Asettelut
Ottelut & asettelut: 06.02.2019 - 13.02.2019
< Edellinen viikko 06.02.2019 - 13.02.2019 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
07.02.2019 | |||||
07.02. 18:00 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | LASB Hml Oranssi - SC Urbans | Keskinen Miika Keskinen Niko | S | |
09.02.2019 | |||||
09.02. 10:00 | Ideapark Sport 1 | LeKi - Ilves | Korhonen Tomas Rauhala Joona | S | |
09.02. 10:00 | Kauppi Sports Center 3 | SC Susibandy - Warriors | Auvinen, Markkanen | S | |
09.02. 10:00 | Spiral-Halli 2 | NeTu - MäntU | Merimaa, Koskinen | S | |
09.02. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat White - YPA Keltainen | Heikkinen Heikkinen Ari Sorva Olavi | S | |
09.02. 10:00 | Pitkäjärven koulu 1 | SS Valhalla - KU-68 II | Heikkilä Hannes Halmetoja Heikki | S | |
09.02. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | Rientola - SB Vipers | Hautakorpi Hautakorpi Jani Rukkila Sami | S | |
09.02. 10:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Lempäälä Sport - SBT PaPo | Mäkelä Sannamari Partanen Tiia | S | |
09.02. 11:00 | Ideapark Sport 1 | O2-Jyväskylä - Karhut Blue | Korhonen Tomas Rauhala Joona | S | |
09.02. 11:00 | Kauppi Sports Center 3 | HLJ - Nokian Krp III | Auvinen, Markkanen | S | |
09.02. 11:00 | Spiral-Halli 2 | Nokian KrP II - VesVi | Merimaa, Koskinen | S | |
09.02. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Ilves - Classic White | Heikkinen Heikkinen Ari Sorva Olavi | S | |
09.02. 11:00 | Pitkäjärven koulu 1 | SB Luja III - IRA | Heikkilä Hannes Halmetoja Heikki | S | |
09.02. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | ULA - Ilves II | Hautakorpi Hautakorpi Jani Rukkila Sami | S | |
09.02. 11:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | VesVi Mustat - LFT Sininen | Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana | S | |
09.02. 12:00 | Spiral 4 | NaPo - Framery | Rajanti | T | |
09.02. 12:00 | Spiral 3 | Hämeen Hitaat - Höntsääjät Nokia | Galeh, Leppänen | T | |
09.02. 12:00 | Ideapark Sport 1 | Steelers II - Ilves | Korhonen Tomas Rauhala Joona | S | |
09.02. 12:00 | Kauppi Sports Center 3 | Warriors - Showtime | Auvinen, Markkanen | S | |
09.02. 12:00 | Spiral-Halli 2 | MäntU - Warriors IV | Merimaa, Koskinen | S | |
09.02. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | O2-JKL II - Pirkat White | Heikkinen Heikkinen Ari Sorva Olavi | S | |
09.02. 12:00 | Pitkäjärven koulu 1 | RePlay - SS Valhalla | Heikkilä Hannes Halmetoja Heikki | S | |
09.02. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | Soolo - Rientola | Lepola Lasse T. Rukkila Sami | S | |
09.02. 12:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | KeikY - Lempäälä Sport | Virtanen Partanen Tiia Virtanen Jaana | S | |
09.02. 13:00 | Spiral 3 | Hermes 27 - PIHA | Galeh, Leppänen | T | |
09.02. 13:00 | Ideapark Sport 1 | Karhut Blue - Classic II | Korhonen Tomas Rauhala Joona | S | |
09.02. 13:00 | Kauppi Sports Center 3 | Nokian Krp III - Pirkat III | Auvinen, Markkanen | S | |
09.02. 13:00 | Spiral-Halli 2 | VesVi - PäLu | Merimaa, Koskinen | S | |
09.02. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Classic White - O2-JKL/MuurY | Heikkinen Heikkinen Ari Sorva Olavi | S | |
09.02. 13:00 | Pitkäjärven koulu 1 | HuHu - SB Luja III | Heikkilä Hannes Halmetoja Heikki | S | |
09.02. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | Torpedo - Ilves II | Lepola Lasse T. Rukkila Sami | S | |
09.02. 13:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | LFT Sininen - SB Luja | Mäkelä Sannamari Partanen Tiia | S | |
09.02. 14:00 | Spiral 4 | RATAS - Sählyhirvi | Rajanti | T | |
09.02. 14:00 | Spiral 3 | Team Tammela - Nokian Vararenkaat | Hautakorpi, Vallin | T | |
09.02. 14:00 | Ideapark Sport 1 | O2-Jyväskylä - FBC Turku 1 | Joki Rauhala Joona Joki Henrik | S | |
09.02. 14:00 | Kauppi Sports Center 3 | Showtime - HLJ | Auvinen, Markkanen | S | |
09.02. 14:00 | Spiral-Halli 2 | Warriors IV - Nokian KrP II | Galeh, Kaila | S | |
09.02. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | VesVi Mustat - Ilves | Sorva Pekkola Samuli Sorva Petri | S | |
09.02. 14:00 | Pitkäjärven koulu 1 | IRA - SC Tolppalaukaus | Vepsäläinen Vepsäläinen Mikko Blomqvist Matias | S | |
09.02. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | SR II - ULA | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S | |
09.02. 14:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Classic white - VesVi Mustat | Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana | S | |
09.02. 14:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - SC Hawks | Helin Airola Iiro-Pekka Helin Mika | S | |
09.02. 15:00 | Spiral 4 | Hc Vartaloharhautus - TaHU | Merimaa, Arola | T | |
09.02. 15:00 | Spiral 3 | Team All Star - Test Eagles | Hautakorpi, Vallin | T | |
09.02. 15:00 | Ideapark Sport 1 | Steelers II - AC Nokia | Laine, Joki | S | |
09.02. 15:00 | Kauppi Sports Center 3 | IkU - Lätty | Sandelin, Myllynen | S | |
09.02. 15:00 | Spiral-Halli 2 | SC Läsimäki II - TahVe | Galeh Galeh Dimitri Di Piazza Sami | S | |
09.02. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA Keltainen - O2-JKL II | Sorva Pekkola Samuli Sorva Petri | S | |
09.02. 15:00 | Pitkäjärven koulu 1 | SB NMP - RePlay | Vepsäläinen Vepsäläinen Mikko Blomqvist Matias | S | |
09.02. 15:00 | AutoCenter Areena 2 | Soolo - Lempäälä Sport | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S | |
09.02. 15:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | SB Luja - KeikY | Virtanen Partanen Tiia Virtanen Jaana | S | |
09.02. 15:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | FoSu Musta - Ilves | Karppanen Marko Mäkelä Jarkko | S | |
09.02. 15:30 | Spiral-Halli 1 | Classic - Oilers NG | Gröhn Gröhn Tomi Rannikko Teemu | S | |
09.02. 16:00 | Spiral 4 | Encore - Fatboys | Merimaa, Arola | T | |
09.02. 16:00 | Spiral 3 | SC Talipallot - EPO | Hautakorpi, Vallin | T | |
09.02. 16:00 | Ideapark Sport 1 | Classic II - FBC Turku 1 | Laine, Joki | S | |
09.02. 16:00 | Kauppi Sports Center 3 | Pirkat III - Punakone | Sandelin, Myllynen | S | |
09.02. 16:00 | Spiral-Halli 2 | PäLu - D-Kone | Kaila Kaila Jouni Di Piazza Sami | S | |
09.02. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | O2-JKL/MuurY - VesVi Mustat | Sorva Pekkola Samuli Sorva Petri | S | |
09.02. 16:00 | Pitkäjärven koulu 1 | KU-68 II - HuHu | Vepsäläinen Vepsäläinen Mikko Blomqvist Matias | S | |
09.02. 16:00 | AutoCenter Areena 2 | SR II - Torpedo | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S | |
09.02. 16:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | SBT PaPo - Classic white | Mäkelä Sannamari Partanen Tiia | S | |
09.02. 16:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | KOOVEE Mustat - Steelers | Karppanen Marko Mäkelä Jarkko | S | |
09.02. 17:00 | Ideapark Sport 1 | AC Nokia - LeKi | Laine, Joki | S | |
09.02. 17:00 | Kauppi Sports Center 3 | Lätty - SN Symmetrik | Sandelin, Myllynen | S | |
09.02. 17:00 | Spiral-Halli 2 | TahVe - SR III | Galeh, Kaila | S | |
09.02. 17:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | O2-JKL II - Classic White | Sorva Pekkola Samuli Sorva Petri | S | |
09.02. 17:00 | Pitkäjärven koulu 1 | SC Tolppalaukaus - SB NMP | Vepsäläinen Vepsäläinen Mikko Blomqvist Matias | S | |
09.02. 17:00 | AutoCenter Areena 2 | Lempäälä Sport - SB Vipers | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S | |
09.02. 18:00 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - Hatsina | Virtanen, Hiltunen | S | |
09.02. 18:00 | Kauppi Sports Center 3 | Punakone - IkU | Sandelin, Myllynen | S | |
09.02. 18:00 | Spiral-Halli 2 | D-Kone - SC Läsimäki II | Galeh Galeh Dimitri Di Piazza Sami | S | |
09.02. 18:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Steelers - FoSu Musta | Karppanen Marko Mäkelä Jarkko | S | |
09.02. 19:00 | Kauppi Sports Center 3 | SN Symmetrik - SC Susibandy | Sandelin, Myllynen | S | |
09.02. 19:00 | Spiral-Halli 2 | SR III - NeTu | Kaila Kaila Jouni Di Piazza Sami | S | |
09.02. 19:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Ilves - KOOVEE Mustat | Karppanen Marko Mäkelä Jarkko | S | |
10.02.2019 | |||||
10.02. 10:00 | Kauppi Sports Center 3 | Pro Stars - EPa II | Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami | S | |
10.02. 10:00 | Ideapark Sport 1 | LeKi - Classic Blue | Nieminen, Koskinen | S | |
10.02. 10:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | SBT PaPo Punainen - Koovee | Virtanen Virtanen Jaana Partanen Tiia | S | |
10.02. 10:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | YPA Sininen - Ikurin Vire Tornadot | Ketola Suominen Kiia Ketola Jenni-Maarit | S | |
10.02. 10:45 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Steelers Valkoinen - FoSu sininen | Suominen Kiia Laakso Ida | S | |
10.02. 11:00 | Kauppi Sports Center 3 | SB15 - SB KK | Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami | S | |
10.02. 11:00 | Ideapark Sport 1 | TFT - PIsku | Nieminen, Merimaa | S | |
10.02. 11:00 | Kosken Syke 1 | Classic sininen - KyPo | Vina, Matikainen | S | |
10.02. 11:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | KalvKe - SC Weikot | Virtanen Virtanen Jaana Partanen Tiia | S | |
10.02. 11:45 | Kosken Syke 1 | Classic punainen - SC Weikot musta | Vina, Matikainen | S | |
10.02. 11:45 | Tampereen Tenniskeskus 1 | YPA Sininen - Steelers Valkoinen | Ketola Ketola Jenni-Maarit Laakso Ida | S | |
10.02. 12:00 | Spiral 3 | Raimonlätty - Jounin pojat | Hautakorpi, Vallin | T | |
10.02. 12:00 | Spiral 4 | Pelijengi - HPV | Happonen, Olkkola | T | |
10.02. 12:00 | Spiral 2 | Sc Dingo - Metso Minerals | Auvinen, Kalmi-Ruoranen | T | |
10.02. 12:00 | Kauppi Sports Center 3 | EPa II - SC Weikot | Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami | S | |
10.02. 12:00 | Ideapark Sport 1 | YPA Valkoinen - VesVi Valkoiset | Koskinen, Merimaa | S | |
10.02. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat - SBS Wirmo II | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S | |
10.02. 12:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Koovee - Steelers | Virtanen Virtanen Jaana Partanen Tiia | S | |
10.02. 12:30 | Spiral-Halli 1 | Classic - OLS | Patrikainen, Virtanen | S | |
10.02. 12:30 | Kosken Syke 1 | Nokian KrP Valkoinen - Classic sininen | Vina, Matikainen | S | |
10.02. 12:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Ikurin Vire Tornadot - FoSu sininen | Ketola Suominen Kiia Ketola Jenni-Maarit | S | |
10.02. 13:00 | Spiral 3 | SC Susibandy - PiPa | Hautakorpi, Vallin | T | |
10.02. 13:00 | Spiral 4 | AC Darra - Laboule | Olkkola | T | |
10.02. 13:00 | Spiral 2 | Jalluomena - SC Laitataklaus | Auvinen, Kalmi-Ruoranen | T | |
10.02. 13:00 | Kauppi Sports Center 3 | SB KK - KilMy | Suominen Suominen Jukka Vuoristo Sami | S | |
10.02. 13:00 | Ideapark Sport 1 | PIsku - Classic Blue | Nieminen, Koskinen | S | |
10.02. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | KalvKe/SCU - SB Naantali | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S | |
10.02. 13:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | SC Weikot - Pirkat | Virtanen Virtanen Jaana Partanen Tiia | S | |
10.02. 13:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | FoSu sininen - YPA Sininen | Suominen Kiia Laakso Ida | S | |
10.02. 14:00 | Spiral 4 | TP Team - Penguins | Galeh | T | |
10.02. 14:00 | Spiral 2 | Eläintarha BK - Soittorasia V | Auvinen, Kaila | T | |
10.02. 14:00 | Kauppi Sports Center 3 | Koovee II - SB15 | Markkanen, Happonen | S | |
10.02. 14:00 | Ideapark Sport 1 | TFT - YPA Valkoinen | Nieminen, Merimaa | S | |
10.02. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SBS Wirmo II - Classic II | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S | |
10.02. 14:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Classic Sininen - KalvKe | Mäkelä Sannamari Heikkinen Nella | S | |
10.02. 14:15 | Kosken Syke 1 | KyPo - Classic punainen | Vina, Matikainen | S | |
10.02. 14:15 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Ikurin Vire Tornadot - Steelers Valkoinen | Ketola Ketola Jenni-Maarit Laakso Ida | S | |
10.02. 15:00 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - SPV | Korhonen Tomas Rukkila Sami | S | |
10.02. 15:00 | Spiral 3 | NVS - NeBi | Hautakorpi, Kaila | T | |
10.02. 15:00 | Spiral 4 | Patrik Håkans PFPG - Jankan Dynamo | Galeh, Virtanen | T | |
10.02. 15:00 | Spiral 2 | Pikajuna Banditos - Tumut | Kesäläinen, Arola | T | |
10.02. 15:00 | Kauppi Sports Center 3 | SC Weikot - TFS | Markkanen, Happonen | S | |
10.02. 15:00 | Ideapark Sport 1 | VesVi Valkoiset - LeKi | Koskinen, Merimaa | S | |
10.02. 15:00 | Kosken Syke 1 | SC Weikot musta - Nokian KrP Valkoinen | Vina, Matikainen | S | |
10.02. 15:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Steelers - SBT PaPo Musta | Mäkelä Sannamari Heikkinen Nella | S | |
10.02. 16:00 | Spiral 4 | Yliopiston Sammakot - SB LLK | Galeh, Virtanen | T | |
10.02. 16:00 | Spiral 2 | SS Kaatsi - SC JBOP | Kesäläinen, Arola | T | |
10.02. 16:00 | Kauppi Sports Center 3 | KilMy - Pro Stars | Markkanen, Happonen | S | |
10.02. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SB Naantali - Classic II | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S | |
10.02. 16:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Pirkat - SBT PaPo Punainen | Mäkelä Sannamari Heikkinen Nella | S | |
10.02. 17:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - Wirmo/Masku | Gröhn Gröhn Tomi Salonen Eetu | S | |
10.02. 17:00 | Kauppi Sports Center 3 | TFS - Koovee II | Markkanen, Happonen | S | |
10.02. 17:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | SBT PaPo Musta - Classic Sininen | Mäkelä Sannamari Heikkinen Nella | S | |
10.02. 17:00 | Spiral 3 | Musta Pekka - Suuba | Kesäläinen, Galeh | T | |
13.02.2019 | |||||
13.02. 19:00 | Kauppi Sports Center 2 | Classic II - Classic Red | Matinlauri Matinlauri Henry Meskanen Hannu | S |