Asettelut
Ottelut & asettelut: 04.10.2017 - 11.10.2017
< Edellinen viikko 04.10.2017 - 11.10.2017 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
05.10.2017 | |||||
05.10. 19:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - Classic II | Rukkila Sami Kontiainen Kimmo | S | |
05.10. 19:00 | Miehet,muut (3x15 min) | Spiral 2 2 | Ku-68 II - GHB | Hautakorpi | H |
05.10. 19:50 | Juniorit,muut (3x15 min) | Rahola Areena | Nokia KrP, A-jun - KU68, A-jun | H | |
06.10.2017 | |||||
06.10. 18:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat - RSS Panthers / LaSB | Myllynen Myllynen Rauno Tolsa Toni | S | |
06.10. 19:00 | Tamppi Areena 1 | SR - KyPo | Gröhn Gröhn Tomi Korhonen Tomas | S | |
07.10.2017 | |||||
07.10. 10:00 | Harjuniityn koulu 1 | Pirkat - Nokian KrP | Joki, Lepistö | S | |
07.10. 10:00 | Spiral-Halli 3 | NeTu - PäLu | Arola Arola Pekka Meskanen Hannu | S | |
07.10. 10:00 | Luja-Lukko Areena 1 | SB Luja III - Pro Stars | Markkanen, Auvinen | S | |
07.10. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | KOOVEE Punaiset - Ilves | Matinlauri, Galeh | S | |
07.10. 10:00 | Spiral-Halli 4 | Classic Red - KU-68 | Vepsäläinen Rintala Kimmo Vepsäläinen Mikko | S | |
07.10. 10:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | Lempäälä Sport - Tampereen Icehearts | Merimaa Partanen Tiia Merimaa Janne | S | |
07.10. 10:00 | Ideapark Sport 1 | LeTo - SB Luja | Korhonen Tomas Liikala Jarno | S | |
07.10. 11:00 | Harjuniityn koulu 1 | O2-Jyväskylä - SB Vaasa | Joki, Arppe | S | |
07.10. 11:00 | Spiral-Halli 3 | TahVe - Koovee II | Arola, Sandelin | S | |
07.10. 11:00 | Luja-Lukko Areena 1 | Warriors IV - Torpedo | Markkanen, Lehtonen | S | |
07.10. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Urho - YPA | Suhonen Suhonen Tuukka Vilermo Miikka | S | |
07.10. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | MuurY - O2-Jyväskylä | Matinlauri, Galeh | S | |
07.10. 11:00 | Spiral-Halli 4 | PirPi Blue - KOOVEE Mustat 04 | Vepsäläinen Rintala Kimmo Vepsäläinen Mikko | S | |
07.10. 11:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | YPA Valkoinen - KOOVEE Punaiset | Merimaa Partanen Tiia Merimaa Janne | S | |
07.10. 11:00 | Ideapark Sport 1 | RePlay - D-Kone | Korhonen Tomas Liikala Jarno | S | |
07.10. 12:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - Karhut | Rukkila Sami Rannikko Teemu | S | |
07.10. 12:00 | Spiral 1 | INSTA - Suuba | Rajanti | T | |
07.10. 12:00 | Harjuniityn koulu 1 | KU-68 - Pirkat | Lepistö, Arppe | S | |
07.10. 12:00 | Spiral-Halli 3 | PäLu - HLJ | Sandelin Meskanen Hannu Sandelin Marko | S | |
07.10. 12:00 | Luja-Lukko Areena 1 | Pro Stars - SC Susibandy | Auvinen, Lehtonen | S | |
07.10. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | MU MäntU - USB | Suhonen Suhonen Tuukka Heikkilä Hannes | S | |
07.10. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | Ilves - PirPi White | Matinlauri, Galeh | S | |
07.10. 12:00 | Spiral-Halli 4 | KU-68 - YPA Sininen | Vepsäläinen Rintala Kimmo Vepsäläinen Mikko | S | |
07.10. 12:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | Tampereen Icehearts - KU-68 Keltaiset | Merimaa Partanen Tiia Merimaa Janne | S | |
07.10. 12:00 | Ideapark Sport 1 | SB Luja - Pirkat II | Korhonen Tomas Liikala Jarno | S | |
07.10. 13:00 | Spiral 2 | SB Karhukopla - PaLä | Pelttari, Ruohonen | T | |
07.10. 13:00 | Spiral 1 | Musta-Pekka - Yliopiston Sammakot | Rajanti | T | |
07.10. 13:00 | Harjuniityn koulu 1 | SB Vaasa - Happee II | Joki, Lepistö | S | |
07.10. 13:00 | Spiral-Halli 3 | Warriors - TahVe | Arola Arola Pekka Meskanen Hannu | S | |
07.10. 13:00 | Luja-Lukko Areena 1 | Rientola - SFC | Markkanen, Auvinen | S | |
07.10. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Urho - SBS Wirmo / SBS Masku 2 | Vilermo Miikka Heikkilä Hannes | S | |
07.10. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | Happee - Classic White 05 | Matinlauri, Galeh | S | |
07.10. 13:00 | Spiral-Halli 4 | Nokian KrP Sininen - VesVi Mustat | Vuoristo Sami Rauhala Joona | S | |
07.10. 13:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | KoSby - PIsku | Merimaa Partanen Tiia Merimaa Janne | S | |
07.10. 13:00 | Ideapark Sport 1 | SN Symmetrik - RePlay | Rosnell, Leiponen | S | |
07.10. 14:00 | Spiral 2 | NeBi - Raimonlätty | Pelttari, Ruohonen | T | |
07.10. 14:00 | Spiral 1 | Ac Darra - SC Dingo | Rajanti | T | |
07.10. 14:00 | Harjuniityn koulu 1 | KU-68 - O2-Jyväskylä | Lepistö, Arppe | S | |
07.10. 14:00 | Spiral-Halli 3 | Koovee II - HLJ | Arola, Sandelin | S | |
07.10. 14:00 | Luja-Lukko Areena 1 | SC Susibandy - Warriors IV | Markkanen, Lehtonen | S | |
07.10. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | USB - YPA | Suhonen Suhonen Tuukka Vilermo Miikka | S | |
07.10. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | PirPi White - MuurY | Hiltunen Knuutinen Risto Hiltunen Petteri | S | |
07.10. 14:00 | Spiral-Halli 4 | YPA Sininen - PirPi Blue | Vuoristo Sami Rauhala Joona | S | |
07.10. 14:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | KU-68 Keltaiset - YPA Valkoinen | Toijala Harri Mäkelä Atte | S | |
07.10. 14:00 | Ideapark Sport 1 | D-Kone - Pirkat II | Rosnell, Leiponen | S | |
07.10. 15:00 | AutoCenter Areena 0 | Koovee - O2-Jyväskylä | Helin Helin Mika Kunttu Christer | S | |
07.10. 15:00 | Spiral-Halli 1 | Classic - SPV | Rosnell Rosnell Jarkko Korhonen Tomas | S | |
07.10. 15:00 | Spiral 2 | joukkue - KauHu | Kalmi-Ruoranen, Vornanen | T | |
07.10. 15:00 | Spiral 1 | Laboule - Patrik Håkans pfg | Galeh | T | |
07.10. 15:00 | Harjuniityn koulu 1 | Happee II - Nokian KrP | Lepistö, Arppe | S | |
07.10. 15:00 | Spiral-Halli 3 | HIP - HuHu | Sorva, Rinne | S | |
07.10. 15:00 | Luja-Lukko Areena 1 | Torpedo - Rientola | Auvinen, Lehtonen | S | |
07.10. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SBS Wirmo / SBS Masku 2 - MU MäntU | Suhonen Suhonen Tuukka Heikkilä Hannes | S | |
07.10. 15:00 | AutoCenter Areena 2 | O2-Jyväskylä - Happee | Hiltunen Knuutinen Risto Hiltunen Petteri | S | |
07.10. 15:00 | Spiral-Halli 4 | KOOVEE Mustat 04 - Nokian KrP Sininen | Vuoristo Sami Rauhala Joona | S | |
07.10. 15:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | KOOVEE Punaiset - KoSby | Toijala Harri Mäkelä Atte | S | |
07.10. 15:00 | Ideapark Sport 1 | Showtime - SR II | Rosnell, Leiponen | S | |
07.10. 16:00 | Spiral 2 | Häslääjät - NVS | Kalmi-Ruoranen, Vornanen | T | |
07.10. 16:00 | Spiral 1 | Eläintarha - SK Kanuuna | Galeh | T | |
07.10. 16:00 | Spiral-Halli 3 | Punakone - Warriors | Sorva, Rinne | S | |
07.10. 16:00 | Luja-Lukko Areena 1 | SFC - SB Luja III | Markkanen, Auvinen | S | |
07.10. 16:00 | AutoCenter Areena 2 | Classic White 05 - KOOVEE Punaiset | Hiltunen Knuutinen Risto Hiltunen Petteri | S | |
07.10. 16:00 | Spiral-Halli 4 | VesVi Mustat - Classic Red | Vuoristo Sami Rauhala Joona | S | |
07.10. 16:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | PIsku - Lempäälä Sport | Toijala Harri Mäkelä Atte | S | |
07.10. 16:00 | Ideapark Sport 1 | IkU - SN Symmetrik | Tolsa Toni Hokkanen Michael | S | |
07.10. 17:00 | Harjuniityn koulu 1 | KrP Akatemia - Ilves | Pelttari Kontiainen Kimmo Pelttari Mikko | S | |
07.10. 17:00 | Spiral-Halli 3 | Pirkat III - HIP | Sorva, Rinne | S | |
07.10. 17:00 | Ideapark Sport 1 | Nokian KrP II - Showtime | Tolsa Toni Hokkanen Michael | S | |
07.10. 18:00 | QMAX Arena 0 | SPV - Classic | Rosnell Rosnell Jarkko Korhonen Tomas | S | |
07.10. 18:00 | Spiral-Halli 3 | HuHu - Punakone | Sorva, Rinne | S | |
07.10. 18:00 | Ideapark Sport 1 | SR II - IkU | Tolsa Toni Hokkanen Michael | S | |
07.10. 19:00 | Spiral-Halli 3 | NeTu - Pirkat III | Sorva, Rinne | S | |
07.10. 19:00 | Ideapark Sport 1 | LeTo - Nokian KrP II | Tolsa Toni Hokkanen Michael | S | |
08.10.2017 | |||||
08.10. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA Keltainen - Classic White 04 | Laine, Lehtonen | S | |
08.10. 10:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | SC Weikot Kotkat - TFT | Kuisla, Virtanen | S | |
08.10. 10:00 | Spiral-Halli 3 | Classic red - SC Urbans | Torkkola Järvinen Eetu Torkkola Jari | S | |
08.10. 10:00 | Spiral-Halli 1 | Ilves - Nokian KrP | Merimaa Merimaa Janne Mäkelä Atte | S | |
08.10. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | KOOVEE Mustat 05 - LFT | Laine, Lehtonen | S | |
08.10. 11:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | KU-68 Punaiset - VesVi Valkoiset | Kuisla Kuisla Janne Toijala Harri | S | |
08.10. 11:00 | Spiral-Halli 3 | KeikY - Steelers | Järvinen Eetu Vuoristo Sami | S | |
08.10. 11:00 | Spiral-Halli 1 | YPA Sininen - Classic white | Merimaa Merimaa Janne Iltanen Severi | S | |
08.10. 12:00 | Spiral 2 | SC JBOP - RATAS | Nieminen, Auvinen | T | |
08.10. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Classic White 04 - LASB Hml Valkoinen | Laine, Lehtonen | S | |
08.10. 12:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Classic blue - SC Weikot Kotkat | Virtanen Virtanen Matti Toijala Harri | S | |
08.10. 12:00 | Spiral-Halli 3 | SC Urbans - SB-Luja | Torkkola Torkkola Jari Vuoristo Sami | S | |
08.10. 12:00 | Spiral-Halli 1 | Nokian KrP - VesVi Mustat | Mäkelä Atte Iltanen Severi | S | |
08.10. 13:00 | Spiral 1 | HPV - SC Taala | Leppänen | T | |
08.10. 13:00 | Spiral 2 | SB-Teho - Pikajuna Banditos | Nieminen, Auvinen | T | |
08.10. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | FoSu - Steelers musta | Laine, Lehtonen | S | |
08.10. 13:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | VesVi Valkoiset - ROPO | Kuisla, Virtanen | S | |
08.10. 13:00 | Spiral-Halli 3 | Steelers - LFT Sininen | Torkkola Järvinen Eetu Torkkola Jari | S | |
08.10. 13:00 | Spiral-Halli 1 | Classic white - Pirkat | Merimaa Merimaa Janne Mäkelä Atte | S | |
08.10. 14:00 | Spiral 1 | Soittorasia V - Hämeen hitaat | Leppänen | T | |
08.10. 14:00 | Spiral 2 | Tumut - Encore | Kaila | T | |
08.10. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | LASB Hml Valkoinen - KOOVEE Mustat 05 | Markkanen, Arola | S | |
08.10. 14:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | TFT - KU-68 Punaiset | Kuisla Kuisla Janne Toijala Harri | S | |
08.10. 14:00 | Spiral-Halli 3 | FoSu - KeikY | Järvinen Eetu Vuoristo Sami | S | |
08.10. 14:00 | Spiral-Halli 1 | Happee Musta - YPA Sininen | Merimaa Merimaa Janne Iltanen Severi | S | |
08.10. 15:00 | Spiral 1 | NaPo - Sammuvat tähdet | Hautakorpi, Myllynen | T | |
08.10. 15:00 | Spiral 2 | Team Tammela - Holvastin Haukat | Kaila | T | |
08.10. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | LFT - FoSu | Markkanen, Arola | S | |
08.10. 15:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | ROPO - Classic blue | Virtanen Virtanen Matti Toijala Harri | S | |
08.10. 15:00 | Spiral-Halli 3 | SB-Luja - LFT Sininen | Sandelin Sandelin Marko Rintala Kimmo | S | |
08.10. 15:00 | Spiral-Halli 1 | VesVi Mustat - Pirkat | Virtanen Virtanen Jaana Partanen Tiia | S | |
08.10. 16:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - Santa`s United | Salonen Eetu Kontiainen Kimmo | S | |
08.10. 16:00 | Spiral 1 | Viinanmuuri - EPO | Hautakorpi, Myllynen | T | |
08.10. 16:00 | Spiral 2 | FC Pelikone - Fatboys | Kesäläinen, Lepistö | T | |
08.10. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Steelers musta - YPA Keltainen | Markkanen, Arola | S | |
08.10. 16:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | TFT - VesVi Valkoiset | Kuisla, Virtanen | S | |
08.10. 16:00 | Spiral-Halli 3 | Steelers - SC Urbans | Sandelin Sandelin Marko Rintala Kimmo | S | |
08.10. 16:00 | Spiral-Halli 1 | Classic white - Nokian KrP | Virtanen Virtanen Jaana Meskanen Hannu | S | |
08.10. 17:00 | Pitkäjärven koulu 1 | KU-68 - Happee Steamers | Helin Helin Mika Korhonen Tomas | S | |
08.10. 17:00 | Spiral 2 | PPK - SR Legends | Kesäläinen, Lepistö | T | |
08.10. 17:00 | Spiral-Halli 3 | LFT Sininen - RSS PANTHERS | Matinlauri Matinlauri Henry Rintala Kimmo | S | |
08.10. 17:00 | Spiral-Halli 1 | Pirkat - KOOVEE Mustat | Partanen Tiia Meskanen Hannu | S | |
08.10. 18:00 | Spiral-Halli 3 | SB-Luja - FoSu | Sandelin, Matinlauri | S | |
08.10. 18:00 | Spiral-Halli 1 | VesVi Mustat - Happee Musta | Virtanen Virtanen Jaana Partanen Tiia | S | |
08.10. 19:00 | Spiral-Halli 3 | RSS PANTHERS - Classic red | Sandelin, Matinlauri | S | |
08.10. 19:00 | Spiral-Halli 1 | KOOVEE Mustat - Ilves | Virtanen Virtanen Jaana Meskanen Hannu | S | |
10.10.2017 | |||||
10.10. 19:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - EräViikingit | Virtanen, Patrikainen | S | |
11.10.2017 | |||||
11.10. 19:00 | Spiral 2 | Pirkat B2 Tytöt - Classic C-tytöt | Virtanen | H |