mosahalli 1 EV Akatemia - Merikoski SBT Ahonen Janne Kosonen Antti S
10.03. 14:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 Pisku II - KalvKe Aseteltu Koskinen, Suominen S
10.03. 14:00 SS PD2-C Ideapark Sport 1 SB Luja - Classic white Aseteltu Markkanen, Happonen S
10.03. 14:00 SS PE2-C AutoCenter Areena 2 Classic Red - Ilves West Meskanen Lepola Lasse T. Meskanen Hannu S
10.03. 14:00 SS PE2-B Kauppi Sports Center 3 LASB Hml Valkoinen - VesVi Aseteltu Järventaus, Toijala S
10.03. 14:00 SS PE2-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Steelers - Classic WHITE Aseteltu Vehmas, Lepistö S
10.03. 14:15 SS PF1-H Tampereen Tenniskeskus 1 Classic musta - NoPS Musta Pekkola Pekkola Samuli Di Piazza Antti S
10.03. 15:00 Lohko B Spiral 2 SC TL - KauHu Aseteltu Kaila, Hiltunen T
10.03. 15:00 Lohko E Spiral 4 NaPo - RATAS Aseteltu Kesäläinen, Torkkola T
10.03. 15:00 Lohko F Spiral 3 Hämeen Hitaat - Team Tammela Aseteltu Hautakorpi, Nieminen T
10.03. 15:00 Divari pudotuspelit Palokan koulukeskus 1 O2-Jyväskylä - Rangers Matilainen Mikko Pekkinen Rainer S
10.03. 15:00 PASM Pudotuspelit Elenia Areena 1 Steelers - Classic Kujala Joel Laaksonen Tommi S
10.03. 15:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 LFT - Lempäälä Sport Aseteltu Impiö, Suominen S
10.03. 15:00 SS PD2-C Ideapark Sport 1 LFT Sininen - SBT PaPo Aseteltu Markkanen, Happonen S
10.03. 15:00 SS PE2-C AutoCenter Areena 2 KOOVEE Punaiset - LASB Hml Oranssi Meskanen Lepola Lasse T. Meskanen Hannu S
10.03. 15:00 SS PE2-B Kauppi Sports Center 3 Lempäälä Sport - LeKi Vepsäläinen Vepsäläinen Mikko Mäkelä Jarkko S
10.03. 15:00 SS PE2-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 RSS Panthers Black - Nokian KrP Sininen Aseteltu Vehmas, Lepistö S
10.03. 16:00 Lohko B Spiral 2 Valhalla - Team JER53Y Aseteltu Kaila, Hiltunen T
10.03. 16:00 Lohko E Spiral 4 Encore - SB-TEHO Aseteltu Kesäläinen, Torkkola T
10.03. 16:00 Lohko F Spiral 3 SC Talipallot - Kalevan Leppäkertut Aseteltu Hautakorpi, Nieminen T
10.03. 16:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 KalvKe - TFT Aseteltu Koskinen, Impiö S
10.03. 16:00 SS PD2-C Ideapark Sport 1 VesVi Mustat - SB Luja Aseteltu Markkanen, Happonen S
10.03. 16:00 SS PE2-B Kauppi Sports Center 3 KU-68 - LFT Valkoinen Vepsäläinen Vepsäläinen Mikko Mäkelä Jarkko S
10.03. 16:00 SS PE2-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Sininen - TFT Aseteltu Vehmas, Lepistö S
10.03. 17:00 M-liiga pudotuspelit Otahalli 1 Indians - Classic Hartikainen Tuomas Lund Tomi S
10.03. 17:00 M-liiga pudotuspelit Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - TPS Heinola Henri Marttinen Manu S
10.03. 17:00 M-liiga pudotuspelit Vantaan Energia Areena 1 EräViikingit - SPV Ellis Thomas-Joe Sjögren Janne S
10.03. 17:00 Divari pudotuspelit Loviisan Liikuntahalli 1 Loviisan Tor - LNM Ljungberg Daniel Raudus Kasimir S
10.03. 17:00 Divari pudotuspelit Tikkurilan Urheilutalo 1 Tiikerit - FBC Turku Arponen Tuomas Millner Max S
10.03. 17:00 SS PE2-B Kauppi Sports Center 3 LeKi - LASB Hml Valkoinen Vepsäläinen Vepsäläinen Mikko Mäkelä Jarkko S
10.03. 17:00 SS PE2-A Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic WHITE - RSS Panthers Black Aseteltu Vehmas, Lepistö S
10.03. 18:00 SS PE2-B Kauppi Sports Center 3 KU-68 - Pirkat Sininen Vepsäläinen Vepsäläinen Mikko Mäkelä Jarkko S
10.03. 18:30 PASM Pudotuspelit Palokan koulukeskus 1 Happee - SPV Kortesoja Markus Sivenius Mikael S
11.03.2019
11.03. 17:00 SS TE-01 Spiral-Halli 1 Pirkat - Classic Sininen Virtanen Virtanen Jaana Mäkelä Sannamari S
11.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Tapiolan Urheiluhalli 1 Oilers - Happee Alakare Mikko Vilkki Vesa S
11.03. 18:30 PASM Pudotuspelit Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - M-Team Näreoja Teemu Rintala Valtteri S
11.03. 18:30 PASM Pudotuspelit Tikkurilan Urheilutalo 1 Tiikerit - Oilers Rissanen Rasmus Virkki Tommi S
12.03.2019
12.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Seinäjoen Urheilutalo 1 SPV - EräViikingit Pitkänen Rami Rönnqvist Johan S
12.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Tampere Areena 1 Classic - Indians Aseteltu Olkkola, Pelttari S
12.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Kupittaan palloiluhalli 1 TPS - Nokian KrP Heinola Henri Marttinen Manu S
12.03. 18:30 PASM Pudotuspelit Tapiolan Urheiluhalli 1 Oilers - Tiikerit Harjula Jani Laamanen Juuso S
13.03.2019
13.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Jyväskylän Monitoimitalo 1 Happee - Oilers Lähteenmäki Lähdesmäki Miikka Lähteenmäki Ari S
13.03. 20:00 SS N3D-04 Spiral-Halli 2 Pirkat II - YPA II Aseteltu Virtanen, Matinlauri S
14.03.2019
14.03. 09:00 Pojat Kilpa Spiral salit kaukajärvi 1 Savon ammattiopisto - Koulutuskeskus Salpaus, Lahti Aseteltu Myllynen, Matinlauri T
14.03. 09:00 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 3 Riveria Kitee - Optima Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
14.03. 09:00 Tytöt Spiral salit kaukajärvi 2 Oulun seudun ammattiopisto - Optima Aseteltu Leppänen, Blomqvist T
14.03. 09:40 Pojat Kilpa Spiral salit kaukajärvi 1 Oulun Seudun ammattiopisto - Gradia Jyväskylä Aseteltu Myllynen, Matinlauri T
14.03. 09:40 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 3 Optima - Koulutuskeskus JEDU Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
14.03. 09:40 Tytöt Spiral salit kaukajärvi 2 Kpedu - Keuda Aseteltu Leppänen, Blomqvist T
14.03. 10:20 Pojat Kilpa Spiral salit kaukajärvi 1 Savon ammattiopisto - Omnia Aseteltu Myllynen, Matinlauri T
14.03. 10:20 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 3 Riveria Kitee - Business College Helsinki Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
14.03. 10:20 Tytöt Spiral salit kaukajärvi 2 Optima - Business College Helsinki Aseteltu Leppänen, Blomqvist T
14.03. 10:20 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 4 Riveria joensuu - Turun ammatti-instituutti Aseteltu Merimaa, Arola T
14.03. 11:00 Pojat Kilpa Spiral salit kaukajärvi 1 Oulun Seudun ammattiopisto - Winnova pori Aseteltu Myllynen, Matinlauri T
14.03. 11:00 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 3 Riveria Kitee - Koulutuskeskus JEDU Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
14.03. 11:00 Tytöt Spiral salit kaukajärvi 2 Kainuun ammattiopisto - Kpedu Aseteltu Leppänen, Blomqvist T
14.03. 11:00 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 4 Turun ammatti-instituutti - Sataedu Aseteltu Merimaa, Arola T
14.03. 11:40 Pojat Kilpa Spiral salit kaukajärvi 1 Koulutuskeskus Salpaus, Lahti - Omnia Aseteltu Myllynen, Matinlauri T
14.03. 11:40 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 3 Koulutuskeskus JEDU - Business College Helsinki Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
14.03. 11:40 Tytöt Spiral salit kaukajärvi 2 Business College Helsinki - Oulun seudun ammattiopisto Aseteltu Rinne, Blomqvist T
14.03. 11:40 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 4 Sataedu - Riveria joensuu Aseteltu Merimaa, Arola T
14.03. 12:20 Pojat Kilpa Spiral salit kaukajärvi 1 Gradia Jyväskylä - Winnova pori Aseteltu Suhonen, Nieminen T
14.03. 12:20 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 3 Business College Helsinki - Optima Aseteltu Matinlauri, Kaila T
14.03. 12:20 Tytöt Spiral salit kaukajärvi 2 Keuda - Kainuun ammattiopsto Aseteltu Rinne, Blomqvist T
14.03. 13:00 Pojat Kilpa Spiral salit kaukajärvi 1 lohko a 1 - lohko b 2 Aseteltu Suhonen, Nieminen T
14.03. 13:00 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 3 B1 - A2 Aseteltu Matinlauri, Kaila T
14.03. 13:00 Tytöt Spiral salit kaukajärvi 2 Lohko A 1 - Lohko B 2 Aseteltu Rinne, Hiltunen T
14.03. 13:40 Pojat Kilpa Spiral salit kaukajärvi 1 lohko b1 - lohko a2 Aseteltu Suhonen, Nieminen T
14.03. 13:40 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 3 A1 - B2 Aseteltu Matinlauri, Kaila T
14.03. 13:40 Tytöt Spiral salit kaukajärvi 2 Lohko B 1 - Lohko A 2 Aseteltu Rinne, Hiltunen T
14.03. 14:20 Pojat Kilpa Spiral salit kaukajärvi 1 pronssi - pronssi Aseteltu Suhonen, Nieminen T
14.03. 14:20 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 3 pronssi - pronssi Aseteltu Matinlauri, Kaila T
14.03. 14:20 Tytöt Spiral salit kaukajärvi 2 pronssi - pronssi Aseteltu Rinne, Hiltunen T
14.03. 15:00 Pojat Kilpa Spiral salit kaukajärvi 1 kulta - kulta Aseteltu Suhonen, Nieminen T
14.03. 15:00 Pojat Harraste Spiral salit kaukajärvi 3 Kulta - Kulta Aseteltu Matinlauri, Kaila T
14.03. 15:00 Tytöt Spiral salit kaukajärvi 2 kulta - kulta Aseteltu Rinne, Hiltunen T
14.03. 18:00 PASM Pudotuspelit Arena Center Ruskeasuo 4 M-Team - Nokian KrP Partanen Aleksi Spala Ondrej S
14.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Otahalli 1 Indians - Classic Hartikainen Tuomas Lund Tomi S
14.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - TPS Heinola Henri Marttinen Manu S
14.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Vantaan Energia Areena 1 EräViikingit - SPV Ellis Thomas-Joe Sjögren Janne S
14.03. 18:30 PASM Pudotuspelit Seinäjoen Urheilutalo 1 SPV - Happee Järvi Timo Kirsilä Pertti S
14.03. 18:30 PASM Pudotuspelit AutoCenter Areena 1 Classic - Steelers Maunuksela Kontiainen Kimmo Maunuksela Jani S
15.03.2019
15.03. 18:00 Spiral 4 Raimonlätty - Penguins Aseteltu Nieminen, Moberg T
15.03. 18:30 M-liiga pudotuspelit Tapiolan Urheiluhalli 1 Oilers - Happee Alakare Mikko Vilkki Vesa S
15.03. 18:30 PASM Pudotuspelit Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - M-Team Laitila Perttu Rintala Valtteri S
15.03. 19:00 PASM Pudotuspelit Iittala-halli 1 Steelers - Classic Hiekkaranta Jan Laaksonen Tommi S
16.03.2019
16.03. 10:00 Spiral-Halli 3 A/Ilves - B/VesVi Aseteltu Merimaa, Matinlauri T
16.03. 10:00 SS N2D-04 Parkanon Urheilutalo 1 MIG - SBT PaPo Aseteltu Nieminen, Toijala S
16.03. 10:00 SS M5D-20 Kostia Areena 1 SB NMP - SB Luja III Impiö Knuutinen Risto Impiö Kimmo S
16.03. 10:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 4 TFS - Pro Stars Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
16.03. 10:00 SS PD2-C Kemiran palloiluhalli 1 KeikY - LFT Sininen Intonen Intonen Juha Karppanen Marko S
16.03. 10:00 SS M6D-08 AutoCenter Areena 2 PirHi - Koovee III Aseteltu Leppänen, Auvinen S
16.03. 10:00 SS PF1-H Harjuniityn liikuntahalli 1 NoPS Keltainen - Classic musta Aseteltu Vina, Vina S
16.03. 10:00 SS PF1-K AutoCenter Areena 1 Classic punainen - KOOVEE Mustat Heikkinen Heikkinen Ari Heikkinen Nella S
16.03. 10:45 SS PF1-H Harjuniityn liikuntahalli 1 SB Luja - SC Weikot punainen Aseteltu Vina, Järventaus S
16.03. 10:45 SS PF1-K AutoCenter Areena 1 LeKi Musta - SC Weikot musta Heikkinen Heikkinen Ari Knuutinen Tiina S
16.03. 11:00 Spiral-Halli 3 F/PirPi - D/FoSU Aseteltu Merimaa, Matinlauri T
16.03. 11:00 A4 Spiral 2 HC Löta - Raimonlätty/Penguins Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Hautakorpi T
16.03. 11:00 SS N2D-04 Parkanon Urheilutalo 1 Gunners - SBS Tamppi Aseteltu Nieminen, Toijala S
16.03. 11:00 SS M5D-20 Kostia Areena 1 IRA - KU-68 II Impiö Knuutinen Risto Impiö Kimmo S
16.03. 11:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 4 SC Weikot - Koovee II Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
16.03. 11:00 SS PD2-C Kemiran palloiluhalli 1 SB Luja - Lempäälä Sport Aseteltu Intonen, Lundelin S
16.03. 11:00 SS M6D-08 AutoCenter Areena 2 MäntU II - GHB Aseteltu Leppänen, Auvinen S
16.03. 11:00 SS TD-C Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA - SC Weikot Haapanen Nummela Eeti Haapanen Mika S
16.03. 11:00 SS PF1-H Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - Ilves East Suominen Suominen Roope Kaila Antti S
16.03. 11:45 SS PF1-H Pitkäjärven koulu 1 RoPo - LeKi valkoinen Aseteltu Suominen, Amberla S
16.03. 11:45 SS PF1-H Harjuniityn liikuntahalli 1 Classic musta - SB Luja Aseteltu Vina, Järventaus S
16.03. 11:45 SS PF1-K AutoCenter Areena 1 LeKi Musta - Classic punainen Heikkinen Nella Knuutinen Tiina S
16.03. 12:00 Spiral-Halli 3 E/Classic - C/KRP Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Melentjeff T
16.03. 12:00 A1 Spiral 2 PiPa - Höntsääjät Nokia Aseteltu Hautakorpi, Rintala T
16.03. 12:00 SS N2D-04 Parkanon Urheilutalo 1 RSS Panthers - MIG Aseteltu Nieminen, Toijala S
16.03. 12:00 SS M5D-20 Kostia Areena 1 SB NMP - SS Valhalla Impiö Knuutinen Risto Impiö Kimmo S
16.03. 12:00 M55-03 Kauppi Sports Center 0 Ryhti - ErNu Aseteltu Markkanen, Happonen S
16.03. 12:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 4 SB KK - Pro Stars Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika S
16.03. 12:00 SS PD2-C Kemiran palloiluhalli 1 LFT Sininen - Classic white Lundelin Karppanen Marko Lundelin Petri S
16.03. 12:00 SS M6D-08 AutoCenter Areena 2 V&L - PirHi Aseteltu Leppänen, Auvinen S
16.03. 12:00 SS TD-C Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LASB Hml - Koovee II Partanen Partanen Tiia Nummela Eeti S
16.03. 12:30 SS PF1-H Harjuniityn liikuntahalli 1 SC Weikot punainen - NoPS Keltainen Aseteltu Vina, Vina S
16.03. 12:30 SS PF1-K AutoCenter Areena 1 KOOVEE Mustat - SC Weikot musta Heikkinen Heikkinen Ari Heikkinen Nella S
16.03. 12:45 SS PF1-H Pitkäjärven koulu 1 RoPo - Ilves East Amberla Kaila Antti Amberla Ilmari S
16.03. 13:00 Spiral-Halli 3 B/VesVi - F/PirPi Aseteltu Vilermo, Kalmi-Ruoranen T
16.03. 13:00 A2 Spiral 2 NeBi - SB-TEHO Aseteltu Melentjeff, Rintala T
16.03. 13:00 SS N2D-04 Parkanon Urheilutalo 1 PIsku - Gunners Aseteltu Nieminen, Toijala S
16.03. 13:00 SS M5D-20 Kostia Areena 1 HuHu - IRA Impiö Knuutinen Risto Impiö Kimmo S
16.03. 13:00 M55-03 Kauppi Sports Center 0 Merikoski SBT - MaHa Aseteltu Markkanen, Happonen S
16.03. 13:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 4 KilMy - Koovee II Iltanen Iltanen Severi Mäkelä Atte S
16.03. 13:00 SS PD2-C Kemiran palloiluhalli 1 Lempäälä Sport - VesVi Mustat Intonen Intonen Juha Karppanen Marko S
16.03. 13:00 SS M6D-08 AutoCenter Areena 2 TFT II - MäntU II Aseteltu Lepistö, Koskinen S
16.03. 13:00 SS TD-C Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KalvKe - Steelers Haapanen Haapanen Mika Nummela Eeti S
16.03. 13:30 SS PF1-H Pitkäjärven koulu 1 LeKi valkoinen - KU-68 Suominen Suominen Kiia Kaila Antti S
16.03. 13:30 SS PF1-H Harjuniityn liikuntahalli 1 Classic musta - SC Weikot punainen Aseteltu Vina, Järventaus S
16.03. 13:30 SS PF1-K AutoCenter Areena 1 SC Weikot musta - Classic punainen Heikkinen Heikkinen Ari Knuutinen Tiina S
16.03. 14:00 Spiral-Halli 3 D/FoSU - E/Classic Aseteltu Vilermo, Moberg T
16.03. 14:00 SS N2D-04 Parkanon Urheilutalo 1 SBS Tamppi - Happee Aseteltu Nieminen, Toijala S
16.03. 14:00 SS M5D-20 Kostia Areena 1 RePlay - KU-68 II Aseteltu Heikkilä, Torkkola S
16.03. 14:00 M55-03 Kauppi Sports Center 0 Wanhat Pandat - Ryhti Aseteltu Markkanen, Happonen S
16.03. 14:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 4 SB15 - SC Weikot Iltanen Iltanen Severi Korhonen Riku S
16.03. 14:00 SS PD2-C Kemiran palloiluhalli 1 SBT PaPo - SB Luja Aseteltu Intonen, Lundelin S
16.03. 14:00 SS M6D-08 AutoCenter Areena 2 GHB - V&L Aseteltu Lepistö, Koskinen S
16.03. 14:00 SS TD-C Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Weikot - Koovee II Aseteltu Partanen, Haapanen S
16.03. 14:15 SS PF1-H Harjuniityn liikuntahalli 1 NoPS Keltainen - SB Luja Aseteltu Vina, Järventaus S
16.03. 14:15 SS PF1-K AutoCenter Areena 1 KOOVEE Mustat - LeKi Musta Heikkinen Nella Knuutinen Tiina S
16.03. 14:30 SS PF1-H Pitkäjärven koulu 1 Ilves East - LeKi valkoinen Aseteltu Suominen, Amberla S
16.03. 15:00 Spiral-Halli 3 C/KRP - A/Ilves Aseteltu Vilermo, Moberg T
16.03. 15:00 Putoamiskarsinta Kastellin Monitoimitalo 1 Merikoski SBT - EV Akatemia Ahonen Janne Kosonen Antti S
16.03. 15:00 SS N2D-04 Parkanon Urheilutalo 1 RSS Panthers - TiPa Aseteltu Matinlauri, Kaila S
16.03. 15:00 SS M5D-20 Kostia Areena 1 SS Valhalla - SC Tolppalaukaus Aseteltu Heikkilä, Torkkola S
16.03. 15:00 M55-03 Kauppi Sports Center 0 ErNu - Merikoski SBT Aseteltu Markkanen, Happonen S
16.03. 15:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 4 EPa II - SB KK Mäkelä Atte Korhonen Riku S
16.03. 15:00 SS PD2-C Kemiran palloiluhalli 1 Classic white - KeikY Lundelin Karppanen Marko Lundelin Petri S
16.03. 15:00 SS M6D-08 AutoCenter Areena 2 TaHU - KyPo II Aseteltu Lepistö, Koskinen S
16.03. 15:00 SS TD-C Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KalvKe - LASB Hml Partanen Partanen Tiia Nummela Eeti S
16.03. 15:15 SS PF1-H Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - RoPo Amberla Kaila Antti Amberla Ilmari S
16.03. 16:00 SS PE2-C Spiral-Halli 1 Classic Red - Ilves West - - S
16.03. 16:00 A3 Spiral 2 J1 Säbäteam - Moose 2.0 Aseteltu Moberg, Hautakorpi T
16.03. 16:00 SS N2D-04 Parkanon Urheilutalo 1 RoPo - PIsku Aseteltu Matinlauri, Kaila S
16.03. 16:00 SS M5D-20 Kostia Areena 1 HuHu - RePlay Aseteltu Heikkilä, Torkkola S
16.03. 16:00 M55-03 Kauppi Sports Center 0 MaHa - Wanhat Pandat Aseteltu Markkanen, Happonen S
16.03. 16:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 4 SB15 - KilMy Iltanen Iltanen Severi Mäkelä Atte S
16.03. 16:00 SS PD2-C Kemiran palloiluhalli 1 VesVi Mustat - SBT PaPo Intonen Intonen Juha Karppanen Marko S
16.03. 16:00 SS M6D-08 AutoCenter Areena 2 SBT PaPo II - TFT II Aseteltu Lepistö, Koskinen S
16.03. 16:00 SS TD-C Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Steelers - YPA Aseteltu Haapanen, Partanen S
16.03. 17:00 Putoamiskarsinta ja karsinnat Elenia Areena 1 Steelers - Karhut Silvo Lewis Andrew Silvo Anssi S
16.03. 17:00 M-liiga pudotuspelit Seinäjoen Urheilutalo 1 SPV - EräViikingit Pitkänen Rami Rönnqvist Johan S
16.03. 17:00 M-liiga pudotuspelit Tampere Areena 1 Classic - Indians Aseteltu Olkkola, Pelttari S
16.03. 17:00 M-liiga pudotuspelit Kupittaan palloiluhalli 1 TPS - Nokian KrP Koppinen Kimmo Weurlander Toni S
16.03. 17:00 SS N2D-04 Parkanon Urheilutalo 1 Happee - TiPa Aseteltu Matinlauri, Kaila S
16.03. 17:00 SS M5D-20 Kostia Areena 1 SB Luja III - SC Tolppalaukaus Aseteltu Heikkilä, Torkkola S
16.03. 17:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 4 EPa II - TFS Iltanen Iltanen Severi Korhonen Riku S
16.03. 17:00 SS M6D-08 AutoCenter Areena 2 SFC - TaHU Aseteltu Merimaa, Galeh S
16.03. 18:00 Divari pudotuspelit Kempelehalli 1 LNM - Tiikerit Matilainen Mikko Pekkinen Rainer S
16.03. 18:00 PASM Karsinnat Salpahalli 1 LaSB - Karhut Suhonen Sivenius Mikael Suhonen Petri S
16.03. 18:00 SS N2D-04 Parkanon Urheilutalo 1 SBT PaPo - RoPo Aseteltu Matinlauri, Kaila S
16.03. 18:00 SS M6D-08 AutoCenter Areena 2 KyPo II - SBT PaPo II Aseteltu Merimaa, Galeh S
16.03. 18:30 PASM Karsinnat Liikuntakeskus Areena 1 NST - TPS Pekkinen Toni Heikkinen Markku S
16.03. 19:00 Divari pudotuspelit Kirkkonummen väestönsuojan monitoimihalli 1 Rangers - ÅIF Arponen Tuomas Millner Max S
16.03. 19:00 SS M6D-08 AutoCenter Areena 2 Koovee III - SFC Aseteltu Merimaa, Galeh S