Asettelut

Ottelut & asettelut: 06.09.2017 - 13.09.2017

< Edellinen viikko 06.09.2017 - 13.09.2017 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
07.09.2017
07.09. 18:00 Naiset,muut (3x15 min) Tampere Areena Gunners - Mig Aseteltu Kalmi-Ruoranen H
09.09.2017
09.09. 11:00 Lohko A Spiral 2 PPK - NeBi Aseteltu Melentjeff, Rajanti T
09.09. 11:00 MCup-Länsi-2kier-G Ikaalisten Liikuntahalli 1 SBT PaPo - KU-68 II Aseteltu Joki, Myllynen S
09.09. 11:00 MCup-Länsi-2kier-K Spiral-Halli 1 KU-68 - AFC Campus Aseteltu Lepistö, Olkkola S
09.09. 11:00 MCup-Länsi-2kier-J Tamppi Areena 1 SR III - MSM Galeh Galeh Dimitri Galeh Dimitri S
09.09. 12:00 Lohko A Spiral 2 Häslääjät - SB Karhukopla Aseteltu Melentjeff, Rajanti T
09.09. 12:00 MCup-Länsi-2kier-G Ikaalisten Liikuntahalli 1 IF Fram - TVA Aseteltu Myllynen, Joki S
09.09. 12:00 MCup-Länsi-2kier-K Spiral-Halli 1 FBC Turku 2 - O2-Jyväskylä Akatemia Aseteltu Lepistö, Olkkola S
09.09. 12:00 MCup-Länsi-2kier-J Tamppi Areena 1 SBS Rupu - IkU Galeh Galeh Dimitri Galeh Dimitri S
09.09. 12:30 Miehet,2-D (3x20 min) AutoCenter Areena 1 PoNoVo - Pirkat Aseteltu Liikala H
09.09. 13:00 Lohko A Spiral 2 joukkue - PaLä Aseteltu Kaila, Kalmi-Ruoranen T
09.09. 13:00 MCup-Länsi-2kier-G Ikaalisten Liikuntahalli 1 KU-68 II - TVA Aseteltu Joki, Myllynen S
09.09. 14:00 Lohko A Spiral 2 NVS - Raimonlätty Aseteltu Kaila, Kalmi-Ruoranen T
09.09. 14:00 MCup-Länsi-2kier-G Ikaalisten Liikuntahalli 1 voittaja ottelusta 1 - voittaja ottelusta 2 Aseteltu Lepistö, Joki S
09.09. 14:00 MCup-Länsi-2kier-K Spiral-Halli 1 voittaja ottelusta 1 - voittaja ottelusta 2 Aseteltu Rukkila, Salonen S
09.09. 14:00 MCup-Länsi-2kier-J Tamppi Areena 1 voittaja ottelusta 1 - voittaja ottelusta 2 Aseteltu Välimaa, Korhonen S
09.09. 14:45 Juniorit,PASM (3x20 min) AutoCenter Areena 1 Koovee - Steelers Aseteltu Liikala, Nieminen H
09.09. 15:00 Lohko A Spiral 2 SR Legends - KauHu Aseteltu Palkivaara, Lepola T
09.09. 15:00 MCup-Länsi-2kier-G Ikaalisten Liikuntahalli 1 häviäjä ottelusta 2 - häviäjä ottelusta 1 Aseteltu Myllynen, Lepistö S
09.09. 15:00 MCup-Länsi-2kier-K Spiral-Halli 1 häviäjä ottelusta 2 - häviäjä ottelusta 1 Aseteltu Rukkila, Salonen S
09.09. 15:00 MCup-Länsi-2kier-J Tamppi Areena 1 häviäjä ottelusta 2 - häviäjä ottelusta 1 Aseteltu Välimaa, Korhonen S
09.09. 15:00 MCup-Länsi-2kier-G Ikaalisten Liikuntahalli 1 TVA - SBT PaPo Joki, Myllynen S
09.09. 16:00 Lohko B Spiral 1 HC Lötä - Sticks & Balls Aseteltu Palkivaara, Lepola T
09.09. 16:40 Juniorit,PASM (3x20 min) AutoCenter Areena Classic A - Ponovo Aseteltu Galeh, Nieminen H
09.09. 18:00 MCup-Länsi-2kier-G Ikaalisten Liikuntahalli 1 häviäjä ottelusta 3 - voittaja ottelusta 4 Aseteltu Myllynen, Joki S
09.09. 18:00 MCup-Länsi-2kier-K Spiral-Halli 1 häviäjä ottelusta 3 - voittaja ottelusta 4 Aseteltu Rukkila, Salonen S
09.09. 18:00 MCup-Länsi-2kier-J Tamppi Areena 1 häviäjä ottelusta 3 - voittaja ottelusta 4 Aseteltu Välimaa, Korhonen S
10.09.2017
10.09. 11:00 MCup-Länsi-2kier-M Tamppi Areena 1 SR IV - SC Wolves Aseteltu Rukkila, Korhonen S
10.09. 12:00 Lohko D Spiral 2 Soittorasia V - HPV Aseteltu Melentjeff, Rajanti T
10.09. 12:00 Lohko E Spiral 3 Tumut - SB-Teho Aseteltu Leppänen, Lepola T
10.09. 12:00 Lohko F Spiral 4 Pelijengi - Framery Aseteltu Auvinen, Torkkola T
10.09. 12:00 MCup-Länsi-2kier-M Tamppi Areena 1 Happee Steamers - KiU Aseteltu Rukkila, Korhonen S
10.09. 13:00 Lohko B Spiral 1 Valhalla - SS Kaatsi Aseteltu Galeh, Liikala T
10.09. 13:00 Lohko D Spiral 2 Viinanmuuri - SC Kelloportinkatu Aseteltu Melentjeff, Rajanti T
10.09. 13:00 Lohko E Spiral 3 FC Pelikone - SC JBOP Aseteltu Leppänen, Lepola T
10.09. 13:00 Lohko F Spiral 4 Mesteret - Kalevan Leppäkertut Aseteltu Auvinen, Torkkola T
10.09. 14:00 Lohko B Spiral 1 Tepi Hunters - SC Talipallot Aseteltu Galeh, Liikala T
10.09. 14:00 Lohko D Spiral 2 NaPo - Team Moose Aseteltu Melentjeff, Rajanti T
10.09. 14:00 Lohko E Spiral 3 Team Tammela - RATAS Aseteltu Kaila, Merimaa T
10.09. 14:00 Lohko F Spiral 4 SB LLK - Nokian Vararenkaat Aseteltu Auvinen, Palkivaara T
10.09. 14:00 MCup-Länsi-2kier-M Tamppi Areena 1 voittaja ottelusta 1 - voittaja ottelusta 2 Olkkola, Silvo S
10.09. 15:00 Lohko B Spiral 1 Team JER53Y - Dolphins Aseteltu Galeh, Liikala T
10.09. 15:00 Lohko D Spiral 2 EPO - SC Taala Aseteltu Sandelin, Myllynen T
10.09. 15:00 Lohko E Spiral 3 Fatboys - Pikajuna Banditos Aseteltu Kaila, Merimaa T
10.09. 15:00 Lohko F Spiral 4 TaHU - PIHA Aseteltu Palkivaara, Markkanen T
10.09. 15:00 MCup-Länsi-2kier-M Tamppi Areena 1 häviäjä ottelusta 2 - häviäjä ottelusta 1 Olkkola, Silvo S
10.09. 16:00 Lohko B Spiral 1 Koja Oy - Nordic Bet Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Rinne T
10.09. 16:00 Lohko D Spiral 2 Hämeen hitaat - Sammuvat tähdet Aseteltu Sandelin, Myllynen T
10.09. 16:00 Lohko E Spiral 3 Encore - Holvastin Haukat Aseteltu Matinlauri, Koivurova T
10.09. 16:00 Lohko F Spiral 4 LaPa - Gipsy Warrior Aseteltu Merimaa, Markkanen T
10.09. 17:00 Lohko C Spiral 1 Ac Darra - Musta-Pekka Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Rinne T
10.09. 17:00 Lohko C Spiral 3 SK Kanuuna - Yliopiston Sammakot Aseteltu Matinlauri, Koivurova T
10.09. 18:00 Lohko C Spiral 1 Eläintarha - INSTA Aseteltu Vepsäläinen, Rinne T
10.09. 18:00 Lohko C Spiral 3 SC Dingo - Patrik Håkans pfg Aseteltu Matinlauri, Koivurova T
10.09. 18:00 MCup-Länsi-2kier-M Tamppi Areena 1 häviäjä ottelusta 3 - voittaja ottelusta 4 Olkkola, Silvo S
10.09. 19:00 Lohko C Spiral 1 Laboule - Suuba Aseteltu Vepsäläinen, Rinne T
11.09.2017
11.09. 20:00 Miehet,3-D (3x15 min) Tampere Areena2 Ilves 3 - EPa Aseteltu Vepsäläinen, Liikala H
11.09. 20:10 Miehet,muut (3x15 min) Pitkäjärven koulu Nepalin Tuhkimot - SB Luja Aseteltu Merimaa, Lepola H
12.09.2017
12.09. 20:00 Naiset,muut (3x15 min) Tamppi Areena 1 Tamppi - MIG Salibandy Aseteltu Palkivaara, Lepola H
13.09.2017
13.09. 19:15 Juniorit,PASM (3x20 min) Tenniskeskus Classic A - PirPi Aseteltu Laine, Gröhn H
13.09. 19:30 Naiset,1-D (3x15 min) Spiral 3 Pirkat naiset - Pelicans Aseteltu Virtanen, Intala H
13.09. 20:15 Juniorit,muut (3x15 min) AutoCenter Areena 2 Koovee C1 pun - AC Nokia Aseteltu Matinlauri, Palkivaara H
13.09. 21:00 Miehet,3-D (3x15 min) Spiral 1 1 DTT - HLJ Aseteltu Liikala, Joki H