Asettelut
Ottelut & asettelut: 21.11.2018 - 28.11.2018
< Edellinen viikko 21.11.2018 - 28.11.2018 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
21.11.2018 | |||||
21.11. 09:00 | Liikuntakeskus 1 | Vuorentausta - Metsäkylä | Auvinen | T | |
21.11. 09:00 | Liikuntakeskus 2 | YKK - Kauraslampi | Matinlauri | T | |
21.11. 09:18 | Liikuntakeskus 2 | Mutala - Vahanta | Matinlauri | T | |
21.11. 09:23 | Liikuntakeskus 1 | Siivikkala - Takamaa | Auvinen | T | |
21.11. 09:36 | Liikuntakeskus 2 | Karhe - YKK | Matinlauri | T | |
21.11. 09:46 | Liikuntakeskus 1 | Metsäkylä - Siivikkala | Auvinen | T | |
21.11. 09:54 | Liikuntakeskus 2 | Kauraslampi - Mutala | Matinlauri | T | |
21.11. 10:09 | Liikuntakeskus 1 | Takamaa - Vuorentausta | Auvinen | T | |
21.11. 10:12 | Liikuntakeskus 2 | Vahanta - Karhe | Matinlauri | T | |
21.11. 10:30 | Liikuntakeskus 2 | YKK - Mutala | Matinlauri | T | |
21.11. 10:32 | Liikuntakeskus 1 | Siivikkala - Vuorentausta | Auvinen | T | |
21.11. 10:48 | Liikuntakeskus 2 | Karhe - Kauraslampi | Matinlauri | T | |
21.11. 10:55 | Liikuntakeskus 1 | Metsäkylä - Takamaa | Auvinen | T | |
21.11. 11:06 | Liikuntakeskus 2 | Vahanta - YKK | Matinlauri | T | |
21.11. 11:24 | Liikuntakeskus 1 | Mutala - Karhe | Auvinen | T | |
21.11. 11:24 | Liikuntakeskus 2 | Vahanta - Kauraslampi | Matinlauri | T | |
21.11. 12:30 | Liikuntakeskus 1 | Välierä - Välierä | Auvinen | T | |
21.11. 12:30 | Liikuntakeskus 2 | Välierä - Välierä | Matinlauri | T | |
21.11. 12:55 | Liikuntakeskus 2 | Pronssi - Pronssi | Matinlauri | T | |
21.11. 12:55 | Liikuntakeskus 1 | Kulta - Kulta | Auvinen | T | |
21.11. 19:00 | Tamppi Areena 1 | SR - Ilves | Kontiainen Kimmo Rannikko Teemu | S | |
22.11.2018 | |||||
22.11. 09:30 | Spiral 1 | Riv - RSSK/KEHA | Suhonen, Auvinen | T | |
22.11. 09:30 | Spiral 3 | Vanv - Miv/Lav/Nav | Matinlauri, Merimaa | T | |
22.11. 09:30 | Spiral 4 | Kuv - Kev/Viv/Lav | Vornanen, Myllynen | T | |
22.11. 10:00 | Spiral 1 | Pyv/Juv - Jov/Suv | Suhonen, Auvinen | T | |
22.11. 10:00 | Spiral 3 | Vav - Hev | Matinlauri, Merimaa | T | |
22.11. 10:00 | Spiral 4 | Uudy/Hey/Lahti - Suv | Vornanen, Myllynen | T | |
22.11. 10:30 | Spiral 1 | Tuv - Riv | Suhonen, Auvinen | T | |
22.11. 10:30 | Spiral 3 | Kyv - Vanv | Matinlauri, Markkanen | T | |
22.11. 10:30 | Spiral 4 | Häv - Kuv | Vornanen, Myllynen | T | |
22.11. 11:00 | Spiral 1 | RSSK/KEHA - Pyv/Juv | Suhonen, Auvinen | T | |
22.11. 11:00 | Spiral 3 | Miv/Lav/Nav - Vav | Matinlauri, Markkanen | T | |
22.11. 11:00 | Spiral 4 | Kev/Viv/Lav - Uudy/Hey/Lahti | Vornanen, Myllynen | T | |
22.11. 11:30 | Spiral 1 | Jov/Suv - Tuv | Suhonen, Auvinen | T | |
22.11. 11:30 | Spiral 3 | Hev - Kyv | Matinlauri, Markkanen | T | |
22.11. 11:30 | Spiral 4 | Suv - Häv | Vornanen, Myllynen | T | |
22.11. 12:30 | Spiral 1 | RSSK/KEHA - Jov/Suv | Suhonen, Auvinen | T | |
22.11. 12:30 | Spiral 3 | Miv/Lav/Nav - Hev | Matinlauri, Markkanen | T | |
22.11. 12:30 | Spiral 4 | Kev/Viv/Lav - Suv | Arola, Myllynen | T | |
22.11. 13:00 | Spiral 1 | Riv - Pyv/Juv | Suhonen, Auvinen | T | |
22.11. 13:00 | Spiral 3 | Vanv - Vav | Matinlauri, Markkanen | T | |
22.11. 13:00 | Spiral 4 | Kuv - Uudy/Hey/Lahti | Arola, Myllynen | T | |
22.11. 13:30 | Spiral 1 | Tuv - RSSK/KEHA | Suhonen, Auvinen | T | |
22.11. 13:30 | Spiral 3 | Kyv - Miv/Lav/Nav | Matinlauri, Markkanen | T | |
22.11. 13:30 | Spiral 4 | Häv - Kev/Viv/Lav | Arola, Myllynen | T | |
22.11. 14:00 | Spiral 1 | Jov/Suv - Riv | Suhonen, Auvinen | T | |
22.11. 14:00 | Spiral 3 | Hev - Vanv | Matinlauri, Markkanen | T | |
22.11. 14:00 | Spiral 4 | Suv - Kuv | Arola, Myllynen | T | |
22.11. 14:30 | Spiral 1 | Pyv/Juv - Tuv | Suhonen, Auvinen | T | |
22.11. 14:30 | Spiral 3 | Vav - Kyv | Matinlauri, Markkanen | T | |
22.11. 14:30 | Spiral 4 | Uudy/Hey/Lahti - Häv | Arola, Myllynen | T | |
23.11.2018 | |||||
23.11. 10:00 | Spiral 1 | A5 - B5 | Rinne, Vornanen | T | |
23.11. 10:00 | Spiral 3 | A4 - B4 | Galeh, Myllynen | T | |
23.11. 10:00 | Spiral 4 | B3 - A3 | Suhonen, Matinlauri | T | |
23.11. 10:45 | Spiral 1 | C5 - A5 | Rinne, Vornanen | T | |
23.11. 10:45 | Spiral 3 | A3 - C3 | Galeh, Myllynen | T | |
23.11. 10:45 | Spiral 4 | C4 - A4 | Suhonen, Matinlauri | T | |
23.11. 11:30 | Spiral 1 | Paras lohkoykkönen - Paras lohkokakkonen | Rinne, Vornanen | T | |
23.11. 11:30 | Spiral 3 | 2.paras lohkoykkönen - 3.paras lohkoykkönen | Galeh, Myllynen | T | |
23.11. 11:30 | Spiral 4 | 3.paras lohkokakkonen - 2.paras lohkokakkonen | Suhonen, Matinlauri | T | |
23.11. 12:15 | Spiral 1 | B4 - C4 | Rinne, Vornanen | T | |
23.11. 12:15 | Spiral 3 | C5 - B5 | Galeh, Myllynen | T | |
23.11. 12:15 | Spiral 4 | C3 - B3 | Suhonen, Matinlauri | T | |
23.11. 13:00 | Spiral 3 | 2.paras lohkokakkonen - 3.paras lohkokakkonen | Galeh, Myllynen | T | |
23.11. 13:45 | Spiral 1 | Voittaja ott 38 - Voittaja ott 37 | Rinne, Vornanen | T | |
23.11. 13:45 | Spiral 4 | Hävinnyt ott 37 - Hävinnyt ott 38 | Suhonen, Matinlauri | T | |
24.11.2018 | |||||
24.11. 10:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | DTT - HIP | Keränen Sami Rauhala Joona | S | |
24.11. 10:00 | Kostia Areena 1 | SB Luja III - RePlay | Knuutinen Risto Impiö Kimmo | S | |
24.11. 10:00 | Spiral-Halli 2 | SB KK - SC Weikot | Leino, Matikainen | S | |
24.11. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | YPA III - Koovee II | Galeh, Virtanen | S | |
24.11. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA Valkoinen - Pirkat Valkoinen | Vehmas Valtteri Nurmi Veikko | S | |
24.11. 10:00 | Ideapark Sport 2 | LeKi Musta - Ikurin Vire Tornadot | Iltanen Severi Mäkelä Atte | S | |
24.11. 10:00 | Kauppi Sports Center 3 | Classic valkoinen - LeKi sininen | Intonen Intonen Juha Lundelin Petri | S | |
24.11. 10:45 | Ideapark Sport 2 | Classic punainen - Steelers Oranssi | Iltanen Severi Korhonen Riku | S | |
24.11. 10:45 | Kauppi Sports Center 3 | Nokian KrP - YPA Sininen | Intonen, Heikkinen | S | |
24.11. 11:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | KU-68 - SBT PaPo | Keränen Sami Rauhala Joona | S | |
24.11. 11:00 | Kostia Areena 1 | KU-68 II - SC Tolppalaukaus | Knuutinen Risto Impiö Kimmo | S | |
24.11. 11:00 | Spiral-Halli 2 | Koovee II - Pro Stars | Leino, Matikainen | S | |
24.11. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | KyPo - Rientola | Galeh, Merimaa | S | |
24.11. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SC Urbans - RoPo | Sorva Vehmas Valtteri Sorva Petri | S | |
24.11. 11:45 | Ideapark Sport 2 | Steelers Oranssi - LeKi Musta | Mäkelä Atte Korhonen Riku | S | |
24.11. 11:45 | Kauppi Sports Center 3 | YPA Sininen - Classic valkoinen | Heikkinen Lundelin Petri Heikkinen Ari | S | |
24.11. 12:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | Ilves III - DTT | Haapanen Mika Rauhala Joona | S | |
24.11. 12:00 | Kostia Areena 1 | RePlay - IRA | Knuutinen Risto Impiö Kimmo | S | |
24.11. 12:00 | Spiral-Halli 2 | SC Weikot - KilMy | Leino, Matikainen | S | |
24.11. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | MIG III - YPA III | Virtanen, Merimaa | S | |
24.11. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat Valkoinen - SB Luja | Sorva Nurmi Veikko Sorva Petri | S | |
24.11. 12:00 | Spiral 3 | AC Darra - Penguins | Matinlauri, Arola | T | |
24.11. 12:00 | Spiral 4 | Soittorasia V - Moose2.0 | Hautakorpi, Vallin | T | |
24.11. 12:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 | Pirkat - Oilers NG | Rosnell Heikkilä Hannes Rosnell Jarkko | S | |
24.11. 12:30 | Spiral-Halli 1 | Classic - Pelicans SB | Silvo Silvo Anssi Salonen Eetu | S | |
24.11. 12:30 | Ideapark Sport 2 | Ikurin Vire Tornadot - Classic punainen | Iltanen Severi Mäkelä Atte | S | |
24.11. 12:30 | Kauppi Sports Center 3 | LeKi sininen - Nokian KrP | Intonen Intonen Juha Lundelin Petri | S | |
24.11. 13:00 | Kosken Syke 1 | KyPo - KrP Akatemia | Patrikainen Härmäläinen Valtteri Patrikainen Mikko | S | |
24.11. 13:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | HIP - KU-68 | Keränen Sami Haapanen Mika | S | |
24.11. 13:00 | Kostia Areena 1 | KU-68 II - SB NMP | Knuutinen Risto Impiö Kimmo | S | |
24.11. 13:00 | Spiral-Halli 2 | Koovee II - EPa II | Lepistö, Joki | S | |
24.11. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | SB Luja - KyPo | Galeh, Virtanen | S | |
24.11. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SC Urbans - KOOVEE Punaiset | Vehmas Valtteri Nurmi Veikko | S | |
24.11. 13:00 | Spiral 3 | TP Team - Laboule | Matinlauri, Arola | T | |
24.11. 13:00 | Spiral 4 | Pikajuna Banditos - SC JBOP | Hautakorpi, Vallin | T | |
24.11. 13:30 | Ideapark Sport 2 | Steelers Oranssi - Ikurin Vire Tornadot | Iltanen Severi Korhonen Riku | S | |
24.11. 13:30 | Kauppi Sports Center 3 | YPA Sininen - LeKi sininen | Intonen, Heikkinen | S | |
24.11. 14:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | SBT PaPo - Ilves III | Keränen Sami Haapanen Mika | S | |
24.11. 14:00 | Kostia Areena 1 | SC Tolppalaukaus - HuHu | Auvinen, Markkanen | S | |
24.11. 14:00 | Spiral-Halli 2 | Pro Stars - SB15 | Lepistö, Joki | S | |
24.11. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | Rientola - ÄsSee | Galeh, Merimaa | S | |
24.11. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | RoPo - LASB Hml Oranssi | Sorva Vehmas Valtteri Sorva Petri | S | |
24.11. 14:00 | Spiral 3 | HPV - Pelijengi | Happonen | T | |
24.11. 14:00 | Spiral 4 | Eläintarha BK - Metso Minerals | Hautakorpi, Vallin | T | |
24.11. 14:15 | Ideapark Sport 2 | LeKi Musta - Classic punainen | Mäkelä Atte Korhonen Riku | S | |
24.11. 14:15 | Kauppi Sports Center 3 | Classic valkoinen - Nokian KrP | Heikkinen Lundelin Petri Heikkinen Ari | S | |
24.11. 15:00 | Kostia Areena 1 | IRA - SS Valhalla | Auvinen, Markkanen | S | |
24.11. 15:00 | Spiral-Halli 2 | KilMy - TFS | Lepistö, Joki | S | |
24.11. 15:00 | AutoCenter Areena 2 | RoPo II - MIG III | Galeh, Merimaa | S | |
24.11. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SB Luja - Ilves West | Sorva Nurmi Veikko Sorva Petri | S | |
24.11. 15:00 | Kauppi Sports Center 3 | Classic sininen - LeKi Punainen | Perälä Santeri Järventaus Jussi | S | |
24.11. 15:00 | Spiral 4 | Jalluomena - SS Kaatsi | Pelttari, Vepsäläinen | T | |
24.11. 15:30 | Spiral-Halli 1 | Classic United - Steelers II | Gröhn, Arppe | S | |
24.11. 15:45 | Kauppi Sports Center 3 | Steelers Valkoinen - SC Weikot musta | Leino Perälä Santeri Leino Markus | S | |
24.11. 16:00 | Kostia Areena 1 | SB NMP - HuHu | Auvinen, Markkanen | S | |
24.11. 16:00 | Spiral-Halli 2 | EPa II - SB15 | Laine Laine Joonas Lepola Lasse T. | S | |
24.11. 16:00 | AutoCenter Areena 2 | NoPS - SB Luja | Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana | S | |
24.11. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | KOOVEE Punaiset - Classic RED | Matinlauri, Rosnell | S | |
24.11. 16:00 | Spiral 4 | Sc Dingo - Tumut | Pelttari, Vepsäläinen | T | |
24.11. 16:00 | Spiral 3 | TaHU - SS Pöke | Happonen | T | |
24.11. 16:30 | Kauppi Sports Center 3 | LeKi Punainen - Nokian KrP Valkoinen | Leino Järventaus Jussi Leino Markus | S | |
24.11. 17:00 | Kostia Areena 1 | SB Luja III - SS Valhalla | Auvinen, Markkanen | S | |
24.11. 17:00 | Spiral-Halli 2 | SB KK - TFS | Laine Laine Joonas Lepola Lasse T. | S | |
24.11. 17:00 | AutoCenter Areena 2 | ÄsSee - Koovee II | Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana | S | |
24.11. 17:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | LASB Hml Oranssi - PIsku | Matinlauri, Rosnell | S | |
24.11. 17:15 | Kauppi Sports Center 3 | SC Weikot musta - Classic sininen | Perälä Santeri Järventaus Jussi | S | |
24.11. 17:30 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - LoSB | Myllynen Airola Iiro-Pekka Myllynen Rauno | S | |
24.11. 18:00 | AutoCenter Areena 2 | NoPS - RoPo II | Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana | S | |
24.11. 18:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Ilves West - Classic RED | Matinlauri, Rosnell | S | |
24.11. 18:00 | Kauppi Sports Center 3 | Nokian KrP Valkoinen - Steelers Valkoinen | Leino Perälä Santeri Leino Markus | S | |
24.11. 18:30 | Spiral-Halli 1 | Classic - Steelers | Virtanen Korhonen Tomas Virtanen Matti | S | |
24.11. 19:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | PIsku - YPA Valkoinen | Matinlauri, Rosnell | S | |
25.11.2018 | |||||
25.11. 10:00 | Ideapark Sport 1 | Lempäälä Sport - Rientola | Auvinen, Markkanen | S | |
25.11. 10:00 | Spiral-Halli 2 | KOOVEE Punaiset - Nokian KrP Sininen | Virtanen Heikkinen Nella Virtanen Jaana | S | |
25.11. 10:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | NoPS Musta - Pirkat White | Koivunen Vilho Kimpanpää Santeri | S | |
25.11. 10:00 | AutoCenter Areena 2 | SC Weikot - KOOVEE Punaiset | Torkkola, Kaila | S | |
25.11. 10:00 | Spiral-Halli 1 | Classic II - Karhut | Happonen Knuutinen Risto Happonen Petri | S | |
25.11. 10:45 | Spiral-Halli 2 | Steelers Musta - Classic harmaa | Heikkinen Nella Mäkelä Sannamari | S | |
25.11. 10:45 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Classic musta - KyPo | Koivunen Vilho Järventaus Jussi | S | |
25.11. 11:00 | Kauppi Sports Center 1 | Ilves - Nokian KrP II | Hietaranta Lepola Lasse T. Hietaranta Jussi | S | |
25.11. 11:00 | Ideapark Sport 1 | Soolo - SR II | Auvinen, Markkanen | S | |
25.11. 11:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | FoSu - KoSBy | Lepistö Haapanen Mika Lepistö Antti | S | |
25.11. 11:00 | AutoCenter Areena 2 | PIsku - Classic Blue | Torkkola, Kaila | S | |
25.11. 11:00 | Spiral-Halli 1 | Ilves - TPS Predators | Happonen Knuutinen Risto Happonen Petri | S | |
25.11. 11:45 | Spiral-Halli 2 | Classic harmaa - KOOVEE Punaiset | Virtanen Virtanen Jaana Mäkelä Sannamari | S | |
25.11. 11:45 | Tampereen Tenniskeskus 1 | KyPo - NoPS Musta | Kimpanpää Santeri Järventaus Jussi | S | |
25.11. 12:00 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - RSS Panthers/FoSu | Arppe Kunttu Christer Välimaa Jorma | S | |
25.11. 12:00 | Kauppi Sports Center 1 | YPA - SPV II | Hietaranta Lepola Lasse T. Hietaranta Jussi | S | |
25.11. 12:00 | Ideapark Sport 1 | ULA - Rientola | Auvinen, Markkanen | S | |
25.11. 12:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | SC Läsimäki - RoPo | Lepistö Haapanen Mika Lepistö Antti | S | |
25.11. 12:00 | AutoCenter Areena 2 | KOOVEE Punaiset - O2-Jyväskylä musta | Torkkola, Kaila | S | |
25.11. 12:00 | Spiral 2 | Team JER53Y - Musta-Pekka | Rajanti | T | |
25.11. 12:00 | Spiral 3 | Sählyhirvi - SB-TEHO | Kalmi-Ruoranen | T | |
25.11. 12:00 | Spiral 4 | Nokian Vararenkaat - Kalevan Leppäkertut | Galeh, Leppänen | T | |
25.11. 12:00 | Spiral-Halli 1 | Karhut - Happee Musta | Happonen Knuutinen Risto Happonen Petri | S | |
25.11. 12:30 | Spiral-Halli 2 | Nokian KrP Sininen - Steelers Musta | Virtanen Heikkinen Nella Virtanen Jaana | S | |
25.11. 12:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Pirkat White - Classic musta | Koivunen Vilho Kimpanpää Santeri | S | |
25.11. 13:00 | Kauppi Sports Center 1 | SB-Luja - Pirkat | Hietaranta Lepola Lasse T. Hietaranta Jussi | S | |
25.11. 13:00 | Ideapark Sport 1 | SB Vipers - SR II | Auvinen, Markkanen | S | |
25.11. 13:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | LASB Hml Oranssi - FoSu | Lepistö Nurmi Veikko Lepistö Antti | S | |
25.11. 13:00 | AutoCenter Areena 2 | Steelers - SC Weikot | Torkkola, Kaila | S | |
25.11. 13:00 | Spiral 2 | KauHu - Valhalla | Rajanti | T | |
25.11. 13:00 | Spiral 3 | Hc Vartaloharhautus - Fatboys | Kalmi-Ruoranen | T | |
25.11. 13:00 | Spiral 4 | Team All Star - EPO | Galeh, Leppänen | T | |
25.11. 13:00 | Spiral-Halli 1 | TPS Tigers Valkoinen - Ilves | Happonen Knuutinen Risto Happonen Petri | S | |
25.11. 13:30 | Tamppi Areena 1 | SR - O2-Jyväskylä Akatemia | Patrikainen Korhonen Tomas Patrikainen Mikko | S | |
25.11. 13:30 | Spiral-Halli 2 | Classic harmaa - Nokian KrP Sininen | Heikkinen Nella Mäkelä Sannamari | S | |
25.11. 13:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | KyPo - Pirkat White | Koivunen Vilho Järventaus Jussi | S | |
25.11. 14:00 | Kauppi Sports Center 1 | Nokian KrP II - SPV II | Suhonen Meskanen Hannu Suhonen Tuukka | S | |
25.11. 14:00 | Ideapark Sport 1 | Ilves II - Soolo | Leino Vuoristo Sami Leino Markus | S | |
25.11. 14:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | RoPo - KoSBy | Haapanen Mika Nurmi Veikko | S | |
25.11. 14:00 | AutoCenter Areena 2 | O2-Jyväskylä musta - PIsku | Vornanen Vornanen Samuli Mäkelä Jarkko | S | |
25.11. 14:00 | Spiral 2 | J1 säbäteam - SC TL | Sandelin, Hiltunen | T | |
25.11. 14:00 | Spiral 3 | RATAS - Framery | Kalmi-Ruoranen | T | |
25.11. 14:00 | Spiral-Halli 3 | TPS Predators - KOOVEE Mustat 05 | Galeh, Merimaa | S | |
25.11. 14:15 | Spiral-Halli 2 | KOOVEE Punaiset - Steelers Musta | Virtanen Virtanen Jaana Mäkelä Sannamari | S | |
25.11. 14:15 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Classic musta - NoPS Musta | Kimpanpää Santeri Järventaus Jussi | S | |
25.11. 15:00 | Kauppi Sports Center 1 | SB-Luja - YPA | Suhonen Meskanen Hannu Suhonen Tuukka | S | |
25.11. 15:00 | Ideapark Sport 1 | Torpedo - ULA | Leino Vuoristo Sami Leino Markus | S | |
25.11. 15:00 | Spiral-Halli 2 | Ilves East - YPA Valkoinen | Matikainen, Happonen | S | |
25.11. 15:00 | Harjuniityn liikuntahalli 1 | SC Läsimäki - LASB Hml Oranssi | Haapanen Mika Nurmi Veikko | S | |
25.11. 15:00 | AutoCenter Areena 2 | Classic Blue - Steelers | Vornanen Vornanen Samuli Mäkelä Jarkko | S | |
25.11. 15:00 | Spiral 2 | Holvastin Haukat - Suuba | Auvinen, Lepistö | T | |
25.11. 15:00 | Spiral 3 | LaPa - Encore | Sandelin, Hiltunen | T | |
25.11. 15:00 | Spiral-Halli 3 | Happee Musta - SBS Masku | Galeh, Merimaa | S | |
25.11. 15:45 | Spiral-Halli 2 | SC Weikot punainen - SB Luja | Matikainen, Happonen | S | |
25.11. 16:00 | Kauppi Sports Center 1 | Pirkat - Ilves | Suhonen Meskanen Hannu Suhonen Tuukka | S | |
25.11. 16:00 | Ideapark Sport 1 | Ilves II - SB Vipers | Leino Vuoristo Sami Leino Markus | S | |
25.11. 16:00 | AutoCenter Areena 2 | O2-Jyväskylä musta - KOOVEE Punaiset | Vornanen Vornanen Samuli Mäkelä Jarkko | S | |
25.11. 16:00 | Spiral 2 | Tepi Hunters - SK Kanuuna | Auvinen, Lepistö | T | |
25.11. 16:00 | Spiral 3 | NaPo - TaHU | Kesäläinen, Kaila | T | |
25.11. 16:00 | Spiral-Halli 3 | Classic II - TPS Tigers Valkoinen | Galeh, Merimaa | S | |
25.11. 16:30 | Spiral-Halli 2 | YPA Valkoinen - LeKi valkoinen | Matikainen, Happonen | S | |
25.11. 17:00 | Ideapark Sport 1 | Lempäälä Sport - Torpedo | Leino Vuoristo Sami Leino Markus | S | |
25.11. 17:00 | Spiral 2 | HC Lötä - Yliopiston Sammakot | Kesäläinen, Kaila | T | |
25.11. 17:00 | Spiral-Halli 3 | SBS Masku - KOOVEE Mustat 05 | Galeh, Merimaa | S | |
25.11. 17:15 | Spiral-Halli 2 | SB Luja - Ilves East | Matikainen, Happonen | S | |
25.11. 17:30 | Spiral-Halli 1 | Ilves - KrP Akatemia | Helin Helin Mika Härmäläinen Valtteri | S | |
25.11. 17:30 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Classic - Indians | Laine, Myllynen | S | |
25.11. 18:00 | Spiral-Halli 2 | LeKi valkoinen - SC Weikot punainen | Matikainen, Happonen | S | |
25.11. 19:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 0 | YPA - LaSB ed. | Virtanen Rauhala Joona Virtanen Matti | S | |
27.11.2018 | |||||
27.11. 18:30 | Spiral-Halli 1 | Classic United - Pirkat | Maunuksela Kontiainen Kimmo Maunuksela Jani | S | |
28.11.2018 | |||||
28.11. 09:00 | Kuljun koulu | Kulju - Lempoinen | Merimaa | T | |
28.11. 09:30 | Kuljun koulu | Sääksärvi - Moisio | Merimaa | T | |
28.11. 10:00 | Kuljun koulu | Vesilahti - Kulju | Merimaa | T | |
28.11. 10:30 | Kuljun koulu | Moisio - Terraariot | Merimaa | T | |
28.11. 11:00 | Kuljun koulu | Lempoinen - Vesilahti | Merimaa | T | |
28.11. 11:30 | Kuljun koulu | Terraariot - Sääksjärvi | Matinlauri | T | |
28.11. 12:00 | Kuljun koulu | A3 - B3 | Matinlauri | T | |
28.11. 12:30 | Kuljun koulu | A1 - B2 | Matinlauri | T | |
28.11. 13:00 | Kuljun koulu | B1 - A2 | Matinlauri | T | |
28.11. 13:30 | Kuljun koulu | H#8 - H#9 | Matinlauri | T | |
28.11. 14:00 | Kuljun koulu | V#8 - V#9 | Matinlauri | T |