Asettelut
Ottelut & asettelut: 24.10.2019 - 31.10.2019
< Edellinen viikko 24.10.2019 - 31.10.2019 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
24.10.2019 | |||||
24.10. 19:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - LaSB | Maunuksela Kontiainen Kimmo Maunuksela Jani | S | |
24.10. 19:30 | Tamppi Areena 1 | SR IV - RSS Panthers | Rannikko Teemu Suhonen Petri | S | |
25.10.2019 | |||||
25.10. 18:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - TPS | Linnala Iiro Savolainen Antti | S | |
25.10. 18:30 | Tampere Areena 1 | Classic - EräViikingit | Helin Helin Mika Sarvanko Jyrki | S | |
25.10. 19:30 | Pitkäjärven koulu 1 | KU-68 - SR | Patrikainen, Maunuksela | S | |
26.10.2019 | |||||
26.10. 09:30 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | SC Urbans - Steelers valkoinen | Ojanen Samu Pohjonen Lassi | S | |
26.10. 09:30 | Valkeakosken Liikuntahalli 1 | SC Weikot Musta - Classic Sininen | Ketola Mäkelä Sannamari Ketola Jenni-Maarit | S | |
26.10. 10:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | Jehut - LASB Hml | Jarho Vesa Painilainen Tapio | S | |
26.10. 10:00 | Iittala-halli 1 | KalvKe - WFT | Kontunen Jouni Mäkinen Juho | S | |
26.10. 10:00 | Ideapark Sport 1 | SC Weikot - LeKi | Hiltunen, Merimaa | S | |
26.10. 10:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | KOOVEE Punaiset - KoSBy | Suhonen Suhonen Tuukka Mäkelä Jarkko | S | |
26.10. 10:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | LaJy - KeikY | Auvinen, Happonen | S | |
26.10. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | Steelers musta - Ilves | Heikkinen, Galeh | S | |
26.10. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat III - YPA II | Myllynen Härmäläinen Valtteri Myllynen Rauno | S | |
26.10. 10:15 | Valkeakosken Liikuntahalli 1 | SC Weikot punainen - YPA Sininen | Suominen Mäkelä Sannamari Suominen Kiia | S | |
26.10. 10:30 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | Nokian KrP - FoSu Musta | Aaltonen Tomi Pohjonen Lassi | S | |
26.10. 11:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | Team Pekis - SCU II | Jarho Vesa Painilainen Tapio | S | |
26.10. 11:00 | Iittala-halli 1 | Valo - MIG II | Kontunen Jouni Mäkinen Juho | S | |
26.10. 11:00 | Ideapark Sport 1 | Luuppi - TFT II | Hiltunen, Merimaa | S | |
26.10. 11:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | PIsku - TFT | Suhonen Mäkelä Jarkko Suhonen Tuukka | S | |
26.10. 11:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | SalBa Valkoinen - KK-V | Auvinen, Happonen | S | |
26.10. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | O2-Jyväskylä - Classic white | Heikkinen, Vina | S | |
26.10. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Koovee II - ÄsSee | Härmäläinen Valtteri Rauhala Joona | S | |
26.10. 11:00 | AutoCenter Areena 1 | KOOVEE Punaiset - SPORT | Kaila Kaila Jouni Kaila Antti | S | |
26.10. 11:15 | Valkeakosken Liikuntahalli 1 | YPA Sininen - SC Weikot Musta | Ketola, Suominen | S | |
26.10. 11:30 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | Steelers valkoinen - RSS Panthers | Aaltonen Tomi Ojanen Samu | S | |
26.10. 11:45 | AutoCenter Areena 1 | LFT - Steelers Musta | Kaila Kaila Jouni Kaila Antti | S | |
26.10. 12:00 | Tampere Areena 0 | Classic Red - SPV | Haapanen Mika Heikkilä Hannes | S | |
26.10. 12:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | Jehut - SCR | Jarho Vesa Painilainen Tapio | S | |
26.10. 12:00 | Iittala-halli 1 | Riemu - WFT | Kontunen Jouni Mäkinen Juho | S | |
26.10. 12:00 | Spiral 4 | Valhalla - SR Legends | Hautakorpi, Hietaranta | T | |
26.10. 12:00 | Spiral 2 | Lasinilkat - Jankan Dynamo | Leppänen | T | |
26.10. 12:00 | Spiral 1 | TAHU - Fatboys | Rosnell | T | |
26.10. 12:00 | Pitkäjärven koulu 1 | KU-68 - LeKi | Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika | S | |
26.10. 12:00 | Ideapark Sport 1 | PirHi - SC Weikot | Hiltunen, Merimaa | S | |
26.10. 12:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Pirkat - Tampereen Icehearts | Leino, Suhonen | S | |
26.10. 12:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | SBS Wirmo Punainen - LaJy | Auvinen, Happonen | S | |
26.10. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | SB Vaasa Musta - SPORT Green | Galeh, Vina | S | |
26.10. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat III - Niceteam | Myllynen Myllynen Rauno Rauhala Joona | S | |
26.10. 12:00 | Valkeakosken Liikuntahalli 1 | Classic Sininen - SC Weikot punainen | Ketola Mäkelä Sannamari Ketola Jenni-Maarit | S | |
26.10. 12:30 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | FoSu Musta - KOOVEE Mustat | Pohjonen Lassi Ojanen Samu | S | |
26.10. 12:30 | AutoCenter Areena 1 | SPORT - TFT Sininen | Kaila Kaila Jouni Kaila Antti | S | |
26.10. 13:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | SCU II - VesVi | Lindgren Jarmo Siitonen Pertti | S | |
26.10. 13:00 | Iittala-halli 1 | MIG II - YPA | Koivistoinen Jarko Valtanen Tero | S | |
26.10. 13:00 | Spiral 4 | IBK Lasten - PiPa | Hautakorpi, Hietaranta | T | |
26.10. 13:00 | Spiral 2 | Nebi - S15 | Leppänen | T | |
26.10. 13:00 | Spiral 1 | Sc Dingo - Test Eagles | Rosnell | T | |
26.10. 13:00 | Pitkäjärven koulu 1 | Classic Blue - SBT PaPo | Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika | S | |
26.10. 13:00 | Ideapark Sport 1 | Torpedo - Luuppi | Hiltunen, Merimaa | S | |
26.10. 13:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | TFT - KOOVEE Punaiset | Leino, Suhonen | S | |
26.10. 13:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | PöU Sudet - SalBa Valkoinen | Auvinen, Happonen | S | |
26.10. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | Classic white - Steelers musta | Heikkinen, Galeh | S | |
26.10. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | ÄsSee - KyPo | Myllynen Härmäläinen Valtteri Myllynen Rauno | S | |
26.10. 13:00 | Valkeakosken Liikuntahalli 1 | YPA Sininen - Classic Sininen | Suominen Mäkelä Sannamari Suominen Kiia | S | |
26.10. 13:15 | AutoCenter Areena 1 | Steelers Musta - KOOVEE Punaiset | Kaila Kaila Jouni Kaila Antti | S | |
26.10. 13:30 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | SB Luja - Nokian KrP | Pohjonen Lassi Aaltonen Tomi | S | |
26.10. 13:45 | Valkeakosken Liikuntahalli 1 | SC Weikot Musta - SC Weikot punainen | Ketola, Suominen | S | |
26.10. 14:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | SCR - Team Pekis | Lindgren Jarmo Martikainen Toni | S | |
26.10. 14:00 | Iittala-halli 1 | TiPa - Valo | Koivistoinen Jarko Valtanen Tero | S | |
26.10. 14:00 | Spiral 4 | Pelikassit - J1 säbäteam | Kesäläinen, Simola | T | |
26.10. 14:00 | Spiral 2 | Tepi Hunters - SS PöKe | Sandelin, Matinlauri | T | |
26.10. 14:00 | Pitkäjärven koulu 1 | LeKi - YPA Valkoinen | Vallin Lepola Lasse T. Vallin Mika | S | |
26.10. 14:00 | Ideapark Sport 1 | TFT II - TahVe II | Nieminen Impiö Kimmo Nieminen Mikko | S | |
26.10. 14:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Tampereen Icehearts - PIsku | Leino Leino Markus Mäkelä Jarkko | S | |
26.10. 14:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | KK-V - KaKo white | Myllyoja Myllyoja Juha Karppanen Marko | S | |
26.10. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | SPORT Green - O2-Jyväskylä | Heikkinen, Vina | S | |
26.10. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Niceteam - Koovee II | Härmäläinen Valtteri Rauhala Joona | S | |
26.10. 14:00 | AutoCenter Areena 1 | TFT Sininen - LFT | Kaila Kaila Jouni Kaila Antti | S | |
26.10. 14:30 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | RSS Panthers - Classic Red | Ojanen Samu Aaltonen Tomi | S | |
26.10. 14:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Pirkat White - TFT Valkoinen | Virtanen Virtanen Jaana Laakso Ida | S | |
26.10. 15:00 | Kosken Syke 1 | KyPo - Classic United | Maunuksela Kontiainen Kimmo Maunuksela Jani | S | |
26.10. 15:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | E-HSS - TFT | Siitonen Pertti Martikainen Toni | S | |
26.10. 15:00 | Iittala-halli 1 | Riemu - Rientola | Koivistoinen Jarko Valtanen Tero | S | |
26.10. 15:00 | Spiral 4 | SB Karhukopla - Raimonlätty | Kesäläinen, Simola | T | |
26.10. 15:00 | Pitkäjärven koulu 1 | SBT PaPo - SPORT Black | Markkanen Markkanen Seppo Kontio Keijo | S | |
26.10. 15:00 | Ideapark Sport 1 | Vastuu - PirHi | Nieminen Impiö Kimmo Nieminen Mikko | S | |
26.10. 15:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Pirkat - KOOVEE Punaiset | Leino Mäkelä Jarkko Leino Markus | S | |
26.10. 15:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | Leisku - SBS Wirmo Punainen | Myllyoja Myllyoja Juha Karppanen Marko | S | |
26.10. 15:00 | AutoCenter Areena 2 | Steelers musta - SB Vaasa Musta | Lepistö Iltanen Severi Lepistö Antti | S | |
26.10. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | MIG III - Classic II | Myllynen Myllynen Rauno Rauhala Joona | S | |
26.10. 15:00 | Spiral 2 | Team JER53Y - Team Moose 2.0 | Sandelin, Matinlauri | T | |
26.10. 15:15 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Classic Musta - Tornadot Blue Tampere | Virtanen Virtanen Jaana Leino Asla | S | |
26.10. 15:30 | Spiral-Halli 1 | Ilves - Happee Steamers | Gröhn, Silvo | S | |
26.10. 15:30 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | KOOVEE Mustat - SC Urbans | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
26.10. 15:30 | Tampere Areena 1 | Classic - Steelers | Korhonen Tomas Suhonen Petri | S | |
26.10. 16:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | VesVi - Pisku | Siitonen Pertti Lindgren Jarmo | S | |
26.10. 16:00 | Iittala-halli 1 | YPA - O2-Jyväskylä III | Keskinen Niko Kärkkäinen Timo | S | |
26.10. 16:00 | Pitkäjärven koulu 1 | Happee - Classic Blue | Markkanen Markkanen Seppo Kontio Keijo | S | |
26.10. 16:00 | Ideapark Sport 1 | LeKi - Torpedo | Nieminen Impiö Kimmo Nieminen Mikko | S | |
26.10. 16:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Classic Black - Steelers | Arppe, Virtanen | S | |
26.10. 16:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | KeikY - PöU Sudet | Myllyoja Myllyoja Juha Karppanen Marko | S | |
26.10. 16:00 | AutoCenter Areena 2 | Happee Musta - YPA Sininen | Lepistö Iltanen Severi Lepistö Antti | S | |
26.10. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | KyPo - NoPS | Merimaa, Hautakorpi | S | |
26.10. 16:15 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Pirkat White - Classic Musta | Laakso Ida Leino Asla | S | |
26.10. 16:30 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | Classic Red - SB Luja | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
26.10. 17:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | TFT - Bullets | Martikainen Toni Lindgren Jarmo | S | |
26.10. 17:00 | Iittala-halli 1 | Rientola - TiPa | Keskinen Niko Kärkkäinen Timo | S | |
26.10. 17:00 | Pitkäjärven koulu 1 | YPA Valkoinen - KU-68 | Markkanen Markkanen Seppo Kontio Keijo | S | |
26.10. 17:00 | Ideapark Sport 1 | TahVe II - Vastuu | Nieminen Impiö Kimmo Nieminen Mikko | S | |
26.10. 17:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Tampereen Icehearts - KoSBy | Arppe, Virtanen | S | |
26.10. 17:00 | Kemiran palloiluhalli 1 | KaKo white - Leisku | Myllyoja Myllyoja Juha Karppanen Marko | S | |
26.10. 17:00 | AutoCenter Areena 2 | Ilves - SPORT Green | Lepistö, Matinlauri | S | |
26.10. 17:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Classic II - SiuTu | Merimaa, Hautakorpi | S | |
26.10. 17:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | TFT Valkoinen - Tornadot Blue Tampere | Virtanen Virtanen Jaana Laakso Ida | S | |
26.10. 17:00 | Tahto Areena 1 | Classic - TPS | Alakare Mikko Vilkki Vesa | S | |
26.10. 17:00 | Elenia Areena 1 | Steelers - Tiikerit | Hartikainen Tuomas Lund Tomi | S | |
26.10. 18:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | Pisku - E-HSS | Martikainen Toni Siitonen Pertti | S | |
26.10. 18:00 | Iittala-halli 1 | O2-Jyväskylä III - KalvKe | Keskinen Niko Kärkkäinen Timo | S | |
26.10. 18:00 | Pitkäjärven koulu 1 | SPORT Black - Happee | Markkanen Markkanen Seppo Kontio Keijo | S | |
26.10. 18:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Steelers - Pirkat | Arppe, Virtanen | S | |
26.10. 18:00 | AutoCenter Areena 2 | SB Vaasa Musta - Happee Musta | Matinlauri Iltanen Severi Matinlauri Henry | S | |
26.10. 18:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | NoPS - MIG III | Merimaa, Hautakorpi | S | |
26.10. 18:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Classic Musta - TFT Valkoinen | Virtanen Virtanen Jaana Leino Asla | S | |
26.10. 18:30 | Janakkalan Liikuntahalli 1 | Vincemus - SCU | Keskinen Miika Pohjonen Tuukka | S | |
26.10. 18:45 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Tornadot Blue Tampere - Pirkat White | Laakso Ida Leino Asla | S | |
26.10. 19:00 | Lammin Liikuntakeskus 1 | LASB Hml - Bullets | Lindgren Jarmo Siitonen Pertti | S | |
26.10. 19:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | KoSBy - Classic Black | Arppe, Virtanen | S | |
26.10. 19:00 | AutoCenter Areena 2 | YPA Sininen - Ilves | Matinlauri Iltanen Severi Matinlauri Henry | S | |
26.10. 19:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA II - SiuTu | Merimaa, Hautakorpi | S | |
27.10.2019 | |||||
27.10. 10:00 | Jokioisten Leipä Areena 1 | FoSu Musta - YPA Keltainen | Mäkinen Juho Ojanen Jorma | S | |
27.10. 10:45 | Jokioisten Leipä Areena 1 | Classic Punainen - Koovee Mustat | Mäkinen Juho Ojanen Jorma | S | |
27.10. 11:00 | Spiral-Halli 2 | VKTP - Pro Stars | Virtanen Lepola Lasse T. Virtanen Matti | S | |
27.10. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | ErNu - Pro Stars | Helin, Vallin | S | |
27.10. 11:45 | Jokioisten Leipä Areena 1 | Koovee Mustat - FoSu Musta | Mäkinen Juho Ojanen Jorma | S | |
27.10. 12:00 | Tampere Areena 0 | Classic Red - TuSBy/Panthers | Patrikainen, Arppe | S | |
27.10. 12:00 | Spiral-Halli 2 | SBS Kings - SC Dalmac | Virtanen Lepola Lasse T. Virtanen Matti | S | |
27.10. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | H.C. Shakers - Happee | Helin, Vallin | S | |
27.10. 12:30 | Jokioisten Leipä Areena 1 | YPA Keltainen - Classic Punainen | Mäkinen Juho Ojanen Jorma | S | |
27.10. 13:00 | Spiral 2 | Proseduuri - Team All Stars | Lepistö, Arola | T | |
27.10. 13:00 | Spiral 1 | SB Valmet - Ac Darra | Heikkinen, Rosnell | T | |
27.10. 13:00 | Spiral 4 | Seka - Kalevan Leppäkertut | Nieminen, Markkanen | T | |
27.10. 13:00 | Spiral-Halli 2 | HaHy - Pro Stars | Virtanen Lepola Lasse T. Virtanen Matti | S | |
27.10. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Kuwait Oilers - Pro Stars | Helin, Vallin | S | |
27.10. 13:30 | Jokioisten Leipä Areena 1 | Koovee Mustat - YPA Keltainen | Mäkinen Juho Ojanen Jorma | S | |
27.10. 14:00 | Spiral 2 | Pelijengi - Laboule | Lepistö, Arola | T | |
27.10. 14:00 | Spiral 1 | Jankan Dynamo - Jalluomena | Heikkinen, Rosnell | T | |
27.10. 14:00 | Spiral 4 | Encore - Nokian Vararenkaat | Nieminen, Markkanen | T | |
27.10. 14:00 | Spiral-Halli 2 | SBS Kings - VKTP | Heikkilä Hannes Haapanen Mika | S | |
27.10. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Happee - ErNu | Auvinen, Happonen | S | |
27.10. 14:15 | Jokioisten Leipä Areena 1 | FoSu Musta - Classic Punainen | Mäkinen Juho Ojanen Jorma | S | |
27.10. 15:00 | Iittala-halli 0 | Steelers - Classic | Lehto Elias Valtanen Tero | S | |
27.10. 15:00 | Nummikeskus 1 | Steelers - Classic | Vuoltee Perttu Pohjonen Tuukka | S | |
27.10. 15:00 | Pitkäjärven koulu 1 | KU-68 - Ilves | Laine, Myllynen | S | |
27.10. 15:00 | Spiral 2 | Musta-Pekka - Soittorasia V | Lehtonen, Kaila | T | |
27.10. 15:00 | Spiral 1 | SS Kaatsi - LaPa | Galeh, Simola | T | |
27.10. 15:00 | Spiral 4 | SC Talipallot - SC Laitataklaus | Hiltunen | T | |
27.10. 15:00 | Spiral-Halli 2 | SC Dalmac - HaHy | Heikkilä Hannes Haapanen Mika | S | |
27.10. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | H.C. Shakers - Kuwait Oilers | Auvinen, Happonen | S | |
27.10. 15:00 | Elenia Areena 1 | Steelers - FBC Loisto | Kapiainen Hanna Maijanen Verne | S | |
27.10. 15:45 | Tampereen Tenniskeskus 1 | YPA - Classic | Toijala Harri Meskanen Hannu | S | |
27.10. 16:00 | Spiral 3 | SS PöKe - Team Moose 2.0 | Kalmi-Ruoranen, Merimaa | T | |
27.10. 16:00 | Spiral 1 | Holvastin Haukat - AC Nokia Pro | Galeh, Simola | T | |
27.10. 16:00 | Spiral 2 | HPV - Grasshoppers | Lehtonen, Kaila | T | |
27.10. 16:00 | Spiral 4 | Team Tammela - PIHA | Hiltunen | T | |
27.10. 17:00 | Riihimäen Urheilutalo 1 | RSS Panthers - KyPo | Hakala Henri Koivistoinen Mikko | S | |
27.10. 17:00 | Spiral 1 | SK Kanuuna - Pröystön bruins | Auvinen | T | |
27.10. 17:00 | Spiral 3 | Eläintarha - Framery | Kalmi-Ruoranen, Merimaa | T | |
27.10. 18:00 | Spiral 1 | Pullukat - Yliopiston Sammakot | Auvinen | T | |
27.10. 18:00 | Spiral 3 | Fatboys - Sc Dingo | Happonen | T | |
27.10. 18:00 | Elenia Areena 1 | Steelers - SPV | Maunuksela Härmäläinen Valtteri Maunuksela Jani | S | |
27.10. 18:00 | Tampere Areena 1 | Classic - Pelicans SB | Järvi Timo Kirsilä Pertti | S | |
27.10. 18:30 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - SSRA | Kirves Juhani Snellman Henrik | S | |
27.10. 19:00 | Spiral 3 | Pikajuna Banditos - EPO | Happonen | T | |
29.10.2019 | |||||
29.10. 18:30 | Spiral-Halli 1 | Classic United - SR IV | Myllynen, Olkkola | S | |
29.10. 20:00 | Miehet,muut (3x15 min) | Harjuniityn liikuntahalli | Hip - Sc Hiljaa | Heikkinen, Kesäläinen | H |
30.10.2019 | |||||
30.10. 18:30 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - SPV | Silvo Lewis Andrew Silvo Anssi | S | |
31.10.2019 | |||||
31.10. 19:00 | Kosken Syke 1 | KyPo - Pirkat | Härmäläinen Valtteri Korhonen Tomas | S |