Asettelut
Ottelut & asettelut: 13.05.2018 - 20.05.2018
< Edellinen viikko 13.05.2018 - 20.05.2018 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
13.05.2018 | |||||
13.05. 12:00 | Spiral 3 | SB Teho - Team Moose | Hautakorpi, Markkanen | T | |
13.05. 12:00 | Spiral 1 | SB LLK - Sählärit | Sandelin, Kalmi-Ruoranen | T | |
13.05. 13:00 | Spiral 3 | Patrik Håkans PF - AC Darra | Hautakorpi, Markkanen | T | |
13.05. 13:00 | Spiral 2 | SB Jens Gårdemeister - SC JBOP | Galeh, Arppe | T | |
13.05. 13:00 | Spiral 1 | SS PöKe - Sökö | Sandelin, Kalmi-Ruoranen | T | |
13.05. 14:00 | Spiral 4 | Nebi - PiPa | Lepistö, Sandelin | T | |
13.05. 14:00 | Spiral 3 | SS Kaatsi - Edustusjoukkue Ville Keskinen | Hautakorpi, Markkanen | T | |
13.05. 14:00 | Spiral 2 | Viinanmuuri - EPO | Galeh, Arppe | T | |
13.05. 14:00 | Spiral 1 | SC Dingo - Soittorasia V | Myllynen, Kalmi-Ruoranen | T | |
13.05. 15:00 | Spiral 4 | Pirkat-A - Raimonlätty | Lepistö, Virtanen | T | |
13.05. 15:00 | Spiral 3 | Pelijengi - Baunu | Hautakorpi, Markkanen | T | |
13.05. 15:00 | Spiral 2 | Kisumaa - Huipputiimi | Galeh, Arppe | T | |
13.05. 15:00 | Spiral 1 | Tujua Muikkua - KK Eläintarha | Myllynen, Kalmi-Ruoranen | T | |
13.05. 16:00 | Spiral 4 | LeTo matures - Sinners | Lepistö, Virtanen | T | |
13.05. 16:00 | Spiral 2 | SC Taala - AC Teufel | Kesäläinen, Rosnell | T | |
13.05. 16:00 | Spiral 3 | Rientola-Akatemia - Team Tammela | Galeh, Arppe | T | |
13.05. 17:00 | Spiral 2 | Yliopiston Sammakot - Suuba | Kesäläinen, Rosnell | T | |
13.05. 17:00 | Spiral 3 | Test Eagles - Hämeen hitaat | Virtanen | T | |
13.05. 18:00 | Spiral 3 | Höntsääjät Nokia - AK Karvaajat | Kesäläinen | T | |
13.05. 19:00 | Spiral 3 | KRIK Finland - Kalevan Leppäkertut | Joki | T | |
13.05. 20:00 | Spiral 3 | Tampereen Pallopojat - Mesteret | Joki | T | |
19.05.2018 | |||||
19.05. 12:00 | Spiral 4 | Tepi Hunters - Team JER53Y | Hautakorpi, Vallin | T | |
19.05. 12:00 | Spiral 1 | Test Eagles - Rientola-Akatemia | Helin, Hiltunen | T | |
19.05. 13:00 | Spiral 4 | SK Kanuuna - HPV | Hautakorpi, Vallin | T | |
19.05. 13:00 | Spiral 1 | Kalevan Leppäkertut - AK Karvaajat | Helin, Hiltunen | T | |
19.05. 14:00 | Spiral 4 | Musta-Pekka - KauHu | Galeh, Vallin | T | |
19.05. 14:00 | Spiral 1 | Encore - Höntsääjät Nokia | Sandelin, Kaila | T | |
19.05. 15:00 | Spiral 4 | SB Karhukopla - Idän Raivo | Galeh, Markkanen | T | |
19.05. 15:00 | Spiral 1 | Team Tammela - Mesteret | Sandelin, Kaila | T | |
19.05. 16:00 | Spiral 4 | LePo - Sammuvat Tähdet | Galeh, Markkanen | T | |
19.05. 16:00 | Spiral 1 | KRIK Finland - Tampereen Pallopojat | Sandelin, Kaila | T | |
20.05.2018 | |||||
20.05. 12:00 | Spiral 2 | AC Darra - SB Teho | Galeh, Kalmi-Ruoranen | T | |
20.05. 12:00 | Spiral 3 | Sökö - SC Dingo | Markkanen, Matinlauri | T | |
20.05. 12:00 | Spiral 4 | Hämeen hitaat - Mesteret | Arola, Pelttari | T | |
20.05. 12:00 | Spiral 1 | Heinäsirkat - Sammuvat Tähdet | Hautakorpi, Sandelin | T | |
20.05. 13:00 | Spiral 2 | AC Teufel - SCI | Galeh, Kalmi-Ruoranen | T | |
20.05. 13:00 | Spiral 3 | Sählärit - SS PöKe | Markkanen, Matinlauri | T | |
20.05. 13:00 | Spiral 4 | KRIK Finland - Rientola-Akatemia | Pelttari, Arola | T | |
20.05. 13:00 | Spiral 1 | SK Kanuuna - Team JER53Y | Hautakorpi, Sandelin | T | |
20.05. 14:00 | Spiral 2 | SS Kaatsi - Pelijengi | Galeh, Kalmi-Ruoranen | T | |
20.05. 14:00 | Spiral 3 | TaHU - LaPa | Markkanen, Matinlauri | T | |
20.05. 14:00 | Spiral 4 | Höntsääjät Nokia - Kalevan Leppäkertut | Pelttari, Kaila | T | |
20.05. 14:00 | Spiral 1 | Idän Raivo - Musta-Pekka | Hautakorpi, Sandelin | T | |
20.05. 15:00 | Spiral 2 | Patrik Håkans PF - Team Moose | Galeh, Kalmi-Ruoranen | T | |
20.05. 15:00 | Spiral 3 | Soittorasia V - SB LLK | Lepola, Vallin | T | |
20.05. 15:00 | Spiral 4 | Team Tammela - Tampereen Pallopojat | Pelttari, Matinlauri | T | |
20.05. 15:00 | Spiral 1 | LePo - HPV | Kaila | T | |
20.05. 16:00 | Spiral 2 | Baunu - SC Taala | Kesäläinen | T | |
20.05. 16:00 | Spiral 1 | SC JBOP - Viinanmuuri | Kaila | T | |
20.05. 16:00 | Spiral 3 | Pikajuna Banditos - Tujua Muikkua | Lepola, Vallin | T | |
20.05. 17:00 | Spiral 3 | LeTo matures - Pirkat-A | Kesäläinen | T | |
20.05. 17:00 | Spiral 1 | Kalevan Sahamäyrät - Napa | Kaila | T | |
20.05. 18:00 | Spiral 3 | PiPa - Raimonlätty | Kesäläinen | T | |
20.05. 18:00 | Spiral 1 | Suuba - SB Jens Gårdemeister | Nieminen, Joki | T | |
20.05. 19:00 | Spiral 3 | Nebi - Sinners | Kesäläinen | T | |
20.05. 19:00 | Spiral 1 | Jalluomena - Kisumaa | Nieminen, Joki | T | |
20.05. 20:00 | Spiral 1 | EPO - Yliopiston Sammakot | Nieminen, Joki | T |