Asettelut

Ottelut & asettelut: 20.09.2017 - 27.09.2017

< Edellinen viikko 20.09.2017 - 27.09.2017 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
21.09.2017
21.09. 19:30 Miehet,2-D (3x20 min) Spiral 1 1 SBS Soittorasia - Pirkkalan Pirkat Aseteltu Galeh, Liikala H
23.09.2017
23.09. 10:00 SS M3D-07 Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - Ilves III Aseteltu Hiltunen, Myllynen S
23.09. 11:00 SS M3D-07 Pitkäjärven koulu 1 Lätty - SCU Aseteltu Hiltunen, Myllynen S
23.09. 12:00 Lohko B Spiral 2 Sticks & Balls - SS Kaatsi Aseteltu Oikarainen, Torkkola T
23.09. 12:00 Lohko C Spiral 3 Musta-Pekka - INSTA Aseteltu Rajanti, Auvinen T
23.09. 12:00 Lohko D Spiral 4 HPV - SC Kelloportinkatu Aseteltu Leppänen, Arola T
23.09. 12:00 PC1SM Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - ÅIF Aseteltu Rukkila, Suhonen S
23.09. 12:00 SS M3D-07 Pitkäjärven koulu 1 Ilves III - TFT Aseteltu Virtanen, Laine S
23.09. 13:00 Lohko A Spiral 1 Häslääjät - Raimonlätty Aseteltu Rajanti, Koivurova T
23.09. 13:00 Lohko B Spiral 2 Team JER53Y - Nordic Bet Aseteltu Oikarainen, Torkkola T
23.09. 13:00 Lohko C Spiral 3 SK Kanuuna - Patrik Håkans pfg Aseteltu Kesäläinen, Auvinen T
23.09. 13:00 Lohko D Spiral 4 EPO - Sammuvat tähdet Aseteltu Leppänen, Arola T
23.09. 13:00 SS M3D-07 Pitkäjärven koulu 1 SCU - LäySä Aseteltu Virtanen, Hiltunen S
23.09. 14:00 Lohko A Spiral 1 joukkue - SR Legends Aseteltu Liikala, Koivurova T
23.09. 14:00 Lohko B Spiral 2 HC Lötä - SC Talipallot Aseteltu Galeh, Markkanen T
23.09. 14:00 Lohko C Spiral 3 Ac Darra - Suuba Aseteltu Kesäläinen, Auvinen T
23.09. 14:00 Lohko D Spiral 4 Soittorasia V - Team Moose Aseteltu Leppänen, Torkkola T
23.09. 14:00 SS M3D-07 Pitkäjärven koulu 1 TFT - Lätty Laine Laine Joonas Lepola Lasse T. S
23.09. 15:00 Lohko A Spiral 1 NeBi - SB Karhukopla Aseteltu Liikala, Koivurova T
23.09. 15:00 Lohko B Spiral 2 Valhalla - Dolphins Aseteltu Galeh, Palkivaara T
23.09. 15:00 Lohko C Spiral 3 Eläintarha - Yliopiston Sammakot Aseteltu Markkanen, Kalmi-Ruoranen T
23.09. 15:00 Lohko D Spiral 4 Viinanmuuri - SC Taala Aseteltu Sandelin, Lepistö T
23.09. 15:00 SS M3D-07 Pitkäjärven koulu 1 Vincemus - SR III Virtanen Virtanen Matti Lepola Lasse T. S
23.09. 16:00 Lohko A Spiral 1 NVS - KauHu Aseteltu Koivurova, Lepistö T
23.09. 16:00 Lohko B Spiral 2 Tepi Hunters - Koja Oy Aseteltu Galeh, Kalmi-Ruoranen T
23.09. 16:00 Lohko C Spiral 3 Laboule - SC Dingo Aseteltu Markkanen, Palkivaara T
23.09. 16:00 Lohko D Spiral 4 NaPo - Hämeen hitaat Aseteltu Liikala, Sandelin T
23.09. 16:00 SS M3D-07 Pitkäjärven koulu 1 LäySä - Alku Aseteltu Laine, Rosnell S
23.09. 17:00 PC1-1D Spiral-Halli 1 Classic - SBS Wirmo/ SBS Masku Aseteltu Airola, Korhonen S
23.09. 17:00 SS M3D-07 Pitkäjärven koulu 1 KalvKe - SR III Laine Laine Joonas Lepola Lasse T. S
23.09. 18:00 SS M3D-07 Pitkäjärven koulu 1 Alku - Vincemus Aseteltu Rosnell, Tolsa S
23.09. 19:00 SS M3D-07 Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - KalvKe Aseteltu Rosnell, Tolsa S
24.09.2017
24.09. 12:00 Lohko A Spiral 3 SR Legends - Häslääjät Aseteltu Melentjeff, Rajanti T
24.09. 12:00 Lohko B Spiral 4 Team JER53Y - Tepi Hunters Aseteltu Leppänen, Laine T
24.09. 12:00 Lohko E Spiral 1 SB-Teho - SC JBOP Aseteltu Palkivaara, Lehtonen T
24.09. 12:00 Lohko F Spiral 2 Framery - Kalevan Leppäkertut Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Arola T
24.09. 12:00 PC1SM AutoCenter Areena 0 Koovee - Steelers Aseteltu Patrikainen, Virtanen S
24.09. 13:00 Lohko A Spiral 3 KauHu - SB Karhukopla Aseteltu Melentjeff, Rajanti T
24.09. 13:00 Lohko B Spiral 4 Koja Oy - Valhalla Aseteltu Leppänen, Lepistö T
24.09. 13:00 Lohko E Spiral 1 Fatboys - Holvastin Haukat Aseteltu Markkanen, Laine T
24.09. 13:00 Lohko F Spiral 2 TaHU - Gipsy Warrior Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Arola T
24.09. 14:00 Lohko A Spiral 3 Raimonlätty - PPK Aseteltu Melentjeff, Rajanti T
24.09. 14:00 Lohko B Spiral 4 Nordic Bet - SS Kaatsi Aseteltu Merimaa, Lepistö T
24.09. 14:00 Lohko E Spiral 1 Tumut - RATAS Aseteltu Markkanen, Hautakorpi T
24.09. 14:00 Lohko F Spiral 2 Pelijengi - Nokian Vararenkaat Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Matinlauri T
24.09. 15:00 Lohko A Spiral 3 PaLä - NeBi Aseteltu Liikala, Kaila T
24.09. 15:00 Lohko B Spiral 4 Dolphins - HC Lötä Aseteltu Merimaa, Hautakorpi T
24.09. 15:00 Lohko E Spiral 1 FC Pelikone - Pikajuna Banditos Aseteltu Galeh, Vepsäläinen T
24.09. 15:00 Lohko F Spiral 2 Mesteret - PIHA Aseteltu Sandelin, Matinlauri T
24.09. 16:00 Lohko A Spiral 3 NVS - joukkue Aseteltu Liikala, Kaila T
24.09. 16:00 Lohko B Spiral 4 SC Talipallot - Sticks & Balls Aseteltu Merimaa, Hautakorpi T
24.09. 16:00 Lohko E Spiral 1 Team Tammela - Encore Aseteltu Galeh, Vepsäläinen T
24.09. 16:00 Lohko F Spiral 2 SB LLK - LaPa Aseteltu Sandelin, Matinlauri T
24.09. 17:00 PBSM Spiral-Halli 1 Classic - NST/Voima Aseteltu Korhonen, Laine S
24.09. 18:00 Miesten Suomen Cup yksittäiset ottelut Ikaalisten Liikuntahalli 1 IkU - Ruoska Aseteltu Leväjärvi, Tervonen S
26.09.2017
26.09. 18:00 PBSM AutoCenter Areena 1 Koovee - Nokian KrP Aseteltu Olkkola, Maunuksela S