Asettelut
Ottelut & asettelut: 20.02.2019 - 27.02.2019
< Edellinen viikko 20.02.2019 - 27.02.2019 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
20.02.2019 | |||||
20.02. 18:30 | Kosken Syke 1 | KyPo - Happee Steamers | Maunuksela Härmäläinen Valtteri Maunuksela Jani | S | |
20.02. 19:30 | Lempoisten liikuntahalli 1 | Pirkat Sininen - LeKi | Markkanen Markkanen Seppo Lehtosaari Jari | S | |
23.02.2019 | |||||
23.02. 10:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Alku - TFT | Rosnell Korhonen Tomas Rosnell Jarkko | S | |
23.02. 10:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | KU-68 - HIP | Kontiainen Kimmo Heikkilä Hannes | S | |
23.02. 10:00 | Spiral-Halli 4 | Ilves - O2-Jyväskylä | Virtanen Impiö Kimmo Virtanen Matti | S | |
23.02. 10:00 | AutoCenter Areena 1 | Nokian KrP - KOOVEE Mustat 05 | Merimaa Meskanen Hannu Merimaa Janne | S | |
23.02. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | Happee - Classic II | Happonen, Leino | S | |
23.02. 10:00 | Kauppi Sports Center 2 | YPA Keltainen - Classic White | Markkanen, Kaila | S | |
23.02. 10:00 | Ideapark Sport 1 | Lempäälä Sport - Rientola | Sandelin, Arola | S | |
23.02. 10:00 | Spiral-Halli 2 | RePlay - IRA | Vepsäläinen Di Piazza Sami Vepsäläinen Mikko | S | |
23.02. 11:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | KaDy - KalvKe | Rosnell Korhonen Tomas Rosnell Jarkko | S | |
23.02. 11:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | DTT - Ilves III | Vornanen Kontiainen Kimmo Vornanen Samuli | S | |
23.02. 11:00 | Spiral-Halli 4 | Karhut Blue - Steelers II | Virtanen Impiö Kimmo Virtanen Matti | S | |
23.02. 11:00 | AutoCenter Areena 1 | SBS Masku/SBS Wirmo 2 - TPS | Merimaa Meskanen Hannu Merimaa Janne | S | |
23.02. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | Ilves II - SalBa | Happonen, Leino | S | |
23.02. 11:00 | Kauppi Sports Center 2 | Ilves - O2-JKL/MuurY | Markkanen, Kaila | S | |
23.02. 11:00 | Kauppi Sports Center 3 | SR Legends - Pro Stars | Rinne, Sorva | S | |
23.02. 11:00 | Ideapark Sport 1 | Torpedo - ULA | Sandelin, Arola | S | |
23.02. 11:00 | Spiral-Halli 2 | SC Tolppalaukaus - HuHu | Vepsäläinen Di Piazza Sami Vepsäläinen Mikko | S | |
23.02. 12:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | SR IV - Alku | Rosnell Korhonen Tomas Rosnell Jarkko | S | |
23.02. 12:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | SBT PaPo - KU-68 | Vornanen Heikkilä Hannes Vornanen Samuli | S | |
23.02. 12:00 | Spiral-Halli 4 | O2-Jyväskylä - AC Nokia | Virtanen Impiö Kimmo Virtanen Matti | S | |
23.02. 12:00 | Kauppi Sports Center 2 | VesVi Mustat - YPA Keltainen | Markkanen, Kaila | S | |
23.02. 12:00 | Kauppi Sports Center 3 | Obelix - Kuwait Oilers | Rinne, Auvinen | S | |
23.02. 12:00 | Ideapark Sport 1 | Ilves II - Soolo | Sandelin, Arola | S | |
23.02. 12:00 | Spiral-Halli 2 | SB Luja III - SS Valhalla | Vepsäläinen Di Piazza Sami Vepsäläinen Mikko | S | |
23.02. 12:00 | Spiral 3 | SB-TEHO - Fatboys | Rajanti | T | |
23.02. 12:00 | Spiral 1 | SC Talipallot - Hermes 27 | Galeh, Leppänen | T | |
23.02. 13:00 | Kosken Syke 1 | KyPo - RSS Panthers | Patrikainen Kunttu Christer Patrikainen Mikko | S | |
23.02. 13:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | EPa - KaDy | Rosnell Korhonen Tomas Rosnell Jarkko | S | |
23.02. 13:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | HIP - DTT | Kontiainen Kimmo Heikkilä Hannes | S | |
23.02. 13:00 | Spiral-Halli 4 | LeKi - Karhut Blue | Virtanen Impiö Kimmo Virtanen Matti | S | |
23.02. 13:00 | AutoCenter Areena 1 | Ilves II - Happee | Merimaa Meskanen Hannu Merimaa Janne | S | |
23.02. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | Nokian KrP - SBS Masku/SBS Wirmo 2 | Happonen, Leino | S | |
23.02. 13:00 | Kauppi Sports Center 2 | O2-JKL/MuurY - Pirkat White | Torkkola, Intala | S | |
23.02. 13:00 | Kauppi Sports Center 3 | Pro Stars - FBT FISHCOCK | Sorva, Auvinen | S | |
23.02. 13:00 | Ideapark Sport 1 | SB Vipers - SR II | Sandelin, Arola | S | |
23.02. 13:00 | Spiral-Halli 2 | KU-68 II - SB NMP | Vepsäläinen Di Piazza Sami Vepsäläinen Mikko | S | |
23.02. 13:00 | Spiral 3 | LaPa - Hc Vartaloharhautus | Rajanti | T | |
23.02. 13:00 | Spiral 1 | PIHA - Hämeen Hitaat | Galeh, Leppänen | T | |
23.02. 13:30 | Tamppi Areena 1 | SR - KrP Akatemia | Arppe Rannikko Teemu Välimaa Jorma | S | |
23.02. 14:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | KalvKe - SR IV | Lepola Lasse T. Rauhala Joona | S | |
23.02. 14:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Ilves III - SBT PaPo | Vornanen Kontiainen Kimmo Vornanen Samuli | S | |
23.02. 14:00 | Ideapark Sport 1 | TFT - O2-Jyväskylä II | Nieminen Mäkelä Jarkko Nieminen Mikko | S | |
23.02. 14:00 | Spiral-Halli 4 | Classic II - Steelers II | Galeh, Lepistö | S | |
23.02. 14:00 | AutoCenter Areena 1 | SalBa - Classic II | Merimaa Meskanen Hannu Merimaa Janne | S | |
23.02. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | KOOVEE Mustat 05 - TPS | Happonen, Leino | S | |
23.02. 14:00 | Kauppi Sports Center 2 | O2-JKL II - Ilves | Torkkola, Intala | S | |
23.02. 14:00 | Kauppi Sports Center 3 | Kuwait Oilers - SR Legends | Rinne, Sorva | S | |
23.02. 14:00 | Spiral-Halli 2 | Koovee II - EPa II | Lammela, Vallin | S | |
23.02. 14:00 | Spiral 3 | Framery - Encore | Rajanti | T | |
23.02. 14:00 | Spiral 1 | EPO - Team All Star | Kaila, Hiltunen | T | |
23.02. 15:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Vincemus - SB Luja | Joki Lepola Lasse T. Joki Henrik | S | |
23.02. 15:00 | Ideapark Sport 1 | MäntU - YPA | Matinlauri Mäkelä Jarkko Matinlauri Henry | S | |
23.02. 15:00 | Spiral-Halli 4 | FBC Turku 1 - AC Nokia | Galeh, Lepistö | S | |
23.02. 15:00 | Kauppi Sports Center 2 | Pirkat White - VesVi Mustat | Torkkola, Intala | S | |
23.02. 15:00 | Kauppi Sports Center 3 | Obelix - FBT FISHCOCK | Rinne, Auvinen | S | |
23.02. 15:00 | Spiral-Halli 2 | SB KK - TFS | Lammela, Vallin | S | |
23.02. 15:00 | Spiral 3 | Sählyhirvi - TaHU | Kaila, Hiltunen | T | |
23.02. 15:30 | Spiral-Halli 1 | Classic - Koovee | Laine Härmäläinen Valtteri Laine Joonas | S | |
23.02. 16:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | SCR - EPa | Joki Rauhala Joona Joki Henrik | S | |
23.02. 16:00 | Ideapark Sport 1 | O2-Jyväskylä II - Pirkat | Nieminen, Matinlauri | S | |
23.02. 16:00 | Spiral-Halli 4 | LeKi - Classic II | Galeh, Lepistö | S | |
23.02. 16:00 | Kauppi Sports Center 2 | Classic White - O2-JKL II | Torkkola, Intala | S | |
23.02. 16:00 | Spiral-Halli 2 | Pro Stars - SB15 | Lammela, Vallin | S | |
23.02. 16:00 | Spiral 3 | SS Pöke - RATAS | Suhonen, Happonen | T | |
23.02. 17:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | LäySä - Vincemus | Lepola Lasse T. Rauhala Joona | S | |
23.02. 17:00 | Ideapark Sport 1 | RoPo - MäntU | Nieminen Mäkelä Jarkko Nieminen Mikko | S | |
23.02. 17:00 | Spiral-Halli 4 | Ilves - FBC Turku 1 | Galeh, Lepistö | S | |
23.02. 17:00 | Spiral-Halli 2 | SC Weikot - KilMy | Lammela, Vallin | S | |
23.02. 17:00 | Spiral 3 | Kalevan Leppäkertut - Nokian Vararenkaat | Happonen, Suhonen | T | |
23.02. 18:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | SB Luja - SCR | Joki Lepola Lasse T. Joki Henrik | S | |
23.02. 18:00 | Ideapark Sport 1 | YPA - Pirkat | Matinlauri Mäkelä Jarkko Matinlauri Henry | S | |
23.02. 19:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | TFT - LäySä | Joki Rauhala Joona Joki Henrik | S | |
23.02. 19:00 | Ideapark Sport 1 | TFT - RoPo | Nieminen, Matinlauri | S | |
24.02.2019 | |||||
24.02. 10:00 | Spiral-Halli 2 | TiPa - Gunners | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S | |
24.02. 10:00 | Kauppi Sports Center 2 | TaHU - MäntU II | Leppänen Leppänen Juhani Lepola Lasse T. | S | |
24.02. 10:00 | Spiral-Halli 2 | Luuppi - KeikY | Laine, Helin | S | |
24.02. 11:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Ilves - Nokian KrP II | Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko | S | |
24.02. 11:00 | Spiral-Halli 2 | MIG - SBS Tamppi | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S | |
24.02. 11:00 | Kauppi Sports Center 2 | GHB - PirHi | Leppänen Leppänen Juhani Lepola Lasse T. | S | |
24.02. 11:00 | Spiral-Halli 2 | SC Lahjotut - KoSBy | Laine, Helin | S | |
24.02. 12:00 | Kauppi Sports Center 3 | Classic Red - Ilves West | Iltanen Severi Mäkelä Atte | S | |
24.02. 12:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | SPV II - SB-Luja | Auvinen, Suhonen | S | |
24.02. 12:00 | Spiral-Halli 2 | RoPo - TiPa | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S | |
24.02. 12:00 | Kauppi Sports Center 2 | MäntU II - SBT PaPo II | Leppänen Leppänen Juhani Lepola Lasse T. | S | |
24.02. 12:00 | Spiral-Halli 2 | KeikY - SB Ontto | Laine, Helin | S | |
24.02. 12:00 | Spiral 4 | HC Lötä - Penguins | Hautakorpi, Vallin | T | |
24.02. 12:00 | Spiral 1 | SS Kaatsi - Jalluomena | Galeh, Merimaa | T | |
24.02. 12:30 | AutoCenter Areena 0 | KOOVEE - Indians | Myllynen Airola Iiro-Pekka Myllynen Rauno | S | |
24.02. 13:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Pirkat - Ilves | Suhonen Mäkelä Jarkko Suhonen Tuukka | S | |
24.02. 13:00 | Spiral-Halli 2 | PIsku - MIG | Galeh, Joki | S | |
24.02. 13:00 | Kauppi Sports Center 2 | PirHi - SFC | Vornanen, Koskinen | S | |
24.02. 13:00 | Spiral-Halli 2 | KoSBy - UrPS | Laine, Helin | S | |
24.02. 13:00 | Spiral 4 | Laboule - Pelijengi | Hautakorpi, Vallin | T | |
24.02. 13:00 | Spiral 1 | SC Laitataklaus - Sc Dingo | Merimaa, Kalmi-Ruoranen | T | |
24.02. 14:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Nokian KrP II - SPV II | Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko | S | |
24.02. 14:00 | Spiral-Halli 2 | SBS Tamppi - RoPo | Galeh, Joki | S | |
24.02. 14:00 | Kauppi Sports Center 2 | SBT PaPo II - GHB | Vornanen, Koskinen | S | |
24.02. 14:00 | Spiral-Halli 2 | SB Ontto - SC Lahjotut | Rosnell Di Piazza Sami Rosnell Jarkko | S | |
24.02. 14:00 | Spiral 4 | SB LLK - Patrik Håkans PFPG | Lepistö | T | |
24.02. 14:00 | Spiral 1 | SC JBOP - Pikajuna Banditos | Kalmi-Ruoranen, Sandelin | T | |
24.02. 15:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | SB-Luja - Pirkat | Auvinen, Suhonen | S | |
24.02. 15:00 | Spiral-Halli 2 | SBT PaPo - Happee | Galeh, Joki | S | |
24.02. 15:00 | Kauppi Sports Center 2 | KyPo II - Koovee III | Vornanen, Koskinen | S | |
24.02. 15:00 | Spiral-Halli 2 | YPA II - TFT III | Rosnell Di Piazza Sami Rosnell Jarkko | S | |
24.02. 15:00 | Spiral 4 | HPV - TP Team | Lepistö | T | |
24.02. 15:00 | Spiral 1 | Metso Minerals - Eläintarha BK | Kalmi-Ruoranen, Sandelin | T | |
24.02. 16:00 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - USB | Arppe Salonen Eetu Välimaa Jorma | S | |
24.02. 16:00 | Spiral-Halli 2 | RSS Panthers - PIsku | Nieminen, Kaila | S | |
24.02. 16:00 | Kauppi Sports Center 2 | SFC - V&L | Vornanen, Koskinen | S | |
24.02. 16:00 | Spiral-Halli 2 | UrPS - Vastuu | Rosnell Di Piazza Sami Rosnell Jarkko | S | |
24.02. 16:00 | Spiral 4 | Yliopiston Sammakot - AC Darra | Lepistö | T | |
24.02. 16:00 | Spiral 1 | Moose2.0 - Soittorasia V | Torkkola, Kesäläinen | T | |
24.02. 17:00 | Spiral-Halli 2 | Gunners - Happee | Nieminen, Kaila | S | |
24.02. 17:00 | Kauppi Sports Center 2 | Koovee III - TFT II | Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami | S | |
24.02. 17:00 | Spiral-Halli 2 | TFT III - RoPo | Lepistö Lepistö Antti Rauhala Joona | S | |
24.02. 17:00 | Spiral 1 | Höntsääjät Nokia - Team Tammela | Torkkola, Kesäläinen | T | |
24.02. 18:00 | Spiral-Halli 2 | SBT PaPo - RSS Panthers | Nieminen, Kaila | S | |
24.02. 18:00 | Kauppi Sports Center 2 | V&L - KyPo II | Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami | S | |
24.02. 18:00 | Spiral-Halli 2 | Vastuu - YPA II | Lepistö Lepistö Antti Rauhala Joona | S | |
24.02. 19:00 | Kauppi Sports Center 2 | TFT II - TaHU | Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami | S | |
24.02. 19:00 | Spiral-Halli 2 | RoPo - Luuppi | Lepistö Lepistö Antti Rauhala Joona | S |