Asettelut
Ottelut & asettelut: 13.09.2017 - 20.09.2017
< Edellinen viikko 13.09.2017 - 20.09.2017 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
13.09.2017 | |||||
13.09. 19:15 | Juniorit,PASM (3x20 min) | Tenniskeskus | Classic A - PirPi | Laine, Gröhn | H |
13.09. 19:30 | Naiset,1-D (3x15 min) | Spiral 3 | Pirkat naiset - Pelicans | Virtanen, Intala | H |
13.09. 20:15 | Juniorit,muut (3x15 min) | AutoCenter Areena 2 | Koovee C1 pun - AC Nokia | Matinlauri | H |
13.09. 21:00 | Miehet,3-D (3x15 min) | Spiral 1 1 | DTT - HLJ | Joki | H |
15.09.2017 | |||||
15.09. 19:00 | Miehet,2-D (3x20 min) | Rahola Areena | Ilves - KrP akatemia | Rinne, Pelttari | H |
16.09.2017 | |||||
16.09. 11:00 | Spiral-Halli 1 | Pirkat - Happee | Helin Liikala Jarno Helin Mika | S | |
16.09. 12:00 | Spiral 4 | Holvastin Haukat - SB-Teho | Joki | T | |
16.09. 12:00 | Spiral 3 | Gipsy Warrior - Framery | Laine, Kaila | T | |
16.09. 12:00 | Spiral-Halli 1 | Santa`s United - SB-Pro II | Helin Liikala Jarno Helin Mika | S | |
16.09. 13:00 | Spiral 4 | Encore - Fatboys | Joki | T | |
16.09. 13:00 | Spiral 3 | LaPa - TaHU | Laine, Kaila | T | |
16.09. 14:00 | Spiral 4 | Pikajuna Banditos - Team Tammela | Joki | T | |
16.09. 14:00 | Spiral 3 | PIHA - SB LLK | Laine, Kaila | T | |
16.09. 14:00 | Spiral-Halli 1 | voittaja ottelusta 1 - voittaja ottelusta 2 | Rosnell, Myllynen | S | |
16.09. 14:30 | Juniorit,PASM (3x20 min) | Spiral 2 2 | Classic A - Tps A | Pelttari | H |
16.09. 15:00 | Spiral 4 | RATAS - FC Pelikone | Lepistö, Lepola | T | |
16.09. 15:00 | Spiral 3 | Nokian Vararenkaat - Mesteret | Kalmi-Ruoranen | T | |
16.09. 15:00 | Spiral-Halli 1 | häviäjä ottelusta 2 - häviäjä ottelusta 1 | Rosnell, Myllynen | S | |
16.09. 16:00 | Spiral 4 | SC JBOP - Tumut | Lepistö, Lepola | T | |
16.09. 16:00 | Spiral 3 | Kalevan Leppäkertut - Pelijengi | Kalmi-Ruoranen | T | |
16.09. 18:00 | Spiral-Halli 1 | häviäjä ottelusta 3 - voittaja ottelusta 4 | Rosnell, Myllynen | S | |
17.09.2017 | |||||
17.09. 12:00 | Spiral 4 | KauHu - NeBi | Auvinen, Virtanen | T | |
17.09. 12:00 | Spiral 3 | Nordic Bet - Sticks & Balls | Leppänen, Suhonen | T | |
17.09. 12:00 | Spiral 2 | Patrik Håkans pfg - Musta-Pekka | Kalmi-Ruoranen, Sandelin | T | |
17.09. 12:00 | Spiral 1 | Sammuvat tähdet - HPV | Rajanti | T | |
17.09. 13:00 | Spiral 4 | SB Karhukopla - PPK | Auvinen, Virtanen | T | |
17.09. 13:00 | Spiral 3 | Koja Oy - Team JER53Y | Leppänen, Suhonen | T | |
17.09. 13:00 | Spiral 2 | SC Dingo - SK Kanuuna | Kalmi-Ruoranen, Sandelin | T | |
17.09. 13:00 | Spiral 1 | Hämeen hitaat - EPO | Rajanti | T | |
17.09. 14:00 | Spiral 4 | SR Legends - NVS | Auvinen, Virtanen | T | |
17.09. 14:00 | Spiral 3 | Dolphins - Tepi Hunters | Matinlauri | T | |
17.09. 14:00 | Spiral 2 | Suuba - Eläintarha | Galeh | T | |
17.09. 14:00 | Spiral 1 | SC Taala - NaPo | Rajanti | T | |
17.09. 15:00 | Spiral 4 | Raimonlätty - joukkue | Matinlauri | T | |
17.09. 15:00 | Spiral 3 | SC Talipallot - Valhalla | Lehtonen, Kaila | T | |
17.09. 15:00 | Spiral 2 | INSTA - Ac Darra | Galeh | T | |
17.09. 15:00 | Spiral 1 | Team Moose - Viinanmuuri | Markkanen, Lepistö | T | |
17.09. 16:00 | Spiral 4 | PaLä - Häslääjät | Matinlauri | T | |
17.09. 16:00 | Spiral 3 | SS Kaatsi - HC Lötä | Lehtonen, Kaila | T | |
17.09. 16:00 | Spiral 2 | Yliopiston Sammakot - Laboule | Galeh | T | |
17.09. 16:00 | Spiral 1 | SC Kelloportinkatu - Soittorasia V | Markkanen, Lepistö | T | |
19.09.2017 | |||||
19.09. 21:00 | Naiset,1-D (3x15 min) | Pirkkalan vapaa-aikakeskus | Pirkkalan Pirkat - Mig | H |