Asettelut
Ottelut & asettelut: 11.11.2017 - 18.11.2017
< Edellinen viikko 11.11.2017 - 18.11.2017 Seuraava viikko >
Sarake | Selitys |
---|---|
T (tyyppi) | H: Harjoitusottelu S: SSBL T: Turnaus |
Tuomarit | Otteluun asetellut tuomarit |
Aika | Sarja | Paikka | Joukkueet | Tuomarit | T |
---|---|---|---|---|---|
11.11.2017 | |||||
11.11. 10:00 | Spiral-Halli 3 | Warriors IV - SFC | Di Piazza Sami Knuutinen Risto | S | |
11.11. 10:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | SBT PaPo II - YPA | Arola, Auvinen | S | |
11.11. 10:00 | Spiral-Halli 4 | Ilves - YPA Valkoinen | Hyytinen Santtu Mäkelä Atte | S | |
11.11. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Classic black - YPA Sininen | Haataja Juho Niskanen Aaro | S | |
11.11. 10:00 | Ideapark Sport 1 | Classic Sininen - PirPi | Virtanen Partanen Tiia Virtanen Jaana | S | |
11.11. 10:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | Classic lila - Classic valkoinen | Lilja Oula Happonen Petri | S | |
11.11. 10:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | Lempäälä Sport - KOOVEE Mustat | Lilja Oula Happonen Petri | S | |
11.11. 11:00 | Spiral-Halli 3 | SB Luja III - SC Susibandy | Sandelin Di Piazza Sami Sandelin Marko | S | |
11.11. 11:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | KU-68 II - RoPo | Arola, Kaila | S | |
11.11. 11:00 | Spiral-Halli 4 | KOOVEE Punaiset - LASB Hml Oranssi | Hyytinen Santtu Vehmas Valtteri | S | |
11.11. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Classic red - Steelers valkoinen | Haataja Juho Niskanen Aaro | S | |
11.11. 11:00 | Ideapark Sport 1 | O2-Jyväskylä - Classic Valkoinen | Merimaa Partanen Tiia Merimaa Janne | S | |
11.11. 11:00 | Spiral 1 | Sticks & Balls - Valhalla | Galeh, Nieminen | T | |
11.11. 12:00 | Spiral-Halli 3 | SFC - Pro Stars | Sandelin Knuutinen Risto Sandelin Marko | S | |
11.11. 12:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | YPA - Ilves II | Auvinen, Kaila | S | |
11.11. 12:00 | Spiral-Halli 4 | YPA Valkoinen - PIsku | Mäkelä Atte Vehmas Valtteri | S | |
11.11. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Steelers JLA - Classic black | Haataja Juho Niskanen Aaro | S | |
11.11. 12:00 | Ideapark Sport 1 | PirPi - Koovee Punainen | Virtanen, Merimaa | S | |
11.11. 12:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | Lempäälä Sport - Classic valkoinen | Lilja Oula Happonen Petri | S | |
11.11. 12:00 | Spiral 1 | SB Karhukopla - joukkue | Galeh, Nieminen | T | |
11.11. 12:00 | Spiral 2 | Sammuvat tähdet - SC Taala | Leppänen, Hautakorpi | T | |
11.11. 13:00 | Spiral-Halli 3 | Torpedo - SB Luja III | Di Piazza Sami Knuutinen Risto | S | |
11.11. 13:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | KU-68 II - KeikY | Arola, Auvinen | S | |
11.11. 13:00 | Spiral-Halli 4 | LASB Hml Oranssi - Classic blue | Hyytinen Santtu Mäkelä Atte | S | |
11.11. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Steelers valkoinen - Lempäälä Sport Green | Nummela Eeti Happonen Riku | S | |
11.11. 13:00 | Ideapark Sport 1 | Koovee Musta - Steelers | Virtanen Partanen Tiia Virtanen Jaana | S | |
11.11. 13:00 | Lempoisten liikuntahalli 1 | KOOVEE Mustat - Classic lila | Lilja Oula Happonen Petri | S | |
11.11. 13:00 | Spiral 1 | NeBi - Häslääjät | Vornanen, Galeh | T | |
11.11. 13:00 | Spiral 2 | NaPo - HPV | Leppänen, Hautakorpi | T | |
11.11. 14:00 | Spiral-Halli 3 | SC Susibandy - Rientola | Sandelin Di Piazza Sami Sandelin Marko | S | |
11.11. 14:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | RoPo - Ilves II | Auvinen, Kaila | S | |
11.11. 14:00 | Spiral-Halli 4 | PIsku - Lempäälä Sport Black | Hyytinen Santtu Vehmas Valtteri | S | |
11.11. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA Sininen - Classic red | Nummela Eeti Happonen Riku | S | |
11.11. 14:00 | Ideapark Sport 1 | Koovee Punainen - O2-Jyväskylä | Merimaa Partanen Tiia Merimaa Janne | S | |
11.11. 14:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | KOOVEE Mustat - AC Ritarikunta | Korsu Konsta Erenius Eemeli | S | |
11.11. 14:00 | Spiral 2 | EPO - SC Kelloportinkatu | Vornanen | T | |
11.11. 15:00 | Spiral-Halli 1 | Classic - Loiske Esport | Virtanen, Rosnell | S | |
11.11. 15:00 | Spiral-Halli 3 | Pro Stars - Torpedo | Vepsäläinen, Matinlauri | S | |
11.11. 15:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Koovee III - KilMy | Joki Joki Henrik Kattilakoski Sami | S | |
11.11. 15:00 | Spiral-Halli 4 | Classic blue - KOOVEE Punaiset | Mäkelä Atte Korhonen Riku | S | |
11.11. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Lempäälä Sport Green - Steelers JLA | Suhonen Suhonen Tuukka Niskanen Aaro | S | |
11.11. 15:00 | Ideapark Sport 1 | Classic Valkoinen - Koovee Musta | Virtanen, Merimaa | S | |
11.11. 15:00 | Sylvään koulu 1 | TFT - ROPO | Koskinen, Rinne | S | |
11.11. 15:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Classic RED - SC Weikot punainen | Korsu Konsta Vesterbacka Vili | S | |
11.11. 15:00 | Spiral 2 | Hämeen hitaat - Team Moose | Vornanen | T | |
11.11. 16:00 | Kosken Syke 1 | KyPo - RSS Panthers | Patrikainen Timonen Tuomo Patrikainen Mikko | S | |
11.11. 16:00 | Spiral-Halli 3 | Rientola - Warriors IV | Vepsäläinen, Matinlauri | S | |
11.11. 16:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | KeikY - GHB | Joki, Hiltunen | S | |
11.11. 16:00 | Spiral-Halli 4 | Lempäälä Sport Black - Ilves | Mäkelä Atte Korhonen Riku | S | |
11.11. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | YPA Sininen - Steelers valkoinen | Suhonen Suhonen Tuukka Niskanen Aaro | S | |
11.11. 16:00 | Ideapark Sport 1 | Steelers - Classic Sininen | Virtanen Partanen Tiia Virtanen Jaana | S | |
11.11. 16:00 | Sylvään koulu 1 | LeKi valkoinen - KyPo | Koskinen, Rinne | S | |
11.11. 16:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | TFT - AC Ritarikunta | Erenius Eemeli Vesterbacka Vili | S | |
11.11. 16:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | SC Weikot punainen - KOOVEE Mustat | Korsu Konsta Erenius Eemeli | S | |
11.11. 17:00 | Tamppi Areena 1 | SR - Classic II | Gröhn Gröhn Tomi Kunttu Christer | S | |
11.11. 17:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - SB Vantaa | Helin Helin Mika Tolsa Toni | S | |
11.11. 17:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | KilMy - Tuska SB | Hiltunen Kattilakoski Sami Hiltunen Petteri | S | |
11.11. 17:00 | Sylvään koulu 1 | ROPO - Nops | Koskinen, Rinne | S | |
11.11. 17:00 | Sylvään koulu 1 | TFT - KyPo | Koskinen, Rinne | S | |
11.11. 17:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Classic RED - TFT | Korsu Konsta Vesterbacka Vili | S | |
11.11. 18:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | GHB - Koovee III | Joki Joki Henrik Kattilakoski Sami | S | |
11.11. 18:00 | Sylvään koulu 1 | LeKi valkoinen - Nops | Koskinen, Rinne | S | |
11.11. 19:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Tuska SB - SBT PaPo II | Hiltunen Kattilakoski Sami Hiltunen Petteri | S | |
12.11.2017 | |||||
12.11. 10:00 | AutoCenter Areena 1 | KOOVEE - SB Naantali | Myllynen Myllynen Rauno Rukkila Sami | S | |
12.11. 10:00 | Spiral-Halli 3 | SC Tolppalaukaus - UrPS | Merimaa Merimaa Janne Vilermo Miikka | S | |
12.11. 10:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | TFT - KoSby 06 | Joki Knuutinen Risto Joki Henrik | S | |
12.11. 10:00 | Ideapark Sport 1 | VaKp WFT - SC Urbans | Kaila Kaila Jouni Järvinen Eetu | S | |
12.11. 10:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Steelers II - SBT PaPo | Galeh Galeh Dimitri Hyytinen Santtu | S | |
12.11. 10:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | IRA - SB15 | Auvinen, Markkanen | S | |
12.11. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Classic White 05 - O2-Jyväskylä musta | Laine Haataja Juho Laine Joonas | S | |
12.11. 10:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | KOOVEE Punaiset - Nokian KrP Sininen | Nummela Eeti Vesterbacka Vili | S | |
12.11. 10:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Lempäälä Sport - Steelers musta | Nummela Eeti Vesterbacka Vili | S | |
12.11. 10:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | SB NMP - TFS | Enckelman Kaj Sinisalo Anssi | S | |
12.11. 11:00 | AutoCenter Areena 1 | Classic - TPS | Myllynen Myllynen Rauno Rukkila Sami | S | |
12.11. 11:00 | Spiral-Halli 3 | SC Weikot - VesVi | Merimaa Merimaa Janne Vilermo Miikka | S | |
12.11. 11:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Ilves Black - ROPO | Koskinen Knuutinen Risto Koskinen Teppo | S | |
12.11. 11:00 | Ideapark Sport 1 | Classic red - KOOVEE Mustat 05 | Kaila Kaila Jouni Salonen Eetu | S | |
12.11. 11:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Koovee - RSS Panthers | Galeh, Hiltunen | S | |
12.11. 11:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | KyPo II - Vastuu | Auvinen, Sandelin | S | |
12.11. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat - Nokian KrP Valkoinen | Laine Haataja Juho Laine Joonas | S | |
12.11. 11:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | EPa II - SC Läsimäki II | Enckelman Kaj Tolsa Toni | S | |
12.11. 12:00 | Spiral-Halli 3 | UrPS - Soolo | Merimaa Merimaa Janne Vilermo Miikka | S | |
12.11. 12:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | KoSby 06 - SBT PaPo | Joki, Koskinen | S | |
12.11. 12:00 | Ideapark Sport 1 | SC Urbans - FoSu | Järvinen Eetu Salonen Eetu | S | |
12.11. 12:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | Steelers II - YPA | Hiltunen Hyytinen Santtu Hiltunen Petteri | S | |
12.11. 12:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | SB15 - Luuppi | Markkanen, Sandelin | S | |
12.11. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | O2-Jyväskylä musta - Happee Musta | Laine Haataja Juho Laine Joonas | S | |
12.11. 12:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Steelers musta - Nokian KrP Sininen | Nummela Eeti Vesterbacka Vili | S | |
12.11. 12:00 | Spiral 1 | Raimonlätty - SR Legends | T | ||
12.11. 12:00 | Spiral 4 | FC Pelikone - Tumut | Hautakorpi, Matinlauri | T | |
12.11. 12:00 | Spiral 2 | Mesteret - Pelijengi | Leppänen, Suhonen | T | |
12.11. 12:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | TFS - Nokian Krp III | Sinisalo Anssi Tolsa Toni | S | |
12.11. 13:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | ROPO - YPA | Joki Knuutinen Risto Joki Henrik | S | |
12.11. 13:00 | Ideapark Sport 1 | KOOVEE Mustat 05 - Ilves | Kaila Kaila Jouni Järvinen Eetu | S | |
12.11. 13:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | LASB Hml - Koovee | Galeh Galeh Dimitri Hyytinen Santtu | S | |
12.11. 13:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | KyPo II - KoSBy | Auvinen, Markkanen | S | |
12.11. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP Valkoinen - KOOVEE Punaiset | Laine Haataja Juho Laine Joonas | S | |
12.11. 13:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Lempäälä Sport - KOOVEE Punaiset | Nummela Eeti Vesterbacka Vili | S | |
12.11. 13:00 | Spiral 1 | PaLä - NVS | Kalmi-Ruoranen | T | |
12.11. 13:00 | Spiral 4 | Holvastin Haukat - Pikajuna Banditos | Hautakorpi, Matinlauri | T | |
12.11. 13:00 | Spiral 2 | Gipsy Warrior - PIHA | Leppänen, Suhonen | T | |
12.11. 13:00 | Spiral-Halli 3 | SB KK - SC Weikot | Virtanen Virtanen Matti Santanen Villematti | S | |
12.11. 13:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | ULA - EPa II | Enckelman Kaj Sinisalo Anssi | S | |
12.11. 14:00 | AutoCenter Areena 1 | SB Naantali - Classic | Myllynen Myllynen Rauno Rukkila Sami | S | |
12.11. 14:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | SBT PaPo - O2-Jyväskylä valkoinen | Koskinen Knuutinen Risto Koskinen Teppo | S | |
12.11. 14:00 | Ideapark Sport 1 | FoSu - Nokian KrP Sininen | Kaila Kaila Jouni Salonen Eetu | S | |
12.11. 14:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | RSS Panthers - Steelers II | Galeh, Hiltunen | S | |
12.11. 14:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Vastuu - Luuppi | Auvinen, Sandelin | S | |
12.11. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Happee Musta - SC Läsimäki | Di Piazza Sami Kattilakoski Sami | S | |
12.11. 14:00 | Spiral 1 | PPK - KauHu | Merimaa | T | |
12.11. 14:00 | Spiral 4 | Team Tammela - SB-Teho | Hautakorpi | T | |
12.11. 14:00 | Spiral 2 | SB LLK - Framery | Kalmi-Ruoranen, Leppänen | T | |
12.11. 14:00 | Spiral-Halli 3 | SB Vipers - VesVi | Virtanen Virtanen Matti Santanen Villematti | S | |
12.11. 14:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | SS Valhalla - SC Läsimäki II | Enckelman Kaj Tolsa Toni | S | |
12.11. 15:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - SCU | Patrikainen, Maunuksela | S | |
12.11. 15:00 | Spiral-Halli 1 | Koovee - Oilers NG | Helin Kunttu Christer Helin Mika | S | |
12.11. 15:00 | AutoCenter Areena 1 | TPS - KOOVEE | Myllynen Myllynen Rauno Rukkila Sami | S | |
12.11. 15:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | YPA - Ilves Black | Joki, Koskinen | S | |
12.11. 15:00 | Ideapark Sport 1 | Ilves - Classic red | Järvinen Eetu Salonen Eetu | S | |
12.11. 15:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | YPA - LASB Hml | Hiltunen Hyytinen Santtu Hiltunen Petteri | S | |
12.11. 15:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | YPA II - MäntU | Niskanen Aaro Heikkilä Hannes | S | |
12.11. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | KOOVEE Punaiset - Pirkat | Di Piazza Sami Kattilakoski Sami | S | |
12.11. 15:00 | Spiral 4 | Fatboys - SC JBOP | Hautakorpi | T | |
12.11. 15:00 | Spiral-Halli 3 | SC Häslääjät - Soolo | Suominen Suominen Jukka Hänninen Aki | S | |
12.11. 15:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | SC Lahjotut - Nokian Krp III | Sinisalo Anssi Tolsa Toni | S | |
12.11. 16:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | O2-Jyväskylä valkoinen - TFT | Koskinen Knuutinen Risto Koskinen Teppo | S | |
12.11. 16:00 | Ideapark Sport 1 | Nokian KrP Sininen - VaKp WFT | Kaila Kaila Jouni Järvinen Eetu | S | |
12.11. 16:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | SBT PaPo - Koovee | Torkkola, Matinlauri | S | |
12.11. 16:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | KoSBy - PirHi | Rinne Niskanen Aaro Rinne Reino | S | |
12.11. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | SC Läsimäki - Classic White 05 | Di Piazza Sami Kattilakoski Sami | S | |
12.11. 16:00 | Spiral 4 | Encore - RATAS | Hautakorpi, Arola | T | |
12.11. 16:00 | Spiral 2 | LaPa - Nokian Vararenkaat | Kalmi-Ruoranen | T | |
12.11. 16:00 | Spiral-Halli 3 | SB KK - SB Vipers | Suominen Suominen Jukka Hänninen Aki | S | |
12.11. 16:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | ULA - SS Valhalla | Enckelman Kaj Sinisalo Anssi | S | |
12.11. 17:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | YPA - RSS Panthers | Torkkola, Matinlauri | S | |
12.11. 17:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | MäntU - TaHU | Rinne Heikkilä Hannes Rinne Reino | S | |
12.11. 17:00 | Spiral 1 | Dolphins - Koja Oy | Kalmi-Ruoranen, Hautakorpi | T | |
12.11. 17:00 | Spiral-Halli 3 | SC Tolppalaukaus - SC Häslääjät | Suominen Suominen Jukka Hänninen Aki | S | |
12.11. 17:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | SB NMP - SC Lahjotut | Enckelman Kaj Tolsa Toni | S | |
12.11. 18:00 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - Oilers NG | Helin Kunttu Christer Helin Mika | S | |
12.11. 18:00 | Parkanon Urheilutalo 1 | LASB Hml - SBT PaPo | Torkkola, Matinlauri | S | |
12.11. 18:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | PirHi - YPA II | Niskanen Aaro Heikkilä Hannes | S | |
12.11. 18:00 | Spiral 1 | SC Talipallot - Team JER53Y | Markkanen, Kesäläinen | T | |
12.11. 19:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | TaHU - IRA | Rinne Niskanen Aaro Rinne Reino | S | |
12.11. 19:00 | Spiral 1 | HC Lötä - Nordic Bet | Markkanen, Kesäläinen | T | |
12.11. 20:00 | Spiral 1 | SS Kaatsi - Tepi Hunters | Markkanen, Kesäläinen | T | |
15.11.2017 | |||||
15.11. 18:00 | Spiral-Halli 1 | Ilves - SR | Rannikko Teemu Suhonen Petri | S | |
16.11.2017 | |||||
16.11. 09:10 | Lempoisten koulu koulun Sali | 1 - 2 | Laine | T | |
16.11. 09:35 | Lempoisten koulu koulun Sali | 4 - 5 | Laine | T | |
16.11. 10:00 | Lempoisten koulu koulun Sali | 3 - 1 | Laine | T | |
16.11. 10:25 | Lempoisten koulu koulun Sali | 5 - 6 | Laine | T | |
16.11. 10:50 | Lempoisten koulu koulun Sali | 2 - 3 | Laine | T | |
16.11. 11:15 | Lempoisten koulu koulun Sali | 6 - 4 | Hiltunen | T | |
16.11. 11:45 | Lempoisten koulu koulun Sali | A1 - B2 | Hiltunen | T | |
16.11. 12:10 | Lempoisten koulu koulun Sali | B1 - A2 | Hiltunen | T | |
16.11. 12:35 | Lempoisten koulu koulun Sali | Pronssi - Pronssi | Hiltunen | T | |
16.11. 13:00 | Lempoisten koulu koulun Sali | loppuottelu - loppuottelu | Hiltunen | T | |
16.11. 17:00 | Raholan Liikuntakeskus 3 | Ilves - SC Läsimäki | Myllynen, Virtanen | S | |
16.11. 18:00 | AutoCenter Areena 1 | Koovee - SPV | Patrikainen, Maunuksela | S | |
16.11. 19:00 | Raholan Liikuntakeskus 1 | Nokian KrP - TPS | Laine Rukkila Sami Laine Joonas | S | |
17.11.2017 | |||||
17.11. 11:00 | Kaukajärvi 1 | Team Helsinki - Turku | Merimaa, Markkanen | T | |
17.11. 11:00 | Kaukajärvi 2 | Tampere - Kivimiehet | Leppänen | T | |
17.11. 11:00 | Kaukajärvi 3 | Jyväskylä - Savo | Arola | T | |
17.11. 11:00 | Kaukajärvi 4 | Satakunta - Riihimäki | Galeh, Suominen | T | |
17.11. 11:45 | Kaukajärvi 1 | Sveitsi - Team Helsinki | Merimaa, Markkanen | T | |
17.11. 11:45 | Kaukajärvi 2 | Etelä-Karjala - Tampere | Leppänen | T | |
17.11. 11:45 | Kaukajärvi 3 | Karjala - Jyväskylä | Arola | T | |
17.11. 11:45 | Kaukajärvi 4 | Kymi - Satakunta | Galeh, Suominen | T | |
17.11. 12:30 | Kaukajärvi 1 | Turku - Sveitsi | Merimaa, Markkanen | T | |
17.11. 12:30 | Kaukajärvi 2 | Kivimiehet - Etelä-Karjala | Matinlauri, Leppänen | T | |
17.11. 12:30 | Kaukajärvi 3 | Savo - Karjala | Arola | T | |
17.11. 12:30 | Kaukajärvi 4 | Riihimäki - Kymi | Galeh, Suominen | T | |
17.11. 13:15 | Kaukajärvi 1 | A1 - D2 | Laine, Suhonen | T | |
17.11. 13:15 | Kaukajärvi 2 | B1 - C2 | Matinlauri, Markkanen | T | |
17.11. 13:15 | Kaukajärvi 3 | C1 - B2 | Arola | T | |
17.11. 13:15 | Kaukajärvi 4 | D1 - A2 | Galeh, Suominen | T | |
17.11. 14:00 | Kaukajärvi 1 | (A1-D2)-(C1-B2) voittaja - Välierä 1 | Laine, Suhonen | T | |
17.11. 14:00 | Kaukajärvi 2 | (B1-C2)-(D1-A2) voittaja - Välierä 2 | Matinlauri, Markkanen | T | |
17.11. 14:45 | Kaukajärvi 2 | Pronssiottelu - | Matinlauri, Markkanen | T | |
17.11. 14:45 | Kaukajärvi 1 | Loppuottelu - | Laine, Suhonen | T | |
17.11. 18:00 | Spiral-Halli 1 | Classic II - RSS Panthers | Helin, Gröhn | S | |
18.11.2017 | |||||
18.11. 10:00 | Spiral-Halli 3 | Showtime - RePlay | Sandelin Knuutinen Risto Sandelin Marko | S | |
18.11. 10:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | HIP - TahVe | Suhonen Suhonen Tuukka Rauhala Joona | S | |
18.11. 10:00 | Spiral-Halli 4 | Pirkat White - Classic | Hiltunen Hiltunen Petteri Di Piazza Sami | S | |
18.11. 10:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | TFT - WFT | Merimaa, Galeh | S | |
18.11. 10:00 | Vexve Areena 1 | MIG III - RoPo II | Rinne Rinne Reino Vilermo Miikka | S | |
18.11. 10:00 | Ideapark Sport 2 | LeKi sininen - Classic punainen | Suominen Suominen Jukka SUOMINEN ROOPE | S | |
18.11. 10:00 | Ideapark Sport 2 | Classic musta - Pirkat Leijonat | Suominen Suominen Jukka SUOMINEN KIIA | S | |
18.11. 11:00 | Spiral-Halli 3 | SR II - SB Luja | Knuutinen Risto Heikkilä Hannes | S | |
18.11. 11:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | HuHu - PäLu | Suhonen Suhonen Tuukka Rauhala Joona | S | |
18.11. 11:00 | Spiral-Halli 4 | Pelicans SB - Steelers II | Hiltunen Hiltunen Petteri Di Piazza Sami | S | |
18.11. 11:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | Steelers II - HauSbandy | Merimaa Merimaa Janne Meskanen Hannu | S | |
18.11. 11:00 | Vexve Areena 1 | YPA III - ÄsSee | Rinne Rinne Reino Leppänen Otto | S | |
18.11. 11:00 | Spiral 1 | Suuba - SK Kanuuna | Rajanti | T | |
18.11. 11:00 | Spiral 2 | SC Taala - Hämeen hitaat | Leppänen, Intala | T | |
18.11. 12:00 | AutoCenter Areena 1 | KOOVEE - EräViikingit | Helin, Rosnell | S | |
18.11. 12:00 | Spiral-Halli 3 | RePlay - IkU | Sandelin Sandelin Marko Heikkilä Hannes | S | |
18.11. 12:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | TahVe - Punakone | Lepistö Rauhala Joona Lepistö Antti | S | |
18.11. 12:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | WFT - FoSu | Galeh Galeh Dimitri Meskanen Hannu | S | |
18.11. 12:00 | Vexve Areena 1 | Koovee III - MIG III | Vilermo Miikka Leppänen Otto | S | |
18.11. 12:00 | Ideapark Sport 2 | Classic punainen - Classic musta | Suominen SUOMINEN ROOPE Suominen Jukka | S | |
18.11. 12:00 | Spiral 1 | Ac Darra - Patrik Håkans pfg | Rajanti | T | |
18.11. 12:00 | Spiral 2 | Team Moose - EPO | Leppänen, Intala | T | |
18.11. 13:00 | Spiral-Halli 3 | SR II - SN Symmetrik | Sandelin Knuutinen Risto Sandelin Marko | S | |
18.11. 13:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | HuHu - Warriors | Suhonen, Lepistö | S | |
18.11. 13:00 | Spiral-Halli 4 | Classic - Pelicans SB | Hiltunen Hiltunen Petteri Di Piazza Sami | S | |
18.11. 13:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | HauSbandy - TorSpo | Merimaa, Galeh | S | |
18.11. 13:00 | Vexve Areena 1 | Pirkat II - YPA III | Rinne Rinne Reino Vilermo Miikka | S | |
18.11. 13:00 | Ideapark Sport 2 | LeKi sininen - Pirkat Leijonat | Suominen SUOMINEN KIIA Suominen Jukka | S | |
18.11. 13:00 | Spiral 1 | INSTA - Laboule | Kalmi-Ruoranen | T | |
18.11. 13:00 | Spiral 2 | Soittorasia V - Sammuvat tähdet | Markkanen, Kesäläinen | T | |
18.11. 14:00 | Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 | Pirkat - Blasters | Silvo, Patrikainen | S | |
18.11. 14:00 | Spiral-Halli 3 | SB Luja - IkU | Knuutinen Risto Heikkilä Hannes | S | |
18.11. 14:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | PäLu - Punakone | Suhonen, Lepistö | S | |
18.11. 14:00 | Spiral-Halli 4 | Steelers II - Pirkat White | Hiltunen Hiltunen Petteri Di Piazza Sami | S | |
18.11. 14:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | FoSu - KalvKe | Merimaa Merimaa Janne Meskanen Hannu | S | |
18.11. 14:00 | Vexve Areena 1 | ÄsSee - Rientola | Rinne Rinne Reino Leppänen Otto | S | |
18.11. 14:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Ilves East - Classic harmaa | Nummela Eeti Vehmas Valtteri | S | |
18.11. 14:00 | Spiral 1 | Musta-Pekka - Eläintarha | Kalmi-Ruoranen | T | |
18.11. 14:00 | Spiral 2 | SC Kelloportinkatu - NaPo | Markkanen, Kesäläinen | T | |
18.11. 15:00 | Spiral-Halli 1 | Classic - KOOVEE | Kunttu Christer Tolsa Toni | S | |
18.11. 15:00 | Spiral-Halli 3 | D-Kone - LeTo | Joki Hokkanen Michael Joki Henrik | S | |
18.11. 15:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Koovee II - NeTu | Arola, Auvinen | S | |
18.11. 15:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | TorSpo - Steelers II | Galeh Galeh Dimitri Meskanen Hannu | S | |
18.11. 15:00 | Vexve Areena 1 | SB Luja - Koovee III | Vilermo Miikka Leppänen Otto | S | |
18.11. 15:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Steelers Oranssi - Steelers Musta | Nummela Eeti Vehmas Valtteri | S | |
18.11. 15:00 | Spiral 2 | HPV - Viinanmuuri | Hautakorpi, Vornanen | T | |
18.11. 16:00 | Spiral-Halli 3 | SN Symmetrik - Nokian KrP II | Joki Hokkanen Michael Joki Henrik | S | |
18.11. 16:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Warriors - Pirkat III | Arola, Markkanen | S | |
18.11. 16:00 | Toijalan Monitoimihalli 1 | KalvKe - TFT | Merimaa, Galeh | S | |
18.11. 16:00 | Vexve Areena 1 | Rientola - NoPS | Rinne, Kaila | S | |
18.11. 16:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Classic harmaa - Steelers Oranssi | Nummela Eeti Vehmas Valtteri | S | |
18.11. 16:00 | Spiral 2 | Yliopiston Sammakot - SC Dingo | Hautakorpi, Vornanen | T | |
18.11. 17:00 | Harjuniityn koulu 1 | KrP Akatemia - SR | Rukkila Sami Rannikko Teemu | S | |
18.11. 17:00 | Spiral-Halli 3 | LeTo - Pirkat II | Joki, Maunuksela | S | |
18.11. 17:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | NeTu - HLJ | Auvinen, Markkanen | S | |
18.11. 17:00 | Vexve Areena 1 | Pirkat II - SB Luja | Rinne, Kaila | S | |
18.11. 17:00 | Tampereen Tenniskeskus 1 | Steelers Musta - Ilves East | Nummela Eeti Vehmas Valtteri | S | |
18.11. 18:00 | AutoCenter Areena 0 | Koovee - Nokian KrP | Salonen Eetu Sarvanko Jyrki | S | |
18.11. 18:00 | Spiral-Halli 3 | Nokian KrP II - D-Kone | Maunuksela Hokkanen Michael Maunuksela Jani | S | |
18.11. 18:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | Pirkat III - Koovee II | Arola, Auvinen | S | |
18.11. 18:00 | Vexve Areena 1 | NoPS - RoPo II | Rinne, Kaila | S | |
18.11. 19:00 | Spiral-Halli 3 | Pirkat II - Showtime | Maunuksela Hokkanen Michael Maunuksela Jani | S | |
18.11. 19:00 | Ylöjärven Liikuntakeskus 1 | HLJ - HIP | Arola, Markkanen | S |