Asettelut

Ottelut & asettelut: 17.10.2019 - 24.10.2019

< Edellinen viikko 17.10.2019 - 24.10.2019 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
19.10.2019
19.10. 10:00 LR/SS PC2-02 Nummikeskus 1 PIsku - Steelers Ojanen Samu Pohjonen Lassi S
19.10. 10:00 SS PC1-01 Janakkalan Liikuntahalli 1 YPA - SC Urbans Jarho Vesa Koivistoinen Jarko S
19.10. 10:00 SS M5D-17 Elmolan Liikuntasali 1 Puusaha - Isoluu Lehto Elias Valtanen Tero S
19.10. 10:00 SS M4D-15 Harjuniityn liikuntahalli 1 D-Kone - HIP Aseteltu Happonen, Suhonen S
19.10. 10:00 SS M4D-14 Tamppi Areena 1 Punakone - SR II Aseteltu Galeh, Hautakorpi S
19.10. 10:00 LR/SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Red - YPA Aseteltu Toijala, Kontio S
19.10. 10:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 RoPo - TFT Rinne, Auvinen S
19.10. 10:00 SS PE1-03 Ideapark Sport 1 VesVi - KU-68 Aseteltu Lammela, Markkanen S
19.10. 10:00 SS PE1-02 Lempoisten liikuntahalli 1 SPORT - Steelers Aseteltu Lundelin, Sorva S
19.10. 10:00 SS PE1-01 AutoCenter Areena 2 KOOVEE Mustat - SB Mirage Vallin, Suominen S
19.10. 10:00 SS TE-01 Kauppi Sports Center 3 Koovee - Classic Valkoinen Ketola Mäkelä Sannamari Ketola Jenni-Maarit S
19.10. 11:00 Lohko B Spiral 4 SS PöKe - HC Lötä Aseteltu Leppänen, Rajanti T
19.10. 11:00 Lohko D Spiral 3 Soittorasia V - Proseduuri Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Kesäläinen T
19.10. 11:00 Lohko F Spiral 2 Framery - Metso Minerals Aseteltu Merimaa, Matinlauri T
19.10. 11:00 Lohko G Spiral 1 Nokian Vararenkaat - Sählyhirvet Aseteltu Suhonen, Vornanen T
19.10. 11:00 LR/SS PC2-02 Nummikeskus 1 SC Weikot - Nokian KrP Sininen Ojanen Samu Pohjonen Lassi S
19.10. 11:00 SS PC1-01 Janakkalan Liikuntahalli 1 Ilves II - Classic Jarho Vesa Koivistoinen Jarko S
19.10. 11:00 SS M5D-17 Elmolan Liikuntasali 1 Steelers III - SC Haulikko Lehto Elias Valtanen Tero S
19.10. 11:00 SS M4D-15 Harjuniityn liikuntahalli 1 MäntU - SN Symmetrik Aseteltu Happonen, Joki S
19.10. 11:00 SS M4D-14 Tamppi Areena 1 SPORT - DTT Aseteltu Galeh, Impiö S
19.10. 11:00 LR/SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE Keltaiset - SC Läsimäki Aseteltu Toijala, Kontio S
19.10. 11:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 Häme Stars - SPORT Rinne, Auvinen S
19.10. 11:00 SS PE1-03 Ideapark Sport 1 KOOVEE Punaiset - O2-Jyväskylä Aseteltu Lammela, Heikkinen S
19.10. 11:00 SS PE1-02 Lempoisten liikuntahalli 1 TFT - SCU/RSS Aseteltu Lundelin, Sorva S
19.10. 11:00 SS PE1-01 AutoCenter Areena 2 Nokian KrP - YPA Sininen Vallin, Suominen S
19.10. 11:00 SS TE-01 Kauppi Sports Center 3 KalvKe Keltainen - YPA Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana S
19.10. 12:00 PC1SM Pirkkalan vapaa-aikakeskus 0 Pirkat - TPS Aseteltu Myllynen, Suhonen S
19.10. 12:00 Lohko B Spiral 4 Team JER53Y - Nebi Aseteltu Leppänen, Rajanti T
19.10. 12:00 Lohko D Spiral 3 Team All Stars - Pelijengi Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Kesäläinen T
19.10. 12:00 Lohko F Spiral 2 Sc Dingo - Pikajuna Banditos Aseteltu Merimaa, Matinlauri T
19.10. 12:00 Lohko G Spiral 1 Seka - Team Tammela Aseteltu Suhonen, Vornanen T
19.10. 12:00 LR/SS PC2-02 Nummikeskus 1 PIsku - LASB Hml Ojanen Samu Pohjonen Lassi S
19.10. 12:00 SS PC1-01 Janakkalan Liikuntahalli 1 VesVi Mustat - YPA Jarho Vesa Koivistoinen Jarko S
19.10. 12:00 SS M5D-17 Elmolan Liikuntasali 1 Isoluu - Top Gunners Lehto Elias Siitonen Pertti S
19.10. 12:00 SS M4D-15 Harjuniityn liikuntahalli 1 D-Kone - Pirkat III Aseteltu Suhonen, Joki S
19.10. 12:00 SS M4D-14 Tamppi Areena 1 Punakone - NeTu Aseteltu Hautakorpi, Impiö S
19.10. 12:00 LR/SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä II - YPA Aseteltu Toijala, Kontio S
19.10. 12:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 LFT - RoPo Rinne, Auvinen S
19.10. 12:00 SS PE1-03 Ideapark Sport 1 Pirkat White - NoPS Aseteltu Markkanen, Heikkinen S
19.10. 12:00 SS PE1-02 Lempoisten liikuntahalli 1 Steelers - FoSu Musta Aseteltu Lundelin, Sorva S
19.10. 12:00 SS PE1-01 AutoCenter Areena 2 SB Mirage - Ilves West Vallin, Suominen S
19.10. 12:00 SS TE-01 Kauppi Sports Center 3 Classic Valkoinen - SC Weikot Aseteltu Ketola, Virtanen S
19.10. 13:00 Lohko B Spiral 4 NVS - S15 Aseteltu Lehtonen, Sandelin T
19.10. 13:00 Lohko F Spiral 2 Fatboys - EPO Aseteltu Ruohonen, Leino T
19.10. 13:00 Lohko G Spiral 1 SC Laitataklaus - PIHA Aseteltu Suhonen, Vornanen T
19.10. 13:00 LR/SS PC2-02 Nummikeskus 1 Ilves II - Steelers Keskinen Miika Sikiö Mikko S
19.10. 13:00 SS PC1-01 Janakkalan Liikuntahalli 1 Pirkat White - Ilves II Jarho Vesa Koivistoinen Jarko S
19.10. 13:00 SS M5D-17 Elmolan Liikuntasali 1 SC Haulikko - SCR II Valtanen Tero Siitonen Pertti S
19.10. 13:00 SS M4D-15 Harjuniityn liikuntahalli 1 SN Symmetrik - EPa Aseteltu Happonen, Suhonen S
19.10. 13:00 SS M4D-14 Tamppi Areena 1 DTT - Showtime Aseteltu Galeh, Hautakorpi S
19.10. 13:00 LR/SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Läsimäki - Classic Red Aseteltu Toijala, Kontio S
19.10. 13:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 RSS Panthers II - Häme Stars Rinne, Auvinen S
19.10. 13:00 SS PE1-03 Ideapark Sport 1 KU-68 - KOOVEE Punaiset Aseteltu Lammela, Markkanen S
19.10. 13:00 SS PE1-02 Lempoisten liikuntahalli 1 LFT - TFT Aseteltu Lundelin, Sorva S
19.10. 13:00 SS PE1-01 AutoCenter Areena 2 Classic Red - Nokian KrP Vallin, Suominen S
19.10. 13:00 SS TE-01 Kauppi Sports Center 3 KalvKe Keltainen - Pirkat Ketola Mäkelä Sannamari Ketola Jenni-Maarit S
19.10. 14:00 Lohko B Spiral 4 KauHu - Tepi Hunters Aseteltu Lehtonen, Sandelin T
19.10. 14:00 Lohko D Spiral 3 RATAS - Hermes 28 Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Kesäläinen T
19.10. 14:00 Lohko F Spiral 2 TAHU - Eläintarha Aseteltu Ruohonen, Leino T
19.10. 14:00 Lohko G Spiral 1 SC Talipallot - Encore Aseteltu Suhonen, Vornanen T
19.10. 14:00 LR/SS PC2-02 Nummikeskus 1 Nokian KrP Sininen - PIsku Painilainen Tapio Sikiö Mikko S
19.10. 14:00 SS PC1-01 Janakkalan Liikuntahalli 1 Classic - SC Urbans Arola Juha Lindgren Jarmo S
19.10. 14:00 SS M5D-17 Elmolan Liikuntasali 1 Kruunien Kruunat - Steelers III Valtanen Tero Koivurova Pekka S
19.10. 14:00 SS M4D-15 Harjuniityn liikuntahalli 1 Pirkat III - MäntU Aseteltu Happonen, Joki S
19.10. 14:00 SS M4D-14 Tamppi Areena 1 NeTu - SPORT Aseteltu Galeh, Impiö S
19.10. 14:00 LR/SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 KOOVEE Keltaiset - O2-Jyväskylä II Aseteltu Koskiniemi, Lepistö S
19.10. 14:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 SPORT - SB Luja Aseteltu Merimaa, Matinlauri S
19.10. 14:00 SS PE1-03 Ideapark Sport 1 O2-Jyväskylä - Pirkat White Aseteltu Lammela, Heikkinen S
19.10. 14:00 SS PE1-02 Lempoisten liikuntahalli 1 SCU/RSS - Nokian KrP Valkoinen Aseteltu Torkkola, Vina S
19.10. 14:00 SS PE1-01 AutoCenter Areena 2 YPA Sininen - Pirkat Blue Blomqvist Halmetoja Heikki Blomqvist Matias S
19.10. 14:00 SS TE-01 Kauppi Sports Center 3 YPA - SBT PaPo Virtanen Mäkelä Sannamari Virtanen Jaana S
19.10. 15:00 SS M2D-04 Pitkäjärven koulu 1 KU-68 - KalvKe Välimaa Rannikko Teemu Välimaa Jorma S
19.10. 15:00 LR/SS PC2-02 Nummikeskus 1 Steelers - SC Weikot Painilainen Tapio Keskinen Miika S
19.10. 15:00 SS PC1-01 Janakkalan Liikuntahalli 1 Ilves - VesVi Mustat Arola Juha Lindgren Jarmo S
19.10. 15:00 SS M5D-17 Elmolan Liikuntasali 1 Top Gunners - Kunnon Urhot Siitonen Pertti Koivurova Pekka S
19.10. 15:00 SS M4D-15 Harjuniityn liikuntahalli 1 SB15 - SC Susibandy Aseteltu Suhonen, Joki S
19.10. 15:00 SS M4D-14 Tamppi Areena 1 SS Valhalla - PäLu Aseteltu Hautakorpi, Impiö S
19.10. 15:00 LR/SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Happee - SC Läsimäki Aseteltu Koskiniemi, Lepistö S
19.10. 15:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 Pisku II - LFT Aseteltu Merimaa, Matinlauri S
19.10. 15:00 SS PE1-03 Ideapark Sport 1 NoPS - KU-68 Aseteltu Markkanen, Heikkinen S
19.10. 15:00 SS PE1-02 Lempoisten liikuntahalli 1 FoSu Musta - LFT Aseteltu Torkkola, Vina S
19.10. 15:00 SS PE1-01 AutoCenter Areena 2 Ilves West - Classic Red Blomqvist Halmetoja Heikki Blomqvist Matias S
19.10. 15:00 SS TE-01 Kauppi Sports Center 3 KalvKe Musta - SC Weikot Aseteltu Suominen, Suominen S
19.10. 16:00 LR/SS PC2-02 Nummikeskus 1 LASB Hml - Ilves II Painilainen Tapio Keskinen Miika S
19.10. 16:00 SS PC1-01 Janakkalan Liikuntahalli 1 KOOVEE - Pirkat White Arola Juha Keskinen Niko S
19.10. 16:00 SS M5D-17 Elmolan Liikuntasali 1 SCR II - Puusaha Siitonen Pertti Koivurova Pekka S
19.10. 16:00 SS M4D-15 Harjuniityn liikuntahalli 1 EPa - Nokian Krp III Aseteltu Sorva Sorva Petri Mäkelä Jarkko S
19.10. 16:00 SS M4D-14 Tamppi Areena 1 Showtime - RePlay Koskinen Korhonen Tomas Koskinen Teppo S
19.10. 16:00 LR/SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Red - KOOVEE Keltaiset Aseteltu Koskiniemi, Lepistö S
19.10. 16:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 TFT - RSS Panthers II Aseteltu Merimaa, Matinlauri S
19.10. 16:00 SS PE1-03 Ideapark Sport 1 SC Weikot punainen - Tampereen Icehearts Aseteltu Kaila Kaila Antti Kaila Jouni S
19.10. 16:00 SS PE1-02 Lempoisten liikuntahalli 1 Nokian KrP Valkoinen - SPORT Aseteltu Torkkola, Vina S
19.10. 16:00 SS PE1-01 AutoCenter Areena 2 Pirkat Blue - KOOVEE Mustat Blomqvist Halmetoja Heikki Blomqvist Matias S
19.10. 16:00 SS TE-01 Kauppi Sports Center 3 Classic Sininen - Pirkat Aseteltu Suominen, Suominen S
19.10. 17:00 SS PC1-01 Janakkalan Liikuntahalli 1 Classic - Ilves Lindgren Jarmo Keskinen Niko S
19.10. 17:00 SS M5D-17 Elmolan Liikuntasali 1 Kunnon Urhot - Kruunien Kruunat Siitonen Pertti Koivurova Pekka S
19.10. 17:00 SS M4D-15 Harjuniityn liikuntahalli 1 SC Susibandy - SB KK Aseteltu Sorva Sorva Petri Mäkelä Jarkko S
19.10. 17:00 SS M4D-14 Tamppi Areena 1 PäLu - Nokian KrP II Koskinen Korhonen Tomas Koskinen Teppo S
19.10. 17:00 LR/SS PC2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA - Happee Aseteltu Koskiniemi, Lepistö S
19.10. 17:00 SS N4D-06 Toijalan Monitoimihalli 1 SB Luja - Pisku II Aseteltu Merimaa, Matinlauri S
19.10. 17:00 SS PE1-03 Ideapark Sport 1 VesVi - Pirkat White Aseteltu Kaila Kaila Antti Kaila Jouni S
19.10. 17:00 SS TE-01 Kauppi Sports Center 3 KalvKe Musta - SBT PaPo Aseteltu Suominen, Suominen S
19.10. 18:00 SS PC1-01 Janakkalan Liikuntahalli 1 SC Urbans - KOOVEE Lindgren Jarmo Keskinen Niko S
19.10. 18:00 SS M4D-15 Harjuniityn liikuntahalli 1 Nokian Krp III - SB15 Aseteltu Sorva Sorva Petri Mäkelä Jarkko S
19.10. 18:00 SS M4D-14 Tamppi Areena 1 RePlay - SS Valhalla Koskinen Korhonen Tomas Koskinen Teppo S
19.10. 18:00 SS PE1-03 Ideapark Sport 1 NoPS - SC Weikot punainen Aseteltu Kaila Kaila Antti Kaila Jouni S
19.10. 18:00 SS TE-01 Kauppi Sports Center 3 Classic Sininen - Koovee Aseteltu Suominen, Suominen S
19.10. 18:45 PBSM AutoCenter Areena 1 Koovee - TPS Aseteltu Laine, Patrikainen S
19.10. 19:00 SS M4D-15 Harjuniityn liikuntahalli 1 HIP - SB KK Aseteltu Sorva Sorva Petri Mäkelä Jarkko S
19.10. 19:00 SS M4D-14 Tamppi Areena 1 SR II - Nokian KrP II Koskinen Korhonen Tomas Koskinen Teppo S
19.10. 19:00 SS PE1-03 Ideapark Sport 1 Tampereen Icehearts - VesVi Aseteltu Kaila Kaila Antti Kaila Jouni S
20.10.2019
20.10. 10:00 SS M5D-18 AutoCenter Areena 2 Soolo - TFS Aseteltu Nieminen, Kuisla S
20.10. 10:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 4 ULA - IRA Aseteltu Merimaa, Kaila S
20.10. 10:00 SS PD2-02 Ideapark Sport 1 Classic Red - Pirkat Blue Aseteltu Lammela, Hiltunen S
20.10. 10:00 SS PD2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 YPA Sininen - Nokian KrP Sininen Aseteltu Leino, Auvinen S
20.10. 11:00 Lohko A Spiral 4 J1 säbäteam - SR Legends Aseteltu Happonen, Kontio T
20.10. 11:00 Lohko E Spiral 2 LaPa - Jankan Dynamo Aseteltu Rinne, Sorva T
20.10. 11:00 SS M5D-18 AutoCenter Areena 2 SB Vipers - SC Läsimäki Aseteltu Nieminen, Kuisla S
20.10. 11:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 4 HLJ - KeikY Aseteltu Merimaa, Kaila S
20.10. 11:00 SS PD2-02 Ideapark Sport 1 Classic White - KOOVEE Mustat Aseteltu Lammela, Hiltunen S
20.10. 11:00 SS PD2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Classic Black - SC Weikot Musta Aseteltu Leino, Auvinen S
20.10. 12:00 Lohko A Spiral 4 Valhalla - Pelikassit Aseteltu Happonen, Kontio T
20.10. 12:00 Lohko E Spiral 2 SS Kaatsi - SC JBOP Aseteltu Rinne, Sorva T
20.10. 12:00 SS M5D-18 AutoCenter Areena 2 TFS - TaHU Aseteltu Nieminen, Kuisla S
20.10. 12:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 4 IRA - EPa II Aseteltu Merimaa, Kaila S
20.10. 12:00 SS PD2-02 Ideapark Sport 1 RSS Panthers Black - Classic Red Aseteltu Lammela, Hiltunen S
20.10. 12:00 SS PD2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Nokian KrP Sininen - SC Urbans Aseteltu Leino, Auvinen S
20.10. 13:00 Lohko A Spiral 4 Raimonlätty - IBK Lasten Aseteltu Lepistö, Torkkola T
20.10. 13:00 Lohko E Spiral 2 Ac Darra - NaPo Aseteltu Rinne, Sorva T
20.10. 13:00 SS M5D-18 AutoCenter Areena 2 SC Läsimäki - SFC Aseteltu Laine, Vina S
20.10. 13:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 4 KeikY - RoPo Aseteltu Myllynen, Matinlauri S
20.10. 13:00 SS PD2-02 Ideapark Sport 1 KOOVEE Mustat - Steelers Aseteltu Lammela, Hiltunen S
20.10. 13:00 SS PD2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SPORT Green - Classic Black Aseteltu Leino, Auvinen S
20.10. 13:30 PC1-1D Tampere Areena 0 Classic Red - Nibacos Aseteltu Helin, Vornanen S
20.10. 14:00 Lohko A Spiral 4 SB Karhukopla - PiPa Aseteltu Lepistö, Torkkola T
20.10. 14:00 Lohko B Spiral 2 Team Moose 2.0 - KauHu Aseteltu Vallin, Blomqvist T
20.10. 14:00 Lohko D Spiral 1 Team All Stars - Laboule Aseteltu Galeh, Hautakorpi T
20.10. 14:00 SS M5D-18 AutoCenter Areena 2 KilMy - SB Vipers Aseteltu Laine, Vina S
20.10. 14:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 4 V&L - HLJ Aseteltu Myllynen, Matinlauri S
20.10. 14:00 SS PD2-02 Ideapark Sport 1 LASB Hml Oranssi - Classic White Aseteltu Toijala, Meskanen S
20.10. 14:00 SS PD2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Weikot Musta - O2-Jyväskylä Valkoinen Aseteltu Vilermo, Matikainen S
20.10. 15:00 PBSM Nummikeskus 1 Steelers - TPS Hakala Henri Pitkänen Petri S
20.10. 15:00 Lohko B Spiral 2 Team JER53Y - SS PöKe Aseteltu Blomqvist, Vallin T
20.10. 15:00 Lohko C Spiral 1 Tumut - Pröystön bruins Aseteltu Galeh, Hautakorpi T
20.10. 15:00 SS M5D-18 AutoCenter Areena 2 TaHU - KU-68 II Aseteltu Laine, Vina S
20.10. 15:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 4 EPa II - SC Tolppalaukaus Aseteltu Myllynen, Matinlauri S
20.10. 15:00 SS PD2-02 Ideapark Sport 1 Steelers - RSS Panthers Black Aseteltu Toijala, Meskanen S
20.10. 15:00 SS PD2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 SC Urbans - SPORT Green Aseteltu Vilermo, Matikainen S
20.10. 16:00 Lohko C Spiral 1 Pullukat - SK Kanuuna Aseteltu Galeh, Hautakorpi T
20.10. 16:00 SS M5D-18 AutoCenter Areena 2 SFC - Soolo Aseteltu Joki, Kontio S
20.10. 16:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 4 RoPo - ULA Aseteltu Lepistö, Torkkola S
20.10. 16:00 SS PD2-02 Ideapark Sport 1 Pirkat Blue - LASB Hml Oranssi Aseteltu Toijala, Meskanen S
20.10. 16:00 SS PD2-01 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä Valkoinen - YPA Sininen Aseteltu Vilermo, Matikainen S
20.10. 17:00 Lohko C Spiral 1 SK Kanuuna - AC Nokia Pro Aseteltu Kaila, Peltonen T
20.10. 17:00 SS M5D-18 AutoCenter Areena 2 KU-68 II - KilMy Aseteltu Joki, Kontio S
20.10. 17:00 SS M5D-20 Spiral-Halli 4 SC Tolppalaukaus - V&L Aseteltu Lepistö, Torkkola S
20.10. 18:00 PA1D AutoCenter Areena 1 Koovee - Josba Aseteltu Virtanen, Välimaa S
20.10. 18:00 Lohko C Spiral 1 HPV - Yliopiston Sammakot Aseteltu Kaila, Peltonen T
23.10.2019
23.10. 18:30 SS M2D-04 Iittala-halli 1 KalvKe - KrP Akatemia Pitkänen Petri Sikiö Mikko S
24.10.2019
24.10. 19:30 SS M2D-04 Tamppi Areena 1 SR IV - RSS Panthers Aseteltu Suhonen Rannikko Teemu Suhonen Petri S