Asettelut

Ottelut & asettelut: 19.02.2019 - 26.02.2019

< Edellinen viikko 19.02.2019 - 26.02.2019 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
20.02.2019
20.02. 18:30 SS M2D-04 Kosken Syke 1 KyPo - Happee Steamers Härmäläinen, Maunuksela S
20.02. 19:30 SS PE2-B Lempoisten liikuntahalli 1 Pirkat Sininen - LeKi Markkanen Markkanen Seppo Lehtosaari Jari S
23.02.2019
23.02. 10:00 SS M3D-07 Toijalan Monitoimihalli 1 Alku - TFT Rosnell Korhonen Tomas Rosnell Jarkko S
23.02. 10:00 SS M3D-08 Harjuniityn liikuntahalli 1 KU-68 - HIP Heikkilä Kontiainen Kimmo Heikkilä Hannes S
23.02. 10:00 LRSS PB-A Spiral-Halli 4 Ilves - O2-Jyväskylä Aseteltu Impiö, Virtanen S
23.02. 10:00 LRSS PC2-A AutoCenter Areena 1 Nokian KrP - KOOVEE Mustat 05 Aseteltu Meskanen, Merimaa S
23.02. 10:00 LRSS PC2-A AutoCenter Areena 2 Happee - Classic II Aseteltu Happonen, Leino S
23.02. 10:00 LRSS PC2-B Kauppi Sports Center 2 YPA Keltainen - Classic White Aseteltu Markkanen, Kaila S
23.02. 10:00 SS M5D-19 Ideapark Sport 1 Lempäälä Sport - Rientola Aseteltu Sandelin, Arola S
23.02. 10:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 2 RePlay - IRA Vepsäläinen Di Piazza Sami Vepsäläinen Mikko S
23.02. 11:00 SS M3D-07 Toijalan Monitoimihalli 1 KaDy - KalvKe Rosnell Korhonen Tomas Rosnell Jarkko S
23.02. 11:00 SS M3D-08 Harjuniityn liikuntahalli 1 DTT - Ilves III Vornanen Kontiainen Kimmo Vornanen Samuli S
23.02. 11:00 LRSS PB-A Spiral-Halli 4 Karhut Blue - Steelers II Aseteltu Impiö, Virtanen S
23.02. 11:00 LRSS PC2-A AutoCenter Areena 1 SBS Masku/SBS Wirmo 2 - TPS Aseteltu Meskanen, Merimaa S
23.02. 11:00 LRSS PC2-A AutoCenter Areena 2 Ilves II - SalBa Aseteltu Happonen, Leino S
23.02. 11:00 LRSS PC2-B Kauppi Sports Center 2 Ilves - O2-JKL/MuurY Aseteltu Markkanen, Kaila S
23.02. 11:00 M40-03 Kauppi Sports Center 3 SR Legends - Pro Stars Aseteltu Rinne, Sorva S
23.02. 11:00 SS M5D-19 Ideapark Sport 1 Torpedo - ULA Aseteltu Sandelin, Arola S
23.02. 11:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 2 SC Tolppalaukaus - HuHu Vepsäläinen Di Piazza Sami Vepsäläinen Mikko S
23.02. 12:00 SS M3D-07 Toijalan Monitoimihalli 1 SR IV - Alku Rosnell Korhonen Tomas Rosnell Jarkko S
23.02. 12:00 SS M3D-08 Harjuniityn liikuntahalli 1 SBT PaPo - KU-68 Aseteltu Heikkilä, Vornanen S
23.02. 12:00 LRSS PB-A Spiral-Halli 4 O2-Jyväskylä - AC Nokia Aseteltu Impiö, Virtanen S
23.02. 12:00 LRSS PC2-B Kauppi Sports Center 2 VesVi Mustat - YPA Keltainen Aseteltu Markkanen, Kaila S
23.02. 12:00 M40-03 Kauppi Sports Center 3 Obelix - Kuwait Oilers Aseteltu Rinne, Auvinen S
23.02. 12:00 SS M5D-19 Ideapark Sport 1 Ilves II - Soolo Aseteltu Sandelin, Arola S
23.02. 12:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 2 SB Luja III - SS Valhalla Vepsäläinen Di Piazza Sami Vepsäläinen Mikko S
23.02. 12:00 Lohko E Spiral 3 SB-TEHO - Fatboys Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
23.02. 12:00 Lohko F Spiral 1 SC Talipallot - Hermes 27 Aseteltu Galeh, Leppänen T
23.02. 13:00 SS M2D-04 Kosken Syke 1 KyPo - RSS Panthers Patrikainen Kunttu Christer Patrikainen Mikko S
23.02. 13:00 SS M3D-07 Toijalan Monitoimihalli 1 EPa - KaDy Rosnell Korhonen Tomas Rosnell Jarkko S
23.02. 13:00 SS M3D-08 Harjuniityn liikuntahalli 1 HIP - DTT Heikkilä Kontiainen Kimmo Heikkilä Hannes S
23.02. 13:00 LRSS PB-A Spiral-Halli 4 LeKi - Karhut Blue Aseteltu Impiö, Virtanen S
23.02. 13:00 LRSS PC2-A AutoCenter Areena 1 Ilves II - Happee Aseteltu Meskanen, Merimaa S
23.02. 13:00 LRSS PC2-A AutoCenter Areena 2 Nokian KrP - SBS Masku/SBS Wirmo 2 Aseteltu Happonen, Leino S
23.02. 13:00 LRSS PC2-B Kauppi Sports Center 2 O2-JKL/MuurY - Pirkat White Aseteltu Torkkola, Intala S
23.02. 13:00 M40-03 Kauppi Sports Center 3 Pro Stars - FBT FISHCOCK Aseteltu Sorva, Auvinen S
23.02. 13:00 SS M5D-19 Ideapark Sport 1 SB Vipers - SR II Aseteltu Sandelin, Arola S
23.02. 13:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 2 KU-68 II - SB NMP Vepsäläinen Di Piazza Sami Vepsäläinen Mikko S
23.02. 13:00 Lohko E Spiral 3 LaPa - Hc Vartaloharhautus Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
23.02. 13:00 Lohko F Spiral 1 PIHA - Hämeen Hitaat Aseteltu Galeh, Leppänen T
23.02. 13:30 SS M2D-04 Tamppi Areena 1 SR - KrP Akatemia Välimaa Rannikko Teemu Välimaa Jorma S
23.02. 14:00 SS M3D-07 Toijalan Monitoimihalli 1 KalvKe - SR IV Aseteltu Rauhala Lepola Lasse T. Rauhala Joona S
23.02. 14:00 SS M3D-08 Harjuniityn liikuntahalli 1 Ilves III - SBT PaPo Vornanen Kontiainen Kimmo Vornanen Samuli S
23.02. 14:00 LRSS PB-C Ideapark Sport 1 TFT - O2-Jyväskylä II Nieminen Mäkelä Jarkko Nieminen Mikko S
23.02. 14:00 LRSS PB-A Spiral-Halli 4 Classic II - Steelers II Aseteltu Galeh, Lepistö S
23.02. 14:00 LRSS PC2-A AutoCenter Areena 1 SalBa - Classic II Aseteltu Meskanen, Merimaa S
23.02. 14:00 LRSS PC2-A AutoCenter Areena 2 KOOVEE Mustat 05 - TPS Aseteltu Happonen, Leino S
23.02. 14:00 LRSS PC2-B Kauppi Sports Center 2 O2-JKL II - Ilves Aseteltu Torkkola, Intala S
23.02. 14:00 M40-03 Kauppi Sports Center 3 Kuwait Oilers - SR Legends Aseteltu Rinne, Sorva S
23.02. 14:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 2 Koovee II - EPa II Aseteltu Lammela, Vallin S
23.02. 14:00 Lohko E Spiral 3 Framery - Encore Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
23.02. 14:00 Lohko F Spiral 1 EPO - Team All Star Aseteltu Kaila, Hiltunen T
23.02. 15:00 SS M3D-07 Toijalan Monitoimihalli 1 Vincemus - SB Luja Aseteltu Joki Lepola Lasse T. Joki Henrik S
23.02. 15:00 LRSS PB-C Ideapark Sport 1 MäntU - YPA Matinlauri Mäkelä Jarkko Matinlauri Henry S
23.02. 15:00 LRSS PB-A Spiral-Halli 4 FBC Turku 1 - AC Nokia Aseteltu Galeh, Lepistö S
23.02. 15:00 LRSS PC2-B Kauppi Sports Center 2 Pirkat White - VesVi Mustat Aseteltu Torkkola, Intala S
23.02. 15:00 M40-03 Kauppi Sports Center 3 Obelix - FBT FISHCOCK Aseteltu Rinne, Auvinen S
23.02. 15:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 2 SB KK - TFS Aseteltu Lammela, Vallin S
23.02. 15:00 Lohko E Spiral 3 Sählyhirvi - TaHU Aseteltu Kaila, Hiltunen T
23.02. 15:30 PBSM Spiral-Halli 1 Classic - Koovee Aseteltu Härmäläinen, Laine S
23.02. 16:00 SS M3D-07 Toijalan Monitoimihalli 1 SCR - EPa Aseteltu Rauhala, Joki S
23.02. 16:00 LRSS PB-C Ideapark Sport 1 O2-Jyväskylä II - Pirkat Aseteltu Nieminen, Matinlauri S
23.02. 16:00 LRSS PB-A Spiral-Halli 4 LeKi - Classic II Aseteltu Galeh, Lepistö S
23.02. 16:00 LRSS PC2-B Kauppi Sports Center 2 Classic White - O2-JKL II Aseteltu Torkkola, Intala S
23.02. 16:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 2 Pro Stars - SB15 Aseteltu Lammela, Vallin S
23.02. 16:00 Lohko E Spiral 3 SS Pöke - RATAS Aseteltu Suhonen, Happonen T
23.02. 17:00 SS M3D-07 Toijalan Monitoimihalli 1 LäySä - Vincemus Aseteltu Rauhala Lepola Lasse T. Rauhala Joona S
23.02. 17:00 LRSS PB-C Ideapark Sport 1 RoPo - MäntU Nieminen Mäkelä Jarkko Nieminen Mikko S
23.02. 17:00 LRSS PB-A Spiral-Halli 4 Ilves - FBC Turku 1 Aseteltu Galeh, Lepistö S
23.02. 17:00 SS M5D-18 Spiral-Halli 2 SC Weikot - KilMy Aseteltu Lammela, Vallin S
23.02. 17:00 Lohko F Spiral 3 Kalevan Leppäkertut - Nokian Vararenkaat Aseteltu Happonen, Suhonen T
23.02. 18:00 SS M3D-07 Toijalan Monitoimihalli 1 SB Luja - SCR Aseteltu Joki Lepola Lasse T. Joki Henrik S
23.02. 18:00 LRSS PB-C Ideapark Sport 1 YPA - Pirkat Matinlauri Mäkelä Jarkko Matinlauri Henry S
23.02. 19:00 SS M3D-07 Toijalan Monitoimihalli 1 TFT - LäySä Aseteltu Rauhala, Joki S
23.02. 19:00 LRSS PB-C Ideapark Sport 1 TFT - RoPo Aseteltu Nieminen, Matinlauri S
24.02.2019
24.02. 10:00 SS N2D-04 Spiral-Halli 2 TiPa - Gunners Aseteltu Matinlauri, Meskanen S
24.02. 10:00 SS M6D-08 Kauppi Sports Center 2 TaHU - MäntU II Leppänen Leppänen Juhani Lepola Lasse T. S
24.02. 10:00 SS M6D-09 Spiral-Halli 2 Luuppi - KeikY Aseteltu Laine, Helin S
24.02. 11:00 SS PA-01 Harjuniityn liikuntahalli 1 Ilves - Nokian KrP II Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko S
24.02. 11:00 SS N2D-04 Spiral-Halli 2 MIG - SBS Tamppi Aseteltu Matinlauri, Meskanen S
24.02. 11:00 SS M6D-08 Kauppi Sports Center 2 GHB - PirHi Leppänen Leppänen Juhani Lepola Lasse T. S
24.02. 11:00 SS M6D-09 Spiral-Halli 2 SC Lahjotut - KoSBy Aseteltu Laine, Helin S
24.02. 12:00 SS PE2-C Kauppi Sports Center 3 Classic Red - Ilves West Iltanen Iltanen Severi Mäkelä Atte S
24.02. 12:00 SS PA-01 Harjuniityn liikuntahalli 1 SPV II - SB-Luja Aseteltu Auvinen, Suhonen S
24.02. 12:00 SS N2D-04 Spiral-Halli 2 RoPo - TiPa Aseteltu Matinlauri, Meskanen S
24.02. 12:00 SS M6D-08 Kauppi Sports Center 2 MäntU II - SBT PaPo II Leppänen Leppänen Juhani Lepola Lasse T. S
24.02. 12:00 SS M6D-09 Spiral-Halli 2 KeikY - SB Ontto Aseteltu Laine, Helin S
24.02. 12:00 Lohko C Spiral 4 HC Lötä - Penguins Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
24.02. 12:00 Lohko D Spiral 1 SS Kaatsi - Jalluomena Aseteltu Galeh, Merimaa T
24.02. 12:30 PC2SMY-B AutoCenter Areena 0 KOOVEE - Indians Myllynen Airola Iiro-Pekka Myllynen Rauno S
24.02. 13:00 SS PA-01 Harjuniityn liikuntahalli 1 Pirkat - Ilves Suhonen Mäkelä Jarkko Suhonen Tuukka S
24.02. 13:00 SS N2D-04 Spiral-Halli 2 PIsku - MIG Aseteltu Galeh, Joki S
24.02. 13:00 SS M6D-08 Kauppi Sports Center 2 PirHi - SFC Aseteltu Vornanen, Koskinen S
24.02. 13:00 SS M6D-09 Spiral-Halli 2 KoSBy - UrPS Aseteltu Laine, Helin S
24.02. 13:00 Lohko C Spiral 4 Laboule - Pelijengi Aseteltu Hautakorpi, Vallin T
24.02. 13:00 Lohko D Spiral 1 SC Laitataklaus - Sc Dingo Aseteltu Merimaa, Kalmi-Ruoranen T
24.02. 14:00 SS PA-01 Harjuniityn liikuntahalli 1 Nokian KrP II - SPV II Auvinen Auvinen Seppo Mäkelä Jarkko S
24.02. 14:00 SS N2D-04 Spiral-Halli 2 SBS Tamppi - RoPo Aseteltu Galeh, Joki S
24.02. 14:00 SS M6D-08 Kauppi Sports Center 2 SBT PaPo II - GHB Aseteltu Vornanen, Koskinen S
24.02. 14:00 SS M6D-09 Spiral-Halli 2 SB Ontto - SC Lahjotut Rosnell Di Piazza Sami Rosnell Jarkko S
24.02. 14:00 Lohko C Spiral 4 SB LLK - Patrik Håkans PFPG Aseteltu Blomqvist, Lepistö T
24.02. 14:00 Lohko D Spiral 1 SC JBOP - Pikajuna Banditos Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Sandelin T
24.02. 15:00 SS PA-01 Harjuniityn liikuntahalli 1 SB-Luja - Pirkat Aseteltu Auvinen, Suhonen S
24.02. 15:00 SS N2D-04 Spiral-Halli 2 SBT PaPo - Happee Aseteltu Galeh, Joki S
24.02. 15:00 SS M6D-08 Kauppi Sports Center 2 KyPo II - Koovee III Aseteltu Vornanen, Koskinen S
24.02. 15:00 SS M6D-09 Spiral-Halli 2 YPA II - TFT III Rosnell Di Piazza Sami Rosnell Jarkko S
24.02. 15:00 Lohko C Spiral 4 HPV - TP Team Aseteltu Blomqvist, Lepistö T
24.02. 15:00 Lohko D Spiral 1 Metso Minerals - Eläintarha BK Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Sandelin T
24.02. 16:00 PC1-1D AutoCenter Areena 1 Koovee - USB Aseteltu Salonen, Välimaa S
24.02. 16:00 SS N2D-04 Spiral-Halli 2 RSS Panthers - PIsku Aseteltu Nieminen, Kaila S
24.02. 16:00 SS M6D-08 Kauppi Sports Center 2 SFC - V&L Aseteltu Vornanen, Koskinen S
24.02. 16:00 SS M6D-09 Spiral-Halli 2 UrPS - Vastuu Rosnell Di Piazza Sami Rosnell Jarkko S
24.02. 16:00 Lohko C Spiral 4 Yliopiston Sammakot - AC Darra Aseteltu Blomqvist, Lepistö T
24.02. 16:00 Lohko D Spiral 1 Moose2.0 - Soittorasia V Aseteltu Torkkola, Kesäläinen T
24.02. 17:00 SS N2D-04 Spiral-Halli 2 Gunners - Happee Aseteltu Nieminen, Kaila S
24.02. 17:00 SS M6D-08 Kauppi Sports Center 2 Koovee III - TFT II Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami S
24.02. 17:00 SS M6D-09 Spiral-Halli 2 TFT III - RoPo Aseteltu Lepistö, Rauhala S
24.02. 17:00 Lohko F Spiral 1 Höntsääjät Nokia - Team Tammela Aseteltu Torkkola, Kesäläinen T
24.02. 18:00 SS N2D-04 Spiral-Halli 2 SBT PaPo - RSS Panthers Aseteltu Nieminen, Kaila S
24.02. 18:00 SS M6D-08 Kauppi Sports Center 2 V&L - KyPo II Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami S
24.02. 18:00 SS M6D-09 Spiral-Halli 2 Vastuu - YPA II Aseteltu Lepistö, Rauhala S
24.02. 19:00 SS M6D-08 Kauppi Sports Center 2 TFT II - TaHU Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami S
24.02. 19:00 SS M6D-09 Spiral-Halli 2 RoPo - Luuppi Aseteltu Lepistö, Rauhala S