Asettelut
Ottelut & asettelut: 31.10.2018 - 07.11.2018
< Edellinen viikko 31.10.2018 - 07.11.2018 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
03.11.2018 | |||||
03.11. 09:00 | Spiral 1 | Mieskuoro Kastroidut Puliukot - Laakkonen | Hautakorpi | T | |
03.11. 09:00 | Spiral 2 | GD - Valmet Fabrics | Merimaa, Torkkola | T | |
03.11. 09:00 | Spiral 3 | Valmet Technologies Lahdesjärvi - Katsa | Happonen, Arola | T | |
03.11. 09:00 | Spiral 4 | Team HUB Log. - Bronto Skylift | Leppänen | T | |
03.11. 09:25 | Spiral 1 | Nokian kumityöväen ao 514 - SC Kairaajat | Hautakorpi | T | |
03.11. 09:25 | Spiral 2 | Kumera/Metalli 169 - Metso Minerals | Merimaa, Torkkola | T | |
03.11. 09:25 | Spiral 3 | Masino - Julkujärven Pallo | Happonen, Arola | T | |
03.11. 09:25 | Spiral 4 | Dream Team - Kunpin Höntsy | Leppänen | T | |
03.11. 09:50 | Spiral 1 | Stalatube - Laakkonen | Hautakorpi | T | |
03.11. 09:50 | Spiral 2 | Sastamalan Teollisuustyöntekijät - Valmet Fabrics | Merimaa, Torkkola | T | |
03.11. 09:50 | Spiral 3 | Korkeakoski - Katsa | Happonen, Arola | T | |
03.11. 09:50 | Spiral 4 | Ao.43/ao.88 - Bronto Skylift | Leppänen | T | |
03.11. 10:00 | AutoCenter Areena 1 | DTT - KU-68 | Virtanen, Vornanen | S | |
03.11. 10:00 | Ideapark Sport 1 | Classic - EräViikingit | Suominen Suominen Jukka Nurmi Veikko | S | |
03.11. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | Koovee II - SC Weikot | Markkanen Markkanen Seppo Rauhala Joona | S | |
03.11. 10:00 | Kauppi Sports Center 3 | Ilves II - SR II | Leino, Matinlauri | S | |
03.11. 10:00 | Vexve Areena 1 | RoPo II - YPA III | Sorva, Rinne | S | |
03.11. 10:00 | Tietotien lukio 1 | SC Weikot Musta - Classic WHITE | Korhonen Riku Mäkelä Atte | S | |
03.11. 10:15 | Spiral 1 | SC Kairaajat - Mieskuoro Kastroidut Puliukot | Hautakorpi | T | |
03.11. 10:15 | Spiral 2 | Metso Minerals - GD | Merimaa, Torkkola | T | |
03.11. 10:15 | Spiral 3 | Julkujärven Pallo - Valmet Technologies Lahdesjärvi | Happonen, Arola | T | |
03.11. 10:15 | Spiral 4 | Kunpin Höntsy - Team HUB Log. | Leppänen | T | |
03.11. 10:40 | Spiral 1 | Stalatube - Nokian kumityöväen ao 514 | Hautakorpi | T | |
03.11. 10:40 | Spiral 2 | Sastamalan Teollisuustyöntekijät - Kumera/Metalli 169 | Merimaa, Torkkola | T | |
03.11. 10:40 | Spiral 3 | Korkeakoski - Masino | Happonen, Arola | T | |
03.11. 10:40 | Spiral 4 | Ao.43/ao.88 - Dream Team | Leppänen | T | |
03.11. 11:00 | AutoCenter Areena 1 | HIP - SBT PaPo | Virtanen, Vornanen | S | |
03.11. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | TFS - EPa II | Markkanen Markkanen Seppo Rauhala Joona | S | |
03.11. 11:00 | Kauppi Sports Center 3 | Soolo - Torpedo | Leino, Matinlauri | S | |
03.11. 11:00 | Vexve Areena 1 | SB Luja - MIG III | Sorva, Suhonen | S | |
03.11. 11:00 | Tietotien lukio 1 | VesVi - LFT Sininen | Korhonen Riku Mäkelä Atte | S | |
03.11. 11:05 | Spiral 1 | Laakkonen - SC Kairaajat | Hautakorpi | T | |
03.11. 11:05 | Spiral 2 | Valmet Fabrics - Metso Minerals | Merimaa, Hiltunen | T | |
03.11. 11:05 | Spiral 3 | Katsa - Julkujärven Pallo | Happonen, Arola | T | |
03.11. 11:05 | Spiral 4 | Bronto Skylift - Kunpin Höntsy | Leppänen | T | |
03.11. 11:15 | Ideapark Sport 1 | OLS - Steelers | Suominen Suominen Jukka Nurmi Veikko | S | |
03.11. 11:30 | Spiral 1 | Nokian kumityöväen ao 514 - Mieskuoro Kastroidut Puliukot | Hautakorpi | T | |
03.11. 11:30 | Spiral 2 | Kumera/Metalli 169 - GD | Merimaa, Hiltunen | T | |
03.11. 11:30 | Spiral 3 | Masino - Valmet Technologies Lahdesjärvi | Happonen, Arola | T | |
03.11. 11:30 | Spiral 4 | Dream Team - Team HUB Log. | Leppänen | T | |
03.11. 11:55 | Spiral 1 | SC Kairaajat - Stalatube | Hautakorpi | T | |
03.11. 11:55 | Spiral 2 | Metso Minerals - Sastamalan Teollisuustyöntekijät | Merimaa, Hiltunen | T | |
03.11. 11:55 | Spiral 3 | Julkujärven Pallo - Korkeakoski | Happonen, Arola | T | |
03.11. 11:55 | Spiral 4 | Kunpin Höntsy - Ao.43/ao.88 | T | ||
03.11. 12:00 | AutoCenter Areena 1 | KU-68 - Ilves III | Virtanen, Arppe | S | |
03.11. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA - Nibacos | Nieminen Nieminen Mikko Lepola Lasse T. | S | |
03.11. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | SC Weikot - Pro Stars | Markkanen Markkanen Seppo Rauhala Joona | S | |
03.11. 12:00 | Kauppi Sports Center 3 | SR II - Lempäälä Sport | Leino, Matinlauri | S | |
03.11. 12:00 | Vexve Areena 1 | KyPo - YPA III | Rinne, Suhonen | S | |
03.11. 12:00 | Tietotien lukio 1 | Classic WHITE - RSS Panthers Black | Korhonen Riku Mäkelä Atte | S | |
03.11. 12:20 | Spiral 1 | Laakkonen - Nokian kumityöväen ao 514 | Hautakorpi | T | |
03.11. 12:20 | Spiral 2 | Valmet Fabrics - Kumera/Metalli 169 | Merimaa, Hiltunen | T | |
03.11. 12:20 | Spiral 3 | Katsa - Masino | Happonen, Arola | T | |
03.11. 12:20 | Spiral 4 | Bronto Skylift - Dream Team | T | ||
03.11. 12:30 | Ideapark Sport 1 | EräViikingit - Merikoski SBT | Suominen Suominen Jukka Nurmi Veikko | S | |
03.11. 12:45 | Spiral 1 | Mieskuoro Kastroidut Puliukot - Stalatube | Hautakorpi | T | |
03.11. 12:45 | Spiral 2 | GD - Sastamalan Teollisuustyöntekijät | Merimaa, Hiltunen | T | |
03.11. 12:45 | Spiral 3 | Valmet Technologies Lahdesjärvi - Korkeakoski | Happonen, Arola | T | |
03.11. 12:45 | Spiral 4 | Team HUB Log. - Ao.43/ao.88 | T | ||
03.11. 13:00 | Kosken Syke 1 | KyPo - SR | Patrikainen Rukkila Sami Patrikainen Mikko | S | |
03.11. 13:00 | AutoCenter Areena 1 | SBT PaPo - DTT | Arppe Heikkilä Hannes Välimaa Jorma | S | |
03.11. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | SB15 - TFS | Markkanen Markkanen Seppo Rauhala Joona | S | |
03.11. 13:00 | Kauppi Sports Center 3 | Torpedo - Rientola | Leino, Matinlauri | S | |
03.11. 13:00 | Vexve Areena 1 | MIG III - Rientola | Sorva, Rinne | S | |
03.11. 13:00 | Tietotien lukio 1 | Steelers - VesVi | Korhonen Riku Mäkelä Atte | S | |
03.11. 13:15 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat - Karhut | Nieminen Nieminen Mikko Lepola Lasse T. | S | |
03.11. 13:30 | Spiral 1 | Lohko A voittaja - Lohko B kakkonen | Hautakorpi | T | |
03.11. 13:30 | Spiral 2 | Lohko B voittaja - Lohko A kakkonen | Merimaa | T | |
03.11. 13:30 | Spiral 3 | Lohko C voittaja - Lohko D kakkonen | Happonen, Arola | T | |
03.11. 13:30 | Spiral 4 | Lohko D voittaja - Lohko C kakkonen | Hiltunen | T | |
03.11. 13:45 | Ideapark Sport 1 | LaSB ed. - OLS | Suominen Suominen Jukka Nurmi Veikko | S | |
03.11. 14:00 | AutoCenter Areena 1 | Ilves III - HIP | Arppe Heikkilä Hannes Välimaa Jorma | S | |
03.11. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | EPa II - KilMy | Joki Joki Henrik Rintala Kimmo | S | |
03.11. 14:00 | Kauppi Sports Center 3 | SB Vipers - Soolo | Kaila Meskanen Hannu Kaila Jouni | S | |
03.11. 14:00 | Vexve Areena 1 | ÄsSee - SB Luja | Sorva, Suhonen | S | |
03.11. 14:00 | Tietotien lukio 1 | RSS Panthers Black - LFT Sininen | Korhonen Riku Mäkelä Atte | S | |
03.11. 14:10 | Spiral 1 | Ottelu 41 voittaja - Ottelu 43 voittaja | Hautakorpi, Hiltunen | T | |
03.11. 14:10 | Spiral 4 | Ottelu 42 voittaja - Ottelu 44 voittaja | Arola | T | |
03.11. 14:50 | Spiral 1 | Ottelu 45 voittaja - Ottelu 46 voittaja | Hautakorpi, Hiltunen | T | |
03.11. 14:50 | Spiral 4 | Ottelu 33 häviäjä - Ottelu 34 häviäjä | Arola | T | |
03.11. 15:00 | Ideapark Sport 1 | Steelers - PSS | Rosnell, Lepistö | S | |
03.11. 15:00 | AutoCenter Areena 2 | Pro Stars - SB KK | Joki Joki Henrik Rintala Kimmo | S | |
03.11. 15:00 | Kauppi Sports Center 3 | Lempäälä Sport - ULA | Kaila Meskanen Hannu Kaila Jouni | S | |
03.11. 15:00 | Vexve Areena 1 | KyPo - NoPS | Rinne, Suhonen | S | |
03.11. 15:00 | Tietotien lukio 1 | Lempäälä Sport - Pirkat Sininen | Partanen Tiia Mäkelä Sannamari | S | |
03.11. 15:30 | Spiral-Halli 1 | Ilves - SCU | Leväjärvi Leväjärvi Joni Sarvanko Jyrki | S | |
03.11. 15:30 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Nibacos - Pirkat | Nieminen Nieminen Mikko Lepola Lasse T. | S | |
03.11. 16:00 | AutoCenter Areena 2 | KilMy - SB15 | Joki Joki Henrik Rintala Kimmo | S | |
03.11. 16:00 | Kauppi Sports Center 3 | Rientola - Ilves II | Kaila Meskanen Hannu Kaila Jouni | S | |
03.11. 16:00 | Vexve Areena 1 | Rientola - Koovee II | Merimaa, Matikainen | S | |
03.11. 16:00 | Tietotien lukio 1 | YPA Sininen - Steelers | Partanen Tiia Mäkelä Sannamari | S | |
03.11. 16:00 | Spiral-Halli 1 | Ilves - SCU | Leväjärvi Leväjärvi Joni Sarvanko Jyrki | S | |
03.11. 16:15 | Ideapark Sport 1 | Merikoski SBT - Oilers NG | Rosnell, Lepistö | S | |
03.11. 16:45 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Karhut - YPA | Nieminen Nieminen Mikko Lepola Lasse T. | S | |
03.11. 17:00 | AutoCenter Areena 2 | SB KK - Koovee II | Joki Joki Henrik Rintala Kimmo | S | |
03.11. 17:00 | Kauppi Sports Center 3 | ULA - SB Vipers | Kaila Meskanen Hannu Kaila Jouni | S | |
03.11. 17:00 | Vexve Areena 1 | NoPS - ÄsSee | Merimaa, Matikainen | S | |
03.11. 17:00 | Tietotien lukio 1 | Pirkat Sininen - SC Weikot Musta | Partanen Tiia Mäkelä Sannamari | S | |
03.11. 17:30 | Ideapark Sport 1 | PSS - LaSB ed. | Rosnell, Lepistö | S | |
03.11. 18:00 | Vexve Areena 1 | Koovee II - RoPo II | Merimaa, Matikainen | S | |
03.11. 18:00 | Tietotien lukio 1 | Lempäälä Sport - YPA Sininen | Partanen Tiia Mäkelä Sannamari | S | |
03.11. 18:45 | Ideapark Sport 1 | Oilers NG - Classic | Rosnell, Lepistö | S | |
04.11.2018 | |||||
04.11. 10:00 | Kauppi Sports Center 3 | EPa - SCR | Virtanen, Vornanen | S | |
04.11. 10:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | KeikY - SC Weikot Haukat | Rinne, Sorva | S | |
04.11. 10:00 | Pitkäjärven koulu 1 | KU-68 II - RePlay | Joki Keränen Sami Joki Henrik | S | |
04.11. 10:00 | Vexve Areena 1 | RoPo - KeikY | Happonen, Matikainen | S | |
04.11. 10:00 | Spiral-Halli 2 | Ilves - Nokian KrP Sininen | Leppänen Lepola Lasse T. Leppänen Juhani | S | |
04.11. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | Koovee II - KalvKe | Mäkelä Atte Iltanen Severi | S | |
04.11. 10:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Pirkat White - SB Luja | Heikkinen Heikkinen Ari Perälä Santeri | S | |
04.11. 10:45 | Tampereen Tenniskeskus 1 | AC Nokia Tiikerit - KOOVEE Punaiset | Heikkinen Heikkinen Ari Kimpanpää Santeri | S | |
04.11. 11:00 | Kauppi Sports Center 3 | Alku - KalvKe | Arppe Heikkilä Hannes Välimaa Jorma | S | |
04.11. 11:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | Happee Valkoinen - Nokian KrP | Rinne, Sorva | S | |
04.11. 11:00 | Pitkäjärven koulu 1 | SS Valhalla - SB NMP | Joki Keränen Sami Joki Henrik | S | |
04.11. 11:00 | Ideapark Sport 1 | YPA - Pirkat White | Leino Leino Markus Rintala Kimmo | S | |
04.11. 11:00 | Vexve Areena 1 | FoSu - LASB Hml Oranssi | Happonen, Matikainen | S | |
04.11. 11:00 | Spiral-Halli 2 | LFT - Steelers | Leppänen Lepola Lasse T. Leppänen Juhani | S | |
04.11. 11:00 | Spiral-Halli 4 | Classic blue - KOOVEE Mustat 05 | Galeh Niskanen Aaro Galeh Dimitri | S | |
04.11. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | Classic Red - SC Urbans | Mäkelä Atte Korhonen Riku | S | |
04.11. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA - O2-Jyväskylä | Kuisla, Merimaa | S | |
04.11. 11:00 | Ideapark Sport 2 | Pirkat - TFT Sininen | Suominen Suominen Jukka Suominen Kiia | S | |
04.11. 11:00 | Kauppi Sports Center 2 | Classic Musta - ROPO | Mäkelä Sannamari Kaski Neea | S | |
04.11. 11:45 | Ideapark Sport 2 | O2-Jyväskylä - FoSu Musta | Suominen Suominen Jukka Suominen Kiia | S | |
04.11. 11:45 | Tampereen Tenniskeskus 1 | KOOVEE Punaiset - Pirkat White | Perälä Santeri Kimpanpää Santeri | S | |
04.11. 12:00 | Kauppi Sports Center 3 | SCR - KaDy | Virtanen, Vornanen | S | |
04.11. 12:00 | Spiral 1 | Jounin pojat - Raimonlätty | Suhonen, Nieminen | T | |
04.11. 12:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | SC Weikot Haukat - FBC Turku 2 | Rinne, Sorva | S | |
04.11. 12:00 | Pitkäjärven koulu 1 | RePlay - SC Tolppalaukaus | Joki Keränen Sami Joki Henrik | S | |
04.11. 12:00 | Ideapark Sport 1 | Ilves Black - SC Läsimäki | Leino, Torkkola | S | |
04.11. 12:00 | Vexve Areena 1 | RSS PANTHERS - KeikY | Happonen, Matikainen | S | |
04.11. 12:00 | Spiral-Halli 2 | KOOVEE Punaiset - Nokian KrP Sininen | Leppänen Lepola Lasse T. Leppänen Juhani | S | |
04.11. 12:00 | Spiral-Halli 4 | Pirkat Blue - SC Urbans | Galeh Niskanen Aaro Galeh Dimitri | S | |
04.11. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | LASB Hml - KalvKe | Iltanen Severi Korhonen Riku | S | |
04.11. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Koovee - SC Weikot | Kuisla, Merimaa | S | |
04.11. 12:00 | Kauppi Sports Center 2 | ROPO - Ilves West | Mäkelä Sannamari Kaski Neea | S | |
04.11. 12:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | KrP Akatemia - O2-Jyväskylä | Korhonen Tomas Rukkila Sami | S | |
04.11. 12:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | SB Luja - AC Nokia Tiikerit | Heikkinen Heikkinen Ari Perälä Santeri | S | |
04.11. 12:45 | Ideapark Sport 2 | FoSu Musta - Pirkat | Suominen Suominen Kiia Suominen Jukka | S | |
04.11. 13:00 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - M-Team | Patrikainen Patrikainen Mikko Salonen Eetu | S | |
04.11. 13:00 | Kauppi Sports Center 3 | Alku - SR IV | Arppe Heikkilä Hannes Välimaa Jorma | S | |
04.11. 13:00 | Spiral 1 | PiPa - SC Susibandy | Suhonen, Nieminen | T | |
04.11. 13:00 | Spiral 3 | J1 säbäteam - Holvastin Haukat | Kalmi-Ruoranen, Sandelin | T | |
04.11. 13:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | OU - Happee Valkoinen | Intonen, Sorva | S | |
04.11. 13:00 | Pitkäjärven koulu 1 | HuHu - SS Valhalla | Joki Keränen Sami Joki Henrik | S | |
04.11. 13:00 | Ideapark Sport 1 | Happee Valkoinen - YPA | Torkkola Rintala Kimmo Torkkola Jari | S | |
04.11. 13:00 | Vexve Areena 1 | LASB Hml Oranssi - RoPo | Happonen, Matikainen | S | |
04.11. 13:00 | Spiral-Halli 2 | SC Weikot - LFT | Kaila, Markkanen | S | |
04.11. 13:00 | Spiral-Halli 4 | Happee Musta - Classic blue | Galeh Niskanen Aaro Galeh Dimitri | S | |
04.11. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | SC Urbans - Koovee II | Mäkelä Atte Iltanen Severi | S | |
04.11. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Steelers - O2-Jyväskylä | Kuisla, Merimaa | S | |
04.11. 13:00 | Kauppi Sports Center 2 | Ilves West - Classic Musta | Mäkelä Sannamari Kaski Neea | S | |
04.11. 13:30 | Ideapark Sport 2 | O2-Jyväskylä - TFT Sininen | Suominen Suominen Jukka Suominen Kiia | S | |
04.11. 13:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | KOOVEE Punaiset - SB Luja | Heikkinen Heikkinen Ari Kimpanpää Santeri | S | |
04.11. 14:00 | Kauppi Sports Center 3 | KalvKe - KaDy | Nurmi Veikko Rauhala Joona | S | |
04.11. 14:00 | Spiral 1 | SB Karhukopla - SR Legends | Lepistö | T | |
04.11. 14:00 | Spiral 3 | KauHu - SK Kanuuna | Kalmi-Ruoranen, Sandelin | T | |
04.11. 14:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | FBC Turku 2 - SBS Masku/SBS Wirmo | Intonen, Rinne | S | |
04.11. 14:00 | Pitkäjärven koulu 1 | SB NMP - IRA | Vuoristo Sami Meskanen Hannu | S | |
04.11. 14:00 | Ideapark Sport 1 | KoSby - Ilves Black | Leino Leino Markus Rintala Kimmo | S | |
04.11. 14:00 | Vexve Areena 1 | RSS PANTHERS - FoSu | Happonen, Matikainen | S | |
04.11. 14:00 | Spiral-Halli 2 | Nokian KrP Sininen - O2-Jyväskylä valkoinen | Kaila, Markkanen | S | |
04.11. 14:00 | Spiral-Halli 4 | SC Urbans - PIsku | Galeh Niskanen Aaro Galeh Dimitri | S | |
04.11. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | LASB Hml - Classic Red | Mäkelä Atte Korhonen Riku | S | |
04.11. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SC Weikot - YPA | Kuisla, Merimaa | S | |
04.11. 14:15 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Pirkat White - AC Nokia Tiikerit | Perälä Santeri Kimpanpää Santeri | S | |
04.11. 14:30 | Ideapark Sport 2 | FoSu Musta - TFT Sininen | Suominen Suominen Jukka Suominen Roope | S | |
04.11. 15:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - Hatsina | Laine Kunttu Christer Laine Joonas | S | |
04.11. 15:00 | Kauppi Sports Center 3 | TFT - SB Luja | Arppe Heikkilä Hannes Välimaa Jorma | S | |
04.11. 15:00 | Spiral 1 | NeBi - NVS | Lepistö | T | |
04.11. 15:00 | Spiral 3 | Team JER53Y - Suuba | Kesäläinen, Hautakorpi | T | |
04.11. 15:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | Nokian KrP - OU | Rinne, Sorva | S | |
04.11. 15:00 | Pitkäjärven koulu 1 | SC Tolppalaukaus - SB Luja III | Vuoristo Sami Meskanen Hannu | S | |
04.11. 15:00 | Ideapark Sport 1 | SC Läsimäki - Happee Valkoinen | Leino, Torkkola | S | |
04.11. 15:00 | Spiral-Halli 2 | SC Weikot - Steelers | Kaila, Markkanen | S | |
04.11. 15:00 | Spiral-Halli 4 | O2-Jyväskylä musta - Happee Musta | Matinlauri, Nieminen | S | |
04.11. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Steelers - Koovee | Kuisla, Merimaa | S | |
04.11. 15:00 | Tamppi Areena 1 | SR - FoSu | Silvo Kontiainen Kimmo Silvo Anssi | S | |
04.11. 15:15 | Ideapark Sport 2 | Pirkat - O2-Jyväskylä | Suominen Kiia Suominen Roope | S | |
04.11. 16:00 | Kauppi Sports Center 3 | SR IV - LäySä | Nurmi Veikko Rauhala Joona | S | |
04.11. 16:00 | Spiral 1 | Singleboat - Pelikassit | Hautakorpi, Kesäläinen | T | |
04.11. 16:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | SBS Masku/SBS Wirmo - KeikY | Rinne, Sorva | S | |
04.11. 16:00 | Pitkäjärven koulu 1 | IRA - HuHu | Vuoristo Sami Meskanen Hannu | S | |
04.11. 16:00 | Ideapark Sport 1 | Pirkat White - KoSby | Torkkola Rintala Kimmo Torkkola Jari | S | |
04.11. 16:00 | Spiral-Halli 2 | O2-Jyväskylä valkoinen - KOOVEE Punaiset | Kaila, Markkanen | S | |
04.11. 16:00 | Spiral-Halli 4 | PIsku - Pirkat Blue | Matinlauri, Nieminen | S | |
04.11. 17:00 | Kauppi Sports Center 3 | SB Luja - Vincemus | Korhonen Tomas Rauhala Joona | S | |
04.11. 17:00 | Pitkäjärven koulu 1 | SB Luja III - KU-68 II | Vuoristo Sami Meskanen Hannu | S | |
04.11. 17:00 | Spiral-Halli 2 | Steelers - Classic II | Lepistö, Rosnell | S | |
04.11. 17:00 | Spiral-Halli 4 | KOOVEE Mustat 05 - O2-Jyväskylä musta | Matinlauri, Nieminen | S | |
04.11. 18:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - Ilves | Myllynen Rannikko Teemu Myllynen Rauno | S | |
04.11. 18:00 | Kauppi Sports Center 3 | LäySä - TFT | Korhonen Tomas Rauhala Joona | S | |
04.11. 18:00 | Spiral-Halli 2 | KOOVEE Punaiset - Ilves | Lepistö, Rosnell | S | |
04.11. 19:00 | Kauppi Sports Center 3 | Vincemus - EPa | Korhonen Tomas Rauhala Joona | S | |
04.11. 19:00 | Spiral-Halli 2 | Classic II - SC Weikot | Lepistö, Rosnell | S | |
06.11.2018 | |||||
06.11. 09:10 | Lempoisten koulun Sali | Kuokkala - Mattila | Merimaa | T | |
06.11. 09:35 | Lempoisten koulun Sali | Kelho - Nurmi | Merimaa | T | |
06.11. 10:00 | Lempoisten koulun Sali | Säijä - Mattila | Merimaa | T | |
06.11. 10:25 | Lempoisten koulun Sali | Lastunen - Kelho | Merimaa | T | |
06.11. 10:50 | Lempoisten koulun Sali | Kuokkala - Säijä | Merimaa | T | |
06.11. 11:15 | Lempoisten koulun Sali | Nurmi - Lastunen | Auvinen | T | |
06.11. 11:45 | Lempoisten koulun Sali | A1 - B2 | Auvinen | T | |
06.11. 12:10 | Lempoisten koulun Sali | B1 - A2 | Auvinen | T | |
06.11. 12:35 | Lempoisten koulun Sali | pronssiottelu - pronssiottelu | Auvinen | T | |
06.11. 13:00 | Lempoisten koulun Sali | loppuottelu - loppuottelu | Auvinen | T | |
07.11.2018 | |||||
07.11. 19:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | KrP Akatemia - Classic United | Maunuksela Maunuksela Jani Suhonen Petri | S |