Asettelut
Ottelut & asettelut: 03.04.2023 - 10.04.2023
< Edellinen viikko 03.04.2023 - 10.04.2023 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
03.04.2023 | |||||
03.04. 18:30 | T18SM-PP | Nummikeskus 0 | Häme Stars - EräViikingit | Martikainen Toni Keskinen Miika | S |
04.04.2023 | |||||
04.04. 18:30 | P17SM-PP | Ideapark Bläk Boks 0 | Classic - OLS | Helin Salonen Eetu Helin Mika | S |
04.04. 18:30 | T18SM-PP | Spiral-Halli 1 | Classic - FBC Turku | Haula, Suominen | S |
04.04. 18:30 | FM-liiga välierä | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - Oilers | Ellis Thomas Sjögren Janne | S |
04.04. 19:00 | P19SM-PP | Tampereen Tenniskeskus 0 | Classic - EräViikingit | Härmäläinen Valtteri Laamanen Juuso | S |
05.04.2023 | |||||
05.04. 18:30 | P22 SM-sarja välierä | Ideapark Bläk Boks 0 | Classic - SPV | Laine, Suhonen | S |
06.04.2023 | |||||
06.04. 18:30 | T16SM Pudotuspelit | Ideapark Bläk Boks 0 | Classic - Pirkat | Helin, Suominen | S |
07.04.2023 | |||||
07.04. 12:00 | T18SM-PP | Ideapark Bläk Boks 0 | Classic - SaiPa | Suominen Kunttu Christer Suominen Kiia | S |
07.04. 15:30 | P17SM-PP | Ideapark Bläk Boks 0 | Classic - Indians | Gröhn, Virtanen | S |
08.04.2023 | |||||
08.04. 10:00 | SS M4D-KARS lohko 1 | Juteinikeskus 1 | Team Pekis II - Pro-Stata | Impiö Kimmo Jarho Vesa-Matti | S |
08.04. 11:30 | SS M4D-KARS lohko 1 (v1) | Juteinikeskus 1 | PRM - UrPS | Impiö Kimmo Jarho Vesa-Matti | S |
08.04. 13:00 | P16SM-PP | Tampereen Tenniskeskus 0 | Classic - SaiPa | Nokelainen Nokelainen Eeli Laamanen Juuso | S |
08.04. 13:30 | SS M4D-KARS lohko 1 | Juteinikeskus 1 | Pro-Stata - UrPS | Impiö Kimmo Jarho Vesa-Matti | S |
08.04. 15:00 | SS M4D-KARS lohko 1 | Juteinikeskus 1 | Team Pekis II - PRM | Hakala Henri Salonen Eric | S |
08.04. 17:00 | F-liiga naiset finaali | Ideapark Bläk Boks 1 | Classic - TPS | Kirjonen Tom Sirkka Jyrki | S |
08.04. 17:00 | SS M4D-KARS lohko 1 | Juteinikeskus 1 | häviäjä ottelusta 3 - voittaja ottelusta 4 | Hakala Henri Salonen Eric | S |
09.04.2023 | |||||
09.04. 11:00 | Lohko C | Spiral 2 | Rientola-Akatemia - Single malt | Galeh, Arola | T |
09.04. 12:00 | Lohko B | Spiral 3 | Keppihevoset - HPV | Galeh, Koiranen | T |
09.04. 12:00 | Lohko C | Spiral 2 | Grasshoppers - Stout | Torkkola, Arola | T |
09.04. 12:00 | Lohko E | Spiral 4 | TRF - HC Sarjajumbo | Olkkola, Ruohonen | T |
09.04. 13:00 | Lohko B | Spiral 3 | Höntsääjät - SB Kriisipuuro | Galeh, Koiranen | T |
09.04. 13:00 | Lohko C | Spiral 2 | Kumpu-ukot - Menneet Talentit | Torkkola, Arola | T |
09.04. 13:00 | Lohko D | Spiral 1 | SB Liiv It - RATAS | Auvinen, Nieminen | T |
09.04. 13:00 | Lohko E | Spiral 4 | A-Insinöörit - Jalluomena | Olkkola, Ruohonen | T |
09.04. 14:00 | Lohko B | Spiral 3 | Tujua Muikkua - Saints & Sinners | Pelttari, Rinne | T |
09.04. 14:00 | Lohko D | Spiral 1 | Hermes 31 - Suuba | Auvinen, Nieminen | T |
09.04. 14:00 | Lohko E | Spiral 4 | PB - Singleboat | Olkkola, Ruohonen | T |
09.04. 14:00 | T16SM Pudotuspelit | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 | Pirkat - Classic | Helin, Suominen | S |
09.04. 15:00 | P22 SM-sarja välierä | Ideapark Bläk Boks 0 | Classic - SPV | Laine, Suhonen | S |
09.04. 15:00 | Lohko B | Spiral 3 | AC Jumi - Tepi Hunters | Pelttari, Rinne | T |
09.04. 15:00 | Lohko D | Spiral 1 | SC Laitataklaus - Insinööriliitto | Vallin, Lepola | T |
09.04. 16:00 | Lohko B | Spiral 3 | Test Eagles - NVS | Pelttari, Rinne | T |
09.04. 16:00 | Lohko D | Spiral 1 | Mupi - Akama SB | Vallin, Lepola | T |
09.04. 16:00 | Lohko E | Spiral 4 | Kalevan Leppäkertut - SC Dingo | Olkkola, Ruohonen | T |
09.04. 17:00 | FM-liiga välierä | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - Oilers | Heinola Henri Marttinen Manu | S |
09.04. 17:00 | Lohko A | Spiral 1 | Raimonlätty - SC JBOP | Lepistö, Virtanen | T |
09.04. 18:00 | Lohko A | Spiral 1 | Bussijalat - Kilpa-Veljet | Lepistö, Virtanen | T |
09.04. 18:00 | Lohko A | Spiral 2 | Kerttulitangarat - AC Darra | Merimaa, Matinlauri | T |
09.04. 18:30 | P19SM-PP | Ideapark Bläk Boks 0 | Classic - SBS Wirmo / Masku | Härmäläinen Valtteri Laamanen Juuso | S |
10.04.2023 | |||||
10.04. 12:30 | T18SM-PP | Ideapark Bläk Boks 0 | Classic - SaiPa | Suominen Kunttu Christer Suominen Kiia | S |