Asettelut

Ottelut & asettelut: 19.01.2018 - 26.01.2018

< Edellinen viikko 19.01.2018 - 26.01.2018 Seuraava viikko >

Näytä lisätietoja

Sarake Selitys
T (tyyppi) H: Harjoitusottelu
S: SSBL
T: Turnaus
Tuomarit Otteluun asetellut tuomarit
Aika Sarja Paikka Joukkueet Tuomarit T
19.01.2018
19.01. 15:00 1 Ideapark Areena 1 Katepal - Rauta-Otra Intala T
19.01. 15:00 2 Ideapark Areena 2 Lahdesjärvi - Toijala Arola T
19.01. 15:20 1 Ideapark Areena 1 Pälkäne - Idän Pikajuna Intala T
19.01. 15:20 2 Ideapark Areena 2 Katepal - Lahdesjärvi Arola T
19.01. 15:40 1 Ideapark Areena 1 Idän Pikajuna - Toijala Intala T
19.01. 15:40 2 Ideapark Areena 2 Pälkäne - Rauta-Otra Arola T
19.01. 16:00 1 Ideapark Areena 1 Katepal - Toijala Intala T
19.01. 16:00 2 Ideapark Areena 2 Rauta-Otra - Lahdesjärvi Arola T
19.01. 16:20 1 Ideapark Areena 1 Katepal - Pälkäne Intala T
19.01. 16:20 2 Ideapark Areena 2 Lahdesjärvi - Idän Pikajuna Arola T
19.01. 16:40 1 Ideapark Areena 1 Pälkäne - Toijala Intala T
19.01. 16:40 2 Ideapark Areena 2 Idän Pikajuna - Rauta-Otra Arola T
19.01. 17:00 1 Ideapark Areena 1 Katepal - Idän Pikajuna Intala T
19.01. 17:00 2 Ideapark Areena 2 Toijala - Rauta-Otra Arola T
19.01. 17:00 LR/SS PE2-ELIT Spiral-Halli 4 Classic WHITE - SC Urbans Suominen Di Piazza Sami Suominen Jukka S
19.01. 17:20 1 Ideapark Areena 1 Pälkäne - Lahdesjärvi Intala T
19.01. 17:40 Finaali Ideapark Areena 1 Joukkue A - Joukkue B Intala T
20.01.2018
20.01. 10:00 LRSS PB-02 Ideapark Sport 1 ROPO - LeKi II Aseteltu Airola, Tolsa S
20.01. 10:00 SS PD2-HS-AJS Spiral-Halli 4 SBT PaPo - Ilves Black Aseteltu Välimaa, Matinlauri S
20.01. 10:00 SS PE1-HS-AJS Toijalan Monitoimihalli 1 TFT - KOOVEE Punaiset Aseteltu Rintala, Kuisla S
20.01. 10:00 SS PF1-K AutoCenter Areena 1 KOOVEE Mustat - Classic sininen Haataja Haataja Juho Mäenpää Mikael S
20.01. 10:15 SS PF2-H Ideapark Sport 2 LeKi Punainen - Steelers JLA Aseteltu Intonen, Lundelin S
20.01. 10:30 SS PF2-H Koskenmäen koulu 1 TFT 10 - Nops Järventaus Korsu Konsta Järventaus Jussi S
20.01. 10:45 SS PF1-K AutoCenter Areena 1 KOOVEE Punaiset - PirPi Sininen Aseteltu Haataja, Santanen S
20.01. 11:00 LRSS PB-02 Ideapark Sport 1 PIsku - SCU II Aseteltu Airola, Tolsa S
20.01. 11:00 LR PC1-HS-23 Luja-Lukko Areena 1 SB-Luja II - FBC Turku Sininen Joki Di Piazza Sami Joki Henrik S
20.01. 11:00 LRSS PC1-22 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 MäntU - Pirkat Aseteltu Sorva, Pelttari S
20.01. 11:00 LR/SS TC-JS Spiral-Halli 3 SB Naantali - YPA Virtanen Virtanen Jaana Mäkelä Sannamari S
20.01. 11:00 SS PD2-HS-AJS Spiral-Halli 4 ROPO - LASB Hml Oranssi Aseteltu Välimaa, Lehtonen S
20.01. 11:00 SS PE1-HS-AJS Toijalan Monitoimihalli 1 Tampereen Icehearts - PIsku Aseteltu Rintala, Koskinen S
20.01. 11:00 SS PE1-HS-YJS Harjuniityn koulu 1 KoSby - SC Weikot Kotkat Lilja Oula Järvinen Eetu S
20.01. 11:00 SS PF2-H Ideapark Sport 2 LeKi valkoinen - KU-68 Aseteltu Intonen, Lundelin S
20.01. 11:00 Lohko D Spiral 1 SC Taala - Team Moose Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
20.01. 11:00 Lohko D Spiral 2 Sammuvat tähdet - Viinanmuuri Aseteltu Arola, Palkivaara T
20.01. 11:15 SS PF2-H Koskenmäen koulu 1 TFT - ROPO Korsu Konsta Vesterbacka Vili S
20.01. 12:00 LR PC1-HS-23 Luja-Lukko Areena 1 KaPa -65 - ROPO Virtanen Di Piazza Sami Virtanen Matti S
20.01. 12:00 LRSS PC1-22 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 O2-Jyväskylä II - Urho Aseteltu Sorva, Sorva S
20.01. 12:00 LR/SS TC-JS Spiral-Halli 3 PöU - SBS Masku Aseteltu Virtanen, Merimaa S
20.01. 12:00 SS PD2-HS-AJS Spiral-Halli 4 RSS PANTHERS - SBT PaPo Aseteltu Matinlauri, Lehtonen S
20.01. 12:00 SS PE1-HS-AJS Toijalan Monitoimihalli 1 KOOVEE Punaiset - Classic blue Aseteltu Kuisla, Koskinen S
20.01. 12:00 SS PE1-HS-YJS Harjuniityn koulu 1 KU-68 Punaiset - Lempäälä Sport Lilja Oula Happonen Riku S
20.01. 12:00 SS PF1-K AutoCenter Areena 1 Classic sininen - KOOVEE Punaiset Santanen Mäenpää Mikael Santanen Villematti S
20.01. 12:00 Lohko E Spiral 1 FC Pelikone - Team Tammela Aseteltu Palkivaara, Arola T
20.01. 12:00 Lohko F Spiral 2 Mesteret - SB LLK Aseteltu Rajanti, Melentjeff T
20.01. 12:15 SS PF2-H Ideapark Sport 2 Steelers JLA - LeKi valkoinen Aseteltu Intonen, Lundelin S
20.01. 12:30 PC1SM Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - O2-Jyväskylä Patrikainen Kontiainen Kimmo Patrikainen Mikko S
20.01. 12:30 SS PF2-H Koskenmäen koulu 1 ROPO - TFT 10 Järventaus Järventaus Jussi Vesterbacka Vili S
20.01. 12:45 SS PF1-K AutoCenter Areena 1 PirPi Sininen - KOOVEE Mustat Haataja Haataja Juho Mäenpää Mikael S
20.01. 13:00 LRSS PB-02 Ideapark Sport 1 LeKi II - SCU II Aseteltu Airola, Tolsa S
20.01. 13:00 LR PC1-HS-23 Luja-Lukko Areena 1 FBC Turku Sininen - SBS Lieto Aseteltu Joki, Virtanen S
20.01. 13:00 LRSS PC1-22 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 MäntU - LeKi Aseteltu Pelttari, Sorva S
20.01. 13:00 LR/SS TC-JS Spiral-Halli 3 SBS Wirmo / FBC Loisto - SB Naantali Merimaa Mäkelä Sannamari Merimaa Janne S
20.01. 13:00 SS PD2-HS-AJS Spiral-Halli 4 LFT - ROPO Aseteltu Välimaa, Matinlauri S
20.01. 13:00 SS PE1-HS-AJS Toijalan Monitoimihalli 1 VesVi Valkoiset - KU-68 Keltaiset Aseteltu Rintala, Kuisla S
20.01. 13:00 SS PE1-HS-YJS Harjuniityn koulu 1 YPA Valkoinen - ROPO Järvinen Eetu Happonen Riku S
20.01. 13:00 SS PF2-H Ideapark Sport 2 KU-68 - LeKi Punainen Aseteltu Intonen, Lundelin S
20.01. 13:00 LR/SS PE1-ELIT Tampereen Tenniskeskus 1 Classic red - SC Urbans Aseteltu Kaila, Lepistö S
20.01. 13:00 Lohko E Spiral 1 Tumut - Fatboys Aseteltu Auvinen, Palkivaara T
20.01. 13:00 Lohko F Spiral 2 Pelijengi - TaHU Aseteltu Salonen, Kesäläinen T
20.01. 13:15 SS PF2-H Koskenmäen koulu 1 Nops - TFT Järventaus Korsu Konsta Järventaus Jussi S
20.01. 14:00 LRSS PB-02 Ideapark Sport 1 PIsku - ROPO Aseteltu Airola, Tolsa S
20.01. 14:00 LR PC1-HS-23 Luja-Lukko Areena 1 ROPO - PöU Joki Di Piazza Sami Joki Henrik S
20.01. 14:00 LRSS PC1-22 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Hanka - O2-Jyväskylä II Aseteltu Sorva, Pelttari S
20.01. 14:00 LR/SS TC-JS Spiral-Halli 3 Koovee - PöU Virtanen Virtanen Jaana Mäkelä Sannamari S
20.01. 14:00 SS PD2-HS-AJS Spiral-Halli 4 LASB Hml Oranssi - TFT Aseteltu Välimaa, Lehtonen S
20.01. 14:00 SS PE1-HS-AJS Toijalan Monitoimihalli 1 Classic blue - Tampereen Icehearts Aseteltu Rintala, Koskinen S
20.01. 14:00 SS PE1-HS-YJS Harjuniityn koulu 1 SC Weikot Kotkat - KU-68 Punaiset Lilja Oula Järvinen Eetu S
20.01. 14:00 SS PF2-K Ideapark Sport 2 Classic harmaa - LeKi sininen Hänninen Aki Korhonen Riku S
20.01. 14:00 LR/SS PE1-ELIT Tampereen Tenniskeskus 1 Ilves - KOOVEE Mustat Aseteltu Kaila, Lepistö S
20.01. 14:00 Lohko E Spiral 1 SB-Teho - Encore Aseteltu Suhonen, Auvinen T
20.01. 14:00 Lohko F Spiral 2 Framery - LaPa Aseteltu Salonen, Kesäläinen T
20.01. 14:30 LR/SS PE1-ELIT Tampereen Tenniskeskus 1 Classic red - SC Urbans Aseteltu Rosnell, Lepistö S
20.01. 14:45 SS PF2-K Ideapark Sport 2 Classic punainen - Pirkat Leijonat Hänninen Aki Korhonen Riku S
20.01. 15:00 LR PC1-HS-23 Luja-Lukko Areena 1 SB Hirvensalo - KaPa -65 Virtanen Di Piazza Sami Virtanen Matti S
20.01. 15:00 LRSS PC1-22 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 LeKi - Urho Aseteltu Sorva, Sorva S
20.01. 15:00 LR/SS TC-JS Spiral-Halli 3 RSS Panthers - SBS Masku Aseteltu Virtanen, Merimaa S
20.01. 15:00 SS PD2-HS-AJS Spiral-Halli 4 Ilves Black - RSS PANTHERS Aseteltu Matinlauri, Lehtonen S
20.01. 15:00 SS PE1-HS-AJS Toijalan Monitoimihalli 1 PIsku - VesVi Valkoiset Aseteltu Kuisla, Koskinen S
20.01. 15:00 SS PE1-HS-YJS Harjuniityn koulu 1 Lempäälä Sport - YPA Valkoinen Lilja Oula Happonen Riku S
20.01. 15:00 Lohko A Spiral 4 SR Legends - SB Karhukopla Aseteltu Galeh, Kalmi-Ruoranen T
20.01. 15:00 Lohko E Spiral 1 SC JBOP - Pikajuna Banditos Aseteltu Suhonen, Vepsäläinen T
20.01. 15:00 Lohko F Spiral 2 Kalevan Leppäkertut - PIHA Aseteltu Hautakorpi, Torkkola T
20.01. 15:15 SS PF2-K Ikurin liikuntahalli 2 Classic lila - Ilves East Vehmas Nummela Eeti Vehmas Valtteri S
20.01. 15:30 LR/SS PE1-ELIT Tampereen Tenniskeskus 1 Ilves - KOOVEE Mustat Aseteltu Rosnell, Lepistö S
20.01. 16:00 LR PC1-HS-23 Luja-Lukko Areena 1 SBS Lieto - SB-Luja II Aseteltu Joki, Virtanen S
20.01. 16:00 LRSS PC1-22 Ylöjärven Liikuntakeskus 1 Pirkat - Hanka Aseteltu Pelttari, Sorva S
20.01. 16:00 LR/SS TC-JS Spiral-Halli 3 Koovee - SBS Wirmo / FBC Loisto Merimaa Mäkelä Sannamari Merimaa Janne S
20.01. 16:00 SS PD2-HS-AJS Spiral-Halli 4 TFT - LFT Aseteltu Välimaa, Matinlauri S
20.01. 16:00 SS PE1-HS-AJS Toijalan Monitoimihalli 1 KU-68 Keltaiset - TFT Aseteltu Rintala, Kuisla S
20.01. 16:00 SS PE1-HS-YJS Harjuniityn koulu 1 ROPO - KoSby Järvinen Eetu Happonen Riku S
20.01. 16:00 SS PF2-K Ideapark Sport 2 Pirkat Leijonat - Classic harmaa Hänninen Aki Korhonen Riku S
20.01. 16:00 SS PF2-K Ikurin liikuntahalli 2 Classic musta - Lempäälä Sport Vehmas Nummela Eeti Vehmas Valtteri S
20.01. 16:00 LR/SS PE1-ELIT Tampereen Tenniskeskus 1 KOOVEE Mustat - SC Urbans Aseteltu Kaila, Lepistö S
20.01. 16:00 Lohko B Spiral 4 Valhalla - Tepi Hunters Aseteltu Kalmi-Ruoranen, Torkkola T
20.01. 16:00 Lohko E Spiral 1 RATAS - Holvastin Haukat Aseteltu Vepsäläinen, Hautakorpi T
20.01. 16:00 Lohko F Spiral 2 Nokian Vararenkaat - Gipsy Warrior Galeh T
20.01. 16:45 SS PF2-K Ideapark Sport 2 LeKi sininen - Classic punainen Hänninen Aki Korhonen Riku S
20.01. 17:00 N1DIV runkosarja Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - Hatsina Aseteltu Olkkola, Myllynen S
20.01. 17:00 LR PC1-HS-23 Luja-Lukko Areena 1 PöU - SB Hirvensalo Joki Di Piazza Sami Joki Henrik S
20.01. 17:00 LR/SS TC-JS Spiral-Halli 3 YPA - RSS Panthers Virtanen Virtanen Jaana Mäkelä Sannamari S
20.01. 17:00 LR/SS PE1-ELIT Tampereen Tenniskeskus 1 Classic red - Ilves Aseteltu Kaila, Lepistö S
20.01. 17:15 SS PF2-K Ikurin liikuntahalli 2 Lempäälä Sport - Classic lila Vehmas Nummela Eeti Vehmas Valtteri S
20.01. 17:30 LR/SS PE1-ELIT Tampereen Tenniskeskus 1 KOOVEE Mustat - SC Urbans Aseteltu Rosnell, Lepistö S
20.01. 18:00 SS PF2-K Ikurin liikuntahalli 2 Ilves East - Classic musta Vehmas Nummela Eeti Vehmas Valtteri S
20.01. 18:30 LR/SS PE1-ELIT Tampereen Tenniskeskus 1 Classic red - Ilves Aseteltu Rosnell, Lepistö S
21.01.2018
21.01. 10:00 M40-03 Tampereen Tenniskeskus 1 Classic - Pro Stars Aseteltu Auvinen, Lehtonen S
21.01. 10:00 LR/SS PC2-ELIT Spiral-Halli 3 Steelers - KOOVEE Mustat 04 Aseteltu Kuisla, Rintala S
21.01. 10:00 SS PE2-HS-YJS Spiral-Halli 4 Classic blue - Ilves Aseteltu Myllynen, Matikainen S
21.01. 11:00 LR/SS PC2-ELIT Spiral-Halli 3 Classic 04 - Steelers Musta 04 Aseteltu Kuisla, Rintala S
21.01. 11:00 SS PE2-HS-YJS Spiral-Halli 4 LASB Hml Oranssi - SC Weikot Myllynen Myllynen Rauno Lilja Oula S
21.01. 11:00 Lohko D Spiral 1 Hämeen hitaat - SC Kelloportinkatu Aseteltu Markkanen, Välimaa T
21.01. 11:00 Lohko D Spiral 2 EPO - HPV Aseteltu Leppänen, Lepistö T
21.01. 12:00 M40-03 Tampereen Tenniskeskus 1 Pro Stars - SR Legends Aseteltu Auvinen, Lehtonen S
21.01. 12:00 SS PE2-HS-YJS Spiral-Halli 4 Ilves - LFT Sininen Matikainen Matikainen Harri Lilja Oula S
21.01. 12:00 Lohko B Spiral 1 Dolphins - SC Talipallot Aseteltu Markkanen, Välimaa T
21.01. 12:30 PC2SMY-A AutoCenter Areena 0 KOOVEE - Classic Aseteltu Salonen, Laine S
21.01. 13:00 LR/SS PC2-ELIT Spiral-Halli 3 Steelers Musta 04 - Steelers Aseteltu Kuisla, Rintala S
21.01. 13:00 SS PE2-HS-YJS Spiral-Halli 4 SC Weikot - TFT Aseteltu Myllynen, Matikainen S
21.01. 13:00 Lohko A Spiral 2 Raimonlätty - PaLä Aseteltu Galeh, Lepistö T
21.01. 13:00 Lohko B Spiral 1 Nordic Bet - Valhalla Aseteltu Suominen, Sandelin T
21.01. 14:00 M40-03 Tampereen Tenniskeskus 1 SR Legends - Classic Aseteltu Auvinen, Lehtonen S
21.01. 14:00 LR/SS PC2-ELIT Spiral-Halli 3 KOOVEE Mustat 04 - Classic 04 Aseteltu Kuisla, Rintala S
21.01. 14:00 SS PE2-HS-YJS Spiral-Halli 4 LFT Sininen - LASB Hml Oranssi Myllynen Myllynen Rauno Lilja Oula S
21.01. 14:00 Lohko A Spiral 2 KauHu - Häslääjät Aseteltu Galeh, Kalmi-Ruoranen T
21.01. 14:00 Lohko B Spiral 1 Koja Oy - SS Kaatsi Aseteltu Suominen, Sandelin T
21.01. 15:00 SS PE2-KS-YJS Spiral-Halli 3 Classic black - YPA Sininen Suominen Happonen Petri Suominen Jukka S
21.01. 15:00 SS PE2-HS-YJS Spiral-Halli 4 TFT - Classic blue Matikainen Matikainen Harri Lilja Oula S
21.01. 15:00 Lohko A Spiral 2 NVS - NeBi Aseteltu Galeh, Kalmi-Ruoranen T
21.01. 15:00 Lohko B Spiral 1 Team JER53Y - Sticks & Balls Aseteltu Liikala, Laine T
21.01. 16:00 SS PE2-KS-YJS Spiral-Halli 3 Pirkat White - KOOVEE Mustat Vehmas Happonen Petri Vehmas Valtteri S
21.01. 16:00 Lohko A Spiral 2 joukkue - PPK Aseteltu Myllynen, Ruohonen T
21.01. 16:00 Lohko B Spiral 1 Tepi Hunters - HC Lötä Aseteltu Liikala, Laine T
21.01. 17:00 SS PE2-KS-YJS Spiral-Halli 3 Steelers musta - YPA Sininen Suominen, Vehmas S
21.01. 17:00 Lohko C Spiral 2 Yliopiston Sammakot - Suuba Aseteltu Myllynen, Ruohonen T
21.01. 17:00 Lohko D Spiral 1 NaPo - Soittorasia V Aseteltu Liikala, Laine T
21.01. 18:00 SS PE2-KS-YJS Spiral-Halli 3 KOOVEE Mustat - Classic black Suominen Happonen Petri Suominen Jukka S
21.01. 19:00 SS PE2-KS-YJS Spiral-Halli 3 Steelers musta - Pirkat White Vehmas Happonen Petri Vehmas Valtteri S
23.01.2018
23.01. 18:30 PBSM Raholan Liikuntakeskus 1 Nokian KrP - Oilers NG Aseteltu Gröhn, Laine S
23.01. 18:30 N1DIV runkosarja Pirkkalan vapaa-aikakeskus 1 Pirkat - Pelicans SB Aseteltu Rukkila, Kunttu S
24.01.2018
24.01. 18:30 SS M2D-04 Tampereen Tenniskeskus 1 Classic II - Blasters Aseteltu Suhonen, Helin S
26.01.2018
26.01. 19:00 SS M2D-04 Tamppi Areena 1 SR - Steelers II Aseteltu Timonen, Patrikainen S